Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

katrin79
4. feb 2010

a este vzdy mam kupon na 10% zlavu na cely nakup, cize ma vyjdu okolo 12 eur

kukenzi
autor
4. feb 2010

katrin, aj ja som nakupila tie biokase, ja uz davam kasu kazdy vecer, mala ju miluje. a hipp 100% ovocie som kupovala tusim 2 dni dozadu za 2,65 🙄 musim ist kupit za tu cenu do zasoby, snad este bude akcia

jasminet, ja keksiky a piskoty nedavam. a ani banan, hoci uz v niektorych tych 100% ovocnych vyzivkach bol

mneme, krasne farby.

jasmin, ja budem davat pod suknicku bavlnene gatuse, nech nie je len v pamperske, nieco taketo, no nie az take super drahe, urcite sa niekde nieco najde: http://www.organicbaby.sk/Dievcenske-nohavicky,...

kukenzi
autor
4. feb 2010

ja som spravila v dm nakup za 30€ a zabudla som si doma tu blbu kartu 🙄

jasminet
4. feb 2010

jej, kuki, to su zlatunke gatulky 😵 pohladam nieco take pod saty, ta pamperska nie je kto vie ako krasna 😀

kukenzi
autor
4. feb 2010

jasmin, v tom brendone v raci maju hocijake, prave pozeram: http://www.brendon.sk/products/list/oblečenie p...

jasminet
4. feb 2010

super, diky. tam uz su aj troska prijatelnejsie ceny, aj ked krasou sa nevyrovnaju 😀 ale stacia pod saty...

kukenzi
autor
4. feb 2010

niektore satocky predavaju aj s nohavickami

jasminet
4. feb 2010

uhm, len ja uz som satocky pokupila, na mmb, za smiesne ceny, tak uz len nejake doplnky 😀

dadka212
4. feb 2010

ja chcem preto kúpiť aj pár látkových plienok najradšej itti bitti sú najkrajšie 😵 aj pod šatočky ale aj preto, aby sa jej nepotil zadoček v igelite...a často ju nechám aj s holou šušulkou veď cez leto už bude chodiť a keď si troška ociká nožičky mi nebude vadiť veď jej to utrem 😀

kukenzi
autor
4. feb 2010

keby sme mali dom, tak by to ani mne nevadilo, ale neviem si predstavit, ze ocura pieskovisko, kde budu ostatne deti, alebo sa pocura v obchode 😀

jasminet
4. feb 2010

vetrat susku, jasne, ale moja kade chodi tade serie 😀 aj 4x denne ju to obcas drapne 😅

kukenzi
autor
4. feb 2010

taketo nieco pod satocky si predstavujem, ale aj farebne: http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2071...

kukenzi
autor
4. feb 2010

jasmin 😀 😀

dadka212
4. feb 2010

Kuki jasné, že nie v pieskovisku alebo v obchode ale keď budeme niekde pred bytovkou dám jej len nohavičky a budeme vymieňať 😀
mne kaká tak 1x za deň takže pohoda aj to po jedle

jasminet
4. feb 2010

kuki - vazne 😀 ideme v lete na chalupu, svokor bude po psovi odpratavat a ja po natalii 😀 😅 😀

kukenzi
autor
4. feb 2010

aj mne kaka 1x, ale pred bytovkou len tak my asi nikdy nebudeme, ale v parku jej susku necham vetrat, no ked sa nahodou poserie, tak budem aj ja odpratavat po mojej natalii 😀

jasminet
4. feb 2010

kuki v akej sekcii si nasla tie madeiry?

kukenzi
autor
4. feb 2010

oblecenie pre babatka 7str.

aha akurat tu na banneri som si vsimla: http://alibeba.sk/product.php?id_product=198, tak si predstavujem ze by sa mali detickam predavat saticky, aj s gatusami, my sme tak malej kupili v lete v mothercare

kukenzi
autor
4. feb 2010

dadi, nechces toto na svadbu pre malu? http://alibeba.sk/product.php?id_product=51

jasminet
4. feb 2010

tie madeiry su jedine od c. 80
inak, chcela som sa opytat, aj vase krpate su take jedovate ked im zoberiete nieco z ruky? 😅

kukenzi
autor
4. feb 2010

jasmin, moja je jedosko stale 😝 a 80 im uz v lete budu 😉

jasminet
4. feb 2010

lebo nasa zacala byt taka jedovata posledny tyzden. uz som jej zacala hovorit muchotravka 😀 😅
hej hej, viem, ze 80 im v lete budu. len som tym myslela, ze tie prve co sme v brentone pozerali, tie boli len do c.68. a ze iba tie madeiry su od c. 80 🙂

katka1981
4. feb 2010

Ahojte, nestiham momentalne citat, len posielam link na fajn stranku.

http://www.dtest.cz/sk/deti-testy&l=sk

mneme
4. feb 2010

ahojte, my dnes mame za sebou krasny den. boli sme v poradni, krpata vobec neplakala, cely cas sa na doktorku rehlila. vacinou u nej byva mrzuta, lebo s nou moc manipulujeme a ona je totalny nervak. vazi 7820g a meria 70 cm, a ma vylezenu lavu jednotku! 😀 ja tapa som si to ani nevsimla, len sa mi zdalo, ze pri kojeni nejako moc tlaci na dvorec 😅 ale aspon konecne viem, preco toho v noci moc nenaspime 😉
no a aby noviniek nebolo malo, dostala dnes prve topanocky a prehodila som jej hlboku vanicku za sportak. sice sa este do hlbokeho zmesti, ale moze tam iba spat, lebo ked je hore, strasne sa tam stve. sme ju dnes vo vanicke posadili, velmi sa jej to pacilo a tak som sa rozhodla, ze kedze aj sama sedi, ide do "velkacskeho" kocika.
jasmi, doktorky som sa pytala na tie topanky - povedala mi, ze pokial sa vela stavia a uz sa trosku posuva popri nabytku, bolo by dobre mysliet na topanky. ona sa priklana k nazoru, ze maju mat pevnu podrazku. netvarila sa akoze okamzite musi ist do topanok, ale ze uz o nejaky cas by ich mala mat. tak som jej za ten jej prvy zub dnes neplanovane kupila aj topanky. a som uplne happy, boli sme na laurinskej v obuvi pre babatka, kde maju same 70-80 eurove topanky a vybrala som jej v akcii za 40 a este aj tie mama zhandlovala za tricku 🙂 su krasne, super ortopedicky formovane a pekne poddajne. baby, ak neviete co s prachmi, chodte tam nakupit vasim dievcatkam nadherne topanocky, napriklad aj taketo k tym satickam, o ktorych ste sa bavili
http://www.topanocky.sk/?action=browse&catid=6&... 😀

bibi1711
4. feb 2010

Ahojte kocky,
my mame za sebou velmi zvlastny den. Rano bola mala strasne mrzuta, smutna, az som sa ala, ci s nou nieco nie je.poobede, ked sa vyspala sme sli na nakup aj s manzelom, mala bola v pohode, dosli sme domov az okolo siedmej a mala bola ako vymenena.Uplne vysmiata, nabrala druhy dych, smiala sa, salila, pusy davala, dokonca sa po tyzdni aj konecne najedla.Od minulotyzdnoveho ockovania, co mala tri dni teplotu mi vobec nejedla. Zasa som len kojila.

Jasmin, presne som sa aj ja cudvala, mala zacala byt taka jedovata, ked jej nieco nechcem dat, strasne krici, alebo skor ruci.Ale fakt strasne.Ale ja si to nevsimam, ked raz nemoze, tak nemoze.

Ja piskoty ani susienky nekupujem, bud je tam bielko, alebo vela cukru a stabilizatory.Tak som si kupila bio muku,bio vajcia-dam len zltka, fruktozu a upeciem jej doma susienky.A budem mat istotu, ze viem, co je.

Mneme, tie plienky su fakt krasne.Normalne si ma nalomila.MOja sa vysype z kazdych.Ja ale poriadne neviem, ako to funguje. 😒

Inak, babule, ja som nasla konecne krajcirstvo kde mi usiju saty na svadbu, co ideme.Ale nemam nan referencie.Nepoznate nejake dobre?

mneme
4. feb 2010

bibi, pod, aspon sa budeme vzajomne motivovat 🙂

jaj, k tym piskotkam - ja nic take nedavam a zatial ani neplanujem. martina papa len ovocie na desiatu a zeleninu s masom na obed. od zajtra jej zacnem na veceru varit kasu a o mesiac na olovrant cestoviny alebo chlebik 🙂

tehula
4. feb 2010

ja ziadne keksiky ani piskoty nedavam, Som v tomto hrozna, ale z vyziviek davam len slivkovy hamanek, lebo Hippka nam nechutila, mneme to uplne trafila, si to mozem na chleba mazat, ze slivkovy lekvar. Ale ten Hamanek nie je taky presladeny ani kysely. Lenze zas ho poriadne nikde nemaju, len v tescu, tak musim nakupit, lebo sem tam treba na zmaknutie stolice jej dat.
Inak nic nekupujem, ale varim a cerstve davam. Ja jej robievam aj tie kase, ako pisala mneme.
PLienky z dmka musim aj ja uz zajtra kupit, lebo nemam ani kedy tam skocit, z roboty chodim pomaly ze o siedmej....no des. Snad sa to utrase, ked skoncia uzavierky

bibi1711
4. feb 2010

Mneme, no ja som si otom citala, ale som z toho jelen. ☹

mneme
4. feb 2010

bibi, vsak to nemoze byt nejake komplikovane - ked nejde o zivot, ide o hovno, ako hovoril werich. v pripade plienok to plati dvojnasobne 😀

baby, chcela som sa vas spytat ku kasiam. vy ich davate babatkam tesne pred spanim? nie je to prilis tazke na zaludok? lebo ani ja sa (vacsinou 😀 ) tesne pred spanim nenavalasim. a nie su decka vecer po kupani prilis unavene a predrazdene na to, aby este jedli lyzickou? chcu sa potom este poriadne kojit? neviem si to celkom predstavit 😕

bibi1711
4. feb 2010

Mneme, tak ja asi zopar objednam, vyskusam a uvidim🙂 Lahko sa necham zlakat, vsak?

Ja malu krmim pred kupanim.Po kupani by som do nej nic nenapchala.A kojit sa mi potom chce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre