Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

katka1981
23. jan 2010

Jahnacie, telacie a hovadzie davam sklicka a morku a kura jej varim. Lebo hovadzie kupujem v sklickach bio, telacie a jahnacie som davno pre nas nekupovala.

katrin79
23. jan 2010

baby, vy ste vsetky ake mladice, to ja som tu najstarsia ???? 😉

mneme
23. jan 2010

dievcata, tak som popozerala fotky vasich ratolesti, ozaj su rozkosne 🙂

dadka212
23. jan 2010

ahojte 🙂

no už som priatelka s všetkými na FB 😉 tiež som pozerala fotečky a detičky sú nádherné 😵

Kuki došli mi už tie šatky aj som malú v nich odfotila keď chceš možeš kuk mám to na FB bolo to tak narýchlo, keď príde Maťkov oblek a Danielkina čelenka tak ich nafotím lepšie 🙂

inak neviete či niekde v BA nemajú nejaké pekné bodyčka? také slávnostnejšie najlepšie čisto biele...sestra pozerala v HM v auparku a tam vraj nemali, tak rekuže sa opýtam vás lebo ona ani nepozná detské obchody...

luciarichard
23. jan 2010

baby tiez som kuk vsetky deticky na FB no krasne to mame deťušky 🙂 Ja mam pocit ze z toho co tu citam my najhorsie papame 🙂 my sa asi budeme kojit do 18tich 🙂 🙂 🙂

katka1981
23. jan 2010

Dadka muz malej nakupil Disney v akcii 9-12, aby teraz mala co nosit, ale to nie su slavnostne.

Teraz som uspala malu, som zrela spat, lebo som rozchrapana alebo jest. Jedno lepsie ako druhe. Ale pozitivum dna, uz sa pretaca aj z bruska na chrbatik, rano zvaldla dolava a vecer som jej dopomohla motivovala som ju ovladacom na rolety a uz viem na obe strany. Takze fajn. Cely den ma bolela hlava, kamoska sa pytala, ci nemam nizky tlak, som jej povedala, ze dosla svokra, ze mi ho zvysi. Nebudete verit, hlava prestala boliet, ale 10 minut co odisla zacala boliet zas, cize ozaj som mala nizky tlak.

dadka212
23. jan 2010

Luci moja dnes zjedla iba 3 lyžičky takže si nemyslím, že papáte najhoršie...

Kati ja práveže zháňam slávnostnejšie ideme na svadbu a má také šatičky, tak nech jej to nejako pasuje...

mneme
23. jan 2010

dadi, nie ze by tieto boli vyslovene slavnostne, ale maju obhackovane lemy, tak to biele by mozno slo. su za super cenu, martina ich mala v 68 a teraz som jej ich kupila aj v 86.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7137395
i ked tebe by sa asi viacej k tym satam hodilo smotanove, hm 😕

kaska
23. jan 2010

Kati kupujem Hami Frutapura jablko-slivka alebo jablko banan u nas, v rakusku Nestle Naturnes, tie su lepsie, lebo su balene po 130 g a Frutapura iba po 100g, premyslam, ze mu dam zajtra 2 Frutapury, alebo jeden a pol, lebo 100 gramov mu je malo..
Mneme ake chutne su tie bodycka.
Luci ale vy mate zasa najsuper haro 😉

katrin79
23. jan 2010

dadka: akurat som ti chcela poslat link na tie bodycka, ale mneme na predbehla 😉 to biele by sa mozno hodilo, my ich mame uz v troch velkostiach, su fajne

dadka212
23. jan 2010

Jej ďakujem sú pekné asi ich objednám 🙂 ono k tým šatkám je aj bolerko takze to nebude až tak vidno len keď jej to dám dolu nech nevyzerá divne...inak v tescu som jej kúpila prekrásne pančuchy dvojbalenie biele a fialkové take ako kebyvyšivané no krásne sú úplne sa hodia k sukni alebo šatkám a pritom sú teplé žiadne silonky 🙂

kaska
23. jan 2010

Dadi a to v nasom pezinskom? maju tam nieco? ja by som chcela zajtra zbehnut do hypertesca.

kaska
23. jan 2010

Kati ta tvoja mala je kraaaasna, sa necudujem, ze ju ukryvas 🙂 aka je uz velika 🙂 krasavica je to..

katka1981
23. jan 2010

Mneme presne tieto bodynka som nahanala, ale stale ich nemali, tak som to vzdala, to bolo v casoch ked som nahanala 74. Su nadherne.

Baby prosim vas poradte mi autosedacku v protismere, lebo vsetky su v smere jazdy.

Dakujem Kaska, aj my papame 200 gramov naraz, lyzicku, dve co necha zjem, alebo jej dam do toho vodu a ma na pitie.

dadka212
23. jan 2010

Kaska keď ti mám pravdu povedať bohviečo tam nemajú ale ja pozerám len na dievčenské alebo už pre velkych chlapcov ale myslím že v hypertescu kúpite lepšie...

kaska
23. jan 2010

Kati ja mam v protismere a da sa dat aj do smeru. Vajicko nam bolo uz male, kupili sme Concord Ultimax. Je do 18 kg.

mneme
23. jan 2010

dadi, mne sa zda, ze tie bodycka maju trochu kratsie rukavy, ja som kvoli tomu kupila 86

katka1981
23. jan 2010

diky kaska kuknem na webe

katka1981
23. jan 2010

Kaska, pozri ansla som aj tuto http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co..., lenze ak som spravne pochopila nad 9 kg sa musi otoci a tym padom je v smere jazdy? Ja som pocula ze v protismere musi byt dieta aspon do 1 roka, opravte ma baby ak sa mylim, fakt neviem.

kaska
23. jan 2010

Ano Kati, aj toto je taka, my sme sa rozhodovali medzi touto Britax a Concordom. V podtstate medzi nimi nie je rozdiel obidve su od 0 do 18 kg. Tieto su take, ze sa daju dat aj v smere aj v do protismeru jazdy. Tie autosedacky co su od 9 kg sa daju dat iba v smere jazdy a vacsinou nasleduju po vajicku a su pre deti od 1 roka.
My sme tiez nehcceli dat Markusa do smeru jazdy, este je malicky.

katka1981
23. jan 2010

Ja asi zvazujem tuto http://www.babymarket.sk/index.php?page=product... ak moze byt v smere jazdy.

kaska
23. jan 2010

ale tuto uz nedas do protismeru, iba do smeru jazdy..

kukenzi
autor
23. jan 2010

dadi, podla popisu sme mali take pancuchy na krste, kuk foto

luciarichard
24. jan 2010

baby vy mate uz vsetky po krstinach ? My sa este len chystame snad sa na jar podari 😔

kaska
24. jan 2010

Luci my nemame, budeme mat az v maji..

dadka212
24. jan 2010

Mneme ďakujem budem na to myslieť 🙂

kuki nevidela som ti to v albume ....

Luci my ani nebudeme krstiť tato je ateista a nesúhlasí s tým že keď deti vyrastú samé sa rozhodnú čo chcú...

mneme
24. jan 2010

my tiez nechceme krstenie rozhodnut za martinku 🙂

katka1981
24. jan 2010

My sme obaja veriaci, ale kazdy svoje, a tiez sme sa pocas randenia dohodli, ze sa deti pokrstia, ked budu svojpravne zaco chcu. Ale niekedy mi to je luto, ked vidim babence v tych krasnych satickach a hlavne ked moja mama zacne....

Baby inak cumim co tu pisete, ja som muzovi kolkokrat uz vycitala, ze vsetky baby maju okrstene, len nasa Sophinka nie. Moja mama to zle znasa, a ked citam, co pisete, hned mi je lepsie. Ozaj ste mi zlepsili naladu. Doteraz som tym aj trpela a snazila sa muza zlomit, ale nedalo sa a teraz mi to uz bude snad aj jedno.

dadka212
24. jan 2010

Kati veĎ určite budete mať príležitosť malinkú obliecť ako bábiku 😉

ja si ju, teda obe deti oblečiem na našej svadbe ako princa a princeznú 😵 my ešte nie sme manželia a ideme na to asi v máji 2011 ja som sa strašne chcela vydávať až keĎ budeme mať deti aby pri tom mohli byť s nami 🙂

no dnes ma malá zasa prekvapila, postavila sa sama o "nič" iba o zem a zostala stáť sama a kukala na mňa, normálne sama stála ešte teraz tomu nechápem, a už to spravila 3x dnes tak to asi nebola náhoda...

katka1981
24. jan 2010

dadka, tak konecne som v obraze, ze ake saty riesite. Ja mam v takych ako svadobnych nafotenu malu, aj by som ti ich pozicala, ale su malicke len 68, malu som do nich horkotazko vtedy narvala, lebo ona stale grckala, tak som to nechcela riskovat, tazke ich mala oblecene len raz na fotenie, ale su nadherne. To jej svokra kupila, zial nebola ina prilezitost obliect ich. No maj je najkrajsi termin na svadbu podla mna, ajked kazdy hovori ze to je nestastny termin, podla mna je to kravina. Ak by si chcela poslem ti fotku. No urcite budete mat tie najkrajsie druzicky. Dufam, ze si to nadherne uzijete. Nasa babulka dnes mala prvy uraz, v noci sa mi snivalo ze mala odrete kolienko a ked som jej dvihla nohavice zbadala som ze ma rozrezanu nozicku, bolo mi hrozne. Dnes som muzovi hodila do oci, ze keby odhadzal cestu, nemusim stale trcat doma, a som mu nadavala, a mala padla mimo puzzle, sedela, na nieco sa nacahovala a padla na celicko a obocie, este vecer to mala cervene, chudatko tak plakala, takze sme ponadpajali puzzle, a urobili opatrenia aby sa to nezopakovalo. Nastastie nebola ani ospala, praveze ani nesla spat v termine kedy mala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre