Poznáte dobrú gynekolologičku z Martina?

ivkamt
2. nov 2007

Už som písala do regionov, ale skusim to aj tu:Chcem sa spýtať či neviete niekto o dobrom gynekológovi/alebo ešte lepšie/ gynekologočke v okolí Martina.Akurát prežívam prvé tehotenstvo a na dieťatko sa moc teším, ale mám pocit že moja doktorka ma vobec o ničom neinformuje a ked sa niečo spýtam tak mamlen odbije rýchlou odpoveďou, lebo ma plnú čakáreň a ja ako prvorodička by som rada prediskutovala pár vecí s odborníkom.Tiež u nej vždy čakám aspon 3-4 hodiny kým sa dostanmem na radu čo ako som počula, nieje celkom bežne pri tejotných..Tak prosím ak niektorá máte tip, napíšte..Ďakujem

dadula8
5. dec 2011

Ja som chodila ku Krkoškovej, ale musela som odísť. Teraz chodím už 5 rokov k Bellanovi a som maximálne spokojná. Mám pochybnosti o dobrej odbornosti u pôvodnej lekárky. Bola mi aj pri pôrode, no otras.

ludinka
19. mar 2013

Ahojte ja vam vrelo odporucam Doc. Tomasa, v januari otvoril novu ordinaciu na poliklinike1, je to velky odbornik a okrem ineho sa specializuje sa na liecbu neplodnosti.

niikoletka
11. aug 2013

@ludinka ten Tomáš je ale súkromník či? Veľa chvály som na neho počula, ale ten cenník mi príde prehnaný :( škoda

ludinka
12. aug 2013

@niikoletka ano je sukromnik -ako vsetci
to co preplaca poistovna si neuctuje len za kazdu navstevu 5 eur -objednanie na hodinu

niikoletka
12. aug 2013

@ludinka ja som si pozerala jeho stránku na internete a tam má uvedený cenník.. A poplatky tam má uvedené za všetko :(

ludinka
12. aug 2013

@niikoletka no ja u neho platim len tych 5 eur, ale podla toho co potrebujes......za antikoncepciu a podobne veci sa plati

niikoletka
12. aug 2013

@ludinka tak ja mám problémy nejde mi o antikoncepciu. Ale podľa toho cenníka by som tam chodila s malou dušičkou, že koľko bude pýtať :( ..
V MT je naozaj ťažké nájsť dobrého gynekológa

magica78
12. aug 2013

@niikoletka skus Gatovu je super 🙂

niikoletka
13. aug 2013

@magica78 ona má ordináciu na severe? Tiež som o nej počula, ale ona nie je náhodou tiež súkromníčka?

niikoletka
13. aug 2013

Ja by som ostala aj u mojej, ale nevyhovuje mi, že nemá v ordinácii sono. Stále musím behať hore dole

magica78
13. aug 2013

@niikoletka vsetci gyndosi su sukromny nikto nie je statny . ona je na kosutoch ako je posta 5. v tom arealy kde bola skolka

niikoletka
13. aug 2013

@magica78 no ja sa chcem vyhnúť poplatkom... u mojej som doteraz ešte nič neplatila, len za vyvolávačku keď mi pichla druhý krát za mesiac. Moja kamarátka chodí na gynekológiu do Heliosu a platí za všetko. Vyšetrenie, objednanie, predpísanie liekov... Ja na toto proste peniaze nemám preto ma to dosť zaujíma. Ku gyndošovi chodím ako na klavír a neviem si predstaviť, že by som mala ešte aj platiť.. Ako je to teda s tou Gáťovou? Musela by som tam niečo platiť alebo nie? :/

magica78
13. aug 2013

@niikoletka ja tam nic neplatim a ona je super robila v heliose predtym .
helios je sanatorium ktore sa ako vies venuje inym veciam ale mozes tam chodit aj na gyndu ale za urcite ukony platis 🙂

crazybabenka
13. aug 2013

@niikoletka ja tiež odporúčam doc. Tomáša.....ja k nemu chodím až z Liptovského Hrádku....je to úžasný odborník.....s neprekonateľným ľudským prístupom.....a tých 5e za objednanie za to stojí....je precízny....detailista....naozaj dá si na všetkom záležať

niikoletka
13. aug 2013

@magica78 tak ďakujem zavolám jej 🙂 Len som našla ďalší problém. Vraj má zmluvu len so všeobecnou poisťovňou a ja som v Dôvere.. tak neviem neviem. Škoda, lebo na tú pani doktorku počúvam len dobré ohlasy, ale skúsim jej zavolať, pretože na tej stránke kde je to napísané je ešte evidovaná ako lekárka v Heliose tak to sú možno ešte staré informácie

magica78
13. aug 2013

@niikoletka no to bude asi stare infosky aj ked ja mam vseobecnu. no ona je super ked co treba sa pytat ona ti na vsetko odpovei .sestricka je take ble. ale za to ona je milionova povzbudi poradi a tesi sa s tebou . len neviem ci mas cislo na nu dobre lebo ona ma mobil ako kontakt do ambulancie. kludne si tam skoc ak budes mat cas lebo aj tak ti sestra vypise taky papier co zanesies terajsej gyndoske ze sa od nej odhlasujes a ze ju prosi o dokumentaciu ,, vypis z nej,,

niikoletka
13. aug 2013

@magica78 A kedy mi tam bude lepšie ísť, skoro ráno alebo tak neskôr? A ešte by ma zaujímalo či má sono v ordinácii lebo moja nemá a kým si ho nevyžiadam osobne tak ma naň nepošle to sa mi veľmi nepáči..

magica78
13. aug 2013

@niikoletka sono ma u seba , no ono asi skor pred obedom asi ale su niekedy dni ze mam toho vela kvoli tehulkam 🙂 a v utorok doobeda tam nie je lebo ona je v iscare v nemocnici ,ja dochadzam 35 km za nou a som velmi spokojna . mam stastie na dr ale sestricky su vacsinou ..., ale zas chodim tam clovek raz zacas tak to vydrzi 😝

katka210
13. aug 2013

v Heliose Mudr. Krajkovic. PERFEKTNY - len celu starostilovost si musis hradit. Ja tiez za nim dochadzam cca 60 km nebanujem ani v okamihu za toto rozhodnutie

niikoletka
27. okt 2013

@magica78 tak už som u pani doktorky mesiac a musím povedať že je to ako jedna a milión.. Hneď mi povedala čo mi je, čo to spôsobuje, ako to riešiť.. navrhla dokonca aj alternatívnu liečbu.. Ja som taká unesená. K tej starej ježibabe som chodila 3 roky a nepovedal mi ani JEDNU jedinú diagnózu 😠

magica78
27. okt 2013

@niikoletka super ona je fakt uzasna
@katka210 ano ja Krajko je super DR, Gatova robila v Heliose tam som ju spoznala

dula8331
29. nov 2013

Ahojte baby, aku mate teraz zkusenost s dr. Režňákovu? dakujem

niikoletka
29. nov 2013

@dula8331 Neodporúčam ja som od nej odišla

arthemiis
29. nov 2013

@dula8331 Nie je veľmi dobrá.. Ona rozpráva príbehy a neviem čo, ale keď za ňou prídeš s nejakým problémom rieši ho len keď to ona uzná za vhodné

dula8331
29. nov 2013

@arthemiis dakujem, ja som sa prave pristehovala do Martina, som tehotna a hladam dobreho gynekologa. co som citala tak odporucali mena Tomas, Gatova a aj Reznakova tak sa pytam. Som na rizikovce a k svojej dosavadnej gynekolozke v Polsku chodim co 2 tydny na kontroly. dojizdeni ale uz nedavam.

arthemiis
29. nov 2013

@dula8331 Odporúčam prvých dvoch 🙂 len sa mi zdá že pán doktor Tomáš je súkromný a sú u neho poplatky, ale zato je to odborník, má aj stránku na internete na googli určite nájdeš 🙂

1martincanka1
29. júl 2015

"Ozivujem" temu.. viete prosim odporucit dobreho gynekologa/gynekologicku?.. som tehotna, tak momentalne uz menit nechcem, no po porode zvazujem odchod od terajsej nakolko som s nou vo viacerych veciach nespokojna.. momentalne chodim ku Gatovej, kym som chodila len na preventivky, tak ok, no teraz pocas tehotenstva stale viac a viac o jej odbornosti a pristupe pochybujem.. Dakujem.

hviezdickananebi
29. júl 2015

@1martincanka1 uplne sa s tebou stotoznujem...presla som k nej lebo som mala dost vazne problemy, vôbec mi nepomohla, iba ma hnala na operaciu, po operacii mi mala nasadit liečbu, tak sa vyjadrila pred operaciou, avsak nasledne po operacii o liečbe ani slovo nepadlo...operacia dopadla zle...ja viem že ona za to nemôže, ale zda sa mi cela popletena niekedy...rada by som prestupila len neviem kam

1martincanka1
29. júl 2015

@hviezdickananebi ☹.. to je teda pristup.. ja som si viackrat vsimla, ze neda priamu odpoved na priamu otazku, to sa mi velmi nepaci.. opytam sa aj 2-3x, no ked vidim, ze sa stale "toci" v tom istom, tak si ja pridem ako debil a radsej sa spytam kamosiek prip. Na forach.. no chyba je podla mna v jej odbornosti.. Chodila som povodne ku Krupovej, no ked ta odisla do dochodku, prebrala jej pacientky Gatova, vzhladom k tomu, ze bola v Heliose (aspon myslim), tak som mala velke ocakavania, ktore vsak rychlo splasli, ked som zostala tehotna...

hviezdickananebi
29. júl 2015

@1martincanka1 ona je v Iscare, a tiež som k nej sla kvoli tomu, že som si povedala - robi v centre stretava sa s rôznymi problemami, tak mi hadam bude vedieť pomocť, ale som sklamana...nechcem ju tu osočovať, ale čakala som viac...
len vôbec neviem kam mam isť...chodila som predtym ku krivusovej a ta je super, len sa tam velmi dlho čaka...aj cele doobedie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre