Riziková poradňa na Antolskej

zuzancer
1. aug 2016

Ahojte, tie, co chodite do rizikovej poradne na Antolsku, viete mi, prosim, poradit ako tam necakat 3-4 hodiny v tychto 35stupnovych horucavach? Chodim este aj na hematologiu a endokrinologiu, tam tiez tolko cakavam v slnkom zaliatej cakarni a zacinam povazovat za najrizikovejsi faktor mojho tehotenstva tieto kontroly (s ironiou, ale chapete ma).
Pomoze, ak si zazmluvnim konkretneho lekara? Zoberie ma rychlejsie? Byva rizikova poradna aj na prvom poschodi (okrem prizemia) a caka sa tam menej? Dnes mi jedna sestricka povedala, ze mozem chodit do hociktorej ambulancie hocikedy, ze ten rozvrh "rizikovej poradne" nie je platny, ze vsade beru vsetky. Neviete, ci niekde beru len "rizikovky" a caka sa trosku kratsie? Pripadne, v ktoru hodinu je vhodne prist?

Pre Admin.: ano, preluskala som ostatne diskusie o Porodnici Antolska, je tam pisane dost malo o rizikovej poradni a vsetky prispevky su dost stare.
Dakujem!

babatkoo
12. feb 2020

Ahoj, su to 4 roky dozadu ale mozem sa spytat kam si nakoniec chodila? Vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre