Prirodzený pôrod po cisárskom

zuzkamacken
29. apr 2014

18 mesiacov po cisarskom budem opat rodit. rodili ste prirodzene ci opat cisarskym rezom? jasne, je to individualne, zaujimaju ma len vase skusenosti.. dakujem

gabka24
29. apr 2014

ja som bola štyri roky po cisárskom a doktorka rozhodla, že to pôjde prirodzene, ale po 15 hod. trápenia, nakoniec aj tak urobili sekciu, tak ako aj pri prvom prestala som sa otvárať. Držím palce nech všetko dobre dopadne 😉

adrika72
29. apr 2014

Ja som rodila štyri roky po sekcii prirodzene, bez problémov...

jaruska8
29. apr 2014

@zuzkamacken Záleží od toho, prečo bola robená sekcia... Lekár musí posúdiť aj stav jazvy atď.

zuzkamacken
autor
29. apr 2014

@jaruska8 viem viem viem.. chcem vediet ake maju zeny konkretne skusenosti..

lulu369
29. apr 2014

@zuzkamacken ja síce nerodila cisárskym, ale počula som už viackrát, že ženy, ktoré porodili prvé dieťatko sekciou, druhé už porodili spontánne 😉 To či budeš rodiť spontánne alebo opäť sekciou sa ukáže až časom... určite to bude záležať od toho ako sa budeš otvárať a aký bude tvoj zdravotný stvav a taktiež zdravotný stav dieťatka 😉

mrva
2. máj 2014

24 mes. po cisárskom som rodila normálne. Bez problémov, akurát som musela byť stále kontrolovaná, lebo hrozila ruptúra

amonda
2. máj 2014

@zuzkamacken ked som bola v nemocke, mala som spolubyvajucu, ktora mala 1. dieta cisarakom, uz pranasala par dni - to cakali, ci sa zacne porod prirodzene, kedze sa nezacal, tak jej spravili druhy cisarak. Vravela mi, ze jej nesmu dat vyvolavacky.

cmulinko
2. máj 2014

@zuzkamacken mam konkretnu skusenost.prve dieta cisarskym rezom a druhe normalne.medzi chlapcami mam 2 rocny rozdiel a pocas tehotenstva som nebola ziadna '' vynimocna '' pacientka a 2 tyzdne pred porodom som este makala v praci na pasovej vyrobe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre