Poznáte gynekologičku MUDr. Sládičekovú?

hanam
9. apr 2009

Ahojte nechodite niektora k Dr. Sladicekovej, ordinuje v Petrzalke? Ja som u nej bola len na 4D a celkom sa mi pozdava, je velmi mila a privetiva. Chcela by som totiz zmenit svojho lekara a tak by som potrebovala na nu nejake referencie. Dakujem.

nelle
15. sep 2010

@sharlotta A dala ti foto bez nejakých problémov, rečí? 🙂 Ja by som totiž fotku veľmi chcela, nech sa môžem na malé dívať kedy sa mi zachce.. 🙂

sharlotta
15. sep 2010

@nelle ano, predtym nez mi isla robit ultrazvuk som jej povedala, ze ju chcem poprosit o fotku a ona to nijak nekomentovala. Inak mam pocit, ze v poslednom case ma toho asi vela, lebo je nejaka roztrzita...Neviem, ci mam len ja taky dojem... 😒

nelle
15. sep 2010

@sharlotta zrejme áno. ako som pozerala v jej plánovanej neprítomnosti, tak v priebehu jedného mesiaca má dve konferencie, takže určite myslí na tieto aktivity. Každopádne vďaka za radu, vypýtam si foto v najbližšej poradni. 😉

babulina
9. dec 2010

vyzera to tak ze budem hladat si noveho gynekologa, nejake nove referencie??? ako je to s poplatkom, s tehotenstvami som asi nateraz skoncila len predtym som mala gyn problemy tak neviem ako to vlastne dopadne so mnou, na jej stranke som akosi nepostrehla cennik

bosoriak
10. dec 2010

@babulina Podla mna je dr. Sladicekova najlepsi lekar akeho poznam, odborne aj ludsky. Podla vsetkeho, co som citala o inych lekaroch, robi vsetky nadstandartne vysetrenia uplne bezne.
Rocny poplatok je 150 eur, ak si ho nezaplatis, potom platis za kazdu navstevu 10 eur + vykony nad ramec zdravotneho poistenia.

babulina
10. dec 2010

@bosoriak - dakujem za info, asi nakoniec predsa sa pre nu rozhodnem

babulkaa
24. feb 2011

Ahojte kocky, aj ja chodim k dr. Sladicekovej a je uplne super. Naposledy som tam bola v pondelok 7tt a pustila mi hned srdiecko a tusim sa z toho tesila viac ako ja 🙂 dalsi termin mame 17.3. a to uz by chcel aj snubenec pocut srdiecko tak snad nam to dovoli 🙂 Inak som sa jej pytala ci ma odrodi a povedala ze ona nerodi zatial ale ze mozno pri mojom termine uz rodit bude a odrodi ma ( termina mam v oktobri )

kiwinka21
23. mar 2011

ahojte tehulky chcem sa opytat tie co chodite k dr.sladicekovej ak je daky problem trebars ze treba ist lezat do nemocnice alebo ked posiela do predporodnej poradne ci je to na kramare alebo na antolsku prip.necha pacientku vybrat si..a kam posiela na uzv-morfologicky, nt,,a ine..dakujem.

kiwinka21
23. mar 2011

a preto sa pytam lebo chcem k nej zacat chodit lebo ta dr.kollarikova na sustekovej to je strach a hroza sak ani nemam slov,,pri najblizsej navsteve v jej ordinacii berem zapnuty diktafon sak lebo to mi nikto neuveri.. 😨 😨

bosoriak
23. mar 2011

@kiwinka21 Ahoj, porodnicu si mozes vybrat sama, to ti gynekolog nemoze "predpisat". Ale tam som sa este nedostala. Vsetky ostatne veci robi ona, morfologicky ultrazvuk potom posle robit na Zaporozsku k MUDr. Slezakovi, ale robi ho aj ona. Asi je to jej kamarat, tak mu chce dat zarobit 🙂
Ale inak som s nou velmi spokojna, zazila som ju este v Medifere od r. 2006 a teraz k nej chodim znovu, takze z dlhodobeho pohladu ju hodnotim velmi kladne.

jankaku
24. mar 2011

ahojte baby a neviete ci dr. sladicekova robi aj porodnika? teda ci je mozne ju met pri porode? dakujem.

kiwinka21
24. mar 2011

@bosoriak jasne ale ja som myslela tak ze napr.teraz som bola dva dni v nemocnici a doktorka ma dala na kramare aj ked patrim na antolsku do petrzalky takze tak to myslim lebo to radsej ostanem u kolarikovej jak ist na anolsku..

smejko
24. mar 2011

@kiwinka21 mna sa pytala, kam chcem ist rodit a vyber nechala v plnej miere na mna. takze podla mna je to na pacientke.

smejko
24. mar 2011

@bosoriak Nemyslim si, ze dava zarobit Slezakovi, jednoducho si to chce overit, dve oci vidia vzdy viac ako jedno a ona sama morfo uzv nerobi, na to treba speci papiere ci co ... takze tolko moj nazor.

bosoriak
24. mar 2011

@kiwinka21 Tak to netusim, ale minimalne porodnicu si urcite mozes vybrat sama.

@smejko Nemyslela som to v zlom, ale v minulom tehotenstve mi robila morfologicky ultrazvuk len ona, takze papier na to asi ma. Nemam nic proti, aj keby islo len o peniaze, mas pravdu, ze viac oci viac vidi.

smejko
24. mar 2011

@bosoriak v pohode, ved ja nic 🙂 hlavne je aby sme boli my aj drobci v poriadku a aby tomu ten dr rozumel 🙂 drzim palce

strihalka
30. máj 2011

ahojte, mam otazku, narazila jsme na dok. Sladecikovou a rada bych se vas zeptala, ze jak je to s tim poplatkem 150€?Nemam ani predstavu, jak to chodi, bo v cechach moc takychto ambulanci neni....
Co vsechno obsahuje tento poplatek?ultrazvuky, apod. ruzna vysetreni jsou jiz v cene, ebo se z ane plati?
Snazime se o babo a rada ybch vedela, ze kdyz zaplatime tech 150€, co vsechno bdu mit automaticky v cenne a za co stjen budu platit?Predem dekuji

cottoncandy
31. máj 2011

@strihalka Ahoj, chodievam k dr. Sladičekovej, kým som neotehotnela, tak som ten poplatok neplatila z vlastnej vôle, lebo som nemala žiadne problémy a k dr. som chodila len na preventívku a predpísať antikoncepciu...ale po otehotnení sa to podľa mňa oplatí, lebo sú v tom v podstate všetky vyšetrenia vrátane ultrazvukov, objednanie na určitý čas, telefonické informovanie o výsledkoch a pod. (dovtedy som za ultrazvuk doplácala 12€ a za objednanie tuším 10€)...jediné, čo sa dopláca, je morfologický ultrazvuk - posiela naň k dr. Slezákovi, je to 25€, no a v 36 tt mi ešte bol ponúknutý monitor bábätka (ctg) za 10€, inak som celé tehu neplatila nič

strihalka
31. máj 2011

dakujem nohokrat, no jiz jsem rozhodnuta ze jdu k ni...staci tedy ze si pristanu a pujdu si tam sednout rano na cekacku?
A veme me na vysetrenei, pokud mam kartu jeste v cechach?

cottoncandy
31. máj 2011

@strihalka sestrička aj lekárka sú veľmi milé, ja som si prvé stretnutie dohadovala mailom (majú vlastnú webovú stránku, stačí keď hodíš jej meno do google), ak to máš blízko, môžeš zájsť aj osobne, aj keď asi si budeš musieť naozaj počkať, ak bude mať veľa pacientok, najskôr sa bude venovať urgentným prípadom a objednaným, ale za pokus nič nedáš, určite sa nejako dohodnete... ak chceš telefonicky, občas to býva problém, dovolať sa tam, lebo ak majú vnútri pacientku, telefón zväčša nedvíhajú

strihalka
31. máj 2011

@cottoncandy to je pristup, wauw, idem se odivat na jejich webovky, uz je mam v zalozke🙂

kukucg
2. jún 2011

@cottoncandy
@strihalka ahojte baby tiez zvazujem tuto lekarku odrazduje ma len ten poplatok, inak na ich stranke som o tom nic nenasla... ako to teda ma??

cottoncandy
2. jún 2011

@kukucg ten poplatok nie je povinný, ja som si ho spočiatku tiež nezaplatila...ide o to, že keď si ho už zaplatíš, nedoplácaš už za niektoré vyšetrenia, ani za objednanie na konkrétny čas a pod., oplatí sa zaplatiť ho iba vtedy, ak potrebuješ chodiť k lekárke často, napr. v tehotenstve
...ja som to teraz v tehu využila, ale potom ak nebudem mať žiadne zdrav. problémy, ho tiež už nezaplatím

kukucg
2. jún 2011

@cottoncandy a za bezne standardne veci neplatim?? lebo mam v to nejka chaoz 😒 a dik za info 😉

sisaha
2. jún 2011

@kukucg vsetko co preplaca zdrav. poistovna neplatis. Bezne sa plati, ak sa objednas na presny termin (10 e), plus ak mas nejake problemy, tak za uzv (15e). Ak však ideš na preventivku raz za rok, tak za uzv neplatis (platis iba za presny termin tych 10e). Cennik ma vyveseny pred ambulanciou na stene. Este tu boli otazky, preco posiela k MUDr. Slezakovi. O nom viem, ze je vynikajuci odbornik, tak asi preto k nemu posiela. A ja radsej idem aj k 4 odbornikom, hlavne po tom, co sa v mojom okoli vyskytli neodhaleny down a razstepy. Ona sice ma kvalitny uzv a morfologiu robi, ale nech ju radsej spravi aj ten, kto sa na to zameriava a vie ktore znaky na babatku ma skontrolovat. Inak ako odbornicka je naozaj dobra. a tych 150 eur sa oplati zaplatit babe, ktora ma nejake problemy, ktore vyzaduju pravidelnu kontrolu uzv - povedzme kazdy druhy mesiac, alebo je tehotna.

kukucg
2. jún 2011

@sisaha dik za info ;) a poistovna ti preplaca len preventivny uzv?? ked mas problem tak nie?? cudne 😒 my sa snazime o babo teraz a mam gynekologicku co nema ani sestricku, ani sono ani nic a ani nie je moc prijemna 😠 tak hladam lepsiu...

sisaha
2. jún 2011

@kukucg no urcite preplaca uzv aj pri problemoch, ale ona to ma nazvane ako doplatok k tomu co preplati poistovna. Sladicekova je naozaj odbornik a ma velmi ludsky pristup, ak si si ista, ze tam teraz budes chodit ako na klavir, tak si zaplat ten rocny poplatok a mas v tom uplne vsetko.

strihalka
8. jún 2011

tak pro vsechny hlasim, ze sladicekova je super baba🙂)aj sestricka mila.....
musim porovnavat, neda mi to :

Na gynekologii chodim od svych 15let, v zivote mi nebyla brana krev ohledne jaternich testu a HA, v zivote mi nebyl delan utz, snad jen jednou ,kdyz jsem si sla pro vyvolavacku, za tu dobu me ani jednou neposlala na sono prsu.....
tak takhle prosim vypada zdravotnictvi v ĆECHÁCH..hruza a des, a to mi jeste sladicekova zjistila, ze mam dvourohou delohu.....ze divne ze v to v mem veku nevim....jsem rada, ze jsem v peci nekoho, kdo tomu rozumi, kdo je ochotny se vzdelavat a neni mu jedno ze bude trcet sto let za opicemi....Je skvělááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kukucg
9. jún 2011

@strihalka no to si ma potesila 😅 ja som bola vcera tam na poliklinike na ORL kde mi pan doktor povedal ze ked nie som z jeho obvodu tak ma osetri za 16,60 😠 takze to je zdravotnictvo na slovensku ☹ a vybehla som aj na druhe poschodie ale nejak som tam nenasla jej ablulanciu som sa ponahlala 😖 a ty si si zaplatila ten poplatok???

strihalka
9. jún 2011

@kukucg ahoj , nene nezaplatila jsem ani korunu, teda euro.))ani ň🙂ambulaciu ma na druhema hned do prava...prvni dvere č. 209

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre