Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

kukenzi
autor
12. mar 2010

lucka, prave som kuk tvoje foto na FB a teda vahu ozaj riesit nemusis, mala je nadherna a nic jej nechyba 😉 naozaj 😵

luciarichard
12. mar 2010

Kuki dik ... mala nevyzera veru nevyzerá že by trepela nedostatkom jedla 🙂 len teraz vidim ze pri ostatnych detoch je taky drobcek 🙂 .
Inak uz mame prerezane obe horné jednoky takze máme 4 zuby 😉

jasminet
12. mar 2010

nasa natala este ni jeden hlodak nevytlacila 😅 😨

mneme
12. mar 2010

kuki, uzite si liptov, my s bibi sa v nedelu vypotime aj za teba a potom sa mozes ist nicit spolu s nami 🙂

kukenzi
autor
12. mar 2010

mneme super. uzijem a budem na vas mysliet

jasnim, ze nevytlacila ani jeden hlodak 😀

lucka, gratulko k dalsim zubkom

dadka212
12. mar 2010

Čaute 🙂

moja buchta sa rozchodila 🙂
už mi dnes spravila sama po 4 kroky včera začala s 2-mi 🙂 no úžasná je taká ešte nemotorná a tak bohovsky sa snaží 😵

Baby ja Vám tak zavidim ja chodím zumbovať sama a preto sa niekedy nedokopem ☹

jasminet
12. mar 2010

jej dadi, super, gratulujeme 😀

mneme
12. mar 2010

dadi, to uz je normalne chodenie, super 🙂 aj ked len teraz sa ti ozaj zacnu rusne casy, mozno ani to cvicenie nebudes potrebovat 😅

dadka212
12. mar 2010

Dik kočky 🙂

Mneme veru už to mám rušné 😀

Kati ešte aj môj Matko to robil ako tvoja Sophinka a bohužiaľ mu to zostalo je nervák obrovský celý ja ☹ našťastie buchta je kluďas po tatovi 🙂

kukenzi
autor
12. mar 2010

dadi waw, gratulujem k prvym krockom. moja sa dnes prvykrat bez opory posadila v priestore, doteraz to robila (alebo nacvicovala 😕 ) na posteli a prvykrat spravila 5 "krokov" na styroch 🙂

mneme
12. mar 2010

tak dnes mame den pokrokov, kuki gratulujem. martinka skusa chvilu sama stat a urobi par krokov popri nabytku, ale zatial ziadne vyraznejsie pokroky 😎

kukenzi
autor
12. mar 2010

mneme dakujeme a gratulujeme aj vam, malu zacalo bavit aj stavanie sa na kolena, robila to uz sice davnejsie, ale teraz ju to bavi... zeby sa uz konecne rozhybala? 😀 vsak mama sa ide hybat na zumbu, tak ju musi dcera nasledovat, ze?

bibi1711
12. mar 2010

Waw abule, blahozelam. Malicke su uzasne. Dadka, Danielka je velka sikula.Kuki, blahozelam k stvornozkovaniu. Kiezby aj nasa zacala. Strasne si to prajem...Moja mala sa zasa stale stavia na nohy, alebo klaci...Na 4 sa da len vtedy, ked nieco velmi chce dosiahnut...Lenoska je to 😠

katka1981
12. mar 2010

Ahoj Dani, akurat mi pisala spolubyvajuca z porodky, ze jej mala robi to iste, vraj maju take obdobie, ze si chcu presadit svoje. Tak ma ukludnila. Dnes zas mala nervy v kociku a isla som s muzom. Som jej povedala nech neplace, nech si neurobi lysaj. Akoze na mna nech neskusa place ani truce, ja na to nemam nervy, nechcem aby si vynucovala vsetko placom. Ale zvysenie hlasu na nu zabera. Ale mozno jej leziem na nervy, stale ju musim bozkavat. Ale ani sa nedivim, ked mi konecne zmizli herpesy, mam deficit bozkov, ked ona je taka na cmulanie, co mam robit. Dani ja jej musim tu zlobu vytlct z hlavy, ale podla mna to nemoze robit len tak, ved doteraz bola ako anjelik. Ja chcem len jej dobro, aby vydrzala sama so sebou..... ja ju musim stale mojkat, ved mozno o rok, uz bude uplne ina a ani sa neprituli ☹

katka1981
12. mar 2010

Bibi, podla mna to ma uz len krocik k stvornozkovaniu, ja som zas dnes citala clanok a ostala som sklamana, podla toho clanku tm, ze nasa zacala tak skoro sama sediet, uz dosiahla vrchol a teraz bude len sediet a nic viac ☹ ja uz nebudem nic citat, lebo potom som smutna. A nebudem jej nic podavat, aby bola samostatna. Ale ked ja neznasam, ked place, vynim z toho seba, ja ju chcem vysmiatu spokojnu stale a preto jej pomaham ako sa da, a to moze byt na skodu. Kde len robim chybu? Nepoznate nejaky kurz na super mamu?

kukenzi
autor
12. mar 2010

bibi, to bolo len 5 krocikov, este nestvornozkuje, to pri jej tempe si este mesiac pockame 😀 no ale ma dnes potesila, lebo vie okrem varila mysicka, papa a tapusky ukazat aka je velka 😵

katka1981
12. mar 2010

kuki, ty mas sikulku

katka1981
12. mar 2010

Baby mate doma hovoriaci hrniec FP? Su deticky s nim spokojne?

katka1981
12. mar 2010

ach je az od 18 mes. tak idem hladat nieco ine

kukenzi
autor
12. mar 2010

ja by som velmi chcela, aby aj mala stvornozkovala. matko chodil popri nabytku od 8m, ale sam zacal az v 13m, dovtedy stvornozkoval, na rehabke mi vravela, ze je to velmi dolezite, teda velmi dobre ak co najdlhsie stvornozkuju, lebo sa im takto pekne vyvijaju obe hemisfery/i (uz hlupnem)

katrin79
12. mar 2010

ahojte, no musela som precitat 5 stran dozadu som tu davno nebola...vidim teda pekne pokroky u vasich drobcov....no moja Laura je asi jedina tu, co nema ani jeden zub, uz ma take tvrde dasienka a stale nic...hadam sa dockame 😎 ... zatial vie len sediet, liezt a tlieskat ....to je vsetko...papame krasne, zje vsetko co nezje ju, ale najnovsie objavila novinku, ze ked ma plnu pusu jedla, tak zacne prskat vsade naokolo, cize nase steny pri stole su "krasne" vymalovane 🙂

bibi: ako usko? nedavaj dole nausnicku, lebo to zarastie za par hodin, ja som urobila chybu, dala som ju dole a usko nam zarastlo, tak sme mesiac chodili len s 1 nauskou 🙂 ale tento tyzden sme boli dat znova nastrelit, takze dufam, ze sa to uz nezopakuje a keby aj hej, tak urcite nausku nedavam dole ale len potieram liehom, prip. framykoinovou mastickou, ak by bolo velmi zle

baby, ja mam opacny problem ako chudnutie, ja som totiz schudla na 56 kg, co som mala asi na strednej skole...pritom cvicit chodim veeelmi nepravidelne a pri malej nejake velke vyjedanie nehrozi no a druha vec, ze od kedy som bola tehotna mi prestali chutit sladkosti, ja si dam nieco sladke tak raz za tyzden, aj to velmi malo, vobec mi to nechuti...tak som zvedava dokedy mi to vydrzi ...

katka1981
12. mar 2010

kuki aj ja som to dnes citala, som smutna, lebo nasa sa k tomu vobec nema
ako ju mam donuctit stvornozkovat? Oni pisu ze od piateho mesiaca ma byt dieta co najviac na brusku, ale ona tu polohu nenavidela, asi jej bolo zle od bruska, co mam robit?

katka1981
12. mar 2010

kuki, ja som citala, ze normalne deti chodia od 15-18 mes. cize maly bol ok.

kukenzi
autor
12. mar 2010

katrin, tak to mas super, mne tie kila nejdu vobec dolu, ale upravila som stravu a uz sa to hybe a snad slanina splasne pri zumbe :D

katrin, ja som malej vzdy asi dva tyzdne od prepichnutia cistila liehom, mazala framykoinom a nezapalilo sa to a hlavne som vzdy nausnicku popretahovala a vycistila aj tu

katka1981
12. mar 2010

katrin79, ani u nasziadny zub, pokial bude po mne, mesiac ma este cas

katrin79
12. mar 2010

my este tiez nestvornozkujeme, ale uz sa stavia na styri to je cele, pohnut sa takto zatial nevie

katrin79
12. mar 2010

kuki: malej sa zapalilo usko dva mesiace po nastreleni...aj ja som natierala prve dva tyzdne, potom uz nie ... po mesiaci som vymenila nausky za zlate a tri tyzdne nato jedno usko sa zapalilo, len dufam, ze nema alergiu na zlato, ved uvidime teraz bude druhy pokus

kukenzi
autor
12. mar 2010

katrin, vsetko pride, nase buchty su lenive ja vsi, ale aspon si ich uzivame ako babatka, teda ja urcite pri mojom hyperaktivnom synovi je mala babatko strasne dlho a aj tie dva zubaky mi pri kojeni stacia... nehryzie ma, ale ako ju posledne dva dni kojim, tak citim, ked hybe pusov, ako mi odiera tie hryzadla do bradavky a boliiii

katka1981
12. mar 2010

Katrin, tak aj ja chcem mat taky problem, ja zas nepotrbujem stiplave ako kedysi, ale saladkosti? Ach normalne na liecenie.

katrin79
12. mar 2010

kuki: ved hej, este mam doma bezzube babatko, ale rozum uz ma riadny, taka betarka je to ze az 🙂

inak baby, ja som taka vytesena, mne mala uz asi mesiac spinka celu noc, o pol osmej mi zaspi pri papani a rano o 7 nam dava budicek...v noci sa vobec nebudi, je to uzasne, ked sa clovek moze celu noc vyspat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre