Poznáte dobrého pôrodníka v Trnave?

fifinka05
19. nov 2007

Ahojte mamicky ,tehulky ..som v 35 tyzdni a som sa rozhodla,ze budem rodit v Trnave ,bo to mam najblizsie ..ale chcela by som Vas poprosit ,ci mi viete odporucit nejakeho porodnika, ku komu ist ..Ja som chodila do ZM na kontroly ,ale sme sa prestahovali do Serede....vopred dakujem ..

zanetuska
20. jan 2009

Kazdy mame iny nazor mna rodil dr. Deckov aj som chodila k nemu do poradne a bola som aj som s nim maximalne spokojna. sto ludi sto chuti. Rodila som cisarskym rezom a mala som pri porode aj dr. Stefanikovu. Obidvaja boli super

libka1
20. jan 2009

mozem len potvrdit co sa Bartkovjakovej ludskej stranky tyka velmi divna osoba 😝 z odbornej neviem, kedze som prisla o 6 rano do nemocky a o 10 som porodila a on mi o 6 zahlasil ze to som si ja len zmyslela ze mi treba rodit a muza posielal domov ze nech ide prec, ze casu habadej 😝 a ze teda ked uz som tu mna si tam nechaju 😝 ma tam mali ako prvorodicku za absolutneho debila, takyto pristup za profesionalny nepovazujem... ako ma vysetroval celu dobu pritom nahlas zival ako zviera... viem ze mal po nocnej, ale aj tak... a ako sa choval on, tak sa chovali aj sestry... akurat menili sluzbu a dobreze tam na mna nestavkovali ze si len vymyslam, jedna hovorila druhej sak pockaj este chvilu, ved uvidime, ale to bude plany poplach.... 😝 😝 😝 😔 Odrodil ma nakoniec Deckov.

libka1
20. jan 2009

Jo, a bola som s nim velmi spokojna, platit som neplatila zato, proste mal sluzbu, ale u mna to bolo rychle tak asi by som bola spokojna s hocikym 😉

akrima
20. jan 2009

Snezienka, mne bol Bartkovjak pri cisarskom, zdal sa mi celkom mily a vtipny.... Zacal mi potierat brucho s dezinfekciou a ja som si zacala uz pytat plachtu pred seba. Ja som mala strach co vsetko este uvidim... Tak sa zasmial, ze sa nemusim bat, ze ma nenechaju pozerat sa na vsetko 🙂

libka1
20. jan 2009

Tak ako pise zanetuska, sto ludi sto chuti... a mozno aj v akej nalade clovek lekara vychyti... ci je po nocnej, ci je unaveny, atd. atd. 😉

shaga
20. jan 2009

Caute tak ja na dr.Deckova nemam moc dobre skusenosti cele tehotenstvo som bola rizikovka tak som si ho aj odlezala v nemocnici a vzdy mal nejaku blbu pripomienku ... on ako osoba otras ale ako doktor nemusel byt zly...mna odrodila stefanikova cisarskym a primar varga super dvojica... a stefanikova je fajn zenska...

libka1
20. jan 2009

Tak primara musim potvrdit ze ten je trieda... 😵 a Stefanikovu som mala len raz 3 dni pred porodom na prehliadke, ale tiez sa mi pacila 😉

snezienka1
9. feb 2009

Cafte kocky,
tak som doma z porodnice a hadajte koho som "chytila" na prijme - MUDr. Bartkovjaka - akurat toho, ktoreho som sa bala najviac!!!
😲
Ale pozor, bol uplne skvely! Hned na prijme sa ma vypytoval ako si to cele prestavujem, proti comu som, s cim suhlasim a tak. No klobuk dole - maximalne pohodovy trpezlivy chlap, hlavne co sa mna, hysterky, tyka ;o))) Ozaj dodrzal, co slubil - prosila som ho, ze ziadne nastrihy, lebo tych som sa bala asi najviac a preto som aj cvicila s EPINOM ako diva - a aj som sa tomu vyhla. Na druhy den som behala "ako srna" kym ostatne kocky mali aj problem si sadnut ....
vrelo odporucam a co som zazila - aj Stefanikova je skvela, chodila sa pytat za kockami ktore odrodila ako sa maju na izby.

jasom
13. feb 2009

baby mate niekto skusenosti s Dr. Lachkym? neviete nahodou ako vyzera? 😉

zanetuska
14. feb 2009

jasom rodila u neho moja sesternica, mozem ti zistit info

sedmolinka
15. feb 2009

ahojte maminky,
mňa čaká tento týždeň prvý pôrod. Ja som si vybrala Dr. Štefánikovú, tá mi je sympatická, a mala som ju aj v poradni v nemocnici.Okrem Dr. Čecha a jej tam nikoho nepoznám. Dúfam, že s tými sestričkami to nie je až také zlé.Trochu sa obávam, že mi nič neporadia a tak.Kedy budem môcť vidieť bábeno a čo prebieha po pôrode?

tesorino
15. feb 2009

sedmolinka, dr.stefanikovu mala aj sestra a bola spokojna,ja som tiez rodila d trnave a nebolo to tam take zle ako sa hovori co sa tyka sestriciek, poradili mi a ked som nieco nevedela tak som sa pytala a vzdy mi odpovedali. ja som rodila v noci o 23,00 a maleho mi samozrejme hned ukazali a potom som ho videla az rano. po porode ti ho ukazu a potom ho zoberu na novorodenecke a ty budes musiet este 2 hodky lezat na oporodnej sale a potom ta prevezu na 600nedelie ovsem ak bude volne, ja ked som rodila tak bolo vela mamiciek tak ma dali na rizikove a rano ma prestahovali na novorodenecke 😉

jasom
16. feb 2009

zanetuska: budem ti vdacna za akekolvek info 😉
tesorino: a nie su nejake dni v porodnici kde mozem ist sa pozret kde vysvetluju ako prebieha porod a podobne infosky? alebo to na SR neexistuje? ☹

tesorino
16. feb 2009

jasom myslim ze je to kazdy prvy pondelok v mesiaci o 14,00 dole na prijme a spravia vam exkurziu po porodnych salach, ja som tam bola s muzom pred porodom, tak aspon som vedela co ma caka, vsetko nam vysvetlili a mohli sme sa na cokolvek pytat. aspon vies kam pojdes a ako to prebieha 😉

jasom
16. feb 2009

tesorino: no suepr, dik, tak teraz v marci alebo v aprili by som mohla ist na exkurziu 😀 no a asi zoberem aj muza 😀 dakujem za info

tesorino
16. feb 2009

jason, no ked budes mat muza pri porode tak ho kazdopadne zober, aby aj on vedel ako to prebieha a co ho caka 🙂

kubko
16. feb 2009

Ja neviem, sestricky sa mi nezdali az take strasne, len netreba cakat, ze sami od seba nieco vysvetlia, treba sa pytat, pytat, pytat ku mne boli mile, neviem ci mali len dobre dni, alebo sa ratal moj zaujem.... Vsetkym rodickam vela stastia.

jasom
19. feb 2009

tesorino: no ale nastal problem muzik tam nechce ist 😒
kubko: len ci ma clovek naladu sa stale pytat veci ktore by mali byt samozrejme aby povedali 😠

casy30
22. feb 2009

Mna rodili sekciou Mudr Štrbo a Mudr Štefániková a lepšiu kombináciu si ani neviem predstaviť.Sú to úžasní porodníci i ľudia...Ak by som rodila druhýkrát ani nezaváham.... 🙂

snu
3. mar 2009

ahojte,,chcem sa spytat..kolko pred porodom ste chodili na kontroly do nemocnice? kamaratku napriklad vobec jej gynekolog do nemocnice neposlal,ze ked to na nu pride,tak to pride a ma ist tam,,,ale ja by som si chcela nahlasit aj partnera pri porode a aj epiduralku,,

stankatt
3. mar 2009

snu chodi sa posledny mesiac tj od 36tt 😉

snu
3. mar 2009

takze by ma mal poslat? no dufam,ze ma nezabudne poslat 🙂 dakujem

l3nka
3. mar 2009

partnera pri pôrode stačí nahlásiť na príjme...

zuzlyk
12. feb 2010

Ahojte,pridam aj ja svoj zazitok.
Rodila som 21.1.10 a pri porode mi bola sestricka Mihokova a doktor doc.Bartkovjak. Rodila som svoje druhe dieta,prve som mala sekciou a druhe som chcela porodit prirodzene,som rada,ze mi vysli v ustrety a ze vsetko dopadlo fajn. Co sa tyka samotneho porodu a pristupu, tak asi tolko, ze rodila som v noci a necakala som ziadne vrele usmevy a perfektnu naladicku. Sestricka Mihokova je starsia pani,moc sme sa sice neporozpravali,ale jej pristup bol ludsky,nic neprehanala,bola pokojna a precizna. Aj vdaka nej som nestresovala az na maximum ;) a co sa lekara tyka - tak to bolo ESO medzi lekarmi, profesional,odbornik, sympatak a pohodovy typek. Sem-tam aj ftipek prehodil,pocas porodu bol uzasne duchapritomny a pri zasivani sme si normalne pokecali,dokonca ma prisiel pozriet aj na izbu.Nikomu som nedala ani cent a boli v pohode. DAKUJEM IM VELMI! Ak zabudnem na tie bolesti pri porode,tak by som bola rada,keby som si to s nimi zopakovala.Len ci aj oni so mnou 🆒

ivi.d
13. feb 2010

Ahojte , zuzlyk súhlasím úplne s tým čo si napísala ako keby to bolo o mne ja som tiež rodila v noci spontánne zo soboty na nedeľu 27.09.2009 tiež druhé dieťa s Pánom doktorom Bartkovjakom super pôrod bol fakt super a to tiež som ho pred pôrodom nepoznala takže mu patrí z mojej strany tiež veľké Ďakujem !!!

zanin
13. feb 2010

Tak aj ja pridam svoje dojmy. Ja som prenasala 6 dni a tak som v nedelu po vysetreni u Štefanikovej dohodla ze v utorok pridem na prijem, lebo v stredu isiel muz na sluzobku do Londyna. Tak som prisla spravili mi ultrazvuk a doktor Deckov mi povedal ze ma prijmu a v stredu ked sa to nerozbehne tak da vyvolavacku. Ja som mu povedala ze musim porodit este v ten den a tak sa zacal smiat ze ci si myslim ze ja sa rozhodnem a bude to. Ja som povedala ze hej tak sa usmial a povedal ze ideme na to. Dostala som vyvolavacku a do hodiny nastupili kontrakcie. Potom mi pustil vodu a do pol hodiny bol maly na svete. Bez komplikacii a s usmevom pred tlacenim sme este spasovali medzi kontrakciami. Musel mi urobit nastrih ale vsetko bolo v pohode. Teraz som bola po roku na kontrole u svojeho gyndosa a on sa ma spytal ci som mala sekciu. Tak pekne ma zasil ze to ani doky nezbadal ze som bola nastrihnuta. 😀 Takze ja mozem Dr. Deckova len odporucat. Je to profesional. Nemala som ho zazmluvneneho ale ked budem cakat druhe tak ho chcem mat pri sebe.

memory
19. apr 2010

ahojte baby ja som rodila v septembri 2007,pri porode my bol mlady,vysoky doktor v okuliaroch
a do dnes neviem ako sa volal.Nepoznate ho?

pupavenka
21. máj 2010

kočky, nas odrodil dečkov a bolo to strašné. prepichnutá voda, nástrih asi až po uši, infúzia a kliešte. šitie bolelo až som sa nadvihovala na posteli. Ked som prišla k mojmu gyndošovi po porode na kontrolu, ten mi povedal že by mu za taký porod ruky dolámal, a že nie som jediná jeho pacientka s takou skúsenosťou. špecialita dr. dečkova sú kliešte, ktoré sú nebezpečné pre bábatko, čo som ja pri pôrode nevedela, našťatie môj malý je v poriadku.. na šestonedelí na izbu prišla dalšia prvorodička a tiež ju rodil dečkov a klieštami
sestry na šestonedelí sú super 🙂

tinkerbell
3. sep 2010

baby, a co sa tyka ludskeho pristupu, ktori lekari sa vam zdali najvludnejsi?

luckam77
3. sep 2010

ahojte baby...no nepotesili ste ma... 😔 ja idem tiez rodit do tt a chcem si zazmluvit dr. bud deckova alebo cecha,a citam vase skusenosti a neviem neviem ako to poriesit... 😢 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre