Poznáte dobrú gynekolologičku z Martina?

ivkamt
2. nov 2007

Už som písala do regionov, ale skusim to aj tu:Chcem sa spýtať či neviete niekto o dobrom gynekológovi/alebo ešte lepšie/ gynekologočke v okolí Martina.Akurát prežívam prvé tehotenstvo a na dieťatko sa moc teším, ale mám pocit že moja doktorka ma vobec o ničom neinformuje a ked sa niečo spýtam tak mamlen odbije rýchlou odpoveďou, lebo ma plnú čakáreň a ja ako prvorodička by som rada prediskutovala pár vecí s odborníkom.Tiež u nej vždy čakám aspon 3-4 hodiny kým sa dostanmem na radu čo ako som počula, nieje celkom bežne pri tejotných..Tak prosím ak niektorá máte tip, napíšte..Ďakujem

petasllov
3. nov 2007

Ivi, ja som z Turč. Teplíc, gynekológov v MT nepoznám, ale viem, že v Heliose sú lekári veľmi milí a ochotní a keď chceš ohľadom tehotenstva vedieť viac alebo si dať urobiť ultrazvuk, oni ti radi vyjdú v ústrety. Samozrejme sa treba dopredu objednať a za UZV sa platí. Ja chodím k svojmu gynekológovi MUDr. Gallovi k nám do Teplíc, je to zároveň aj pôrodník a vďačím mu za veľa. Pomohol nám k otehotneniu bez toho, aby sme museli absolvovať umelé oplodnenie. Som s ním ako s odborníkom veľmi spokojná, hoci aj on má z tej ľudskej stránky svoje muchy. Ale prvoradá je jeho odbornosť a na ňu sa sťažovať nemôžem. Skús sa spýtať nejakých Martinčaniek, tie ti určite poradia. Ja by som na tvojom mieste určite zmenila lekárku.

mirka4
3. nov 2007

ahoj ivka a ku komu chodis? Ja som chodila ku Krkoskovej a celkom som bola spokojna

ivkamt
autor
3. nov 2007

Mirka ved aj ja tam chodím tiež som bola spokojná, ale poslednej dobe teda vobec niesom. Som v siedmom mesiaci a bola som u nej len 3 krat. To sa mi zdá velmi málo a ked som minulý týžden prišla bez objednania tak mali sestričky dosť blbé poznámky a doktorka bola tiež nervozna..Tak fakt neviem.asi pojdem pozreť ten helios...

lenkamt
3. nov 2007

Ivka - ja chodím k Pečovej - maximálna spokojnosť, má aj vlastné sono a venuje sa tehuľkám primeraný čas. čakáš podľa toho koľko je tam práve žien, niekedy som čakala pol hodinu inokedy dve.
a ževraj je dobrý aj Belan. Helios tiež môžem odporučiť - ja som chodila na sono iba tam 😉

petasllov
3. nov 2007

ivkamt, tak to sa teda čudujem, že si bola za celých 7 mesiacov tehotenstva u svojej doktorky len trikrát. Ja som tiež v siedmom, ale bola som u svojho dokyho už osemkrát a v pondelok idem deviatykrát. Je čudná tá tvoja lekárka, nie?

ivkamt
autor
4. nov 2007

No ved aj mna to rozčuluje, že som tam bola len tak málo krát.A posledné dni mám trochu bolesti v podbrušku, tak by som v pondelok chcela ísť k dákemu doktorovi.asi pojdem do toho Heliosu.robia tam aj dáke poradenstvo a prehliadkY?ak ano asi sa tam aj platí? neviete náhodou kolko?
lenkaMT:A kde je tá Pečová? Mne by to čakanie ani tak moc nevadilo, ved aj tak sa nemám kde náhliť keby to vzšetrenie a prístup stál ya to..
Ďakujem za rady... 😉

lenkamt
4. nov 2007

Ivka, Péčová je podľa mňa super. ja som nemala žiadny problém. je v takej staršej budove medzi neografiou a poliklinikou 😉

Helios neviem či robia aj klasickú poradňu, skús tam zavolať:
http://www.sanatoriumhelios.sk/
ale podľa mňa je to zbytočné platiť - len sono /asi 20min/ Ťa vyjde 500,--

ivkamt
autor
4. nov 2007

no, to viem že sono je za 500.a myslíš, že ma tá Pečova vezme aj ked som tehotná?a to si asi budem muset ísť potom po kartu k strej doktorke, že? 😖

lenkamt
4. nov 2007

skús si tam zavolať: 043/4220831 či ťa zoberú. poriadne sa vysťažuj. 😉
a najnovšie tam iba prídeš a oni si vyžiadajú kartu od starej doktorky.

ivkamt
autor
4. nov 2007

oo..no to je super že to takto funguje s tou kartou. 😀 .skusim tam prnknúť.Inak akurát som mrkla do tvojho albumu a máš úžasne detičkz...fakt veelmi zlatunké.. 🙂 ďik za infošky 😉

saskarisko
4. nov 2007

Ivkamt ja mam tiez Pecovu, a som s nou spokojna.

jaja0110
4. nov 2007

Ahojte maminy, tak dovolte aby som prispela...

Ja som MALA Pecovu, ked som v 18-tich rokoch za nou prisla koli antikoncepcii, tak mi povedala "To niesu vitaminy do caju, aby som ich uzivala kazdy den..." inymi slovami mi ich nepredpisala a bola velmi odmerana... Chodila k nej aj moja sestra, ktora v 28tt prisla za nou s bolestami a ta trubka jej tam po vysetreni nenasla cystu ktora tam rastla od zaciatku tehotenstva... cysta praskla, mojej sestre sa v 29tt narodil po cisarskom chlapcek, ktory po 6 mesiacoch zivota v inkubatore zomrel... ZAVER: zanedbanie lekarskej starosltivosti pocas tehotenstva

Vtedy som od nej aj ja odilsa, a presla som ku KRKOSKOVEJ-s ktoru som max. spokojna. Je pravda ze si tam odsedim aj 2-3 hodiny, ale vzdy mi odpovie (odborne)a vysvetli ak sa pytam...

Tolko moja skusenost.

Ivkamt drzim palceky nech sa spravne rozhodnes!

expertka8
4. nov 2007

..ivkamt....
...ja osobne nedam dopustit na skvelu odbornicku...uzasnu ludsku bytost...MUDr.Režňákovú...ordinuje v zdravotnom stredisku na Ladovni....hned vedla Heliosu 😉
...volba je na Tebe...ale som si ista...ze volbou tejto lekarky by si bola spokojna 😉

aurra
5. nov 2007

ja tiez chodim k MUDr. Krkoskovej a som spokojna, chodila som k MUDr. Reznakovej, a nikdy viac, prisla som viac krat o babo, a nikdy to neriesila, neposielala ma na vysetrenia, nic, len mi rozpravala historky

lenkamt
5. nov 2007

ja som počula sťažnosti na každú jednu - ono je to možno tak, že kým nemá žena problémy, tak je každý gyndoš dobrý 😉

ivkamt
autor
5. nov 2007

No tak ja som sa zatial objednala na zajtrado Heliosu..asi si celkom zacvakám, ale nechcem riskovať zlú náladu doktorky 😉 . takže nech ma prezru a potom sa rozhodnem čo dalej.. 😔

lenkamt
5. nov 2007

potom daj vedieť 😉 alebo príď na kávu - bývam v paneláku oproti 😉 😀

petasllov
5. nov 2007

Ivi, to si sa rozhodla správne. Veď uvidíš, čo ti tam povedia a či budeš spokojná. Ale myslím si, že áno. Moja kolegyňa chodila len tam, hoci si za to vždy platila. Ale povedala, že tie peniaze a prístup lekárov jej za to stoja.

ukana
5. nov 2007

ja chodim k Malikovi, vcelku spokojnost, uz by som tam mala po 2 rokoch aj skocit na kontrolu 😔 sa hanbim 😔 😅

mamartinka
5. nov 2007

ahojte baby.najde sa medzi vami niektora z okolia skalica ktora pozna a ma dobre skusenosti z dobrym gynekologom,gynekologyckou.dakujem

bibinka
5. nov 2007

pokiaľ viem, každý gynekológ alebo gynekologička je povinná vziať ženu do starostlivosti podľla obvodu, kde bývaš, ale ak si mimo jej obvodu, tak ťa nevezmú.to mi vravela dr.Režňáková.ani mňa moc nechcela, lebo som eu poistenec(nechcelo sa jej kupovať softvérový program pre eu poistencov 😖 ,ale musela 😅 😅 lebo má "až" dve pacientky so zahraničnou kartičkou poistenca 😀 😀 😀 ).ale keďže mám trvalý pobyt v jej obvode, tak že OK.
ale súkromníci ak chcú mať klientelu, tak zoberú každú a hlavne tehotnú. kartu ti samozrejme "starý"gyndoš nedá, len tzv.odpis a "nový" ti založí novú kartu. a neodporúčam nadávať na pôvodného gyndoša. oni sa veeeľmi dobre poznajú a to by ti mohlo uškodiť.
ja som chodila do Heliosu( kvôli znamienkam na plastiku) a s prístupom a ochotou je to tam super.
ukana- aj ja mám gyndoša dr. Malika-ale v zahraničí, dobrá zhoda náhod, že? 🙂

ivkamt
autor
7. nov 2007

Tak prehliadku mám za sebou...sú fakt milí v tom Heliose..a nepripadá si tam človek ako na bežiacom píse..žiadne "rýchlo sa vyzlečte". no a som rada že som bola aj ked výsledok nieje nič moc..krpatý sa dáko tlači na svet, takže ležkam s nohami hore.

lenkaMT: a kde oproti mne bývaš? 😲 🙂

lenkamt
7. nov 2007

Ivi - oproti Heliosu 😉 , ale už si asi doma, že? a ty kde bývaš?

ivkamt
autor
9. nov 2007

Jáááj..som mzslel že bývaš oproti mne 🙂 ..ja bývam vo Vrútkach..

monilik
18. nov 2010

ahojte, vidim ze v tejto teme dlho nikto nebol, ale predsa vyskusam 🙂 pristahovali sme sa do MT v juli, momentalne som v cca 6 tyzdni tehotenstva a rada by som si tu nasla noveho gynekologa, kedze do mojho povodneho bydliska to mam dost daleko... viete mi poradit ku komu by sa oplatilo v MT prihlasit?
dakujem 😵

nickuska
7. jan 2011

@monilik Ahoj, neviem, ci uz nie je neskoro, predpokladam, ze uz nejakeho gynekologa mas, ale keby nahodou 🙂 Ja chodim k Dr. Bellanovi, oproti poste. Je fajn, ale pride mi to ako dost priemerny gynekolog. Nema vlastne sono, niektore diagnozy mi pridu take... od oka. Pocula som vela chval na Dr. Reznakovu, alebo Krkoskovu. Vidim, ze cakas bambino 🙂 Uz ti to asi niekto hovoril, ale skvely pristup maju lekari v Heliose. Na sone ti vsetko porozpravaju, su proste super, strasne mili. Ja som bola v 20tt na sone aj vo Femicare a dr. Grochal je tiez velmi mily, prijemne prostredie, tiez vsetko okomentuje, co vidi na sone... Sice si priplatis v oboch pripadoch, ale je to neporovnatelne so sonom "zadara" napr. v centre prevencie. Tam je vraj zena vybavena za 5 minut ...

mato100
9. jan 2011

Ahoj, predpokladam ze gynekologa si uz nasla, no keby nahodou nie, posielam link na zoznam gynekologov z Martina http://www.nasilekari.sk/najdeni-lekari/Gynekol... .Su tam aj hodnotenia a komentare od pacientok. Ak uz gynekologa mas mozes pridat svoje hodnotenie ;)
Prejem vela stastia s babatkom!

monilik
9. jan 2011

@nickuska ahoj, dakujem za info 🙂
ja som to nakoniec vzdala a ostala som u toho ktoreho poznam - v mojom rodisku, takze teraz raz ci viackrat za mesiac cestujem k nemu... ale nelutujem. nikdy som u neho nic neplatila, vzdy mi vsetko vysvetli, ukaze, ma vlastne pristroje, zlatu sestricku a fajny pristup. takto aspon pravidelne navstevujem rodicov - aj tak by som k nim chodila, takze ta cesta mi vobec nevadi. uvidime ako to pojde dalej...

monilik
9. jan 2011

@mato100 dakujem!

tepka
4. apr 2011

@ivkamt aj ja ju mám ale už je to také no na nervy s tým čakaním človek sa môže zblázniť 😒 a preto není čas na nič...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre