Poznáte Dr. Krausa z Košíc?

lenisko1
11. jún 2009

Baby chodi niekto ku Dr. Krausovi??????

lauritka
14. máj 2010

ahojte, pocula som, ze Dr.Kraus robi aj IUI, nevite kolko to tam stoji ??

katy2
14. máj 2010

lauri, ahoj, davno som ta nevidela.... nerobi sa to IUI zedarmo? len s doplatkom za lieky? ved je to statna nemocnica....
strasne drzim palce, aby sa to uz u vas prelomilo.... myslim na teba 🙂

lauritka
14. máj 2010

katy myslis?? no musim to nejak zistit 😉 mozno sa tam nakoniec dokopeme. 🤐 dakujem.

lauritka
15. jún 2010

tak som dnes zistila ako je to s IUI, buduci cyklus idem na folikulometriu a potom sa dohodneme na stimulke a na IUI.
je to zadarmo, doplaca sa len za wash test, ocistenie spermii pred zakrokom , okolo 25 eur. 😉

felixina
15. jún 2010

Ahojte, chodi prosim niekto z Vas k Dr. Krausovi aj v pripade, ze mate zly spermiogram? Poslala ma k nemu moja gynekologicka, ale neviem ci nam vie pomoct pokial sa zameriava len na IUI. Nerozumiem celkom zameraniu tejto poradne ☹ .
Pripadne viete mi povedat aky ma postup, je potrebne priniest niektore konkretne vysetrenia? 😒

lauritka
16. jún 2010

felixina ak ta k nemu posiela gynekologicka, tak kludne chod. neviem co vsetko mate uz za sebou, ja som uz mala vysetrenia urobene, ale aj ked nemas tak ti urobi napriklad hormonalny profil, pripadne vas este posle na vysetrenie imunity. neviem ako dlho sa snazite a co mas vsetko za sebou.
zly spg ti samozrejme nevylieci, ale mozno vam navrhne nejale liecenie...

a na internete ma o svojej poradni napisane toto:

3. Antisterilná poradňa
(suterén, poliklinika FNLP, Trieda SNP 1, Košice), t.č. 055/ 640 2718
• ordinačné hodiny: utorok: 12,00-15,00 hod.,
Doc. MUDr. Vladimír Kraus, PhD.
- diagnostika a liečba neplodného páru (opakované potrácanie, mŕtve plody,
endokrinologická sterilita, imunologická sterilita (vyšetrenie najširšieho spektra
protilátok v rámci Slovenska), sterilita podmienená trombofilnými stavmi.
- intrauterinná homológna inseminácia
- systémová liečba endometriózy analógmi GnRH
- príprava pacientiek na refertilizačné operačné výkony

pozor, uz sa prestahovali na druhe poschodie.. ako je poliklinika, v suterene uz neordinuju.

felixina
16. jún 2010

lauritka, vdaka za info.
mame hormonalny profil - ok obaja, vytery - ok obaja, niekolko spermiogramov - pre prirodzene otehotnenie nepouzitelne, tkanivovu banku - ja pozitivne protilatky proti fosfolipidom. po tomto vysledku ma gynekologicka poslala do antisterilnej poradne...kazdopadne vyskusam a uvidim co povie...

lauritka
16. jún 2010

aha, zaujimave, zober to vsetko zo sebou nech sa na to pozrie. drzim palce. skoda ze ma len jeden den v tyzdni poradnu 😒

kacicqa
12. sep 2011

Babky pls, neviete ci aj po prazdninach ma Kraus poradnu zase v utorky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre