Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

dadka212
17. nov 2009

ahojte 🙂

Kati to je mi divné, že to nemali v tescu, v tom našom krpatom to majú a dokonca si môžeš vybrať 😀 my nejaké máme, len tato chce dokúpiť ešte lebo Matúško stále Danielu odtial ťahá preč na podlahu, že je to jeho 😖

Mneme no čo našla si niečo? ja som hladala tiež niečo nápaditejšie, ale nič, len tie puzzle som našla 😝 síce majú hocijaké tvary, farby, ale aj tak, do tej obývačky som chcela niečo vkusnejšie 😀

Bibi a nezaspí ti Emka v kočíku bez cecíku? no viem aké je to o hubu uspávať na cicke, ja som tak uspávala malého a pri malej som sa zaprisahala, že nebudem a robím to aj tak 😅 ale ju sa snažím viac v kočíku, veď už mi spáva pekne len 2x za deň tak sa to dá 🙂

Kaska tiež si myslím, že ručičky v pusinke sú normál...robili to obe moje deti asi od 2 mesiacov, teda Daniela to ešte robí a po zuboch ani chýru...Maťo mal prvý zub v 9 mesiacoch...

katrin79
17. nov 2009

mneme ja som kupovala tie puzzle na tejto stranke, tie maxi so zvieratkami su celkom pekne, aj ked zase ziadny velky designersky kusok to nie je 😀
http://www.peknehracky.sk/produkty/penove-hrack...

katrin79
17. nov 2009

Bibi, vcera bola u nas pani Anka z Babyfitu, uplne super to bolo, ukazala mi ako sa mam s malou hrat, aby ju to stimulovaniu k nejakym tym vykonom 😉 aj ked pretacat sa mi uz pekne zacala sama, ale zatial to vie len z chrbatika na brusko, opacne este na to neprisla 😉 urcite ju este zavolam a od januara by som chcela ist s malou cvicit k nim, tak dufam, ze sa podari, lebo maju to dost obsadene...inak zhodnotila, ze tie svaliky na krku su v norme, nakolko mala sa mi pekne otaca na obe strany, vobec nepreferuje len jednu stranu, no ale v januari pojdeme na kontrolu k rehabilitacnej, tak som dost zvedava co mi povie a urcite mi da prednasku preco sme prestali chodit cvicit 😀 lenze na malu to ma len pozitivny ucinok, mam pocit, ze je viac "akcna" ako bola kym sme cvicili, neboji sa cudzich ludi, je spokojnejsia a to je hlavne...

mneme
17. nov 2009

dadi,
no vlastne som nejaky super vyber nenasla. Uz davnejsie sa mi pacila tato hracia deka od chicco

http://best4baby.sk/index.php?page=shop.product...

stale ma odradzala cena

chvilu som koketovala aj s touto z ikea

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9013...

ale to zase nebolo celkom ono

to chicco je super krasne, ale teraz nanic, pretoze martine uz teraz nestaci priestor na hranie 120x90, co ma ohradku - vela sa otaca z chrbatika na brusko i naopak a nozickmi sa odraza tak, ze sa vselijako kruti, stavia sa na kolienka a najnovsie to skusa ako poziciu na vymrstenie sa do priestoru. no a ked zacne lozit, pochybujem, ze by som ju udrzala na priestore 110x110 😒 to len tie mimina na fotkach sa tam tak krasne hraju 😀

zatial som jej do ohradky dala taku mini hraciu deku, ale po tom igelite sa jej to smyka 😠

takze najnovsie spekulujem o tom, ze by som jej kupila puzzle a vystlala jej nimi ohradku a potom dokupila este dalsie diely a urobila jej vacsi hraci kutik, ktory mozem perspektivne presunut aj do detskej izby. vcera som natrafila na tu stranku, ktoru odporucala katrin a zrejme pre zaciatok kupim jednu sadu tychto

http://www.peknehracky.sk/product/penovy-kobere...

esteticky ma to neuraza, je to prakticke na udrzbu i dalsie vyuzitie a kedze sa daju dolozit dalsie sady, je to aj variabilne

co myslis? mas nejaky iny tip?

kati, ten tropicky ostrov je fajn, ale uprimne - ja by som za vec z druhej ruky tolko nedala 😖

mneme
17. nov 2009

pardon, na zaciatok by som kupila dve sady 🙂

bibi1711
17. nov 2009

Katrin, velmi sa tesim, ze sa vam lepsie dari...prestala som aj ja cvicit, ale na kontroly chodime, akoze cvicim doma. A stale ma pochvali, ze ako vidno pokroky...
Anka je super, aj ked pride k nam, mala sa tesi a my sme teraz u nej v skupine...je to fakt anjel. Ked ona povedala, ze je tvoja mala ok, tak je. Ak si ju zavolas este aspon raz, vypln prihlasku co je na nate a do poznamky daj, ze k vam chodila anka, tak ta vezmu urcite. 😉

Kati, presne ten ostrov mame doma. Mozem len odporucit. A ja si myslim, ze ta cena je super...ja som ho kupila za 105 e. Malej sa tam velmi paci. Ma to dostatok aktivit, aj ked sa uz vie dostat prec, stale ju to tam hodnu chvilu bavi...

Mam jednu otazku...mozem si dat sushi, ked kojim? Nie s uplne surovou rybou, ale s jemne udenym lososom?
Hm? Mam strasnu chut...vecer idem urobit a neviem, ci smiem...
Dakujem 🙂

mneme
17. nov 2009

fiha, bibi - tak potom je ta cena na bazariku ok 😔

viem, ze sushi by sa v tehotenstve nemalo kvoli riziku listerie (dufam, ze som to nepoplietla), ale udeneho lososa by som sa asi nebala. dobru chut 🙂

katrin79
17. nov 2009

mneme my mame tiez dve sady, ale lutujem, ze som jej nekupila tri, myslela som, ze to bude vacsie, ale tak pre zaciatok staci, ja jej do detskej potom k tomu urcite este minimalne jednu sadu dokupim, mozno aj dve, ja som zobrala dva rozne druhy, aby sme nemali rovnake zvieratka, inak tie zvieratka sa daju pekne povyberat odtial, takze ked bude vacsia budeme sa s tym aj hrat, zatial je to ale na hranie ako podlozka super

katrin79
17. nov 2009

bibi - Anku urcite este raz zavolam a aj ona mi radila, ked budem vypisovat prihlasku, nech uvediem, ze u nas bola na individ.poradenstve, tak dufam, ze nas zoberu 😉 ty s malou este doma cvicis? ja som to zrusila, lebo to bola strach a hroza ako jacala, ale tak ked mi chirurg aj neurolog povedali ze je to ok, tak sa na to spolieham

dadka212
17. nov 2009

ja som kúpila v tescu také zvieratkovské, je to ako obraz 😀 majú rôzne druhy tak potom to pospájam a mám ešte aj také klasické niečo ako ste dali link len maličké mám to odfotené tu ak ste na Facebooku

http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=594555&...

katka1981
17. nov 2009

Sophia to puzzle neznasa, nic ju nebavi 😠 len mrnci. Ale ani nevie ako isla si na puzzle po hracku a pretocila sa na brusko doprava jak blesk, cize pokrok. Uzasne puzzle, ja mam radost 😀

bibi1711
17. nov 2009

Katrin, ty si bola aj u chirurga? Ked ti dvaja povedali, a aj anka, isto iste je ok. Neboj sa. Aj ja som pomaly prestala. Hlavne kvoli tomu vyzliekaniu, leo mala bola stale z toho taka usoplena...A je nam dobre...zacala sa hybat, cuva rotuje...je super. A doma ziaden plac🙂

katka1981
17. nov 2009

😉konecne ste sa rozpisali, ale nemozem vas citat, musim sa venovat malej, docitam neskor paaaaaaa

dadka212
17. nov 2009

Kati ja idem malej objednať iba hrazdičku tiež z bazáru, neoplatí sa mi kupovať nové, keď ani neviem či ju to bude baviť 😝 túto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7185740

katrin79
17. nov 2009

dadka, ty mas pekne velke to "letisko" pre malu, ja mam tak polovicu z toho, ale zatial nam to staci, neskor dokupim aj ja

katrin79
17. nov 2009

bibi-hej boli sme aj u chirurga na kramaroch, vlastne kvoli tomu, ze ten jeden svalik na krku bol hrubsi ako druhy a chirurg mal vylucit, ze nie je skrateny, vtedy je potrebne cvicit, lebo inak sa to neda, ale chirurgicka nam povedala, ze je len zhrubnuty a ze to sa casom znormalizuje, ked dieta bude viac "akcnejsie", ze svaliky budu namahane stale viac.

mneme
17. nov 2009

dadi, poslala som ti na fb friend request 😉

dadka212
17. nov 2009

Katrin to je vlastne 16 velkých len je to jedno rozdelené na 4 malé puzzle 🙂 ja potrebujem také väčšie lebo malá sa otáča a ešte aj malý sa k nej stále trepe, tak toto je im akurát 🙂

Mneme potvrdené 😉

katka1981
17. nov 2009

Tak mala ma 3 puzzle, teraz ma dve sady len, to jej zatial 128 x 128 staci, ale zatial mam radost z puzzle len ja. Som si to vyskladala aby sa striedali farbuy, cisla povymienala atd. No som pekne infantilna heheh. Este si tak zaspominat co ma bavilo ako 5-mesacnu a mozno malu zabavim. Snad sa to zlepsi, ale tak nemozem chciet aby sa rehotala kazdy den od rana do vecera. Ten ostrov je uz davno predany a kedze malu ani puzzle nebavi, tak som kludna. Ale ja si myslim, ze nato este pride cas, lebo je to krasne farebne a ja som veeeeelmi narocna a vytesujem sa z neho ako male decko.

Neviete o nejakom DVD ako cvicit s miminom? Nemusi byt z nej gymnastka, len nech ma zabavu. Lebo robit s nou lietadielka a podobne hovadiny ma stoji svalovicu. Idem kuknut, mozno nieco najdem.

katka1981
17. nov 2009

Mneme diky moc za link na prikrmy, idem studovat.

dadka212
17. nov 2009

Katka neviem či ti neposielali baby z júnových bábätiek oskenovaný mama a ja asi z pred dvoch rokov, je to vlastne špeciál o výžive, kedy aké príkrmy zavádzať, aj nejaké recepty sú tam, ak chceš alebo aj niekto iný dajte mi do IP mail a ja prepošlem 🙂 ja som to mala pri synovi a bola to fajn pomôcka, len ako sme prerábali tak som to zapatrošila a neviem to nájsť asi som to aj omylom vyhodila, tak mi to dobre padlo 🙂

katka1981
17. nov 2009

Preco sme my nevyhrali Loto? Kuknite na to krasne puzzle. Ale zisli by sa dve. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3287530

Dadka, toto mi ma pohladat svagrinka aby mi to mama ofotila. Idem ti dat mail, moc ti dakujem si poklad!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katka1981
17. nov 2009

Ja uz nebudem hladat nic, lebo by som vsetko chcela. Fuj aky je tento svet skazeny, len by clovek kupoval, kupoval, ach... 😒 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3287514

katka1981
17. nov 2009
tehula
17. nov 2009

Katka1981> nedramatizuj tolko, tie puzzle z Kauflandu su uplne rovnake co sa kvality tyka ako tie z tej stranky so zvieratkami. Hrubka dokonca 10mm, nie 8mm. Myslim, ze za tu cenu je to super a kATRIN79, ty si asi videla u mna na FB, tak mi das asi za pravdu 🙂

kaska
17. nov 2009

Ahojte dievcata, tie puzzle su super, aj ja take chcem do buducna 😀
Dadka aj ja ti posielam mail do IP 😉
Dnes som malemu kupila take kluciky na hryzenie a ako sa dnes do nich pustil, jeho asi svrbia tie dasienka a slinta ostosest, musi mat stale podbradnik..
ja by som tiez mu stale nove hracky kupovala, ale moj muz ma brzdi.

bibi1711
17. nov 2009

Ahojte babulky,
ja tiez idem kupovat tie puzzle, fakt dobra pomocka...
S nakupovanim je to aj u nas tak...manzel ma tiez musi brzdit, som nebezpecna, len co vjdem do obchodu...

Mneme, dakujem za radu...sushi je zjedene...mnam🙂

Dadka, aj ja ti poslem IP s mailom. Vopred dakujem🙂

katka1981
17. nov 2009

Tehula,

keby mi nepadol net a nemusela som restartovat komp, tak by sa mi podarilo odoslat to, co som pisala a ty by si nestihla poslat odkaz, ze dramatizujem. Takze to vysvetlim este raz ajked v skratke, lebo nemam naladu to znovu rozpisovat. Ze je to puzzle nekvalitne som pisala potom, ako som zistila, ze minimalne 2 z 27 cislic nedrzia a lahko vypadnu, naco mi manzel povedal, ze ved aj krsniatko co ma puzzle od ineho vyrobcu robi to iste... To ze je nekvalitne som pisala v den, ked som bola nevyspata a vtedy je u mna skoro vsetko na prd, lebo ja sa zle citim a ozaj posledne dni som mala toho dost, aj teraz meliem z posledneho, ale nechcela som ist spat kym to nedopisem, ved ajtak ma zajtra caka zas to iste. (a to nejde o starostlivost a malu ale nieco ine) Nastastie dnes rano sa hral muz s malou, tak som sa vyspala a uzivala som si puzzle. Velmi sa mi pacia zive farby a mala ho este ajtak dokatuje. Nepisem to ako svoju obhajobu ani nic, ale nemam pocit ze by som dramatizovala, ved som nepisala, ze sa obavam o malej zivot, lebo moze nejake to cislo zjest alebo nieco podobne 😀 Mne lietaju hormony, tak mi lietaju aj nalady, a nielen to, lieta mi aj vaha, z coho mi je ozaj uzasne, lebo mi je vsetko male okrem teplakov, a nepotrva dlho a budem mat pomaly predporodnu vahu, takze to ze som ofrflala puzzle, je to najmenej. A inak ti dakujem za tip, lebo som fakt rada, ze ho mame doma a mam pokoj, nemusime nic ine hladat. A ked bude mala spokojna, alebo nespokojna, je uplne jedno ci mne sa bude pacit viac alebo menej. Moj muz by ti vedel povedat ako som ho dnes (to puzzle) ospevovala. Ale fakt je ten, ze ja mam naroky vysoke a to je cele. Mne je jedno ci je nieco za korunu alebo dve ale mam rada ked veci sedia, aby boloo kazde rovnakej hrubky a podobne. Ale povedzme si na rovinu, co je na Slovensku kvalitne? Vsetko sem vozia minimalne druhu triedu. Jeden pan, co nam robil obklady v dome, nam poveal cistu realitu ako vtip. Pride chlapik do Talianska, kde jedna firma na dvore likviduje obkladacky a pyta sa. To je ako trieda? To je sedmicka. Jaj Jednicka, tak to beriem. Tak to chodi, v Taliansku to vyhadzuju a sikovni slovenski dovozcovia tam nabehnu, zoberu odpad na kamiony a dovezu sem ako prvu triedu za tazke prachy. Zial, mam s tym skusenosti, a je mi z toho zle. Skoda ze nie som ako vacsina Slovakov, ze im je vsetko dobre, a ajked su v prave, tak cusia, a potom si tu kazdy robi co chce. Som vytocena, lebo pred dvomi dnami nam zacal tiect kotol, tak som bola nastvana, ze co bude, ale nastastie muz si nastudoval na nete ten kotol, kupil suciatsku a opravil ho a zistil, ze ten blbec, co nam robil kurenie, jeho firma, nenapisem vam kolko zato vzali..., tak on ten kotol zapol, hoci bol cely vytopeny, vobec ho netrapil, ze moze vyskratovat a vypalit nam barak, lebo ked ho naposledy chytal tymi sprostymi paprcami, tak po jeho odchode kotol vybuchol. Ups ale som sa rozpisala, hned mi je lepsie, som si ulavila. Mimochodom ide o firmu Inteza. Robili cely Kauflabnd v Raci, robia pre SPP, tak a je to vonku, jaj ale sa mi sklidnil hormon, dik Tehul, ze si ma nastartovala, budem sa menej vyhadzovat 😀 a mozno aj menej jest. Babulky dobru noc, letim do vane a spat, lebo zajtra budem nevyspata a cely svet bude skaredy.

katka1981
17. nov 2009

Tehul, este jedna vec, keby som sa mala teraz rozhodnut, ci to puzzle kupim, alebo nie, tak rozhodne ano. Lebo silne pochybujem, ze napr. to 31 eurove Disney vydrzi dlhsie. A z tohto si urobim 3x taku plochu za 24 eur. Preco som stale hladna 😠 ved som jedla pred ani nie hodinou 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre