Poznáte gynekologičku MUDr. Sládičekovú?

hanam
9. apr 2009

Ahojte nechodite niektora k Dr. Sladicekovej, ordinuje v Petrzalke? Ja som u nej bola len na 4D a celkom sa mi pozdava, je velmi mila a privetiva. Chcela by som totiz zmenit svojho lekara a tak by som potrebovala na nu nejake referencie. Dakujem.

sisinka76
9. apr 2009

ahoj hanam,

ja ti velmi nepomozem, skor mam otazku 🙂 ja chodim na Strecniansku k MUDr. Milianovi a on ma len normalny UZV, prosim ta, kolko sa plati za 4D u tej Sladicekovej? inak, co viem, ona tam dlho nema ambulanciu, myslim, ze len od januara tohto roku

hanam
autor
9. apr 2009

Ahoj sisinka76, 4D ultrazvuk tam stoji 50 eur. Bola som velmi prekvapena cenou, lebo v BA sa tieto UZV pohybuju ovela vyssie. Ale pani Dr. je aj velmi prijemna co ma velmi oslovilo pretoze nemam dobru skusenost a preto hladam niekoho noveho. Mozno sa ozve aj niekto kto k nej chodi. 😉

sisinka76
9. apr 2009

tak to je fakt dobra cena, asi najnizsia v BA 😉 a ako dlho sa ti venovala? poukazovala vsetko, vysvetlila? lebo ja som bola raz v Brne na 3D a uprimne, nebola som nadsena, zdalo sa mi to take odflaknute a rychle ☹

hanam
autor
9. apr 2009

Boli sme dvakrat, lebo najskor bolo babo este malinke tak povedala ze mozme prist aj neskor aby sme mali pekne zabery. Pozerala babo velmi pozorne aj ked nemusela a v podstate sa jedna o komercnu zalezitost. Prvykrat sme tam boli asi pol hodinu a druhy o nieco menej - ono to zalezi aj od babatka ci sa mu zrovna chce alebo nechce pohybovat 😉

michala.l
9. apr 2009

Ahojte, ja som ku nej objednana na buduci tyzden 🙂 ...Dlho som vyberala kam pojdem, kedze si hladam noveho gyn, a na koniec som sa rozhodla pre nu. Na nete vela referencii nema, ale z pocutia je vraj fajn a aj dobra odbornicka. Tak som zvedava aka bude z ludskej stranky ;) ...potom napisem.

hanam
autor
9. apr 2009

😉 ok urcite napis budem rada, mozno sa tam niekedy aj stretneme 🙂

michala.l
14. apr 2009

Babule, tak dnes som u nej bola a je uzasna 🙂 ... Velmi som sa bala, pretoze som dlho nebola na preventivke a moja vaha je daleko za normalnou ..., ale bola uplne uzasna a vobec som sa necitila neprijemne. Prave naopak, moja prva pozitivna skusenost s gynekologickou prehliadkou 🙂 .... Ak niekto zvazuje kam ist, tak urcite ju odporucam ;) ...
A sestricka bola tiez velmi mila...

kiwuska
17. apr 2009

Mudr. sladicekovej som chodila niekolko rokov, a aj pocas tehu s dvojickami. pracovala v medifere. ma velmi dobry pristup k pacientkam a odporucam aj ako odbornika

zuzka_w
20. apr 2009

Tiež som chodila k MUDr. Sládičekovej do Medifery niekoľko rokov, je to super doktorka a výborná odborníčka, dosť často bývala v telke na JOj-ke v Črepinách čo moderuje Erika Barkolová, vždy tam rozpráva o rôznych gynekologických problémoch. Škoda, že odišla z Medifery, do Petržalky to mám ďaleko.

given
20. apr 2009

Caute, ja som k nej tiez chodila, este ked robila v Medifere. Potom mi niekam zmizla, a kym som zistila, kde je, tak som uz mala dalsieho lekara. Je to fajn baba, mozno ju poznate aj z casopisov, vela krat ju oslovuju z roznych poradni... Odporucam.

rush
21. apr 2009

baby dr.sladicekova je uuuuzasna 🙂 ja som u nej bola zatial par krat...odkedy som tehu a mozem iba chvalit - super pristup, naozaj si ju neviem vynachvalit - je velmi mila a ludska a prijemna a taka dobra energia mi z nej ide...a aj sestricka je mila....rozhodne odporucam 😉

metlonka
26. apr 2009

Ahojte, som rada ze som nasla tuto temu, pretoze som dlho hladala nejake referencie o Dr. Sladicekovej. A co tu citam tak som rada, ze som k nej presla. Dlho som si totiz hladala ineho lekara, pretoze som planovala otehotniet, a chcela som lekara niekde blizko bydliska. Bola som u nej zatial len treti krat, ale naozaj sa nemozem na nic stazovat. Vlastne vdaka doktorke som otehotnela na prvy sup. Presne mi povedala kedy sa mame snazit o babo a podarilo sa. Ked som k nej potom prisla ze som asi tehotna, tak bola podarena, lebo sa tesila z toho tusiim viac ako ja 😀 Vrelo odporucam, velmi ludsky mily pristup 🙂 Jedine co ma trosku zarazilo, bola cena rocneho poplatku za sluzby, ktora je vysia o 50 Eur ako v GPN. 😒 Ale kedze budem teraz k nej casto chodit na poradnu, tak sa my to zrejme oplatilo zaplatit.

michala.l
26. apr 2009

Aj mna trosku prekvapila ta suma ....cakala som max tak ako v GPN, ale tiez dufam, ze sa oplatilo...Zatial nelutujem 😉

alififi
26. apr 2009

fihs. Sladicekova uz neni v Medifere ? ja som k nej roky chodila, aj pocas tehu, a uz som prave rozmyslala, ze k nej zas skocim. tak to ma teda netesi 😒
kocky takze kde teraz je ? v petrzalke ? kde konkretne ? kolko to tam stoji ? atd .... 🙂

michala.l
26. apr 2009

mrkni tu: http://members.chello.sk/sladicekova/
rocny poplatok je 150 € , ale nemusis ho zaplatit - je to dorovolne, ale potom si niektore ukony priplacas ...ak si tehu, ak sa skor oplati rocny poplatok 😉

alififi
26. apr 2009

pokukam dakujem 😉
ja by som sla len na preventivku
tehu nejsom 😕 😎 - ale ak v buducnosti budem, tak urcite ten rocny priplatok sa oplati

hanam
autor
27. apr 2009

ahojte, neviete niektora ci Dr.Sladicekova chodi aj ku porodom?

rush
27. apr 2009

no to by zaujimalo aj mna ci chodi k porodom?

metlonka
28. apr 2009

Zajtra k nej idem na poradnu, tak sa jej mozem spytat a dam vam vediet. 😉

alififi
28. apr 2009

ja myslim ze nie.
chodila som k nej pocas tehu a potom som isla na Kramare
ona myslim nieje porodnicka

rush
29. apr 2009

no skoda...

michala.l
2. máj 2009

metlonka, zitila si nieco?

tin007
2. máj 2009

chodila som k dr. sladicekovej dva roky do medifery, starala sa o mna cely cas uplne super

zuzuliq
10. jún 2009

My sa zrovna dnes k nej chystame na 4D, boli sme aj minuly tyzden ale drobec sa nam nechcel ukazat. Pani doktorka je neuveritelne mila, do teraz som mala so zenami gynekologickami len same zle skusenosti tak som rada ze sa najdu aj vynimky. 😉

dadynka
13. júl 2009

Ahojte,
dnes som bola u dr. Sladicekovej, je proste super. Este som sa nestretla s tak strasne dobrou lekarkou (vynimka je moj prakticky lekar dr. Michalka, aj on je super 🙂 ). Je velmi mila, ludska, chapava....
Ak cita aj ona nahodou tieto stranky, pozdravujem ju.

mmamca
13. sep 2010

ahojte, ako je to prosim vas s tym rocnym poplatkom u dr.sladicekovej? plati sa na kalendarny rok? napr. 150€ zaplatim, ked k nej pridem v januari a takisto ked k nej pridem aj teraz v septembri? co vsetko je zahrnute v rocnom poplatku? ak som tehu a zaplatim ho, tak uz nebudem musiet u nej pocas roka platit ziadne ine poplatky? dakujem

zufalka
13. sep 2010

@mmamca ahojky,ja som si zaplatila u nej poplatok a platí presne rok,to zn. že ak ho zaplatíš v septembri tak ti platí do septembra buduceho roka,žiadne iné poplatky neplatíš a objednáva ta na presnú hodinu,čiže nečakáš,vysledky ti povedia telefonicky a pod,...

mmamca
13. sep 2010

dakujem zufalka, to je dobra sprava 🙂

nelle
14. sep 2010

Ahojte, mám otázku: dáva Dr. Sládičeková foto z ultrazvuku (3D,4D)? Ak áno, koľko sa za to platí?

sharlotta
15. sep 2010

@nelle mne dala az na poziadanie a neplatila som za to nic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre