Poznáte gynekologičku MUDr. Sládičekovú?

hanam
9. apr 2009

Ahojte nechodite niektora k Dr. Sladicekovej, ordinuje v Petrzalke? Ja som u nej bola len na 4D a celkom sa mi pozdava, je velmi mila a privetiva. Chcela by som totiz zmenit svojho lekara a tak by som potrebovala na nu nejake referencie. Dakujem.

sisaha
9. jún 2011

@kukucg ona ju ma v tej velke vestibule, hned ako vyjdes po schodoch, tak doprava - prve dvere.

kukucg
9. jún 2011

@strihalka super 🙂
@sisaha aha no ja som tam videla tabulu s menom nejakeho lekara tak som tam nesla a v ostatnych dverach som ju nenasla tak som myslela ze mi sibe 😅 Diky 🙂

lucikusik
10. jún 2011

Ahojte, ja sa pridávam ku všetkým kladným referenciám na MuDr. Sladičekovú. Rozhodla som sa pre ňu v novembri 2009, len na základe referencií z internetu a nemenila by som. Veľmi milá ľudská žena a sestrička takisto veľmi príjemná a ochotná. Keď som u nej bola prvýkrát, bola som rovno na preventívnej prehliadke - keby takto vyzerali všetky ordinácie u lekárov... veľmi pekné nové zariadenie, pohodlné gyn. kreslo, ultrazvuk priamo v ordinácii, samostatná miestnosť na odbery s pohodlným kreslom a ventilátorom. Samozrejme, že mi urobila ultrazvuk a poslala ma aj na sono prsníkov, bez toho, aby som to nejako špeciálne požadovala. Pri preventívnej prehliadke som neplatila ani euro. Teraz čakáme bábätko - 22tt. Zaplatila som si preto ročný paušál 150EUR. Pri každej poradni mám ultrazvuk (aj 3D) a samozrejme manžel môže prísť zakaždým so mnou, aby tiež videl naše drobčiatko. Foto som si vypýtala - bez komentára mi ho vytlačila, dokonca sa ma pri ultrazvuku pýtala, či môže byť tento záber. Výsledky testov mi oznamujú telefonicky. Neviem posúdiť odbornosť, pretože som ešte nikdy nemala žiadne problémy, ale hodnotím veľmi ľudský prístup. Myslím si však, že má toho pani doktorka v poslednom čase dosť veľa, lebo sa mi zdá málinko roztržitá 🙂 Do poradne objednáva presne na hodinu, ale musím povedať, že takmer vždy chvíľu čakám - max. 30 min. Ale ja si tú chvíľku radšej počkám.

lucikusik
10. jún 2011

Ešte k priebehu tehotenstva - nemám absolútne ani najmenšie pochybnosti, že by pani doktorka niečo zanedbala. Ona nejako veľmi zbytočne nerozpráva, ale keď sa čokoľvek opýtam, ochotne odpovedá rozvitými vetami a všetko dôsledne vysvetlí. Každé vyšetrenie, ktoré sa robí - prečo, načo a pod. - len sa treba pýtať. Aj keď som sa sťažovala na nejaké drobnosti (nevoľnosti) súvisiace s tehotenstvom, nikdy to nezľahčovala, nezosmiešňovla ani ma neodbila, skôr povzbudila.

sisaha
10. jún 2011

ja som p. doktorku poznala este ked som nebola tehotna s druhou dcerou, potom z daneho pracoviska odisla a ja som stratila kontakt. potom som ju nasla az ked som bola v druhej polovici tehotenstva a okamzite som k nej presla do starostlivosti a som tam dodnes. Po porode a sestonedelí som silno krvacala, nasla mi polyp na maternici a vzhladom na to, ze som mala doma trojmesacnu dceru, odporucila mi jednodnovu chirurgiu s odbornikmi, ktorym ona doveruje a este v den zakroku som bola doma. Inak by som musela nastupit min. na tri dni do nemocnice..a to bolo pre mna v danej chvili nepredstavitelne.. Vdaka nej a jej starostlivosti o prsniky mi bola najdena cysta, ktora je uz chvalabohu vonku. ja som jej vďačná za veľa vecí.

marcy881
4. aug 2011

strihalka
ahoj, za tu prvu prehliadku si nic neplatila? ja uz velmi dlho hladam kvalitneho gynekologa v BA, ale kedze som doteraz nemala ziadne problemy, nechala som to tak. no, bohuzial, problem prisiel a ja surne niekoho hladam. 150€ je pre mna- ako studentku, velmi vysoky poplatok a aj keby som ho nezaplatila, myslim, ze zaplatim dost aj pri navstevach.. inak, robi dr. sladicekova aj zakroky- ako napr. vyberanie cysty?
dakujem

strihalka
4. aug 2011

@marcy881 ahoj, je uzasna a nic se u ni neplati a rada problem vyresi

marcy881
4. aug 2011

@strihalka takze tam staci zavolat a mozem k nej ist dajme tomu- aj zajtra? (ak by som volala rano)
ty si tam volala a dohodla sa vopred alebo si si to isla rano vysediet v cakarni?

strihalka
4. aug 2011

@marcy881 sla jsem sedet do cekarny🙂)

marcy881
4. aug 2011

@strihalka v ordinacnych hodinach ma ale napisane, ze v piatok ma len rano odbery a potom objednene pacientky.... myslis, ze ma aj tak vezme???

strihalka
4. aug 2011

tak to si tam zkus radeji zavoalt hned na v osm
myslim, ze dr tamnaa odbery neni

marcy881
4. aug 2011

@strihalka dakujem velmi velmi velmi 🙂 za odpovede aj za rady 🙂

monika15
5. aug 2011

@lucikusik .

velmi pekne.... konecnce neco pozitivne bo tu mamicku len negativne vacsinou 🙂))
30 minut cakania neni zle....

ja som cakalava vyse hodiny :((((
ale tiez sa oplatilo......
lekarka bola super.... no len keby ta sestricka vedela robit na cas appt. tak by sa tam asi necakalo no co uz... 🙂))

ba80
5. aug 2011

@marcy881 nevezme, vezme ta len v tych hodinach, co ma napisane a teraz konci 2- tyzdnovu dovolenku, tak tam chod v pondelok uz tak o siestej, aby si sa vobec dostala na radu... 😉 ...pred dovolenou to bolo to iste, kto prisiel po stvrt na osem uz nedostal ciselko- davaju ich von 12...
...ak sa chces objednat, tak to tiez asi potrva, lebo v juni objednavali najblizsie na september, pokial nie si tehu a nejdes do poradne, to ta objednaju podla tt, ale samozrejma platis za termin, alebo ten rocny poplatok a mas pokoj... 😎
...na zakrok ta posle do gpn-ka...
...ale odbornicka je to super, ja na nu nemozem povedat vobec nic zle, prisla mi na take veci, co mi 30 rokov nikto nezistil a vsetko vyriesila... ja som s nou nad mieru spokojna... 🙂

marcy881
5. aug 2011

@ba80 ach...ja som sa tam dnes ani nedovolala :( mali vypnuty telefon :( tak som si aj myslela, ze ma nevezme, pokial dnes berie len objednane pacientky. problem je ten, ze mne sa bartoliniho cysta :( takze nie som tehu.. budem musiet asi ist na pohotovost, neviem ako to budem zvladat do pondelka, kedze je to velmi bolestive a potrebujem na to lieky aby sa to zacalo liecit.

sisaha
5. aug 2011

@marcy881 niekedy sa stane, ze maju vypnuty tel., ale skusaj to kazdu polhodinu. Mne sa tiez tak stalo, ze mali vypnuty a potom ho zapli a vybavila som co som chcela

ba80
5. aug 2011

@marcy881 dnes mali este dovcu...

marcy881
5. aug 2011

aach... :( preto som sa nemohla dovolat.
tak som to poriesila tak, ze som isla do ruzinova na pohotovost. Vysetril ma MUDr. Janek a jeho diagnoza je zhodna s mojou... :( zatial mi nasadil ATB, ale povedal mi, ze to, pravdepodobne, bude treba riesit operacne. len som zvedava ako s tou potvorou a prisernou bolestou vydrzim do pondelka... :(

alenaxxx
20. aug 2011

Ahojte babenky, tak ja som z toho zmatena...tu citam same pozitivne ohlasy na doktorku, najviac ma prekvapuje ked pisete ze je velmi priatelska a ludska...som v 9t tehotenstva, bola som u nej zatial 2x a nestalo to za vela. Prvy krat ked mi potvrdila tehotenstvo ku mne neprehovorila ani slovo ! Len nevyhnutne : ano, gravidita...vypisala mi knizku, sestricka mi zobrala krv a to bolo vsetko. Ja som sa tak tesila ze som tehotna a ona fakt ku mne neprehovorila ani slovo, ziadne odporucanie nic...Druhykrat som isla na ultrazvuk kde som konecne videla babatko a ona zase ani slovo. Totalne vsetko bez komentara. Ked som jej povedala - tak zartovne - ze pani doktorka vsetko ma zaujima a vy mi nic nepoviete, tak sa na mna oborila ze dnes som jej 40. pacientka ! Strasne zle som sa citila. Ani sa ma nepytala ako sa citim, vobec nic ! Keby som sa ja nieco nespytala, ona neprehovori ! Ja nechapem ci len ku mne je taka, ale nevidim dovod, ale strasne som sklamana. ☹

lili_mia
20. aug 2011

@alenaxxx ja som kvôli takémuto prístupu odišla od predchádzajúcej, síce som nebola tehotná, len bežná preventíva, ale len tichá prehliadka a potom do ruky recept, tak sa pýtam že načo, tááááá máte výtok kt sa mi nepáči atd. ani po dalšej kontrole sa jej nepáčil, zas niečo dala, žiaden komentár, kamoška lekárnička nech papkám jogurty a gynda ma bidela až na dalšej preventíve a zas to isté, predpis bez slova .. tak som teda vymenila .. neľutujem, dokonca počas vyšetrenia, že moja maternica je inak uložená .. tak neviem či tá predtým to nevedela prehmatať, alebo len zapísala do karty, no to sa už nedozviem, kedže karta zostala u nej ... mnohé baby na tú moju pred. nedajú dopustiť, len ktovie, či sú naozaj v poriadku, alebo je doktorka nedôsledná

alenaxxx
20. aug 2011

lili_mia vdaka za reakciu...ja teraz neviem co mam robit, coskoro ma caka poradna, tak este to vyskusam u nej, a ked sa nic nezmeni, tak zmenim ja ju. Neviete mi poradit dobru a schopnu gynekologicku v Pezinku ? Nerada
by som odisla este k horsej 🙂

rainee
22. aug 2011

ahojte babule, ja som sa tam prehlasila prednedavnom, za 2 mesiace sa mi tam ani raz nepodarilo dovolat kvoli objednaniu (cislo mam spravne). viete mi prosim poradit kedy tam treba volat, uz ma to fakt prestava bavit. a ked som prisla osobne uz o 7,30 boli rozdane karticky na cely den, takze nie je sanca tam prist s niecim akutnym. veru neviem ci som spravila dobre aj ked lekarka vyzera byt mila a aj dobra odbornicka....

jankaku
22. aug 2011

@rainee ahoj tak mne sa presne toto stalo dnes-karticky boli rozdane a finito...a tiez sa tam nemozem dovolat...len skoda, lebo pani doktorka je naozaj super, lenze asi ju budem musiet zmenit ☹

strihalka
22. aug 2011

@jankaku treba chodit skor...ja tam dnes byla dole u dveri uz v 6:45...a to sjem byla treti na rade....hruza hruzaaaa
@rainee zkousej, i na vysledky si volam hokdu.))

rainee
22. aug 2011

@strihalka lenze ja tam volam fakt skoro denne uz 2 mesiace v ordinacnych hodinach, vobec nedvihaju telefon, je to fakt sila!!! cakat pol dna na karticku tam nemozem lebo mam male dieta ktore mi nema kto povarovat na tak dlhu dobu a ako sa tam mam objednat za poplatok ked sa vobec nemozem dovolat? ako vidim nie som jedina 😠 pisala som aj mail kvoli objednaniu, na ten tiez nereagovali. asi budem musiet ist do nejakeho medicentra a ked uplynie pol roka od prihlasenia ist zas inej lekarke, co ma vobec netesi 😖

alenaxxx
23. aug 2011

ja si myslim, ze si nabrala strasne vela pacientiek, nestiha, nema asi uz ani nervy a my na to doplacame. Ako hovorim, mna odpinkala velmi rychlo uz dvakrat za sebou, a to som si myslela ze prvykrat mala zlu naladu, druhykrat bolo horsie...a co sa tyka telefonovania, tak tam sa fakt neda dovolat. Mala som raz akutny problem, potrebovala som na to nieco, no nedovolala som sa. Esteze tu antikvasinkovu tabletku uz davaju v lekarni aj bez predpisu, inak by som neviem co robila...asi liezla po stenach :(

zuuzka
23. aug 2011

Ahojte. Ja myslim, ze je to skvela doktorka a hlavne odbornicka. Pre mna je to asi dolezitejsie ako mozno trosku odmeranejsi pristup. Aj pocas mojich vysetreni je ticha, ale ked sa pytam nikdy nema problem odpovedat, treba sa len pytat. Teraz si vzdy poznacim, co ma zaujima a pytam sa a vsetko je ok. No a s dovolanim sa...treba volat a volat, maju toho dost a ked vysetruju nedvihaju. Ale nakoniec som sa vzdy v ten den dovolala, aj ked napriklad na desiatykrat.Taka je aspon moja skusenost... 🙂

alenaxxx
23. aug 2011

ahoj zuuzka, aj pri tebe je ticha ? Tak si ma potesila ze to nie je len moj problem, ze to nie je vo mne : )

zuuzka
24. aug 2011

Ano, aj pri mne 🙂 Ale kedze, vzdy ked sa pytam odpovie, tak to neriesim. Je perfektna v tej predporodnej faze vysetreni a 100% jej verim, to je pre mna najdolezitejsie. A to ja som teda dost "upipany" pacient 🙂

jankaku
7. sep 2011

caute baby neviete mi poradit o kolkej v utorok musim prist ked ordinuje od 12-17 h pre neobjednane pacientky aby som este dostala karticku s poradim? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre