Poznáte dobrého gynekológa z Rimavskej Soboty?

dahra
20. apr 2009

Mile damy (z okresu RS),
viete mi, prosim, poradit, ktory gynekolog/icka je dobry/a, ake mate s nim/ s nou skusenosti. Koho by ste mi odporucali? Nemusi byt priamo z RS, moze byt aj z okolia.
Dakujem.

dahra
autor
21. apr 2009

To tu nikto nie je z RS?

kocurik16
21. apr 2009

ja osobne môžem odporučiť doktora Bornayho,ordinuje v bývalej novohradskej textilke,uplne hore. Má spoločnú čakareň s doktorkou Bachniakovou,tá je tiež dobrá,ale ak dobre viem ona neberie nové pacientky. Týchto dvoch poznám a môžem odporučiť.

dahra
autor
21. apr 2009

Kocurik,
dakujem za odpoved. O Bachniakovej som pocula, ale o nom nie, je novy?

sillas
21. apr 2009

dahra , je to bývalý primár porodníckeho oddelenia v RS

dahra
autor
21. apr 2009

Sillas,
aj ty k nemu chodis? Je v RS nejaky odbornik na endometriozu?

zuzifeky
21. apr 2009

dahra urcite ti odporucam dr.Polievku alebo dr.Tibora obaja su uuuplne perfektni

dahra
autor
21. apr 2009

Bornay, Bachniakova, Polievka, Tibor - zatial kazdy z nich ma jeden hlas 😀

Dakujem vsetkym za prispevky, ak este niekto ma co dodat - sem s tym.

ukmima
21. apr 2009

Ahoj, ja chodim k Magicovi, ale "nedobehol" k mojmu porodu, tak ma "odrodil" Tibor, mozem povedat, ze je to doktor s velkym D. Som mu vdacna za taky uzastny porod..
Ale prveho syna som rodila s Magicom...a tiez super, manzel sa smial, ze mne sa rodenie paci, ale to je v tom, ze som mala uzastnych doktorov, a pri porode som mala veeelmi milu sestricku..neviem meno, ale mala velmi dlhy cop, a este je tam jedna, starsia, ale vola sa Katka, ta je tiez zlata...

dahra
autor
22. apr 2009

Ukmima,
ty si z LC a rodila si v RS? Magic a Tibor robia aj "ambulanciu" ci su len v nemocnici na gynekolog.-porodnickom?
Neviemci by som chcela rodit v RS. V podstate ani neviem, ake ohlasy na tu porodnicu su.

zuzifeky
22. apr 2009

Tibor robi tusim len v nemocnici a GPO v R.S je podla mna na dost vysokej urovni

kocurik16
22. apr 2009

magic má ordináciu tam kde Bornay,iba o poschodie nižšie.Je to budova bývalej novohradskej textilky. magic má len tú chybu,že on je ak dobre viem už v dôchodkovom veku,tak radšej niekoho mladšieho

ukmima
22. apr 2009

dahra-Magic ma ambulanciu...ako pise kocurik, Tibor je len v nemocnici...Som z okresu Lc, a aj do Lc do nemocnice mam 25km, ale radsej sme sli do RS, a som velmi spokojna...nelutujem.Magic je uz starsi presedively pan, ale je to vyborny lekar,a nezalezi podla mn na veku lekara...
Ako som pisala, prveho syna som rodila pri Mgicovi, druheho pri Tiborovi...ale su perfektny obaja..Teraz je na gyn-por.odeleni primar, co bol dlho v Lc primar...
Vola sa Balco, a je tiez dobry...akurat nastupoval, ked som isla rodit..
Nemocnicu v RS mozem len a len odporucit.

dahra
autor
22. apr 2009

Dakujem, zienky,
za odporucania. Ukmima to je dobre pocut, ze niekto si RS pochvaluje. Ak sa nam postasti mat dieta, tak sa asi vratim do RS rodit, aspon budem blizko rodicov a zo zaciatku mi bude mat kto pomoct 🙂

veronika81
22. apr 2009

dahra, tiež som chcela ísť rodiť do RS, počula som na ňu iba dobré ohlasy, terajší primár Dr. Balco je môj obvodný gynekológ v Lučenci (tu má ambulaciu), chcela som odrodiť u neho. Ale nakoniec som sa rozhodla rodiť v LC z dôvodu, že v RS nemajú anesteziológa na epidurálku a ja som viac menej bola pre ňu rozhodnutá.

Aj keď som ju nakoniec nemala, lebo mi ju nestihli pichnúť 😀 mala som rýchly pôrod 😉 Ale dalo sa aj bez..

Je to trošku mimo témy, lebo ty chceš gynekológa v RS..iba som chcela pochváliť pôrodnicu 😵

ukmima
23. apr 2009

veronika81-mozno preto nemaju anesteziologa, ze ho nepotrebuju 😀
Odrodia zienky bez bolesti 😉

dahra
autor
24. apr 2009

Ahojte, zienky,
dakujem za prispevky a posielam temu dopredu, mozno si ju este niekto vsimne 😉

ukmima
24. apr 2009

nevsimaju si nas ☹

dahra
autor
24. apr 2009

Ukmima,
tak veru. 😒 Mozno som to mala smarit do temy tehuliek alebo snaziliek, tam na gynekologa kazdy "leti".

liliandax
24. apr 2009

baby, a co neskocite aj do temy RS a okolie v regionoch?

ved mozme pokecat aj o inom, nie len o gynekologoch.. nie?

monkula
24. apr 2009

toto patrí do regiónov, tu nie je priestor na "odúvanie" sa

dahra
autor
25. apr 2009

😀 oduvanie,
mne iba poradili, ze taku temu mam otvorit na volnej diskusii, keby som vedela, ze v regionoch je, tak by som tam napisala. 🙂
Zistila som, ze som sa dozvedela mena vsetkych gynekologov v RS 😀 , kazda z vas, co ste sa ozvali, chodi ku niekomu inemu. Zatial ma kazdy z lekar po jednej ciarke, to som vobec netusila, ze tolko gyndosov je tam.

Majte sa, pekny vikend prajem!

ukmima
25. apr 2009

my sa neoduvame 😉 len klebetime,
dahra-krasny vecer 😅 😅

dahra
autor
29. apr 2009

Ahojte,
vidim, ze tema gynekolog nie je lakava 😀,no aj tak dakujem vsetkym, co sem prispeli.

lluciaa
26. máj 2009

Dahra, v LC má ordináciu dr. Balco, bol veeelmi zlatý, rodila som pri ňom. Teraz je primár v RS. A ešte je dobrý dr. Magic(RS). Oboch môžem len odporučiť. Ostatných nepoznám.

dahra
autor
27. máj 2009

Ilucia,
dakujem. Ku ktoremu teda chodis? K Magicovi?

dahra
autor
1. jún 2009

Ahojte,
tie, co ste z Hnuste a okolia, poznate MUDr. Pilisovu? Je dobra?

sifka
1. jún 2009

ahoj dahra, ja chodim ku pani doktorke Pilisovej a som snou velmi spokojna, je mila a myslim si ze aj dobra odbornicka. Bola mi aj pri porode synceka..... Porod bol neplanovany a prisla poobede koli mne do nemocnice pretoze my museli robit cisarsky rez urychlene. Aj druhe dieta som chcela pri nej rodit, ale uz sa to nedalo.... druhy porod planovany cisarsky rez mi robila pani doktorka Tomposova v RS a bola som tiez nad mieru spokojna....... 🙂

dahra
autor
25. jún 2009

Ahoj, Sifka,
mas pravdu, je mila. Je starostliva a odbornicka na bezne veci. Chodila som ku nej roky na bezne prehliadky, parkrat ma poslala na sono prsnikov. Ked sme sa s manzelom snazili o dieta takmer rok, sla som ku nej s prosbou, aby ma poslala na vysestrenie. Spytala sa ma, ci mam dovod sa obavat, ze som neplodna a kazala mi "robit" to pocas plodnych dni. Zacala mi to vysvetlovat, ako sprostej, co to znamena. Po polroku sme sa stahovali a nova gynekologicka mi urobila aj vaginalny utz. Prask - cysta 8cm, vybrali mi cely vajecnik - diagnoza endometrioza a neviem ci sa nam podari mat deti.
Chodila ku nej aj moja sestra, trapili ju bolesti v bruchu dlhe roky, vzdy ked ju vysetrovala jej vravela, ze ma strasne malu maternicu a ze sa obava, ci bude moct ostat tehotna. Po moje operacii som sa zacala viac zaujimat o endometriozu a kadeco som si nastudovala aj zo zahranicnych publikacii. Doslo mi, ze to moze mat aj moja sestra. Vyhnala som ju k lekarke, aby sa ziadala na sono. Doktorka sa zasmiala, ze endo je nahodna (ano, to sa mozno ucilo v 60.rokoch). No vypisala ju predsa na to sono. Hadaj co, dve cysty - 10 cm a 5cm. Operovali ju v KE, nastastie ju dostal odbornik, ktory to vsetko zachranil. Tie cysty boli take velke, ze jej tlacili na maternicu a kedy to tam mala dlhsie, tak by to dopadlo velmi zle. Keby nam to skor objavila, tak sme nemuseli tak dopadnut.

zuzulask
25. jún 2009

ja viem o tom že už je v RS aj Balco, bývalí primár z LC a ževraj je v RS primárom , no a neviem ži nechodí na súkromnú ambulancie aj Križo...... ten je ževraj tiež dobrý, ja mám Ruffíniho, ja som s ním spokojná....

sifka
26. jún 2009

ahoj, dahra..... tak to mi je velmi luto co sa ti stalo, aj tvojej sestre. Len nerozumiem preco sa na nu pytas ked mas snou taketo zle skusenosti 😒 mozno tomu narozumiem, dost dobre ze kde stym mieris.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre