Rodiť v Neratoviciach alebo v Krči?

glia
22. feb 2008

Ahojte...moj prvy porod som si zazila v mladoboleslavske porodnici a po neprijemnych skusenostiach som rozhodnuta ist niekam inam...zatial sa rozmyslam nad porodom v Krci, alebo v Neratovicich...hlavne potrebujem zistit, kde mi viac pomozu s kojenim, lebo prveho syna som nekojila, aj vdaka zlemu pristupu personalu v porodnici...
ak mate skusenosti s Krcom, alebo Neratovicami, rada sa necham poucit...poprosim len pripadne negativne skusenosti, potom sa lahsie vybera, co urcite clovek neunesie... 😝
vsade sa najdu spokojni, ale aj nespokojni ludia, no ak viete objektivne poradit a pomoct, budem len rada...dik 🙂

glia
autor
23. feb 2008

tak teda taky velky ohlas som necakala... 😀 😀 😀 vase skusenosti s porodom v krci som si prestudovala, vacsina z nich je negativna, resp.su tam veci, ktore mi moc nesedia...ak bude vsetko dobre, asi pojdeme do neratovic...ak ma niektora z vas skusenosti s porodom tam, budem rada, ak sa so mnou podelite...pozitivne reakcie ma povzbudia a tie menej nadsene ma donutia este hladat dalej... 😕
tak dik a prajem vsetkym vela stastia...

susik77
23. feb 2008

ahoj glia, kolegyna rodila v neratoviciach a des 😒 ze vraj tam davaju na jednu izbu zeny, kt. cakaju na porod-s kontraskciami-so zenami, kt. uz porodili 😒 a mala blbu skus. s dr., kt. ju sila...
ja som rodila v podoli a super-ale pre teba je to uz neskoro-da sa zaregistr. do 13.tt. este by si stihla Prahu-Apolinare-to je 2.najlepsia porodnica...resp. rovnako dobra ako Podoli.Prip. Motol-ale tam uz sa tiez musis registrovat

dagmik
23. feb 2008

gli, tak já jsem rodila v Neratovicích a byla jsem tam maximálně spokojená. Je teda pravda, co píše susik...nemají tam speciální místnost tzv. hekárnu....rodičky v 1. době porodní dávají na jednolůžkové pokoje, když jsou však obsazeny, asi tě dají na volné lůžko právě už třeba k těm maminkám s dětma...toho jsem se taky obávala....ale nakonec jsem měla štěstí na jednolůžkový pokoj. Personál je skvělý. Nezažila jsem tam neochotného člověka. Všichni jsou milí a s kojením ti sestřičky pomůžou, to je naprostá samozřejmost. Já měla problémy, protože malý se nechtěl přisát, takže u nás furt někdo byl. Jedna sestřička s námi strávila skoro celou noc - tu poslední, aby nám pomohla. Vše se nakonec podařilo. Jinak je to tam takové rodinné i ten přístup...protože je to malá porodnice. Opravdu bych jim dala jedničku s hvězdičkou...vůbec jsem si tam nepřipadala jako v nemocnici. Na tom jednolůžkovém pokoji se mnou mohl být i manžel - celou dobu. Spal tam se mnou. Je to ale za poplatek. Ale mně to nesmírně pomohlo, hlavně psychicky, ale i fyzicky, neb můj porod nakonec skončil CR. Zkrátka rozhodně doporučuji. Kdybys měla ještě nějaké dotazy, napiš mi do IP pošty, ráda ti je zodpovím.

glia
autor
23. feb 2008

babenky, dakujem za vase reakcie, krista, vsetko som si precitala...ale ono to je asi vzdy o konkretnej situacii a o ludoch...hlavne preto hladam porodnicu s prijemnym personalom...s malym sme boli v mladej boleslavy a bolo to o nervy... 😖

krista
23. feb 2008

Glia no přesně tak, záleží právě koho tam chytneš, já teda taky nejdu do porodnice v mém bydlišti, radši si zajedu cca 22km a tam jsou reference dobré, už jsem tam párkrát byla všichni jsou strašně milí až to neni možný, no docela se tam i těšim 😅

petra.vavra
23. feb 2008

Gia - já rodila v Neratovicích a úžasné...bydlím taky okres MB, kdyžtak se můžem sejít a povyprávím 🙂 každopádně jen doporučuji.

janah.
23. feb 2008

Ahojky,
nerodila jsem ani v jedné, ale Krč je vyhlášená kojením. Je tam snad i ta laktační liga a prej, když se nerozkojíš, tak tě snad ani nepustěj domů 😀 😀
Jinak snad nic moc. Záleží co preferuješ....

susik77
23. feb 2008

janah: ja som prave pocula, ze ta laktac.liga len buzeruje a nepomaha 😒

glia
autor
23. feb 2008

petro a kdeze to byvas? uz som rozhodnuta pre neratovice, musim tam zavolat, zistit, ako to je s registrovanim, lebo odvsadial mam ine info, tak nech to neprepasiem...
vsetkym vam dakujem za pomoc... 😉

sofik
24. feb 2008

ahojte! Ja som rodila v krči a není to tam moc slavné. Je tam velmi vela izieb a sestričky to tam moc nestíhajú. hygiena sprch hotová katastrofa a wc ani nevravím, Neratovice by som doporučovala viac a budeš tam mat aj viac kludu, pretože na Krči to nazažiješ. Stále tam niekto behá a je to tam velmi uponáhlané. Už by som tam viac nešla rodit, zvolila by som si menšiu porodnicu. 🙂

petra.vavra
27. feb 2008

Gia- bydlím v Mladé Boleslavi, tak kdybys chtěla můžem se sejít...každopádně do Neratovic se od Nového roku musíš zaregistrovat, bez toho tě nepřijmou, protože tam mají opravdu nával a doporučuji MuDr Tomáš Bílina, je to přímo primář oddělení gyn-por. a je naprosto úžasný, ordinuje pondělí 13-15 a čtvrtek 8-12, 13-15 a nikdy se nestane, že by odešel aniž by neprohlédl poslední pacientku, protože je to tam někdy opravdu na hlavu...kdybys ještě cokoli potřebovala a nemohly bychom se sejít napiš mi na petra.vavra@seznam.cz a můžem komunikovat takhle ..... hezké těhu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre