Poznáte gynekologičku MUDr. Sládičekovú?

hanam
9. apr 2009

Ahojte nechodite niektora k Dr. Sladicekovej, ordinuje v Petrzalke? Ja som u nej bola len na 4D a celkom sa mi pozdava, je velmi mila a privetiva. Chcela by som totiz zmenit svojho lekara a tak by som potrebovala na nu nejake referencie. Dakujem.

cicimon
9. júl 2012

@iwesska mozno nemala dobry den..

iwesska
9. júl 2012

@cicimon Tak ale aj tak, toto si ako lekar nemoze dovolit. Ja som jej nic nespravila, aby so mnou takto jednala. Uznaj, ako mozem mat potom k takejto lekarke doveru?

cicimon
9. júl 2012

@iwesska tak clovek si musi vybrat a zvazit co a ako..... ja uz som tam bola niekolkokrat aj s malou, nikdy nebol ziaden problem
u mna je tam viac plus ako minus

cicimon
9. júl 2012

@iwesska a teba ked ta dubekova poslala vedla na utz tak si za to nieco platila?

miska212
28. sep 2012

Ahojte! Rozhodla som sa pre túto dr.- dúfam, že správne 🙂 Chystám sa k nej na preventívku bez objednania. Poradte mi, kedy k nej ráno ísť, aby som bola vybavená čo najskôr? Musím sa vybaviť rýchlo, aby manžel stíhal do práce... Ďakujem za rady!!!

rainee
29. sep 2012

@miska212 Ja som tam prisla viac krat hned rano na 6,30 a uz neboli volne karticky, podozrievam ostatne pacientky ze tam nocovali 😀 Kazdopadne pre neobjednanych ordinuje len 2x do tyzdna, berie len 10 pacientov a ak sa ti aj ujde karticka a nemas c.1,2, tak tam stravis cele doobedie.... Ak sa objednas, bude to tak za 3 mesiace 😝

rainee
29. sep 2012

@iwesska skusila si HTC? lebo tiez o tom uvazujem....alebo potom medissimo, to by som ale musela zmenit poistovnu lebo na moju by som sa u nich nedoplatila, 1 vysetrenie 70e....

iwesska
29. sep 2012

@rainee Este som neskusala nic...ale kamoska mi odporucila jednu gyndu tiez v tom stredisku, len teraz si neviem spomenut na meno 🙂 Vraj je prijemna aj USG ma v ambulancii.

miska212
30. sep 2012

@rainee no parada ☹ Ja som tam tiez chcela ist na 6.30. A listky kedy dava sestricka von? Za tri mesiace uz na ten problem, co mam, aj zabudnem. Najhorsie je, ze nemam kde na dlhsie nechat maleho a nemozem tam sediet cely den.. No, snad sa tam raz dostanem. Predtym som chodila do Kocha, ale dat z materskej vyse 100€ poplatok na to, ze tam idem 2-krat do roka ...to je dost....

rainee
30. sep 2012

@miska212 no ja mam ten isty problem, nemozem si dovolit tam pol dna cakat 😖 ale uz som objednana tak len dufam ze mi za taku dlhu dobu do toho nieco nepride a konecne sa k nej dostanem. akoze lekarka je zlata, ale toto mi velmi vadi takze si skusim najst ineho lekara ktory mi da termin max.za 1-2 tyzdne alebo bude realne sa tam dostat v ten den ako potrebujem.

ockayova
26. okt 2012

ahojte, zistila som že čakáme druhé mininko-konečne , prehodila som si kartu k dr. Sladečikovej, ale ešte som ju nevidela, zatiaľ len sestričku, aká je teraz? a platia niečo tehulky?

alien2603
26. okt 2012

@ockayova Ahojky 🙂 Ja ku nej chodim... Tehulka si moze zaplatit rocny poplatok 250 Eur...Ked si ho nezaplatis, tak si budes platit 10 Eur za objednanie + 15 Eur za sono...Lebo pocas tehu mas narok len na tri ultrazvuky... Ak mas nejake otazky, kludne sa pytaj, rada odpoviem 🙂

chichinka
26. okt 2012

@alien2603 ahojcek, ja sa sem privtirnem..ja som mala babo sept 2011-chodila som k mudr. Sladicekocej, poplatok bol 150 eur..a spokojnost..som sa len chcela spytat ci este na kazdej poradni robi usg? Dakujem! 😉

strihalka
26. okt 2012

@chichinka co vim, tak pokud nemas zaplacene clenstvo 250€, tak jen v 12tt, 20tt a 32tt...

strihalka
26. okt 2012

@ockayova
@alien2603 co ja vim, teda co jsem se docetla, ze pokud k ni dojde tehulka uz tehotna tak musi zaplatit tcech 250€ jinak ji nevezme, ale to jsem jen slsela, ci tu nekde cetla... no kazdopadne 250ecek se da rozhodne vyuzit jinak nez takto...

ockayova
26. okt 2012

no ja som si k nej dala kartu, ked som ešte tehu nebola, ale nebola som u nej ešte, takže prvý krát tam pôjdem vlastne tehotná, neviem či sa to berie rovnako... tých 10 eur za objednanie platím pri každej návšteve? a ked sa nechcem objednať a počkám v rade? za každé sono 15 eur a aj za odbery niečo? a tých 150 eur musím tiež zacvakať? fúúúha,tak neviem či som zvolila správne... 😖

strihalka
26. okt 2012

@ockayova ja od ni odesla... zakazde objednani na cas platis 10€ ale me stalo ze jsem aj cekala....aj tak.....co se tyce neplacenych navstev,msusi prijit rano a to hend jak se otevira poliklinika aby jsi se dostala mezi prvnich 13, jinak te ten den nevezme...mam pocit ze dny kdey bere bez objednani jsou jen dva...ale automaticky kdyz te objednava na poradnu, tak automatick platis 10€, ja kdyz sem byla na testu cukru...tak je automaticke ze musis hodit hned rano na lacno, do mezidobi kdy MUSIS cekat a nikam neodchazet mi napsala poradnu, za kterou si tez zauctovala 10€...ne ja tuto dr neodporucam...pokud nemas zaplaceny alik tak mas jen 3sona, i kdyz jsem chtela aby mi udelala jedno navic v 16tt, tak mi rekla ze nemam narok, aj jsem si ho chtela zaplatit, no bez zaujmu...takze te ceka 10€ kazda navsteva, 3utz mas zdarma, fotka myslim 2, alebo 4eura ted presne nevim..

ockayova
26. okt 2012

@strihalka aha a ked nebudem s takýmto niečím súhlasiť? teraz myslím že pol roka ani nemôžem zmeniť dr...

strihalka
26. okt 2012

@ockayova tak tak, pul roka kni chodit musis....teda nevim jake presne jsou tu pravidla,a le pokud jsi podepsala tu smlouvu..tak asi jen cekat a cekat

ockayova
26. okt 2012

@strihalka no ja som sa jej pýtala či budem niečo platiť (sestričky) a povedala mi, že len to členské tých 250, či 150, ale že nemusím ked neviem čo, už si nepamatám... no 10 eur za každú návštevu mi príde trochu čudné, no ja sa jej popýtam v pondelok čo a ako... ale ked chodíš na poradne každý 3 týždeň, či ako sa chodí, jejda ja som už aj zabudla a to už jedno dieťa máme.Tak to je hned 20eur za mesiac, plus ak je v tom aj sono... no dakujem pekne 😨

strihalka
26. okt 2012

@ockayova chodis cca kazdy mesic, ke konci tndy a pak 14dni ale to az v porodnici mylsim....Sono navic ti neudeal mas 3za cele tehu to ti proplaci poistovna...pokud mas ten balik tak uz neplatis uz nic...

strihalka
26. okt 2012

@ockayova navic to nni jen o penezich....dr ma hodne pacientek, takze nestiha, navstevy jsou velmi rychle, kdyz chces neco vysvetlit, tak mi to vysvetlila 3slovami a ze ci to chapu....no proste mate zaplaceno, tak supky hupky a ven

ockayova
26. okt 2012

@strihalka no paráááda, ked som sa pýtala na dobrého dr, toto mi nikto nepovedal. Ale tak každý mesiac 10 eur a sono mám hradené,,, to ešte celkom ujde, ked už si nepomôžem a odbery sa platia?

strihalka
26. okt 2012

@ockayova ani me to nikdo nerekl...odbery se neplati

ockayova
26. okt 2012

@strihalka takže tých 10 eur a niečo za foto ak chcem?

strihalka
26. okt 2012

@ockayova tak tak

ockayova
26. okt 2012

@strihalka no tak to ma asi nezabije, čo už, nevedela som zohnať gynekologa-muža, Mikulika som nechcela a ten Milian je už dedko, tak o chvíľu pôjde na dôchodok

alien2603
26. okt 2012

@chichinka
@strihalka
@ockayova tak ja som za prvé dve návštevy u nej platila 10 eur za objednanie + 15 eur za ultrazvuk...., nebola som este rozhodnutá, ci tých 250 eur zaplatím. Inak kolegyňa rodila minulý rok a platila u nej vtedy este 150 eur...ale poplatok pre tehotné je teraz tých 250...za dvd som platila este zvlášť 50 eur. Za každú fotku 2 eur. Inak s tym objednanim..., este asi ani raz sa nestalo, že by ma vzali načas...ale čo uz...no a čo sa týka poradne. Ja si teda nesťažujem, mne odpovedala vždy milo a trpezlivo na vsetko, zo som sa jej pýtala... 🙂

ockayova
26. okt 2012

@alien2603 ako je možné že si plaila za ultrazvuk, ked tu bolo už písané, že 3 sú hradené? a ak sa nechcem objednávať a počkám si? to sa musí dať, nie?

alien2603
26. okt 2012

@chichinka Hej, na každej poradni mi robila ultrazvuk ;) ...Len s tým rozdielom, že ja som zaplatila 250 eur 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre