Poznáte nemocnice a kurzy pre tehotné v Prešove?

eva3107
12. jún 2009

Ahojte zienky, chcem sa opytat ci mate skusenosti s nemocnicami tu v Presove a neakymi kurzami pre tehotne zeny.

tanity
12. jún 2009

ahoj evi, tema ohladom porodnic v PO tu uz existuje 😉 predpokladam, ze pod nemocnicami myslis porodnice:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a co sa kurzov tyka, urcite ti tam baby poradia, no co ja viem, rodinne centrum hviezdicka v PO usporiadava kurzy, tiez v centrale na sidl.II vo fitnescentre usporiadavaju kurzy pre tehule, a to kazdu stredu ak sa dobre pamatam od 15tej..ale to som si nie ista, tym casom...a tiez jedna pani porodna asistentka usporiadava profylakticku pripravu (zda sa mi, ze tiez kazdu stredu na sekcove...), je to porodna asistentka zo starej nemocnice....ale urcite ti baby v tej druhej teme poradia, skus 😉

pekne tehotenstvo a zdrave dietatko 🙂

tanity
12. jún 2009

ak by si chcela viac info, napis IP, mam cislo na tu pani porodnu asistentku, aj na pani z rodinneho centra 😵

eva3107
autor
15. jún 2009

Ahoj Tanity
dakujem pekne urcite sa na to pozriem..a dakujem za krasne prianie...,velmi sa z toho tesim...

tanity
15. jún 2009

evi 😵

eva3107
autor
16. jún 2009

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre