Poznáte dobrého gynekológa z Rimavskej Soboty?

dahra
20. apr 2009

Mile damy (z okresu RS),
viete mi, prosim, poradit, ktory gynekolog/icka je dobry/a, ake mate s nim/ s nou skusenosti. Koho by ste mi odporucali? Nemusi byt priamo z RS, moze byt aj z okolia.
Dakujem.

veronika81
26. jún 2009

aj Dr. Križo má ambulanciu v RS? O tom neviem, ale celé tehotenstvo som chodila k nemu na sono, aj tesne pred pôrodom, zároveň som pri ňom aj rodila a.. maximáááálna spokojnosť, veľmi dobrý, zlatý doktor, odborník!!

zuzulask
26. jún 2009

neviem či má v RS, viem že má v LC v Zlatej uličke, ale ževraj aj tam chcel, o tom sa rozprávali sestričky na gyn. odd. keď som tam s malým ležala 2 mes. až do pôrodu a to bolo chvalabohu pred 2 rokmi, tak neviem či je aj tam.....

dahra
autor
27. jún 2009

Sifka,
ja uz k nej nechodim, ale zaujima ma, ake maju s nou zeny skusenosti. Ma zastaralu ambulanciu, ked som dosla do ZA, som sa divila, ze gynekologicka ma v ambulacii vlastne sono...

sifka
27. jún 2009

dahra,
samozrejme kazdy ma pravo na svoj nazor, to mas pravdu........... je pravda ze ambulancia je zastarala ale to je v kazdej ambulancii v Hnusti, mozno na male vinimky. Aj ja som bola spokojnejsia s RS co sa tyka aj zariadenia ambulancii aj celkovo porodnici 🙂

dahra
autor
28. jún 2009

Sifka,
vravia, ze porodnica v RS je vcelku dobra. Uvazujem, ze ak sa raz dockam babatka, (co bude zazrak), tak pojdem do RS, aby som bola blizko rodicov aspon na zaciatku. Tu nemam nikoho okrem manzela, kto by mi pomohol.

sifka
28. jún 2009

dahra, ja si myslim ze dnes je uz veda taka pokrocila, ze urcite sa dockate babatka (v com vam drzim moc palce) a suhlasim s tebou, ze pomoc je potrebna...... aj mne vela pomahali rodicia. Manzel je tiez urcite velka pomoc, ale povedzme si pravdu chlap je len chlap. V RS je naozaj porodnica v celku v pohode. Aj lekari aj sestricky boli super.........

jamajka09
10. máj 2010

Ahojte. Neviem, ci je diskusia stale aktualna 🙂 Ja chodim k Dr. Bachnakovej a som s nou velmi spokojna. Kazdej pacientke sa venuje podla potreby. To sa sice prejavi na dlhom sedeni v cakarni 🙂, ale v konecnom dosledku to oceni kazda zena... Rodila som u Dr. Magica a bol perfektny. Ale co som mala moznost sa stretnut s viacerymi lekarmi na sone v RS, nemozem nikoho kritizovat - mili, ustretovi, niektori aj vtipni:-', ale hlavne ludski. Ja osobne tuto porodnicu odporucam. Mam len dobre spomienky.

dahra
autor
1. júl 2010

@jamajka09
dakujem za prispevok, pocula som, ze bachnakova je fajn, ale pokial viem ma plno. Asi uz ani nove neberie.

slniecko3108
19. sep 2010

no ja chodim k Polievkovi a minuly rok ked som bola tehotna mi toho vela v tehotenstve prehliadol a nakoniec mi museli syna operovat a umrel ako 3mesacny... a nemuselo sa to stat keby keby....

bambulkabambulkova
2. nov 2010

ahpjte mamicky ja idem rodit v rs citaam a som rada ze to tu taak je fajn lebo ked chodim na ozvi tie pocernesie sa stazuju ale to su len blbe reci lebo sa asi nevedia chovat hh

duranovaz
19. apr 2011

Ahoj.A poznáte pani doktorku Janku Štempelovú?Ona má súkromnú ambulanciu v Jesenskom ale zároveň pracuje aj v nemocnici na pôrodnici.Podľa mňa je najlepšia aj keď musím uznať, že všetci lekári na gyn. v RS sú úžastný.Moja pani doktorka prišla len kôli mne o polnoci do nemocnice odrodiť ma hoci už doma dávno spala.Som jej za to veľmi vďačná.

inka29
31. máj 2011

Ja sa tiež chystám do RS rodiť, mám termín na 23.7. a asi pred dvoma týždňami sme išli okolo keď boli akurát návštevné hodiny a kolko tých cigáňov tam bolo pred vchodom tak som bola normálne v šoku, že čo tam je 😲 a že čo ma preboha tam čaká a minule na poradni jedna cigánka mi vravela, že aby som velmi nebrala zosebou veci do nemocnice lebo mi to ukradnú ☹ A to je najhoršie, že ja som aj dosť papulnatá a teda sa nenechám a ak mi tam cigánky alebo hocikto iný bude robiť zle tak ja som schopná im tam rozkričať hlavy 😠 xixixixi....a keby len to 😀 moja mama sa už dopredu bojí, že s koľkými počernejšími sa povadím 🙂))))Ja nemám problém s nikým ak sa kumne normálne správa ale akonáhle robia hluk a neporiadok ja som už potom hotová z takých ludí 😕 . Vela ludí mi už vravelo, že som mala ísť za policajtku xixixixi....Tak mi držte palce aby som sa vedela ovládať 🙂)))a aby bolo všetko ok snami 🙂)))

portelekine
28. apr 2012

sziasztok magic doktor ur a legjobb az egesztol o nem kinztatja a terhes asszonyokat de a tobbi igen.azert nemszeretik meg azert kitiltottak meg a korhazbol is.

babucika1986
22. nov 2012

Ahojte ženy chcela by som sa opýtať, že čo spraviť preto aby ma odrodil teda ten Tybor, vela chvály na neho počujem, ale neviem, ako to u neho chodí...A vobec neviem ako to chodí, ja som prvu dcerku rodila v LC no ale bola to hroza, čista hroza, nič som si pre tým neplanovala, nebolo to zvykom, a teda ani nie je tu v LC okrese, ževraj, a tak som aj dopadla..Starostlivosť na bode mrazu....Chcem sa spýtať, či a aké skusenosti máte s tým ked ste si dohodli gynekologa ktroý vás odrodí, ake su podmienky kolko ste platili ak ste platili, podotýkam tentokrat budem mať porod s otcom a malo by to byť v RS ak dobehneme :D , samozrejme ak nebudu komplikácie nejaké.vopred vám všetkým dakujem.

melcsilla
28. okt 2013

Ahojte,vie my niekto povedat ze dr.Magic rozprava aj pomadarsky?alebo len poslovensky.......?velmi pekne dakujem......🙂

melcsilla
28. okt 2013

@portelekine megszeretnem kerdezni,hogy Magic doktor ur beszel magyarul is?koszonom szepen a valaszt...

melcsilla
25. jún 2015

Ahojte Damy....viete mi, prosim, poradit, ktory gynekolog je dobry v okoly RS,ktrory by ste mi odporucali?a este nevedeli by ste mi povedat kto vie aj pomadarsky....dakujem....🙂

88nena88
12. júl 2015

@melcsilla ahoj ja mam doktora nagyho a vie aj madarsky vyborny pristup a pracuje v RS

luboslaf
19. aug 2015

Neverim vlastnym ociam ked citam chvalive commenty na dr. Tybora!? MILOS TYBOR BY NEMAL BYT LEKAR!!
Manzelka rodila nase druhe dieta v RS. Plodova voda jej odtiekla o 23:00 a sluzbu mal tento dr. Uz na prijimacom vysetreni bol na manzelku neprijemny (mozno preto ze chudacik mal nocnu). Po vysetreni povedal sestre ze nech ho o piatej zavola a odisiel na lekarsku izbu. Manzelke sa kontrakcie zosilneli uz 3:40 a tak sestra volala dr. TYBORA. Ten prvy telefonat zlozil!!! Ano v sluzbe zlozil!!! Druhy pokus uz dvihol a ze ide. Manzelke sa kontrakcie zosilnovali tak ju sestra isla dat na kozu. Dr. TYBOR nikde... Dalsi telefonat a ze uz ide. Manzelka v bolestiach a vazeny pan dr. TYBOR nikde, sestra mu tak este dva krat volala!!! Pan Dr. TYBOR sa k porodu dostavil az ked bola dcerka uz vo vedlajsej miestnosti v rukach sestry - 5 minut po jej narodeni. Prisiel zovialne akoby to bolo uplne normalne a zartoval o tom aka je manzelka rychla. Ano, pre dr. TYBORA znamena 40 minut na dostavenie sa z lekarskej miestnosti na porodnicu nenormalnu rychlost. Nechcem si ani predstavit co vsetko sa mohlo stat ak by nastali pri porode komplikacie... A dr. TYBOR si to pravdepodobne predstavit ani nevie.
Po par dnoch prisiel za manzelkou a povedal jej ze spal. Ano, v sluzbe spal, a spalo sa mu tak fajnovo ze mu stalo za to ignorovat 4 telefonaty od sestry k porodu, kvoli ktoremu v nemocnici bol. V tu noc to bol jediny porod... Samozrejme vec som posunul na urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou, no nepotrebujem urad aby som vedel ze taketo spravanie je neodpustitelne.
VYHNITE SA DR. TYBOROVI alebo rodte doma v obyvacke. Pre moju manzelku by to bolo v podstate to iste..

popping
20. okt 2015

Najlepsi gynekolog v Lucenci a v Rimavskej Sobote je doktor Ondrej Balco chodim k nemu uz 15 rokov .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre