Prešovské pôrodnice. Ktorá je najlepšia?

ingra73
28. sep 2008

ahojte maminy, nie je to tak davno co som rodila posledny krat v monobloku, no stale sa niekde nieco meni, tak popiste prosim Vase najnovsie skusenosti, nech si viem vybrat-starú ci monoblok. Zatial som rozhodnuta pre monoblok kvoli najma hygienickym podmienkam 🙂 a ak mate nejaky typ na dobreho porodnika, tiez sa podelte o skusenost....dakujem

danci27
1. okt 2008

on nie je zly ale vtedy som ho prvykrat videla v potravinach a fakt mala som z neho strach.to ti verim ze si na nervy,ja som bola pri martinkovi mesiac v nemcnici este pred porodom lebo som bola otrvorena na 1 prst.este dobre ze emka bola so svokrou lebo inak by manzel musel brat dovolenku.nejako som to zvladla a v nemocnici som si odvykla od vsetkych starosti takze tazsie som si zvykala po mesiaci.je ovela lepsie byt doma ako tam.hoci nebolo zle,kolektiv bol super tolko sme sa narehotali. 🙂

tina_
16. dec 2008

Ak hladate info o presovskych porodniciach, pokojne piste, stravila som 3 tyzdne v monobloku a 5 tyzdnov v starej...Boh uchovaj...
A to som chcela rodit v Šaci... ☹ ☹ ☹

djevcatqo
25. feb 2011

ahojte .. ja som robila pred rokom v starej. HORZNEEEE. keby som nemusela tak nikdy viac. personal nula bodov. cest vynimkam, hygiena minus pat bodov. bolo to nieco strasna prava roka nevedela co robi lava ruka taky bordel tak v tom mali ze dovidenia . nehovorioac o tom ze sestricky po nas vrieskali jakeby boli zato platene. wrrrm..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre