Poznáte gynekologičku MUDr. Sládičekovú?

hanam
9. apr 2009

Ahojte nechodite niektora k Dr. Sladicekovej, ordinuje v Petrzalke? Ja som u nej bola len na 4D a celkom sa mi pozdava, je velmi mila a privetiva. Chcela by som totiz zmenit svojho lekara a tak by som potrebovala na nu nejake referencie. Dakujem.

smilla_jaspersen
17. okt 2016

Pani doktorka je značne odmeraná a veľmi rýchla. Moja preventívka po troch rokoch (viem, moja chyba) bola megaexpresná, nepadla ani len otázka, či mám nejaké problémy, ani som nevedela ako, a už som bola von z ambulancie. Milión pacientiek , ak neprídete veľmi skoro ráno, šanca že vás zoberie je minimálna. Najnovšie sa dozvedám, že sa nedá objednať ani len telefonicky na preventívku - treba cez nejaký portál s poplatkom 20 eur/rok. Takže asi tak. A ešte niečo. Možno detail, ale mne sa veľmi nepáči. Pacientky v čakárni zaberá kamera, a pani doktorka to v priamom prenose sleduje na veľkom monitore na svojom stole. Vraj kvôli tomu, že pacientky ničia kožené sedačky. Neviem, ale mne to príde akosi nedôstojné.

bekccaa
27. okt 2016

ahoj @hanam ja som k pani doktorke chodila aj pred teho a bola som s ňou veľmi spokojná. Je to skvelý odborník. Teraz keď chodím aj do poradne neviem si to vynachváliť. Vždy super prístup a naozaj sa pacientke venuje! Môžem len doporučiť! 😉

elanor1
30. jan 2017

Ahojte kocky, ktore ste od pani doktorky uz odisli. Ako dlho trvalo nez vas vyradila z evidencie a poslala vasu kartu k novemu lekarovi/lekarke? Ja som jej poslala papier na vyradenie pred 2 tyzdnami a moj novy doktor stale nedostal od nej nic. Dufala som, ze ma vyradi cim skor, snad si nedava nacas do 31.1.

A teda dovod preco idem od nej prec je hlavne ten, ze ked mam uz 1 dieta, nemozem si dovolit behat do BA na vysetrenia a cakat tam hodiny. A ked som zistila o tom 20Eur poplatku a len objednavanie cez net, tak to ma utvrdilo zmenit ju. No a posledne 3 tyzdne ma aj stve to, ze sa im nemozem dovolat. Bud to nezdvihaju alebo je cislo nedostupne.

komentatorka
17. feb 2017

Ahojte, este niekto kto by pridal aktualnu referenciu k tejto lekarke?
Som tehotna a planujem si ku nej preniest kartu. Berie pacientov? Neviete?

bekccaa
17. feb 2017

@komentatorka pokial viem doktorka uz neberie nové pacientky. Ale skús si zavolať. Sestrička je milá a povie ti viac info. Čo sa týka odbornosti myslim si, ze je dobrá lekárka 😉

nanika
1. mar 2017

Ked som otehotnela s druhym dietatom, presunula som sa od gynegologa, ktory ked sa dozvedel, ze nebudem rodit u neho, tak som pre neho prestala existovat. U Dr. Sladicekovej som bola teda roky. Najprv som si zaplatila poplatok pre nadstandard, presvedcila ma, ze to takto vyjde lacnejsie pre tehotne. Ok, potom som porodila, pytala tento poplatok zasa. Ohradila som sa, ze uz nie som tehotna a nevidim dovod. Dalsich par rokov fungovalo objednavanie za 10 Eur. Musela som sa objednat za tuto sumu, inak by som sa nedostala na rad a sestricka tvrdila, ze na preventivku sa musim objednavat vopred. Takto som na rad prisla, niekedy v sklze aj vyse hodiny. Posledne navstevy bola uz pani doktorka dost usecna, nekomunikovala a ked som si dovolila odmietnut ockovanie, naliehala na mna a bola dost neprijemna, odmietnutie mam aj v karte. Ked som tam v oktobri bola, ze potrebujem objednat k nej na sono, kedze mam nalez a mam skratenu dobu preventivky na prsia, zaroven som chcela termin na preventivku, bola som sestrickou upozornena, ze oni pacientky im rusia terminy, tak ze len cez net sa da. Takze ked uz nevedela rizovat ani na rocnom nadstandarde, ani na objednavani, vymyslela si dalsi povinny poplatok. Ked som sa ohradila, ze v pohode, pridem, sadnem si, vraj aj tak ma nevybavia, lebo maju tolko pacientiek. Tak som ju upozornila, ze radsej volim tretiu moznost a odchadzam. Dakujem, vydierat sa vazne nedam...

smilla_jaspersen
1. mar 2017

mimochodom, nevie tu niekto, či takýto postup nie je protizákonný? Nemala by byť preventívka zadarmo?

lucia1112
10. máj 2017

Ja by som sa chcela opytat na take info: kedže som zaplatila ročny poplatok 20- eur, prosim ako sa plati dalsi rok? Normalne sa objednam, aj ked budem mat tu karticku uz po termine, a 20 euro na dalsi rok teda zaplatim pri najblizsej preventivke? Fuh dufam ze som to zrozumitelne napisala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre