Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

katka1981
26. nov 2009

Baby moj muz mal zakaz bavit sa s malou, on ani nemukol a ona kecala dalej a este aj ake vykony podavala, neviem ako sa prekotulala cez vankus a kde mala nohy, mala zrazu hlavu a veselo sa dvyhala sa gate. Muzovi skoro vypichla oko, vykopla ohryzok, dodrapala celu tvar a mala strasnu srandu.

kaska
26. nov 2009

ja len aby mu tie prsia teda nenarastli z tych kureniec z obchodu 😀

bibi1711
26. nov 2009

ja som minule na mileticke kupila normalnu tekvicu a predaval ju taky ujo, co ma hned zavolal, ked videl, ze som s babom, ze on nestrieka a zarucuje sa za nu...kupila som. Verim, ze povedal pravdu🙂

kukenzi
autor
26. nov 2009

bibi, neskor potom rybky, ale take sladkovodne, nie morske.. podla mna je najidealnejsie zacat sklickami, zistit co krpcom chuti, okukat z coho to oni robili a podla toho sa potom zariadit 😕

katka1981
26. nov 2009

kaska, my mame dievca, ja jej prsia doprajem 😀 ale nie, zaklad je nekupovat polske maso, tie su naj *BIO*

Inak, lahko sa da zistit, kt. ovocie bolo najmenej prechemizovane, to co sa rychlo kazi. To, co dlho vydrzi, to je sama chemia. Ved aj banany kym pridu k nam, prebiehaju takytm procesom, ze dovidenia.

katrin79
26. nov 2009

no a potom ze pre babatka su dobre len bio produkty... to je zrejme len marketingovy tah ako vylakat od ludi viac penazi, nejak tomu neverim

katka1981
26. nov 2009

ani cinske kurence nekupujte

kaska
26. nov 2009

baby ja chcem predat kocik a nikto sa mi zatial neohlasil ☹ som smutna z toho, aj ked este mozno dake 2 mesiace by som s nim vydrzala, ale dnes som sa zasa tak vytocila, ze uz ho nechcem strasne.

katrin79
26. nov 2009

mne mala zaspi vzdy presne o osmej... o tristvrte na osem ju ulozim do postielky, zapnem jej kolotoc a o osmej idem kuknut a uz je tvrda

kukenzi
autor
26. nov 2009

kaska, nas mal trochu vacsie prsia, dokonca mu aj malilinkatemu tieklo mliecko a to som ho len kojila, vyrastal na tych hnusnych hormonmi napchatych lietajucich cudach, prsia ma normalne "chlapske"... ja sa skor bojim inych veci, ako su napr. tie vselijake ockovania, mala som dost, ked som si precitala toto a vypocula video http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9806

katka1981
26. nov 2009

bibi, dufam aj ja ze neklamal, ale moj dedko bol tiez super predavac. Prisla pani, pan Novak ta paprika nestipe? Nie panicka, nestipe a pani kupila. Prisla druha, prosim vas mate stiplavu papriku? Ano panicka pred vami. 😀 a vsetko popredal.

kukenzi
autor
26. nov 2009

a podla mna cim krajsie ovocie, dokonalejsie tvary, tym vacsia chemia 😕

katka1981
26. nov 2009

Kati, Laurus je z dobrej fabriky 😀 Nasa sama nezaspava, a asi ani nikdy nebude. A v postielke ju neuspavam, lebo oka tak mlati nohami, ze akoby dupal slon, a neverim, ze to postielka vydrzi vecne.

kukenzi
autor
26. nov 2009

katka, dedo tvrdy business man 😀

kaska
26. nov 2009

boze katrin, ty mas zazracne dieta, ze zaspi sama, to mne sa ani vo sne nieco take nesniva,,,ale to musi byt supis...

katka 😀 😀

kukenzi
autor
26. nov 2009

kati, tak toto sme mavali kedysi aj my... zaspala ako hodinky... po case zistujeme, ze spermia, ktora "spachala" jej vznik, bola asi nejaka splašenejšia, lebo sa zabudla zastavit vo vyrobni, kde sa rozdaval spankovi rezim, alebo sme na vine my rodicia a nenaprogramovali sme jej spanok, no uz neviem, kde sa stala chyba, ale aj tak ju moooooc milujem, ked sa usmeje, mam u rici vsetko ostatne 😀

katka1981
26. nov 2009

ako kuki, tak je. My mame bio jablcka, mame na pozemku jablon, nikto na nu cely rok ani nekukne a potom svokor obral za bednicku jablk, ale ano neviem ci este ziju, nemala som cas ich pozriet, ale tipujem ze zhnili, lebo nestriekane ovocie zacne hnit od jadenika. My sme mali zahradu 30 arovu, len jabloni bolo 50 stromov, viem o com hovorim. Staci vietor, ladovec a jablka su dotlcene, keby neboli postriekane, nestihnu sa obrat uz su hnile. A pochybujem, ze niekde na svete nefuka vietor, nepada obcas ladovec a podobne. Zial rajske jablcka uz jest nebudeme.

katrin79
26. nov 2009

baby, ale taketo uspavanie si uzivam asi mesiac, predtym sme sa aj my nosili dlho, dlho na rukach kym zaspala...teraz sa naucila takto a som prestastna, lebo po celom dni som uz taka znicena, ze toto mi naozaj padne vhod...

katka1981
26. nov 2009

kaska, my mame refluxove deti, to je iny kaliber, ale nas aspon zuby nezaskocia, nie? ci ano, heheh, jaj ako mi je sladko, ked spinka, pokusim sa ju ist o chvilu zakryt, ale bojim sa ze rozkope paplon a bude hore.

kukenzi
autor
26. nov 2009

katrin, tak uzivaj a prajem, aby to uz tak ostalo.

kaska
26. nov 2009

a to si ju ako naucila?

kukenzi
autor
26. nov 2009

idem ja tu moju preniest do postielky, lebo ked je zapnuty pipac, tak som spokojnejsia.

a ako na potvoru ide teraz tolko slovenskych serialov v tv a ja nic nestiham, tak aspon kbk sa snazim kuknut vzdy a ostatne ak sa da na nete

katka1981
26. nov 2009

kuki, nasa mala zur dnes rano o pol jednej a ja som si jej rehot tak uzivala ze som ju este aj podporovala 😀 a ked pred jednou zaspala, bolo mi jasne ze rano budem rozbita. Inak vdaka tomu ako nasi krpci dnes nechcu spat, konecne pokecame aj my. Ved inokedy je tu mrtvo.

katrin79
26. nov 2009

kuki: no je mozne ze sa to zmeni, ale kazdy vecer sa modlim, aby aspon v tomto bola poslusna 😀

kaska: tak asi je uz taka znicena po celom dni, ze vecer uz nevladze, ona mi cez den moc nespinka, doobeda max. hodinku a poobede 40 minut

katka1981
26. nov 2009

Ja milujem Freshko, ja by som to mohla kukat kazdy den. Boze ozval sa mi pagger, nastastie to si iba prdla heheh

kaska
26. nov 2009

ani ja zu ziadny serial nepozeram, ani kbk, aj si vravim, ze pozriem na nete, ale to nemam kedy. este tak rane mozdi siedmou a osmou ked kojim, pozriem panelak.

katka1981
26. nov 2009

katrin, tak to mne vonku aj 2 hodky plus asi 2x k tomu 40 minut.

katka1981
26. nov 2009

Fiha, pod nami je tema *Kde vsade ste mali sex?* Zaujimave co sa tu riesi......

kaska
26. nov 2009

no veru kati, ja sa uz od pol desiatej chystam pod sprchu a neda mi odtialto len tak odist 🙂

katrin79
26. nov 2009

kati: inak ked hovoris ze ste mali v noci zur, tak ma napadlo, ze minulu noc sa zobudim bolo asi pol piatej a moja krpata si vyprava o 106...vsade tma, ticho a z postielky sa ozyva dlhocizny monolog, fakt netusim s kym sa rozpravala a o com, muz hovori, ze vysielala informacie do gurunu 😀 neviem ako dlho si vypravala ja som zaspala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre