Poznáte gynekologičku MUDr. Sládičekovú?

hanam
9. apr 2009

Ahojte nechodite niektora k Dr. Sladicekovej, ordinuje v Petrzalke? Ja som u nej bola len na 4D a celkom sa mi pozdava, je velmi mila a privetiva. Chcela by som totiz zmenit svojho lekara a tak by som potrebovala na nu nejake referencie. Dakujem.

ba80
7. sep 2011

@jankaku ja som bola vcera objednana na desiatu a uz tam sedelo (netusim odkedy) hadam 6 zien... 😔

ala317
7. sep 2011

Ja sa len pripajam ku vsetkym pozitivnym hodnoteniam pani doktorky, chodim k nej 10 rokov ( s asi rocnou prestavkou, kedy odisla z Medifery) a som velmi spokojna. Ma vela pacientiek ale aj napriek tomu, je vzdy v pohode a velky profesional

strihalka
17. sep 2011

@lucikusik moja otazecka, ty platis pausal iba 150€, lebo ona ma 250€ pro tehotne☹

strihalka
17. sep 2011

plati se u dr. sladicekove screening v 12tt?robi ho ona, ci se nekam mam objednat?
prosim o radu

lucikusik
19. sep 2011

Platila som len 150Eur, keď som sa u nej zaregistrovala a zatiaľ som nedoplácala nič - teda platila som za DVD s 3D ultrazvukovým záznamom asi 30 alebo 40EUR, už si nepamatam. Screeningy - obidva mi robila pani doktorka a nič som nedoplácala. Morfologický ultrazvuk robí tiež, ale posiela ešte pre istotu aj ku doktorovi Slezákovi, tam sa dopláca asi 25 EUR (tiež si presne nepamatam) Doktor Slezák robil tie ultrazvuky na Záporožskej, ale možno sa niečo zmenilo, lebo mal začať robiť u Kocha - to Ti povie doktorka.

lucikusik
19. sep 2011

@strihalka Platila som len 150Eur, keď som sa u nej zaregistrovala a zatiaľ som nedoplácala nič - teda platila som za DVD s 3D ultrazvukovým záznamom asi 30 alebo 40EUR, už si nepamatam. Screeningy - obidva mi robila pani doktorka a nič som nedoplácala. Morfologický ultrazvuk robí tiež, ale posiela ešte pre istotu aj ku doktorovi Slezákovi, tam sa dopláca asi 25 EUR (tiež si presne nepamatam) Doktor Slezák robil tie ultrazvuky na Záporožskej, ale možno sa niečo zmenilo, lebo mal začať robiť u Kocha - to Ti povie doktorka.

strihalka
19. sep 2011

@lucikusik fakt je to zvlastni...pokud se clovek zaregistruje normlane zaplati 150€, kdyz je tehu tak chce 250€, ale pokud mas uz tech 150€ tak nechce nic, mi prijde jako by v tom mela zmatek bo ja platim jak mourovata, jsem zvedava, ci budu platit utz ted v 12tt, jiz jsem byla 2x na usg a paltila jsem pokazde 15€

ba80
19. sep 2011

@strihalka ja mam zaplatenych tiez tych 150€ a uz nepyta nic navyse, okrem fotiek a cd-cka... a u slezaka je to teraz 30€...

zuuzka
20. okt 2011

Ja som platila 150 EUR, co je vlastne ročný poplatok. Neplatím už nič, asi len to DVD.

rush
7. nov 2011

...tak mozem potvrdit pre tehule pyta 250 ecok.

moonlightka
9. nov 2011

@rush uz tolko? ty k nej chodis? si spokojna?

rush
9. nov 2011

@moonlightka ja chodim...som spokojna...ale je to fest vela...ale chodila som aj s prvym tehu...to pytala este tych 150e.

iwet001
15. nov 2011

@ba80
@lucikusik ahojte baby, mozno by ste mi vedeli poradit. Dnes som bola prvy krat u pani doktorky, bola som si dat potvrdit tehotenstvo. Robila mi aj preventivku a dostala som kopu papierov, recepty a tak. A dala mi aj vymenny listok so ziadostou o usg vysetrenie do Kocha. Teraz doma na to kukam a rozmyslam ze co to vlastne je, Uplne som prepocula preco mi to dava, pamatam si len to, ze sa treba objednat a ze to ma nieco s tehotenskou knizkou. Dnes som ako mechom udreta ☹ Moze to byt ten morfologicky ultrazvuk? Len mi je divne, ze by mi to dala uz teraz, ked som len v 5.tt 😖

ba80
15. nov 2011

@iwet001 tak to netusim, ale morfo urcite nie, ten sa robi okolo 20. tt...

lucikusik
18. nov 2011

@iwet001 ahoj. neviem , ale morfo to asi nebude... ked som bola tehotna, tak Koca práve otvárali, takže neviem poradit, aké vyšetrenie by to mohlo byť. Asi najlepšie bude zavolať a spýtať sa doktorky

iwet001
18. nov 2011

@ba80 @lucikusik
Dakujem baby, ste zlate. Uz viem co to je, je to sono prsnikov 😀 len na tom listku bolo napisane len Prosim o USG, tak ma to uplne pomylilo. No nic, nabuduce sa musim lepsie vyspat predtym ako pojdem na kontrolu 😀

ba80
18. nov 2011

@iwet001 😀 😀

juzanka2510
28. nov 2011

ahojte tehulky! Oplati sa zaplatit poplatok 250€ pre tehotne alebo lacnejsie vyjde platba pri kazdom vysetreni. Pokial viem, ultrazvuk poistovna preplaca 3x pocas tehotenstva. Ked pojdem pocas tehotenstva 10-12x do poradni a objednam sa na termin, stale to bude len 100-120€. Za co je zvysnych cca 150€ ked ultrazvuky preplati poistovna? Prosim o radu, lebo som tehotna a tak prepocitavam dnes co sa oplati viac 😕

masinka
28. nov 2011

@juzanka2510 pani doktorka pozera babo ultrazvukom pri kazdej poradni a za jeden si zaplatis 15 EUR, takze to mas za navstevu 25 EUR, nie 10.... aj keby si si dala ten utz urobit len 3x + raz na potvrdenie tehotenstva a dalsi na potvrdenie ze babatku bije srdiecko, hned sa to nazbiera a viac sa oplati ten pausal

llanusia
7. dec 2011

No takze sa po novom plati za morfologicky uzv 30 eur.
K tomu rocnemu poplatku, donedavna bol 150 eur aj pre tehotne, to sa este oplatilo. Teraz je 250 eur. Co ked som si ja spocitala, 1x som isla v 6tt, posledny mesiac sa chodi do poradne do nemocnice, kde idete rodit. Takze ak nie su problemy tak pocitam, ze je to cca 8 prehliadok. 3x hradi UZV poistovna(co som ani pri povodnom vypocte neratala. takze ratam 8x 10 + 5x15 je 155 eur. A o tie vysledky si tolko zavolam. Ide o to ze mam dojem, ze ich pristup je iny ako ked som si platila rocny poplatok. Taka nejaka mensia ochota, doktorka neprepina uzv do 3D ako predtym, dali mi uplne blby termin poobede, ze sak doobeda davaju pacientky, ktorym beru krv. Akoze dobre, ale neviem co povedia, ked tam nabehnem s 2 detmi, ktore urcite nenecham na chodbe. Ale inak je super, asi som sa potrebovala len vyrozpravat.

strihalka
11. dec 2011

@masinka no ja chtela utz v 16tt a ze ne, ze az v 20tt a to jsem ji i rekla ze si ho zaplatim ze s tim pocitam a ona ze ne

strihalka
11. dec 2011

@juzanka2510 no ja teda platim jendotlive na kazde poradni
morfo posila k slezakovi kde paltis 30€, jinak me utz v 16tt nedelala a ani uz nejak nedela na kazde poradni, ani na vyzadani, proste odmitla, pokud nemam problem

babulkaa
12. dec 2011

@iwet001 ahoj ide o USG prsnikov 🙂 🙂 🙂 🙂

iwet001
3. jan 2012

@lucikusik @ba80 @zuuzka baby, to dvd si mozem u nej vypytat pri hociktorom ultrazvuku? Zajtra idem na usg v 13tt a bolo by super keby sa podarilo doniest si zabery aj domov 🙂 pri prvom tehu u mojho predchadzajuceho gynekologa som dostala cd-cko po kazdej kontrole s usg, rodina z toho bola uplne mimo 🙂

stastenka42
3. jan 2012

ahojte,aj ja k nej chodím asi tretí rok,tiež si platím tých 150,.,ale nikdy sa mi nestalo že by mi niečo odmietla,vždy mi prispôsobila termín ,kedy to vyhovovalo mne a ked som bola tehu tak utz mi urobila bez problémov kedy som chcela aj s fotečkou.Skôr si myslím že má toho vela a jednoducho je unavená,ked si zoberiete kolko žien denne vyšetrí a každá s iným problémom,ani sa jej nečudujem.Ale cez to všetko má nervy zo zlata,lebo je stále milá 😀

ba80
3. jan 2012

@iwet001 ja som ho dostala az po asi tretom 4d- cku... ons ti tam nahra taky prierez zo vsetkych...
...a za fotky teraz pyta 2€ za cb a 10, ci 15€ za 3d-ckovu...

ba80
3. jan 2012

@stastenka42 ona je uplne super, ja k nej velmi rada chodim... 😉

strihalka
3. jan 2012

no ja k ni teda na 3D/4D nejdu, bo si nedokazu predstavit ze za tu cenu co si pita, se mi bude venovat 5minut a nazdar...jinak teda, 50€ za CD, ktere obsahuje pouze video a 15€ za jednu fotkukterou je vam ochotna z videa udelat, je dost prehnane..no nejsem milionar

delideli
10. jan 2012

hladam si noveho gynekologa v BA a rozmyslam o dr. sladicekovej..chcem sa opytat, ako to funguje,ked k nej budem chodit, kam ma posle do porodnice?resp. funguje aj ako porodnicka,aelbo budem mat pri porode niekoho ineho?

zuuzka
10. jan 2012

@delideli Ahoj, ja som velmi spokojna. Bohuzial ako porodnik nefunguje, nestihla by odbiehat od svojich pacientiek k porodom. A co sa tyka porodnice vyberas si sama, ale rada ti poradi ak budes chciet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre