Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

kaska
10. dec 2009

No super Bibi, tak hod fotos na FB 🙂

kaska
10. dec 2009

aj ja by som si nieco dala, ale pockam az muz pojde spat, lebo sa bude zasa cudovat.

bibi1711
10. dec 2009

Kaska, mam len link zatial, poslem ti do ip.

kaska
10. dec 2009

ok supis 😉

katka1981
10. dec 2009

bibi, no niekedy nechceny adrenalin, ale minule bolo krasne pozorovat z kupelky ako nam idu okolo brany 2 srnky, boli nadherne, ale kym som vytiahla fotak, uz boli prec.

Kaska ano mame ticho, mojej mame to lezie na nervy, mna to lieci. Ked chcem hluk, idem do mesta, mame to 3 minuty. Joj Kati nebolo to tak davno, co som len na jedlo myslela. Raz som drzala 3 mesacnu dietu kvoli pleti, poradil mi ju Jozo Procko, ludia ja som potom chodila po hypacoch tak, ze ma muz musel normalne odtahovat od regalov, ja som na vsetko slintala jak bernardin, mala som tu dietu zopakovat este raz na mesiac, ale uz som nedokazala, ale nemusim, lebo to zabralo, ale asi sa este raz nato dam, zial som este pribrala lebo som zakazane potraviny nahradila este vacsim bordelom 😀

katka1981
10. dec 2009

Bibi prestan, uz som pustila slinu, zajtra musim mat spgety, este stastie ze si mi neurobila chut na nieco co sa vari pol dna.

katka1981
10. dec 2009

Baby skusili ste korenie z Kantonu od Kotanyi? Viete ake je uzasne? Chuti ako tie tortily tie paradajkove. Viete ake je to super na kuracie cecky? Baby co bolo v tych salonkach???? 😀

kaska
10. dec 2009

Bibi tie fotky su uuuchvatne, mala je nadhernaaaaa, perfektne 😉 😵 😵 😵

kaska
10. dec 2009

s tou malsou na hlave je super 🙂 🙂

katka1981
10. dec 2009

Kaska inak rafinovana 😀

Neviem o com tocite ale aj ja chcem ten link 😀

kaska
10. dec 2009

Kati ja som pred svadbou drzala dietu asi pol roka, a v kuse som TV Papriku pozerala a slintala pre telkou, no des

katka1981
10. dec 2009

aha fotky, no chcem ho 😀

bibi1711
10. dec 2009

spagety boli super🙂mnamka....dve porcie som mala 😀
kaska dakujem🙂
katka, posielam🙂

katka1981
10. dec 2009

Kati a ja som nikdy neschudla a nevyzerala tak ako som chcela vyzerat na nevestu, ani muz sa nedokopal k tomu, tak sme nakoniec nemali ani svadbu ale len sobas. Ja som vzdy chuda, len ked sa mi pokasle stitna zlaza, lenze hned ako nabehnem na liecbu, tak som tucnejsia viac, nez keby som sa prezierala nasilu. Ale nevesta si bola krasna, a krasa ti ostala, nejake to kilo das dole, my sme hrozne vycerpane, preto papame.

kaska
10. dec 2009

no ved prave, ale nie aby som isla teraz do hajan, mne sa teraz nechce, ale cely den som ako matoha, co by som spala a vecer som ako rybicka.

kaska
10. dec 2009

Bibi tvoja mal je strasne zlata a tiez ma take suncicky aj my take mame 😉

bibi1711
10. dec 2009

dakujem kaska, zlata je, hej...tucnucka🙂
a ja sa citim presne jak ty...cez den by som spala a vecer sviezaaaa🙂

katka1981
10. dec 2009

Tak toto su fotky na zlepsenie nalady. Najprv som myslela ze tie s maslou su najlepsie ale mne sa strasne pacia aj tie, kde lezite vsetci traja, to je super a hrozne sa mi paci ta, kde ju mas na rukach a ona tam vyzera ako marcipanova babika, aj anjelik je super. Bibi, nebala si sa ze vam utecie z toho kosika? Krasne fotecky, mala dobre pozuje.

katka1981
10. dec 2009

Baby, ja som jak zombie a pride vecer a zrazu by som zilaaaaaaaa. Ale ja som aj posledny trimester chodievala spavat o druhej rano, nastastie mala to asi nevedela, lebo tym nie je narusena 😀

katka1981
10. dec 2009

Bibi, co ste jej robili s vlaskami? Ved ona vyzera jak keby dosla od kadernika, super strih, huste haro. No parada.

bibi1711
10. dec 2009

dakujem kati, majovi sa najviac paci baletka a mne asi s nami...tie su take prirodzene🙂

Aj ja som osledny mesiac tehotenstva chodila normalne v noci von...kde sa nefajcilo, ale normalne do rana...co inak vobec nezvyknem🙂

katka1981
10. dec 2009

Ja som nechodila nikam, lebo sme dokoncovali dom, a robila som jak diva aby mala dosla do cisteho

bibi1711
10. dec 2009

kati, ked jej dam dole ciapku, ma vlasy ako keby si jej krepovala...strasne...tak som jej ich naslinila 😀 😀 😀 😀

katka1981
10. dec 2009

Bibi a nechces si privyrobit? Dodam ti krabicky, dobre sa napi a napluj. Budeme to predavat ako gel pre najmensich. Lepsia reklama ako Emkine vlasky ani nemoze byt. Ja mam vlasy stale mastne, lebo si ich nemam kedy umyt, ale keby mi lietali po umyti, ozvem sa a mozes mi naplut 😀

bibi1711
10. dec 2009

babule, idem ja spat...papa🙂

zajtra...

katka1981
10. dec 2009

Akurat idem pisat ze si aspon vykefujem zuby pri MK.

kaska
10. dec 2009

ja si tiez uz teraz musela vlasy umyt, lebo vyzerali hrozne, odsala som si dne srekrdnych 170 ml!!!! a idem akoze spat, ale budem pozerat do blba zasa do jednej...

katka1981
10. dec 2009

Kati ja som este zjedla mandarinku tak nanovo citit zuby, Kati vinea ti nezabera? Ja som odsavanie strasne neznasala, je to neprijemne. Gratulujemti, super vykon.

tehula
11. dec 2009

caute baby, citam, ake hody tu mate. Ja budem cez vianoce hostit 9-11ludi, to bude fun 😀 vyzierat nejak nestiham, a tak aspon bude deficit na priberanie cez vianoce. Zatial sa drzim na 51kg, este kilco podvaha spred tehu 😵

V prvom rade, nestresovat, co a kedy vase dietky robia. Kazde je ine a kazde si robi po svojom. Moja napr poriadne hlavu nedrzala az do konca 3.mesiaca. Stale som jej ju musela podopierat, ked som ju mala v nosici. Na bruchu uz aj pasla pekne, ale vo vertikale nic. A uz je to ok akoby sme ani neriesili. Plazit sa mi tiez nejak este neplazi, ale mozno ak sa stavia na tie nohy, chce ist na to inak pohybovo 😀
Raz sa aj tak vsetko deticky naucia tak je to jedno ci o 3tyzdne skor, ci neskor. Viac ma trapi ze sa mi uz mala v noci zacala budit, pevne dufam, ze prikrmy to zasa utlmia, lebo neviem, ako budem vstavat do prace.

Babule, chcela som sa vas este spytat, ake plienky a kolkatky pouzivate? Ja som doteraz mala pampers activ baby 4-9kg, ale v poslednej dobe vzdy vytiekla stolica bokom, tak som skusila babylove z DM a zatial klop klop spokojna. este su aj lacnejsie. Vy ste s ktorymi plienkami spokojne? Ja som donedavna bola s tymi pamperskami nadsena, ale nejak ked po kazdom vykakani musim prat oblecko a obcas aj deky, tak uz tak nadsena nie som a este aj cenu dvihli!!!

jasminet
11. dec 2009

dobre rano prajeme

tehula, my mame pampers 4-9kg a ok, iba v noci, ked ju neprebalim, tak je rano precikana a to na lavom boku, lebo na nom spava. takze som sa znovu vratila k prebalovaniu, co ale znamena, ze sa mi zobudi a uz nekojim vobec. doteraz som ju kojila aspon v noci v polospanku, ale bohuzial.
ale tie kamilkove pampersky, to som nepochopila preco to vlastne vyrabaju. nasa bola z toho cela vyhadzana a vsetky decka v okoli tiez...

dnes v noci sa mi snivalo, ze mala zacala stvornozkovat, ze presla asi 2 metre a rano pozeram, krasavica si pod seba podsuva nohy, respektive sa na rukach zaprie akoby dozadu a tym pod seba troska dostane kolena. tak som zvedava kedy to zacne a skoncia nam pekne casy 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre