Poznáte dobrého pôrodníka v Trnave?

fifinka05
19. nov 2007

Ahojte mamicky ,tehulky ..som v 35 tyzdni a som sa rozhodla,ze budem rodit v Trnave ,bo to mam najblizsie ..ale chcela by som Vas poprosit ,ci mi viete odporucit nejakeho porodnika, ku komu ist ..Ja som chodila do ZM na kontroly ,ale sme sa prestahovali do Serede....vopred dakujem ..

dayanka
31. jan 2011

@biankam16 ahojky a ty koho odporucas? 🙂

biankam16
31. jan 2011

@maca_p A co chces vediet ? Je to lyska presibana, podlizovac a neprofesional, aspon tak ho ohodnotila moja kamoska, ktora ho mala pri porode. Pocula som to aj od inych... mozno sa zmeni, ked bude mat sukromnu klientelu, hlavne v ambulancii bude mozno uspesnejsi.

caseyllu
31. jan 2011

@biankam16 no ja neviem ,že sa to delí na nejake sukromne ambulancie....no ak to myslíš v rámci penazí tak to asi skor nie pretože ako slobodná nezamestanná mamička si bohvieaké priplácani edovolit nemožem....dakujem

biankam16
31. jan 2011

@dayanka Radsej porodnicu v Bratislave, na Kramaroch je dobry Cunderlik, alebo okrem Planka a je tam kopec dobrych porodnikov, v TT asi moc neporadim, mozno Stefanikovu

dayanka
31. jan 2011

@biankam16 tak da sa zazmluvnit vlastneho gynekologa. Kedze je zena unho, asi je spokojna. Lepsie riesenie nevidim. 🙂

luciana157
1. feb 2011

@caseyllu ahoj, ty si aka mladunka na babatko 😀 chcem sa spytat a kam chodis k doktorovi deckovi, na polikliniku? ale pocula som, ze ordinuje len niektore dni a len 2 hod, ci ? zmenilo sa to?

ivicka0502
1. feb 2011

po precitani tohoto fora sa zacinam bat porodu 😖 ... aj tak budem ale rodit v Trnave, len neviem ci si niekoho zazmluvnim. Ma to vobec zmysel? kazdy je spokojny s niekym inym...
Myslite ze zazmluvneny su milejsi? alebo pouziju lepsie zariadenie? ja vazne neviem ...

ivka1603
1. feb 2011

@ivicka0502
Ahoj....ja som rodila u Dr. Janky Štefánikovej....chodila som k nej aj pred pôrodom, nemala som ju zazmluvnenú a bola vždy milá, ochotná vysvetliť, čo som sa jej pýtala.....proste super jednička...podľa mňa je naozaj profesionálka, čo sa týka jej povolania 😵 Nemusíš sa báť pôrodu....neboj sa, prežiješ to 😀 Ináč môj Rastík je narodený 21.4.2010 😉

ivicka0502
1. feb 2011

@ivka1603 dakujem, tiez dufam ze to ja aj chrustik prezijeme bez ujmy. a k Dr. ta poslal gynekolog uz pred porodom? Rastik musi byt urcite skvele babenko ked je narodeny 21.4. 😎

luciana157
1. feb 2011

podla mna je to hlupost zazmluvnit si niekoho, vyhodene peniaze. som pocula, ze potom sa ti tam nikto iny nevenuje. lebo ak mas niekoho zazmluvneneho, tak nech sa stara on. ja som dala peniaze radsej za nadstandartnu izbu, nie je nad vlastnu sprchu na izbe a moznost mat pri sebe cely den muza.

ivka1603
1. feb 2011

@ivicka0502
Určite to prežijete, ja som to už 3xprežila a bez následkov 😀 😀 😀
moja gynekologička ma poslala na poradňu pred pôrodom do nemocky a tam som mala šťastie práve na Dr. Štefánikovu....u nej som sa aj ďalšie poradne objednávala 🙂
Rastík je šikovný chlapček, mal už 9 mesiacov, som šťastná, že ho mám 😵 Pridávam jeho foto...

dayanka
1. feb 2011

Dievčatá súhlasím s lucianou. Aj ja radšsej vyhodím peniaze za lepšiu izbu než za doktora. Veď predsa títo všetci doktori sú vyštudovaní a majú prax, inak by to nerobili, kebyže nerobia prácu dobre. A to, že len v BA sú odborníci je mýtus... 🙂

ivicka0502
1. feb 2011

@ivka1603 maly je zlatunky 🙂 uz sa tesim kedy budem mat toho mojho chrustika.

luciana157
1. feb 2011

@dayanka presne tak. minuly rok na antolskej v ba zomrelo vela mamiciek pri porode.

littledevil
1. feb 2011

@ivka1603 Musím s Tebou súhlasiť, Dr. Štefániková je naozaj super. Po tom čo sa stalo prvému synčekovi, som na odporúčanie kamošky išla k nej a bola som maximálne spokojná a pri treťom synčekovi som išla hneď za ňou. 🙂

sjuzi
1. feb 2011

@biankam16 máš aj nejakú svoju osobnú negat.skúsenosť?
Nemám rada, keď sa šíria na fórach takéto poplašné správy. Samozrejme, že niekto je spokojný s tým, niekto s iným. Ani ja nie som sympatická každému, to je jasné.

Kočky nebojte sa. Ja som sa pri pôrode (sekcia) a aj pri kyretáži stretla s absolútnym profesionalizmom a aj ľudskosťou. V tom druhom prípade som bola naozaj prekvapená, keďže som prekonala MA, ako sa ku mne milo a jemne správali - od doktora až po sanitára, ktorý ma doslova na rukách nosil 😉.
Samozrejme, že človek nesmie očakávať full-servis a pohodlie ako doma, to v nemocnici nie je možné. A tých pár dní sa tam dá prežiť... 😉

A určite, keď to na mňa tentokrát príde, nebudem bežať niekam do Bratislavy v bohvieakom počasí... 😅 😝

ivicka0502
1. feb 2011

nad standartnou izbou moc neuvazujem. predsa len som prvorodicka a ostat s malym cele dni sama na izbe --to nie je na mna. radsej si necham poradit a pokecam s ostatnymi. snad nebudem lutovat, aj ked tie sprchy v izbe su na nezaplatenie 😀

luciana157
1. feb 2011

@ivicka0502 mozes chodit na chodbu pokecat, ak teda budes vladat. ja som bola rada sama, lebo ked ostatnym babatka plakali, moja malinka sladko spinkala, nikto ju nerusil. a pre mna bolo velke plus, ze bol pri mne cele dni muz na izbe a pomahal mi s malinkou. aj pre muza je to krajsi zazitok, ked si moze babatko hned na druhy den pestovat a nie sa na neho len pozerat cez okno. a o sprchach ani nehovorim, po porode sa ti cisti maternica a je to ovela hygienickejsie mat vlastnu sprchu. ale to je len moj nazor. to ze si zaplatis za porodnika si zvas sama. budu okolo teba behat len sestricky tak ci tak a doktor ta bude chodit len raz za hodinu pozerat a potom ta odrodi a to je vsetko.

caseyllu
1. feb 2011

@luciana157 ordinuje od t15:00-17:00 od pondelka do štvrtka (piatok na objednávku )v ordinácii doktora kovačiča n atretom poschodí .

ivka1603
1. feb 2011

@ivicka0502
ja môžem len odporučiť klasickú izbu, človek sa tak nenudí a tých pár dní sa to dá prežiť... 😉

biankam16
1. feb 2011

@sjuzi velmi zlu skusenost a nielen ja☹

sjuzi
1. feb 2011

@biankam16 tak to mi je ľúto... ak chceš, napíš viac do ip...

mamazuzu
2. feb 2011

@biankam16 ach, citas mi myslienky. tiez si myslim, ze bud deckovovi bola caseyllu sympaticka, alebo peniazky mu pomohli nahodit usmev na tvar 😠

mamazuzu
2. feb 2011

@biankam16 ja som s velkym panom doktorom Deckovom nebola spokojna ani v najmensom. pristupoval ku mne ako ku spodine. ale ved preco sa tvarit milo, ked ho vyrusim o 22:00 pri pozerani telky pocas sluzby na pohotovosti. musi zliest na prizemie a este aj zadarmo!!! tak sa aj tak ku mne spraval... v zivote nikdy viac... a k ludom, co chodia k nemu do SUKROMNEJ ambulancie sa asi sprava milo...

mamazuzu
2. feb 2011

@ivicka0502 po mojich nedavnych skusenostiach (rodila som v TT porodnici 22.12.2010) odporucam neplatit ani lekara a ani nadstandardku. teda to je len moj sukromny nazor. sprchy spolocne na chodbe nie su az taka katastrofa, ako o nich hovoria. uplne v pohode, vzdy ciste, WC tiez. a bolo paradne mat na izbe niekoho, s kym sa mozes porozpravat a vymenit skusenosti. a vzdy sme si navzajom strazili babatka, ked jedna potrebovala odbehnut do sprchy a pod. a vies co vsetko mozes kupit drobcekovi za take peniaze, ktore vyhodis za nadstandard? ved 4 dni vydrzi kazda... ved nejdeme na rekreaciu do hotela...

ivicka0502
2. feb 2011

@mamazuzu vdaka za info. zatial idem s tym ze nic extra si neplatim, ale uvidim s bliziacim sa porodom a mojim psychickym stavom 😉 este sa ta opytam, mala si niekoho pri porode? ak cem mat muza, daju mu hned dieta alebo mne? a ma pristup na izbu, alebo naozaj sa musi 4 dni na male pozerat len spoza skla?

biankam16
2. feb 2011

@mamazuzu presne tak, aj ja som mala taku skusenost, bohuzial.....ba este horsiu skusenost, ktoru budem nosit v sebe az do konca zivota.Stale vsak verim, ze spravodlivost existuje a tam "hore" mu to jeden den niekto pekne zrata.Neberte to tako pomstu, skor ako pomoc inym buducim maminam, mne bohuzial nikto neporadil .

ivka1603
2. feb 2011

@ivicka0502
Ahoj....ak nemáš zaplatenú nadštand.izbu, dieťa mužovi nedajú, len ukážu spoza skla, ani ho na izbu nepustia ☹

maca_p
2. feb 2011

to ukazovanie dietata otcovi cez skla povazujem dnes ako nehumanny akt. strasne ma vytaca akasi izolacia dietata, matky a otca! ja som bola po sekcii umiestnena na rizikovom odd,. moje dieta na novorodeneckom, a muz si ho cez to uzasne sklo len fotil. a to mal stastie, ze mu ho sestricka bola ochotna podrzat! takze okrem 5 sekund, co som lezala na sale a stihli mi povedat mamicka toto je vase babätko, tak som ho videla vo fotaku, co muz nafotil! aj to musel prehovarat sestricky na rizikovom, aby ho za mnou na chvilu pustili. za toto davam TT porodnici obrovske minus.
ked nasledne posielal foto do holandska mojej sestre, tak tam nik nechapal, co sa deje v nasich porodniciach. tam je to standard, mamicka sama na izbe, vyber z jealneho listka, otec pri porode bez poplatku, ten moze zostat aj cez noc, vsetko gratis, vlozky, plienky, drogeria... tam tiez platia dane a nik od nich nepytal cent navyse.

apropo, nechapem jedno a to, ze na nadstandardnej izbe je povoleny vstup otca, ale na normalnej nie. tam sa asi nedaju preniest bakterie a virusy ako na obyc. izbe... chapem, ze na normalnej izbe su dve pacientky, tak ale snad by sa to dalo riesit zavesom, alebo zastenou. a tiez netvrdim, aby prislo na navstevu 10 clenov rodiny, ale aspon ten otec prip. dieta. pre toto by som najradsej porodila svoje dieta doma, ak by to bolo mozne...
a este si nemozem zvyknut na to, ked niekto povie tych par dni vydrzim...

mamazuzu
2. feb 2011

@ivicka0502 ja som jednoznacne chcela mat muza pri porode, ale nakoniec som rodila sekciou, takze sa muz nekonal. a ano, tie 4 dni babatko tatino aj rodina vidia len cez sklo. aj ked je divne, ze na nadstandardnej izbe mozes prijimat az do vecera cely den navstevy na izbe a tato izba je umiestnena v strede chodby. cize je to jednoznacne urobene ako provokacia pre maminy, ktore nechcu, alebo si nemozu dovolit platit 33 € na noc. chapem, ze na takomto oddeleni je vstup navstev zakazany, ale preco sa tam potom moze ktokolvek, kto patri k rodicke na nadstandarde, volne pohybovat po chodbe medzi ostatnymi babatkami? to je proti ludskemu rozumu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre