Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

bibi1711
26. nov 2009

My mame vyhlaidnuteho psika od fisher price, co rozprava, sanky, dobry napad je aj ta stolicka.A dalej nejake hracky len, nejake pekne saticky aspon jedny jej kupime a dalej neviem....

katka1981
26. nov 2009

Mne nasi dali 67 eur, aby sme malej kupili, to bude od nasich, co kupime, este neviem, stale spekulujeme. Najprv sme chceli sanky, ale tato zima vraj bude tepla a su vhodne az ked dieta sedi uplne same, cize kupime ich asi o rok a co teraz, to netusim, ale vhodne su interaktivne hracky pre rozvoj. Od svokrovcov netusim, svokra nema Vianoce ani nic, ja som od nej v zivote nemala podanu ruku, cize pochybujem, ze mala od nej niekedy v nejaky sviatok nieco uvidi.... svagrinka jej kupila asi teplackovu supravu, Sophinka uz podostavala 3 zhruba rovnakej velkosti, tak bude mat uz asi 4, ale nevadi, su krasne. Ja som krsniatkam kupila zatial len Nelke pyzamko s Minnie a este nieco dokupim, a Janickovi asi tiez pyzamko a nieco pre potesenie, asi puzzle, to rad sklada. Ja budem mat Vianoce, ked ich uz konecne uvidim, len ked furt nieco chyti v skolke, ani za nimi nemozeme ist ☹ Mne sa strasne paci konik, raz som videla v Metre takeho krasne, ze som ho skoro kupila ajked nebolo komu. A toho psika co spomina Bibi, toho sme obdivovali uz davno, ked sme este ani Sophinku necakali, stale som ho stlacala v Tescu 😀

katka1981
26. nov 2009

Pozrite si toto krasne video...

https://www.youtube.com/watch?v=JE-Nyt4Bmi8
jasminet
26. nov 2009

ja som nasej kupila oblecko (uz vacsie velkosti), dostane taky traktor so zvieratkami (od6+). svokrovcom chcem povedat aby jej kupili to penove puzzle (aby zas nedostala plysaky a babiky) a mama jej chce kupit hrncek, nocnik a nejake uzitocne veci.
stolicku sme si vyhliadli, ale kupime jej ju casom my s muzom.

bibi1711
26. nov 2009

kati, preco sane az od sedenia?sak malej dam deku, fusak, poriadne zababusim a bude lezat...nevidim tam problem...

katka1981
26. nov 2009

Bibi, to mi nenapadlo, aj tak sa da, mas pravdu.

katka1981
26. nov 2009
katka1981
26. nov 2009

Jasminet diky, nocnicek sme chceli, vidis som zabudla, stolicku na sedenie, idem si to pisat, co malej treba, lebo potom som jak vypatlana.

katka1981
26. nov 2009

😀 stolicku na krmenie

kaska
26. nov 2009

kati to je zlatee
baby ja mam uz davnejsie vyhliadnutu stolicku, ktora sa mi strasne paci, pozrite:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=p...
kamoska si kupila z tejto rady kresielko, mne by sa ta stolicka do bytu hodila, len myslim, ze sa to da iba cez ebay kupit a trocha sa toho bojim.
Inak neviem co kupime malemu, ale asi tiez take hracky ako vy, mne sa tiez pacia tie interaktivne hracky od FP, tak mozno to, nasi mu kupia asi to kresielko do 18 kg co by mal potom u nich. Ale tiez sa uz zacinam nad tym zamyslat, ja chcem zbehnut buduci tyzden do toho noveho obch. domu co otvaraju v raci.

kaska
26. nov 2009

inka neviete nieco o tom, ze by som pri vysokej teplote nemala kojit? Ja som mala v nedelu vyze 39 a som kojila a teraz neviem, ci som zle nespravila 😕
ale maly vyzera zdravy..

jasminet
26. nov 2009

aky obchodny dom? aj ja chcem ist utracat... 😀
my mame tuto stolicku vyhliadnutu - http://www.stokke-highchair.com/sk-sk/tripp-tra...

kaska
26. nov 2009

jasmi brendon.sk

kaska
26. nov 2009

mna uz svrbia dlane aj penazenka sa mi vo vrecku otvara 😀

jasminet
26. nov 2009

ze tovar pre mlade mamicky a deti - starsie mamicky tam nic nemozu kupit? 😀 no, uz len muza presvecit, ze treba ist nieco kupit 😀

jasminet
26. nov 2009

skoda, ze nemaju nieco na stranke, ja musim mat ked idem s muzom nieco kupovat (ikea, babymarket a spol) spisany zoznam a pri tovare, ktory nie je na zozname sa nemozem ani zastavit = ikea je prebehnuta za 10 min 😀 😀 😀

kukenzi
autor
26. nov 2009

ahojte,

ja vobec neviem, co kupit, kedze mame toho naozaj vela po synovi, myslim hraciek, ale kupila som klavir do postielky, ktory samozrejme mala uz pouziva a nafukovaci valec, to bola vdacna hracka, akurat nasmu matovi vydrzala dva tyzdne, lebo ju prehryzol, natalka este zuby nema, tak snad vydrzi dlhsie. stolicku mame, sane by som kupovala az buduci rok. ten fisher price havino je tiez vdacna hracka. oblecenia ma mala mrte, ale to za darceky u takto malych deti ani nepovazujem, to je skor na moje vysalenie.

kaska kde v raci otvaraju obchodak?

kaska, vcera na stv2 hovorili, ze zena moze kojit aj pri teplotach 39-40, dokonca ani rusky pouzivat nemusime, lebo deti su na nas imunne, akurat ak pride niekto cudzi, ak chces, skus pozriet v archive stv2 vcerajsie mama to vie najlepsie

kukenzi
autor
26. nov 2009

bibi, ja si neviem velmi predstavit krpca leziaceho v saniach, ci myslis, ze bude tolko snehu a budes ju vozit v saniach namiesto kocika?

kukenzi
autor
26. nov 2009

a pekne hracky maju v mothercare, zn. ELC, su velmi pekne

kukenzi
autor
26. nov 2009

v mama to vie najlepsie vraveli, ze kojit sa da aj ked berieme atb, len treba dokine povedat, ze sme kojacie, aby na to prihliadol a vybral spravny druh

kukenzi
autor
26. nov 2009

si to tu pekne tapetujem

jasminet
26. nov 2009

kuki - co je to nafukovaci valec?
inak, nasa nema este ani naznak zuba, ale rano sa na mna skerila a pozeram, na dolnom dasne vpredu nieco biele, tak som spozornela, strkala jej oko do ust, ze zubok a houby houby - trocha natraveneho mlieka tam mala 😀

kukenzi
autor
26. nov 2009

jasmin, pockaj skusim hodit ak nieco najdem

kaska
26. nov 2009

kuki, chystam sa na reprizu dnes o 13:40, lebo vcera som na to zabudla, no super, ani rusku som nemohla pouzivat, lebo maly sa ma bal, tak som spokojnejsia, ze to je v poriadku.
je to vedla kauflandu, kde ho tovoria ten obchodak,,,ja s muzom nechodim nakupovat, leb on mi vzdy nadava, ze naco stale nieco kupujem, tak ja uz chodim bez neho, lebo si to potom neviem vychutnat. ja sa totiz zastavujem zasa uplne pri vsetkom a on to uplne neznasa.

kukenzi
autor
26. nov 2009
kukenzi
autor
26. nov 2009

kaska, aj mne uz drahy povedal, ze sa mam krotit v nakupovani 😀 😖 😝 🙄

kukenzi
autor
26. nov 2009

ja som kupila na zlatych pieskoch v draciku takyto podobny: http://www.babyprofi.cz/images/ha763015.jpg

jasminet
26. nov 2009

vsak ja tiez, vsetko musim okuknut, ohmatat, on je z toho na prasky 😀 ale kedze ja nemam vodicak, tak som na neho odkazana a s malou sa mhd trepat do race, no zbohom 😀

jasminet
26. nov 2009

aha, zaujimave, a to je na co dobre? tie gulocky vo vnutri, to zvoni?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre