• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prirodzený pôrod. Čo si o ňom myslíte?

19. júna 2013 
ahoj renka, nie nevyvolavame...len sa nejako nic nedeje...som cakala najakych poslickov a nic :slight_smile:
ja by som najradsej uz chcela vediet kedy to pride....by bolo super keby som presne vedela den D :grinning:
24. nov 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez tak :grinning: ale to sa neda

ale mozes byt prva,dovolim ti to :grinning: a potom mi povies ake to bolo,dobre?
24. nov 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dohodnute
24. nov 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky keby si to vedela, nemala by si ziadne prekvapenie :wink:
24. nov 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky ....až keď som mala dve deti, tak som sa dozvedela, že existujú dáky poslíčkovia :confused: Nie je to povinná disciplína, takže pohodička aj bez poslíčkov :grinning:
24. nov 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etnicka, no to je pravda, ale ja nemam velmi rada prekvapenia :sweat_smile: A asi ani nejde o prekvapenie ako o to ze neviem co a kedy ma caka...no, teraz som si uvedomila ze asi viac nemam rada neistotu ako prekvapenia :rolling_eyes: :grinning:

renka, na to presne navazuje to ze uz ked nemozme vediet presny datum (a najlepsie aj cas :grinning: ) tak by to mohlo mat nejake standardy podla ktorych sa postupuje krok za krokom aby som vedela kde sa presne nachadzam :dizzy_face: a co ma este caka a kedy a tak...

No takto nejako dopadne clovek ak je tyzden sam doma s chorobou a uz nema nad cim rozmyslat :sweat_smile:
25. nov 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky...cakaju ta same pekne veci :wink:
25. nov 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky este si chora?
25. nov 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, ty si chodiaca pozitivna energia :grinning:

petruci6, este stale...lekarka mi dala antibiotika ze ked za 2-3 dni nezaberie bioparox tak mam zacat brat...cakala som 4 dni a nezlepsovalo sa tak som v nedelu zacala brat nech to uz mam cim skor za sebou. Vraj nemozem ist rodit chora, zabudla som sa opytat preco :rolling_eyes: Ale na druhej strane, uz aj bez choroby som bez energie a nic nevladzem, takze ma to len viac ubija. Dnes mi je uz celkom fajn takze to asi zabralo :slight_smile: Aj to vyuzijem a nieco doma porobim konecne :grinning:
Ty sa ako citis?
25. nov 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malicka urcite caka kym sa vyzdravies,aby si mala silu na porod,tak sa kuriruj :wink:

moja dnes od rana vymysla a mam pocit,ze si robi kotrmelce v bruchu,dost to aj boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, to ma nenapadlo ze je taka vnimava :grinning:
neviem ci vsetky babatka, ale ta moja ma kope zasadne len do praveho rebra...uz ma boli z toho cely bok. a ked sa tlaci tak sa tlaci smerom von, takze ma boli aj "spodok" :grinning:
ten posledny mesiac je fakt makacka, ze?
25. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky...aj keby sa ti zacali kontrakcie pocas choroby, nemusis sa bat. Uvidis kolko energie v sebe najdes. Prekvapis aj samu seba :wink: . Ja som bola silna alergicka a dcera sa mi narodila 5.7. ked kulminuje sezona. Zazracne sa ta alergia stratila :wink:
25. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda mas pravdu,obliekala som si ponozky a myslela som,ze pri tom porodim :grinning:
25. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, to ma upokojilo, lebo sa bojim toho ako to bude vyzerat ked budem rodit v noci...alebo ked sa v noci zobudim a bude treba ist do porodnice...ja mam totiz v noci problem dojst aj na wecko :grinning:

petruci, ty si este vies obliect ponozky???? :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze neviem :grinning: vcera som sa holila,lebo mam zajtra poradnu a tiez to bol zazitok :grinning:
25. nov 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky v noci je v porodnici najlepsie, bozsky klud :slight_smile:...aj vikend a sviatky su kludnejsie :slight_smile: neboj bude to dobre :wink:
25. nov 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci, daj ziletku do ruky manzelovi...aj to bude zazitok :grinning: :grinning: :grinning:

renka, :grinning: to je super, som myslela ze babatka nevedia kedy su vikendy a sviatky... ale ty si asi myslela ze tam nie je tak rusno kvoli inym pacientom a navstevam ze? :dizzy_face:
25. nov 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky....vsak ja som to mojim detom stale pripominala, dcera sa narodila v noci a cez sviatok, syn vecer, ale bol to planovany cisarsky :slight_smile:
25. nov 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, tak myslim ze mam novu temu na rozhovory s malou :wink:
25. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si pokecajte, urcite si da povedat :wink:
25. nov 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky ako sa citis? este nic? :dizzy_face:
26. nov 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: no chce sa mi spat...ale to je asi tak vsetko :grinning: takze stale nic, ale este mame cas a dnes tatik odisiel na sluzobku a pride zajtra vecer, takze musime vydrzat pokope kym sa nevrati :sweat_smile:
a tebe je ako?
jo a napadol sneh ne...tak som vcera vytiahla cizmy....to bol proces kym som si ich obula :grinning: uz sa neda poriadne ani sediet, ani lezat, ani chodit ani nic :rolling_eyes:
26. nov 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do zajtra uz hadam vydrzite,nie? :slight_smile:
my sme mali dnes posl kontrolu u dr,krcok zavrety,zatial sa nic nedeje,bral mi aj stery na streptoka,vysledky az o tyzden :unamused:
bud utorok uz idem za svojim porodnikom :sweat_smile:
poskladali sme konecne postielku,tak cez vikend sa chystam prat hniezdo
26. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja vydrzim len viem ja kedy sa drobec rozhodne? Myslim ze jej je to dost jedno ze drahy neni doma :grinning:
Juuj, fajne poper secko nech je pripravene a vonavucke :slight_smile:
Ja idem v sobotu do poradne tak som zvedava co mi lekar povie...zase ze je vsetko v poriadku a ze mam cakat :rolling_eyes:
26. nov 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky.....co sa plasis? :confused: ....ved este je casu dost ...pekne si hovkaj a tes sa, ze je vsetko v poriadku :wink:
27. nov 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, no ja sa neplasim, len neviem kolko toho casu este mam :slight_smile: zajtra zaciname 40 tt a ja by som ju uz tak velmi chcela mat pri sebe :dizzy_face:
27. nov 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TP mas 7.12. tak do 14. 12 mozes byt v pokoji :slight_smile: ....a babytko mas stale pri sebe, ked sa narodi, uz nebudete stale spolu ako teraz :slight_smile:
27. nov 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram,ze este sa nic nedeje,malicka si pekne pocka na otecka pri porode,vsak? :wink:

ja dnes nemam prave najlepsi den,cely den by som len spala a od vcera ma hrozne boli prava strana bruska,ako keby som mala pruh,alebo natrhnuty sval pri vajecniku,neviem ani lezat na pravej strane
neviem co to moze byt :unamused:
27. nov 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj :frowning2: , tak len lez a oddychuj :wink: mozno ta len bolestivo kopla a teraz to miesto mas citlive...
mna vcera presla choroba konecne tak som dnes trosku pratala...lenze som to asi prehnala lebo o 4 ma zacalo straaasne boliet brucho cele, ale hlavne spodna cast...vystrelovalo to az k bedrovym klbom...alebo od klbov do bruska? ani neviem poriadne...tak som len lezala a upokojilo sa to...lenze mi tvrdne strasne brucho cele, mam ho ako kamen miestami :frowning2: ked lezim tak je to celkom dobre, ale akonahle sa postavim tak hned ma zacne boliet spodok bruska...tak uvidime co z toho bude, snad som to fakt neprehnala...ale davala som si pozor :confused:

renka, ja si neviem predstavit ze by som mala byt tehotna az do 14.12 :zipper_mouth: to je este strasne dlha doba :sweat_smile:
27. nov 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hankky nemas pocit,ze to uz prichadza? teda podla toho co pises :confused:
27. nov 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok