Predpôrodná príprava u Dr. Kanabu. Ako prebieha?

bizka23
7. júl 2009

ahojte kocky, nemate niektora skusenosti s tymto DR.? Tieto predporodne pripravy robi u seba doma v rodinnom dome v jednej miestnosti, na podhradovej ulici myslim. Ako to tam prebieha? Kolko to stoji? Co sa tam naucim? Poradte, dakujem 🙂

bizka23
autor
8. júl 2009

kocky, no taaak, naozaj mi niktora z vas nevie poradit?

siu3333
8. júl 2009

ahoj ja som chodila k jeho zene na poradne,je to moja gynekologicka ale nepocula som o tom..iba o nom som pocula ze je dost tvrdy gynekolog 😅 😅 😅

bizka23
autor
8. júl 2009

ahoj siu, tvrdy? v akom zmysle? prezrad......

siu3333
8. júl 2009

no neviem presne lebo ja k nemu nechodim ani ho nepoznam ale ze vraj je ako sado maso,,neviem ci viez co myslim,,ze ak pozera zenu zo spodu tak neni velmi jemny

bizka23
autor
9. júl 2009

ahoj siu, aha, no tak ja som mala s jednou lekarkou rovnaky problem a teraz chodim k tej co ty 🙂 ta je strasne zlata 🙂

siu3333
9. júl 2009

chodis ku kanabovej?ano ja som s nou tiez nemala problem,len ma trosku hnevalo to,ze ona nevie spravit ultrazvuk hoc kedy..ale teraz je zohrata dvojka s tou mladou sestrickou co ju tam ma...tak potom to viez od nej,co robi jej muz?

inac on robi asi na pohotovosti a ked som bola tehotna s malou tak som sla,lebo som mala bolesti a bola tam nejaka doktorka a tiez bola hrozna tak mozno na pohotovosti su taky trosku tvrdy... 😒 😒 😒 😒

zuzanka111
9. júl 2009

Kazdopadne manzelia Kanabovci su vyborni gynekologovia.

Moj muz robi roky vo fakultke a kartu mi umiestnil ku nej. Lebo je velmi dosledna.
Nie je nevyhnutne, aby robila ultrazvuk ona, ma dohodu s Murinom, raz tyzdenne si naplanuje ultrazvuky a Murin pride dole do jej ambulancie.
Inak je naozaj precizna.
Jej manzel nerobi bezne ambulanciu, ma pohotovost a robia tie kurzy.
Zazila som viacero gynekologov a zdaju sa mi ok. A hlavne, ak je nejaky problem, netreba utekat do fakultky, pretoze prave tam si. 🙂

bizka23
autor
9. júl 2009

siu-no mozno hej, pohotovost je nieco ine ako normalna ambulancia, ale prave na pohotovosti, ked mas nejaky problem a prides s nim, mali by byt jemnejsi a citlivejsi viac ako inokedy. no hej, chodim ku kanabovej, je strasne zlata, vsetko vysvetli, poradi, je vzdy usmiata a mila, proste supis lekarka, som s nou spokojna 🙂
a naozaj aj ta sestricka je zlatunkaaa 🙂

zuzanka111-ano, je velmi dosledna a precizna, to musim uznat, este som s nou ziadny problem nemala, a dufam, ze ani mat 🙂

siu3333
9. júl 2009

tak ja som bola iba raz na pohotovosti no na gynde,a nemala som dobru skusenost....a nikto nehovori,ze manzelia Kanabovci su zly,prave dr.kanabova je dobra,aj ked raz my hovorila jedna znama,ze mam odist od kanabovej ,lebo pocula ze nechala jednu potratit...ale stale mas dobre aj zle skusenosti.....

bizka23
autor
9. júl 2009

jasne, vsetko ma svoje pre a proti, kde mas klady, najdes aj nejaky zapor, aj ja som na nu pocula jednu-inu zlu skusenost, ale ja som s nou nastastie zatial problemy nemala

edusik
10. júl 2009

ja som s nim mala len super skusenost na poradni na CPO, bol zlaty, pokecali sme aj troska posmiali lebo zistil ze sme narodeni v jeden den, vysetrenie v poho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre