Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

katrin79
14. dec 2009

a este mam otazku, kupujete aj mrazenu zeleninku okrem tej baby mrkvicky, ktoru pouzivate na prikrmy? lebo nechce sa mi kupovat cely karfiol, brokolicu ked z toho potrebujem na varenie len maly kusocek

dadka212
14. dec 2009

Katrin ja teraz kupujem všetko mrazené 😉

a tie vyrážky môže mať aj so sliniek 🙂

k vecičkám ja neviem ale ja jej už cez mesiac obliekam 74 a asi ešte mesiac vydržíme a potom už 80-tku 😕 pri Maťkovi mi veľkosti presne sedeli aj sedia a tiež som kupovala v tescu a teraz pre krpatú no neviem asi je väčšia 😝

jasminet
14. dec 2009

katrin, tiez obliekame este 68 a aj budeme, len niektore saty co som je kupila na MMB su ze 6-9 mesiacov a terz ich v pohode nosi, asi od znacky zalezi.
mrazeny karfiol mi dala svokra, ten tiez pouzijem a ostatne asi tiez len mrazene budem kupovat. mozu sa davat aj zelene fazulky, teda lusky? hm??
ten rodicovsky, lebo mi dnes prislo 185€ a nevedela som co to moze byt...

katrin79
14. dec 2009

jasminet: to ti dnes dosla asi materska, lebo rodicovsky je tusim 168

katrin79
14. dec 2009

a mrazene kupujete klasiku, alebo tie bio? lebo take som nikde nevidela, teda bola som len tu v bille a tam po takom ani nechyrovat

dadka212
14. dec 2009

Ja kupujem klasika normálne mrazené bio som ani nevidela

katrin79
14. dec 2009

diky dadka, tak pojdem aj ja kupit, zatial som varila z cerstvych, ale potom zbytok vyhodim, lebo nie vzdy my na to mame chut a takto z mrazeneho si zoberiem kolko potrebujem

jasminet
14. dec 2009

na matersku je to prave malo a na rodicovsky vela 😀 mozno nejaka speci davka 😀 aha, to bude mozno rodicovsky + pridavky na dieta.
katrin a preco si ten zvysok sama nezamrazis? ze malej uvaris 2 ruzicky brokolice a zvysok rozdelis na ruzicky a zamrazis?

dadka212
14. dec 2009

Katrin tiež to kupujem aj kvôli tomu, že potom zbytočne vyhadzujem 😝

katrin79
14. dec 2009

rodicovsky a pridavky posielaju spolu, tak to mas potom ono

katka1981
14. dec 2009

Stranu 77 som nestihla, len kusok katky. My tiez mame 80 kupenu, uz kupujem len 86, lebo 80 potrebujem uz len bodynka ale dost surne, lebo uz su jej 74 kratke. Malinka nastastie prikrmy miluje, vlastne ked je hladna papa ako diva. Dnes je uzasna, nechcem to zakriknut, spieva si, zapla som youtube vianocne od mariah carey a houstonky a pekne spievala, musim paaaa

katka1981
14. dec 2009

samozrejme to len pekne bodynka na von su jej kratke, take domace su jej este ok.

katka1981
14. dec 2009

Kati ja som dala karfil hami, nebolo tam nic co nemoze

kukenzi
autor
14. dec 2009

ahojte,

aj my nosime 74, niektore su ltt, niektore este vynosime.

baby kde kupujete tu mrazenu bio zeleninu? aka znacka? prosim podrobne, lebo sa mi nechce behat po obchodoch 😀

a ja mam nadchu a martinko a natalka tiez trochu soplia. zajtra vecer asi pojdem dat prevazit dokine malu, tak som zvedava, kolko pribrala za 12dni

mneme
14. dec 2009

kuki, drzim zajtra na prevazenie palce, nech sa uz nemusis zbytocne stresovat s prirastkami na vahe. prikrmy urcite zaberu 😉 a vsetkym zelam skore uzdravenie.

baby, ja cisla oblecenia vobec neriesim - niektore veci su jej este dobre v 68, z vacsiny vsak uz vyrastla na rukavoch. teplaciky a dupky uz ma vacsinou 74, ale ma dva cherokee overaly 74, ktore su jej uz teraz male, na druhej strane "kozusok", ktory ma pisanu velkost 3-6 mesiacov jej je dobry az teraz a aj to jej trochu musim vyhrnut rukavy, alebo tielockove body z mothercare nosi este stale v pohodicke velkost od leta 0-3 mesiace - asi su to nejake zazracne body 😀 vahu aj dlzku ma normalnu, skratka kazdy vyrobca ma ine velkosti a dost zavisi aj od typu oblecenia 😉

baluu
14. dec 2009

Zas mi zmizlo to co som napisla. Neviem do coho som tukla a stranka mi zmrzla. Na porazenie.

Nasmu malemu je dokonca jedno bodynko 56 este stale dobre 🙂 . A to mal pred 10 dnami 68 cm. Inak tak ako pise Mneme zalezi od znacky.

Mneme a preco sa v nerezovom hrnci nema varit pre Babo?

baluu
14. dec 2009

Bibi dakujem za info o babyfite. Ta 12-ta hodina nam nevyhovuje lebo maly cez obed spava dlhsie a ked mu to nieco prekazi potom to uz nedospi a vecer nie a nie zaspat. Ale zaujimalo by ma ci mas pocit ze malej to prospievalo.

V sobotu sme boli na navsteve u znamych co maju dvoch sarvancov. jeden bude mat 4 a druhy 1 rok v januari. Bolo to tam dost divoke. Este sme len prisli a starsi zletel z linky. Potom mensi vylial kavu sebe do jedla aj na zem a stol. Som obdivovala kamosku ze je celkom v pohode. Ma tie deticky strasne zive. Potom prisla dalsia navsteva s dvoma dievcatkami vekovo rovnake a tie boli uplne kludnucke. Otec tych dvoch chlapcov mal tu malu na rukach a hovori ze si uziva sediace dieta. 😀 . Nas maly zatial iba spokojne kukal a velmi sa mu tam pacilo. Som zvedava ci aj on bude taky zbojnik. Ked ano svokru porazi lebo synovec je uzasne kludne dieta a podla nej to je uz strasny sinter.

baluu
14. dec 2009

Plienky sme pouzivali najskor Fixies a teraz babylove. Podla mna su super. Este stale mu je dobra velkost 3-6 kg. A tesim sa ze konecne kaka ako sa patri dnes 2x.

mneme
14. dec 2009

baluu, s tym nerezom haluzi moja mama - vraj to nie je zdrave, lebo sa z toho cosi uvolnuje. ale vraj samotne varenie nie je problem, len to potom v tom skladovat. viac neviem, s niektorymi generalmi skratka nema cenu diskutovat 😀 ja by som to inak neriesila, ale dala som sa zmanipulovat a nechala som si od nej na narodky kupit jeden smaltovany hrniec pre martinu. a mas pekne nove foto v pase 🙂

mneme
14. dec 2009

baby, tie co mate penove puzzle - nemate problemy s tym, ze vam to vasi drobci rozoberaju? ja teraz lutujem, ze som nekupila obycajne jednofarebne stvorce ale tie so zvieratkami, lebo martinka to nechape ako podlozku ale hracku a tak to furt rozobera a ja len trpnem, aby si cast z toho nejako nesikovne nestrcila do krku 😖

baluu
14. dec 2009

Mneme dakujem. Fotka je z krstin a Misko mal vtedy iba jeden mesiac. Uz davno som si ju chcela zmenit ale furt nebol cas.

O niecom takom citam prvy krat. Ale nemyslim i ze by sa z nerezu nieco uvolnovalo. Z hlinika ano ale nerez je urcite v pohode. Ale chapem, aj ja podlahnem natlaku.

tehula
15. dec 2009

ahojte, my nosime prevazne 62-68. Prosto HMko a Tesco tu 62ku a ine znacky 68, v ktorej mame este rezervu. Na 74ku si pockame este, ale tak to som jej nakupila supravky na jar, a dufam, ze dorastie. Na leto som jej uz kupila nejake Saticky 80tky, tak trpnem, aby narastla 🙂
Inak bundicku cherokee nosi este stale 0-3mes a to ma pod tym 2az 3 vrstvy.

dadka: hracky do vody my uz vo velkom pouzivame, to sa bude malej veeelmi lubit, dobry tip na darcek. Moja to nestiha nahanat vo vani, ze ledva ju za rameno udrzim. Sa stym striekame vo velkom.

baby, ako ste na tom s autosedackami? este mate v pohode vajicka? Lebo my budeme asi tak v cca 8-10mes potrebovat vacsiu,tak zacinam robit prieskumy a zatial sa mi najviac asi Roemer King 9-18kg lubili

Katrin, ja kupujem mrazenu zatial len tu baby karotku, co sa tyka brokolice a karfiolu, to kupim cerstve, lebo malej trosku odrezem a zo zvysku polievku uvarim. S tym zas problem nemam, ja taku mooooc lubim a varim pomerne casto. Ale ked uz nebude nejaka pekna, tak kupim mrazenu. Nekupujem bio, ale nejake vitality v Kauflaci

dadka212
15. dec 2009

ahojte 🙂

Kuki držím palce, určite Natálka pribrala 😉
ja nekupujem bio zeleninu mrazenú ale tuším bonduelle...

BAlu 😀 😀 no to čo ste boli na návšteve to ako keby u nás 😀 len to moje mladšie mláďa je ešte pomerne posedné keďže nechodí, ale už skoro štvornožkuje 😅 aká bola lenivá a posledné 2 mesiace je jak z divých vajec 😝

Mneme ja mám penové puzzle ale také lepšie lebo je to vlastne iba tá kocka a v tom je jedno zvieratko také velké nie sú tam nijaké malé časti, ja jej sama pár rozoberiem nech to žužle 😎

Tehul no myslím aj ja že ju to bude baviť, lebo teraz jej tam dávam kúsatko a za tým sa ide roztrhať 🙂
a vajco zatial máme ale už asi na jar budeme kupovať novú sedačku...

jasminet
15. dec 2009

mneme, ja mam tiez take to zvieratkove puzzle a napr. na tych tucniakoch su veeelmi male casti, uz som rozmyslala, ze to radsej vyberiem a odlozim, lebo ked pride na to, ako sa to vybera, tak neviem kde to skonci. len este chcem dokupit dalsie, 2 sady su pre nas zalostne malo 😀
tehula, my asi tiez budeme chciet romer king plus highline. mame ju aj teraz (0-13), tu hnedo oranzovu, tak si taku istu zoberieme aj vacsiu.

kaska
15. dec 2009

baby nestiham citat, docitam neskor, mam crevnu chripku, svokra ma v nedelu otravila, dufam, ze nemam salmonelu, nastastie maly ma dobru naladu ☹

jasminet
15. dec 2009

jej, kaska, tak to mi je luto, nas minuly rok tesne pred vianocami svokra nakazila, to z roboty dovliekla a jej to na zlcnik udrelo, ze jaj, ako ma zlcnik boli, ani lieky mi na to nezberaju, to bolo v nedelu a v pondelok sme my s muzom uz po zachodoch len behali. ja v 3 mesiaci, ale aspon som schudla 😀 😅

katrin79
15. dec 2009

kaska, hadam ta svokra neotravila umyselne 😀
rychlo sa uzdrav, lebo crevna chripka nie je moc prijemna, ja som poslednu mala asi tri roky dozadu a to mi musel muz volat zachranku v noci, aby mi pichli injekciu, lebo ja som schudla za tri dni 4 kg a bola som v stave, ze som nevladala prejst zo spalne na wc bez pridrzania sa o stenu...ako prostriedok na znizenie vahy to bolo sice fajn, ale to je tak vsetko 😀

katrin79
15. dec 2009

ja mam tiez problem so svokrou, teda ani nie ja ako moj krpec, ked k nam pride svokrusa, alebo my ideme k nim, tak mala spusti brutalny rev a ona ju vobec nemoze zobrat ani na ruky, lebo mala chyti hystericky zachvat, a to ju vidi pomerne casto skoro kazdy tyzden, pritom ked ideme k mojej mame, ktora tu nebyva, tak sa vidia tak raz mesacne, mala sa vyskiera a nema problem ked ju zoberie na ruky, je uplne vytesena.
uz teraz mam obavy, lebo zajtra pride svokruska znova a mne je to take blbe, ze mala u nej nechce byt, svokra mi stale hovori, ze je zvyknuta len na mna, preto place u druhych, ale nechcem jej povedat, ze to place len pri nej

katrin79
15. dec 2009

tie hracky do vody su super vec, my ich tiez mame, malu som pred tyzdnom zacala kupat vo velkej vani a tam sa s nimi velmi vyjasuje a este sa jej paci taky ten nafukovaci valec, co su vnutri gulicky, po tom sa cape len jej sa to vzdy odkotula a jej sa nechce este lozit za tym, ale hadam aj to bude...

dadka212
15. dec 2009

Kaska to je mi lúto, hádam sa z toho rýchlo dostaneš 🙂

Katrin aj moja malá je taká hlavne na moju sestru u ostatných je celkom spokojná 😀 no čo asi sú im nesympatické 😅

no tá moja buchta dnes normálne štvornožkovala som kukala jak puk, doteraz to boli iba náznaky skúšanie a teraz už začala 😵 😵 a už si aj sadá krásne sama, ešte sa pridržiava ručičkami ale už jej to ide 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre