Poznáte dobrého pôrodníka v Trnave?

fifinka05
19. nov 2007

Ahojte mamicky ,tehulky ..som v 35 tyzdni a som sa rozhodla,ze budem rodit v Trnave ,bo to mam najblizsie ..ale chcela by som Vas poprosit ,ci mi viete odporucit nejakeho porodnika, ku komu ist ..Ja som chodila do ZM na kontroly ,ale sme sa prestahovali do Serede....vopred dakujem ..

silvia_kurekova
15. okt 2013

@snezienka1 s čím si prosím ťa cvičila? Ja nechápem, čo je EPIN :D Ďakujem pekne za vysvetlenie 🙂

elje
22. okt 2013

Ahojte. Nejake nove skusenosti s MUDr. Bartkovjakom? Bola som u nho na urgentnom prijme kvoli krvacaniu, celkom sa mi pozdaval. K porodu uvazujem bud o nom alebo o MUDr.Stefanikovej.

@kikula333 Mala si dr.Bartkovjaka zajednaneho alebo mu vysla sluzba? Aky bol porod s nim? Velmi ma to zaujima... Dakujem 🙂

sasettka
22. okt 2013

@elje tak to ti teda odporucam Stefanikovu 😉
a skus aj sem pozriet http://www.lekar.sk/vyhladavanie/gynekológ+a+pô...
je to celkom fajn stranka, kde sa hodnotia doktori pacientami .. len je lepsie byt prihlaseny, potom vidis vsetky prispevky

kikula333
22. okt 2013

@elje nemala som ho zajednaneho práve zastupoval.Porod bol s ním super a tak ma nastrihol že keby neviem že som nastrihnuta tak ani neviem kde som zasita 🙂

ewelynka3
22. okt 2013

Ahojte. Prosím Vás, viete mi napísať Vaše skúsenosti s MUDr. Hlávekom?

Poradila mi ho hlavná sestra na novorodeneckom-veľmi príjemná a ochotná, tak som dala na jej radu. Dnes som mala u neho poradňu, pôsobil na mňa sympaticky. Na starších fórach sú na ňho pozitívne aj negatívne ohlasy. ĎAKUJEM

elje
23. okt 2013

@kikula333 Dakujem za info, tiez sa mi to zda byt uzasny odbornik, asi si ho zajednam... Este som sa chcela spytat ci bol pri tebe cely porod alebo ta 'tak trochu' odrodili aj sestricky. A mala si epidural? Lebo jedna mamicka v teme o trnavskej porodnici pisala, ze jej ho vyhovarali...

senta_sofia
23. okt 2013

@elje ja som mala epi, nevyhovarali mi ju, akurat ja som bola rozhodnuta tak, ze ak to pojde "dobre", tak si nedam, rodil ma MUDr. Deckov, ktory mal prave sluzbu

kikula333
23. okt 2013

@elje bol pri mne cely porod bol skvely 🙂 on je aj velmi sympaticky a prijemny teda moj nazor a k tej epi.Mala som silne bolesti a prisla za mnou sestricka ze ci chcem epi a ja ze ano hned teraz 😀 hoci som bola zasadne proti nej 🙂 a ona ze skontrolujem Vas na kolko ste otvotena a ze na 8cm ved vy uz rodite 🙂 ideme na stol 😀 a tak mi ju nestihli dat 😀

kikula333
23. okt 2013

@elje inak neviem ci si mala moznost stretnut doktora Buckova pretoze aj ten je uuuuplne super 😉

elje
23. okt 2013

@kikula333 Nie nie, Buckova som nestretla. Praveze som bola rozhodnuta pre Stefanikovu, lebo mi ju uuuuplne vsetky zname poradili, ale osobne som ju tiez nikdy nestretla. No a mne sa pozdaval tento p.dr.Bartkovjak, ale ziskat nejake info na nete je dost tazke.... zda sa, ze v TT sa rodi zasadne bud u Deckova alebo Stefanikovej 😀

kikula333
23. okt 2013

@elje 🙂 mna len vysetroval dr Buckov ale velmi prijemny doktor a dr.Bartkovjaka urcite odporucam 🙂

lienka1601
23. okt 2013

@ewelynka3 ahoj ja som unho rodila pred tri a polrokom a od vtedy som prestupila k nemu.. konecne nechodim k dr. so strachom alebo ako by som to nazvala.. posrandujeme pokecame.. v januari rodim zase a urcite unho 🙂 nepocula som nanho zle ohlasy.. ohladom prace urcite nie.. takze ja iba odporucam 🙂

liana03
23. okt 2013

@ewelynka3 Ja som u neho rodila pred 2 rokmi, a bol super, môžem len odporučiť, celý čas bol pri mne, vôbec neodchádzal a prišiel ma po pôrode skontrolovať aj na druhý deň.

ewelynka3
24. okt 2013

@lienka1601 Ahoj, dakujem Ti velmi pekne 🙂 a zelam pekne tehotenstvo 🙂

ewelynka3
24. okt 2013

@liana03 Ahoj, aj tebe velmi pekne dakujem za prispevok, velmi ma to upokojilo 🙂

milimich
13. feb 2014

Ahojte, vedel by mi niekto poskytnúť kontakt na doktorku Štefánikovú?

milaciiik
9. feb 2015

Ahojte,odporucate pri porode Deckova alebo Stefanikovu?

milaciiik
27. feb 2015

@milimich ahoj,dostala si kontakt na stefanikovu?dala by si ho aj mne?dakujem

kiristinka1
27. feb 2015

Ja mam Chovanovu a som spokojná.

verka277
12. mar 2015

Babenky,ja práve na gynde ležím.Dr.Dečkov,ku ktorému okrem iného aj patrím,dr.Bartkoviak,dr.Bucko naozaj skvelí odbornici a hlavne sú ludskí ... operoval ma síce prednosta,ale ostatní spomínaní majú o mna "zaujem" a su pri mne každú chvilku.10 rokov som chodila k Strbovi a uz NIKDY V CELOM MOJOM ZIVOTE do jeho ordinacue ani pachnut.Je to jeden bordel a chaos.Dovrzali mi co sa len dalo a preto som aj teraz tu.K dr.Deckovi patrim od januara ,ale uz predtym ma viackrat operoval a nemenila by som za nic.Moja skusenost.

brisingr
15. mar 2015

Ahojte, kedze som rodila pred dvoma tyzdnami, tak vam viem povedat presne a este z cerstvej pamati, ake to bolo 🙂 Rodil ma dr. Bucko, velmi prijemny doktor, na ktoreho nemozem povedat nic zle. Bol mily, prijemny a vtipny, pocas celeho porodu ma informoval, co sa ide diat....aj pristup ostatneho personalu pri porode bol skvely. Co sa tyka potom pobytu v nemocnici, zariadenie a strava boli v poriadku, take ako sa v nemocnici ocakava 🙂 Ziadny luxus, ale to ani nikto necaka, ze to bude ako v hoteli. Ja som tu stravu brala ako pripravu na zhadzovanie prebytocnych kil 🙂 Co sa tyka personalu, tak nasli sa velmi prijemne sestricky, ktore vzdy pomohli, ked som potrebovala, boli usmievave, prijemne, srsala z nich milota na sto kilometrov. Avsak aj tu sa nasli zeny, ktore si nejake komplexy riesili na nas, ale to nemocnica nemoze ovplyvnit, ze niekto vstal "lavou nohou".
Ale tak sluzby sa menia, sestricky sa striedaju, takze ziadne strachy 🙂 A vela stastia buducim mamickam

kristoffka
3. jún 2015

Ja som mala vybaveneho Dr.Bucka a možem len odporučiť, chodila som k nemu posledné 4 týždne, vždy sme si presne dohodli čas, nikde som nevyčakávala, take super, samotný pôrod bol bolestivý, lebo som nechcela epidurálku, ale našťastie netrval dlho, čo je pre mňa najdôležitejšie, že ma nenastrihaval... takže druhý deň po pôrode som bola fit a mohla sa naplno venovať mojmu pokladu.
Všetci ma strašili so sestričkami na pôrodnej sále ale 2 ktoré boli pri mne boli veľmi milé a ochotné, takže odporúčam.

pslahorova
3. jún 2015

@kristoffka Dobry den, prosim Vas a u toho doktora Bucka sa da nejako objednat ak k nemu nechodim? Vdaka

kristoffka
8. jún 2015

dobry den, oni sa striedaju viaceri na ambulancii a nemá fixný deň, pošlem sukr. spravu

anjelik2509
8. jún 2015

Ja som mala dr. Bučka ako ošetrujúceho lekára po pôrode a spokojnosť 🙂 je síce mladý, asi v mojom veku, ale myslím profesionál a tiež veľmi ľudský a empatický 🙂 ja som bola spokojná, nemala som žiadne výhrady....
Sekciu mi robila dr. Štrbová a dr. Bartkovjak a tiež som bola spokojná, sú super 🙂
Aj sestričky boli perfektné, dokonca som dostala pred sekciou jednu svoju, pôrodnú asistentku, tá mi vždy povedala že čo sa bude diať, i keď som to už všetko vedela, keďže som mala sekciu č.2....Ale aj tak to bolo super... Aj počas sekcie mi hovorila že čo a ako....
Prvá sekcia v 2010 to bol taký zmätok že až....ale tá druhá v 2013, bola síce zo zdrav. dôvodov plánovaná, ale úplne iná...

pslahorova
8. jún 2015

@anjelik2509 Neviete nahodou ci sa k nemu mozem dosta aj ked niesom jeho pacientka? resp. ako a kde? netusim kde ten lekar ordinuje.

anjelik2509
9. jún 2015

@pslahorova k dr. Bučkovi? no on ordináciu, resp. svoju vlastnú prax nemá, pracuje len v nemocnici, keď má službu.... Ja som ho po pôrode tiež dostala náhodou...

jergy
15. nov 2015

Taktiež odporúčam MUDr. Bučka, mala som ho pri prvom pôrode a bola som s ním veľmi spokojná. Pri druhom pôrode som ho bohužial nemala lebo bol odcestovaný ale celý mesiac pred pôrodom sa o mňa staral. Má veľmi dobrý profesionálny ale hlavne ľudský prístup. Pacientku počúva a hlavne sa snaží vyhovieť jej predstave o pôrode pokiaľ je to v jeho možnostiach. Taktiež chválim MUDr. Bratičáka, super prístup, profesionálny, ľudský, ústretový. Mala som ho pri druhom pôrode a môžem ho len pochváliť.

pslahorova
15. nov 2015

Ahojte, mna rodil MUDr. Bučko, a maximalna spokojnost! S mojim prvym zlym porodom to ani nemozem porovnavat, je pravda ze som prosikala o epi ale nedal mi asi vedel preco kedze od odtecenianplodovej vody bol maly na svete za 40min. mozem ho odporucit, taktiez Trnavsku porodnicu, ci personal na sesto, novorodeneckom, na sale alebo na prijme.
Skoda len ze Dr. nema ambulanciu, ma velmi dobry pristup nieje o com pochybovat, za mna ANO rodit v TT u MUDr.BUČKA.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre