Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

kaska
27. nov 2009

Caute babule,
ja som dnes sama doma, vsetko som zvladla aj okupat, napapat a spinkame od pol desiatej v postielke 🙂
kati tie harcky su sper aj tie sanky, take kupime na buduci rok 🙂

dadka212
28. nov 2009

ahojte 🙂

my sme dnes samé, Matúška si zobrala sestra už včera večer k nim spať a dnes idú do BA autobusom za dedom do nemocky, Maťko sa teší on miluje autobusy 🙂 a tatino išiel hrať futbal
Daniela je úplne nesvoja, keď nie je Maťo doma, stlále mrnká a zdá sa mi ako keby sa nudila, lebo on si ju stále všíma 😝 aj minule sa obaja rehocú a ten ju vláčil po parketách za ruku, no bohovsky smiešne 😀 alebo ju šteklí a hovorí jej čo ty malá beštia čo sa smejkáš, aj ráno ju vždy zobudí a ona nikdy neplače keď stáva len sa smeje a Matúško ju hladká a hovorí jej že ty malý smejko ja ťa tak milujem 😵

s príkrmami jej to už nejde, na začiatku jej tak chutili a teraz do nej nemôžem dostať lyžičku, zatne ďasienka a ešte tam aj strčí jazyk, takže sa jej do pusinky nedostanem 😝 včera ju krmil Maťko a zjedla 10 lyžičiek a ja som do nej dostala len jednu, aspoňže mám doma takého pomocníka 😵

ja som Maťovi tiež dávala to kuracie mäsko hormónové z obchodu a jemu to nič nerobilo, on toho popravde ani moc nepojedol, ale kamoška bola s dcérkou aj na nejakých testoch lebo jej začali rásť prsia...

Kaska a aký máš kočík, že ho nemôžeš predať? kamoška predávala asi rok casualplay tiež ho nemohla predať 😝

Kati tie hojdačky Macko pú majú aj v metre tuším za nejakých 30eur to čo si dala link sa mi zdá dosť predražené 😝

kaska
28. nov 2009

Cau Dadka, mam Peg Perego Gt3, predavam uplne so vsetkym aj s fusakom a original taskou na prebalovanie. Mam pocit, ze sa mi ho tak lahko nepodari predat. A kde ho ta tvoja kamoska nakoniec predala?

mneme
28. nov 2009

jej, dadi, to je uzasne, ze ma danielka takeho super partaka. kazdy hovori, ze s dvoma a viac detmi je menej starosti, lebo sa navzajom zabavia, ale toto je fakt krasny vztah 😉

katka1981
28. nov 2009

dadka dik, pojdeme kuknut. dadi trosku ti toho pomocnika zavidim, ale v dobrom. Ja nemam na tekeho pomocnika odvahu (myslim druhe babo)

Kaska, ono je problem dnes cokolvek predat lebo je presyteny trh, ja tiez mam na predaj zopar veci a nic.

dadka212
28. nov 2009

Kaska nakoniec ho predala na mimibazari za nejakých 200eur aj s extra doplnkami ale mala iba šporťák, nie celú 3-kombináciu...a prečo ten kočík chceš predať si s ním nespokojná? ja som ho chcela ale zohnala som jané za super cenu nový, tak nebolo o čom...
...a teraz ma napadlo, jedna známa kúpila nedávno PPGT3 zelený celú trojkombináciu používaný 3 mesiace za 400eur čo je dosť pod cenu, asi ho tiež nemohli predať...ako hovorí Katka asi je fakt presýtený trh 😝

Mneme veru je zlatý, síce je aj neposlušný, ale hádam z toho vyrastie 🙂 a to máš pravdu, s jedným som mala viac roboty ako s 2 deťmi 🙂

Kati aj ja som bola dlho rozhodnutá druhé mať až po nejakých 5-6 rokoch ale proste to na mňa dolahlo keď mal Maťko asi 1,5 roka a som rada, že ich máme s takým vekovým rozdielom, Maťko sa už nevie dočkať, keď sa s ňou bude môcť hrávať, stále ju chce sadať na motorku aby ho naháňala 😀

kukenzi
autor
28. nov 2009

ahojte,

moja mala vcera zaspala pred 20h a budila sa len na krmenie kazde 3h, ale spala dalej 😵 , musim ju viackrat poohovarat, aby to vyslysala 😀

dadi, davam ti za pravdu, ze s dvoma detmi mam menej starosti ako s jednym, tiez su super dvojka a mala sa s nim stale smeje, su velmi zlaty. som velmi rada, ze mame dvojrocny rozdiel, akurat ze my sme to tak vzdy chceli a raz by som chcela aj tretie, len sa mi nechce byt znovu tehotna a rodit 😝

prvykrat som dnes poslala draheho s oboma krpcami von. nasadli do auta a sli do liscieho udolia, maly si vzal odrazadlo a mala sa bude kocikovat. asi to budem praktizovat castejsie. manzel s tym nemal vobec problem, tak uvidime, aky pride zniceny, dala som mu aj fotak, nech mam fotodokumentaciu 😀

kukenzi
autor
28. nov 2009

krpata prichadza na to, ako sa da plazit, zdvihne ritulu do nebies a troska sa nohami posunie, ked to doladi, tak jej to pojde, este sa nauci sediet a tesim sa, ze sa budu moct s matkom pohrat 😵 na mna tuzba po druhom babatku dolahla, ked mal maly rok a tak sme skusili a vysla nam mala na prvykrat

kukenzi
autor
28. nov 2009

bibi, no otuzujem malu akurat tym, ze ju menej obliekam, casto nechavam s holou ritou a doma je len v body a pancuchach. kedysi som jej davala aj sveter a nohavice. obcas vecer otvorim aspon na chvilu okno. spava bez spacaku, len prikryta vankusom.

kaska
28. nov 2009

baby ja som uz na nervy, uz nevlazdem, nervy mam v kybli, dnes som uz volala polisov. proste susedia pod nami su non stop prec a maju psa, co im tam vkuse reve. cele dni steka, rovno nam pod spalnou sa to brutal ozyva, aj teraz, ja ked ho pocuvam, tak mi stoja vsetky chlpy v pozore a kypi mi zlc. Malemu to velmi nevadi, ale ja som z toho na nervy, najhorsie je, ze ti polisi ich mozu len napomenut, vlastne je to cele na nich, myslim susedov, my si nepomozeme.
Ten kocik predam aj za 200, mne je to jedno, je tazky ako hovado, ja ho ledva vytrepem do kufra auta, a je strasne obrovsky, musism mat sklopene zadne sedadla a uz ma to nebavi sa s nim stale nadrapovat.

kukenzi
autor
28. nov 2009

kaska a kde si ho davala do inzercie, ten kocik? skus aj hyperinzerciu a ine stranky

kaska
28. nov 2009

davala som sem, na mimibazar, babybazar, mamaaja. Skusim aj take inzercie, mozno sa nieco podari. dakujem za tip 🙂

mneme
28. nov 2009

kaska, tak to som normalne rada, ze som si tu G3 nekupila. velmi sa mi pacila, ale nakoniec ma odradilo, ze ma len rucnu brzdu a sportova cast sa neda natocit v smere aj proti smeru jazdy. inak myslim, ze je to celkom popularny kocik, tak sa ti ho hadam podari strelit 😉

kaska
28. nov 2009

ta rucna brzda uplne staci, a to, ze sa neda dat proti smeru jazdy mi celkom vadi, ale co mi strasne vadi, ze je taky tazky a objemny. Chcela by som nieco lahucke, co sa mi zaberie pol kufra. Chcela by som strasne concord neo. Ale kupim si ho, az ked predam tento. Dufam, ze ho predam.

kukenzi
autor
28. nov 2009

baby ako len rucnu brzdu? ze nema aj noznu? mne napr. vobec nevadi, ze nemam otocnu sport cas, lebo malu zaujima vsetko okolo, len nie ja 😀 bud v nom spinka, alebo cumakuje

katka1981
28. nov 2009

Ahojte, my sme dnes po sto rokoch boli vonku. Doobeda mala spinkala na balkone a potom sa naobedovala, spenat si natrela aj do ocka, ale v pohode, ona ked papa, jetaka zlata ze sa plienkou utiera, alebo mozno ju pouziva ako prilohu. No a isli sme do Tesca, malej som kupila krasne Disney oblecko za facku. Kupujem uz 86, ved to je ako 80, a tu zacne nosit predpokladam ze do mesiaca, ale kiezby nie, lebo 74 ma krasne veci a dufam, ze ich vynosi. Ked sme odchadzali z domu, mala som nervy ze zas dojdu svokrovci a prdel z toho, zdrzia nas a podobne, Nakoniec sa ozvali ze su u nas, ked sme dosli k Tescu. Ze kedy dojdeme, ze nevieme. Ja som kupila darcek neterke, svagrinke k meninam, a malej nejake vecicky. 18.50 mi mala zaspala, a uz place, muz je pri nej, lebo vam chcem dopisat ale asi budem musiet ist k nej. Ked bude pekne a bude vsetko v pohode, chceli by sme ist zajtra do sadu J.K. Samozrejme aj svokra by zajtra chcela dojst, musime to spravne nacasovat a budeme furt chodit prec, nech si niekto nezvyka ze sme jak na klinci.

Kaska, to ma strasne mrzi s tym psom. Nasa mala dnes plakala za nasim psom, tak ho zas krmila, letim k malej, drzte sa.

katka1981
28. nov 2009

Babulka sa napakala a uz spinka, este jedno krmenie dnes bude a snad vydrzi aspon do piatej. Dnes urobila rekord a papala az o 6. rano.

dadka212
28. nov 2009

Kaska držím palce nech kočík čo najskôr predáš 🙂 a s tým psom by som ja už bola úplne na nervy, ja to neznášam, preto chceme ísť do domu, teda tato chce kúpiť nejakú chatu a z toho urobiť dom...

ja som mala 5 favoritov kočíkov a nakoniec som kúpila jané ale som spokojná a aj tak mi ho mama zaplatila nakoniec takže som najspokojnejšia 🙂 a tiež mi nevadí tak ako Kukine, že malá nepozerá na mňa, práveže keď ma vidí, tak mrnčí 😀 buď sa jej nelúbim, alebo keď ma vidí, tak chce ísť na ruky alebo aby som sa jej venovala ja neviem...

Kati čo majú v tescu nejakú akciu na oblečko? lebo ja už pomaly budem kupovať 80-tku aj jkeď 74 je jej dobrá, ale rada kupujem dopredu...

dadka212
28. nov 2009

a s tými bazármi, mne sa všetko podarilo predať tu na MK a v podstate hneď 🙂 aj dnes som predala šatku teda ešte nie je zrealizovaný obchod, ale do 10min. od podania inzerátu sme sa dohodli 😀

bibi1711
28. nov 2009

Kaska, ja som predavala moj kocik, tiez trojkombinaciu, predala som asi za 3 dni, tusim som davala na bazos.sk. Daj si na google kupim kocik a tam co ti najskor najde, tam daj inzerat. Ked som kupovala novy, horuci favorit bol ten, co mas ty. Manzelovi sa strasne pacil...mne sa tiez zdal mohutny.

My sa teraz stahujeme, tak mame veselo, ale da sa. Mala sa naucila strasne prskat sliny, stale ju najdem celu oplutu...cim to je, ze vase ddeturence sa stale ucia take uzitocne veci a moja take sprostosti...? 🙂

katka1981
28. nov 2009

dadka ja som kupila malej taku chpatu bundicku podsitu bavlnou zyklamenovo ruzovu s prasiatkom, boze vies aka nadherna 86 som kupovala a ked som ju porovnala so 74 kt. je jej teraz len len, tak tato mala o 2 cm dlhsie rukavy a nastastie bola sirsia. Vies kolko stala? Zlaznena zo 421 na 210 sk. Ja sa vytesujem ako sialena a potom som jej kupila 80 tricko s prasiatkom za 150sk. Terazma vsetko von disney. Ja sa vazne obavam, ze jej bude zimny overal maly, bundu ku krku nezapne odnovoty, esteze fusak je mega, este sme ho nepouzili lebo je teplo ale ked bude treba tak ho vitiahnem, ak by bol overal maly, lebo nerada by som kupovala novy. Ale 74 je jej akurat, co ma taky ako deku, ten dostala, tak ten jej bude mozno o tyzden 2 maly. Ale vies ono je sranda, ze napr. v petrzke mali dane oblecko zlacnene a to iste mali na zlatych za plnu cenu a naopak.

katka1981
28. nov 2009

Nasa mala zase dava silne najavo svoje emocie, vykrikuje, krici po psovi, no riadny general, starsne je zlata a plazi sa dokolecka, tak som stastna ze uz nie je hned nastvana ked je na brusku. A uz nepapa len lavu nozicku ale aj pravu.

dadka212
28. nov 2009

Bibi mne Daniela od narodenia pluje, na to nikdy nezabudnem, keď mi ju ukázali a ja som jej skúšala dávať prso, tak mi ho oplula a robí to doteraz 😀 a bohužial už aj s jedlom ☹

Kati no skúsim kuknúť v tomto našom žebráckom tescu v PK a uvidím, či budú niečo mať, poprípade pojdeme na zlaté ďakujem 🙂 a vidíš ako ti Sophinka robí pokroky 🙂

bibi1711
28. nov 2009

Dadi, amal pluje tak, ze minule mala zaplute cele oko 😀

tehula
29. nov 2009

ahojte, mali vase mimi teplotu, ked sli zuby? My sme vcera oslavovali, tak cely den takmer ani nespala ale zvladala v pohode a vecer doma som ju uz nechala na prse driemat, ale ona aj vtedy ked pila si zacala hundrat pritom, potom sa mi zdala nejaka horuca, tak som jej merala teplotu a mala zvysenu. Isla som si s noi skoro lahnut, no zas zacala hundrat, neskor sme jej teplotu merali, tak sa este zvysovala. Dala som jej zas napokon panadol sirup, tak potom mi uz zaspala lepsie a spi doteraz. Neviem z coho inak by ta teplota mohla byt, myslite, ze zuby? 😠

katka1981
29. nov 2009

tehula, moja mala zatial nie, ale jej sa ani jeden este neprerezal, hoci uz dlhsie zubkujeme, ani muz nemal eplotu pri zubkoch, ale vacsina deticiek mava. Normalna je vraj do 37,5, nemala by byt nad 38.

bibi1711
29. nov 2009

moja nemala ked jej sli zuby

bibi1711
29. nov 2009

babule,
mala nekakala 3 dni uz, ale brusko mala makkucke, ani neplakala. Tak som to neriesila. Dnes rano tlacila tlacila, idem kuk do plienky a tam maly tuhy bobek. Som sa tak zlakla...muza som poslala do obchodu po slivkovu stavu, ale kym sa obliekol, mala sa tak pokakala....des, strasny smrad 😀 . Ale som taka rada 🙂

tehula
29. nov 2009

tak z coho by bola ta teplota dokelu? Som jej teraz merala, tak ma 37, ale bojim sa, ze zas to pojde hore. Ked jej nic neni, mava normal 36. My nie sme taki horkokrvni 😀 , ja, muz aj mala mavame ledva 36stupnov, ked sme fit, ked mam 37,5 tak uz umieram. Vcera mi uz ale aj chudatko uplne plakala, musela som jej ten sirup dat, lebo to bol des ☹

bibi1711
29. nov 2009

tehula, ale moze byt aj zo zubkov. A sirup sa neboj dat, to nic nie je. Ak mas, tak kombinuj paralenove cipky a nurofenovy sirup. BA striedacku. Tak mi kazala doktorka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre