Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

katka1981
26. nov 2009

Kuki, pises o Sophinke? 😀 Len ma trapi ze nevstava az na deviatu.

bibi1711
26. nov 2009

kuki, tak ja mam muza ako z medu...on vsetko porobi a mne dokopy nic nedovoli...vcera zahlasil, ci nechcem pomoc na upratovanie...nejaku pani 😀

kati, ja mam take znicene krize, ema ma uz cez 8 kil, nevladzem ju ani dvihnut...a to kupanie, ja s manzelom som viac mokra po kupani, ako ona 😝

kukenzi
autor
26. nov 2009

kati, nie o mojej malej 😀 takze moja v nespani asi vedie, ani vecer, ani cez den... no som vdacna, ze vobec aspon obcas spi, lebo je aj taka choroba, ze dieta vobec nema potrebu spanku

katka1981
26. nov 2009

Kaska kde si? Ja stiham prispievat aj do temy so sexom.

bibi1711
26. nov 2009

kuki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak to je lepsie ako cintorin🙂

katka1981
26. nov 2009

kukenzi, moja svokra ma taku chorobu, myslis, ze z toho vyrastie? 😀

katka1981
26. nov 2009

Kuki a kde ste splodili Natalku? Ze sa stazujes na jej spankovy rezim? 😀 Ja sa na malej spanok nestazujem, to my s muzom mame spankovy rezim na prd.

bibi1711
26. nov 2009

toto sa tu zvrhava...ja nemam ai cim prispiet...ja som taka stara konzerva🙂

kukenzi
autor
26. nov 2009

kati, ona uz urcite z toho nevyrasite, ona sa uz bude len zmensovat 😀

katka1981
26. nov 2009

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe?

Takto znie otazka, ktorou sa zacina ta spominana tema. No na nieco som si spomenula 😀 😀 😀

bibi1711
26. nov 2009

no, kati, daj🙂

katka1981
26. nov 2009

Kuki myslis? Ja mam pocit ked je u nas, ze jej je plny dom.

kukenzi
autor
26. nov 2009

kati, malu sme splodili klasika v teple nasho domova, toto co som pisala bolo uz pred 11 rokmi, takze som bola blazniva, zamilovana a hlavne mlada a nerozvazna.. aj napriek tomu to bolo krasne obdobie a rada na to spominam 😅

katka1981
26. nov 2009

Kuki, no to co mne prebehlo prave hlavou (nebola to gulka 😀 ) tiez sa stalo pred 11 rokmi. Pocuj Kuki kde si vtedy bola hehehehehe.

kukenzi
autor
26. nov 2009

kati plny jej asi bude vzdy, moja svokra ked je tu, tak jej je aj plne okolie nie len byt, citit ju vsade 😝

kukenzi
autor
26. nov 2009

kati na liptove a ty? 😀 a ze nie gulka 😀 😀 😀 😀 😀 a daj ked si uz zacala 🙄

bibi1711
26. nov 2009

kuki, katka, vy si vystacite, idem ja do postele...
bru nocku a malo budenia🙂

katka1981
26. nov 2009

Jaj bibi, to ja taketo veci ohladom sexu nikdy nehovorim, na to nemam 😀 ale mozno ked vyskusam cintorin, tak uz naberiem odvahu sa vam s tym priznat 😀
Mne ale dobre dnes sibe, baby ja som sa tak dobre nezabavila ani nepamatam.

mneme
26. nov 2009

baby, vy ste sa rozjeli, tusim vam to nespanie vasich ratolesti svedci 😀 ja som sa medzicasom poucila o chripke h1n1 v lampe.
bibi, s tym bio je to diskutabilne v tom, ze ovzdusie je to iste, kysle dazde su vsade a tak. ale pokial ma cosi certifikat bio potraviny, musi splnat pomerne prisne normy predovsetkych na pesticidy - preto je aj bio zelenina a ovocie na pohlad menej atraktivna a mensia. takze nejde o podvod, ale o minimalizovanie svinstva - uplne sa mu vyhnut neda. predsa aj nas organizmus je zapraseny zo smogu, geneticky modifikovanych potravin, hormonmi dopovanych kureniec a pod. a ked dojcime, cast z toho sa asi dostava aj k dietatku. mimochodom, konikovske maniacky, co tak elektrosmog? 😀

katka1981
26. nov 2009

Pockaj co bolo na Liptove, nejak sa stracam?

katka1981
26. nov 2009

Bibi, dobru noc.

katka1981
26. nov 2009

Kuki, este k tomu co mame spolocne my dve hehehe. dnes bola sprosta ordinacia a babenka pordoila u Kamily doma a tak malej dala meno Kamila. Muz sa hned pytal, ze ako sa volal Havalda krstnym menom 😀

katka1981
26. nov 2009

pordoila - porodila 😀

kukenzi
autor
26. nov 2009

kati bola som tam pred 11 rokmi. a intimny zivot tu urcite nebudem rozoberat, toto je az prilis verejna stranka, ktoru cita hocikto, aj nezaregistrovany 😔

kukenzi
autor
26. nov 2009

kati, ja mam asi meno po nom 😀

katka1981
26. nov 2009

Ja viem, takze to patrilo k tomu Liptovu. Ved ja som v tej teme napisala len jednej babe, ona sa pytala ze nevie kde by to este mala vyskusat, tak som jej odpisala toto

katka1981 • 1d • Dnes o 22:43

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš sendyhubka, co tak akvarko plne cyklid alebo pirani....

Kaska, cakam tvoj prispevok hehehe
sendyhubka • 1d • Dnes o 22:49

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš v nom alebo vedla neho

Zmeň foto katka1981 • 1d • Dnes o 22:50

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš sendyhubka, v akvarku, aby bolo vzruuuso
sendyhubka • 1d • Dnes o 22:53

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš nooo, len ci by ma tam aj pockal
a daco pre 46 rocneho chlapca?

Zmeň foto katka1981 • 1d • Dnes o 22:55

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš sendy, 46 rocneho chlapca? ups tak to je vekova kategoria mne vzdialena, ale myslim, ze rybickam na veku nezalezi

katka1981
26. nov 2009

No otrasne to skopcilo, sorry.

Kuki v tom sa zhodneme, ja tiez tieto veci drzim v sebe ako partizan. A to co mi preletelo hlavou, o tom nevie ani moj muz, tak to uz je ozaj co povedat. Ale nic, co by nezazil hockto z nas. Len mi to doslo teraz smiesne.

katka1981
26. nov 2009

Kuki, no vidis, ake nahody. Ale Kuki teraz vazne, moc ti dakujem, ty si mi tak pomohla, ja som sa nebala ist k nemu rodit najma kvoli tebe, co si mi popisala, fakt este raz velka vdaka.

kaska
26. nov 2009

doteraz som musela maleho uspavat, lebo muzovi sa nedal, ale aj tak ma zasa vystriedal

katka1981
26. nov 2009

Kuki, ja som sa narodila pod vedenim dr. Andela a ja som riadny cert 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre