Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

sandrika
23. máj 2008

veru este nie celkom tem zapalovy parameter ma stale 21 a ma mat max 10 aj to najlepsie 0 ale bojuje je tosilný chlapcek neda sa len tak teraz chodime kazdy den po kontrolach musime cvicit vojtovku co je o drzku narocne na cas a hlavne psychyku nakolko drobcek pri tom od bolesti velmi place ale musime pre neho urobit všetko 😵

mien
23. máj 2008

sandrika tak ti prajem všetko dobré a Samkovi aby už bol źdravý, neboj zvládnete to

sandrika
23. máj 2008

ja mam Lukaska 🙂 dakujeme

mien
23. máj 2008

áno Sandrika prepáč

paula58
24. máj 2008

ahojte babz moja skusenost s doktormi a sestrickami podla mna super nemozem ani slovko zle povedat som tu uz 4dni a podla mna v pohode pristup ked sa vi chovate pekne tak aj sestri aj dr,no najdu sa vynimky ale to vsade,ako sa mate Sandri Lukinko je krasny

alienka
24. máj 2008

Pauli, a kde lezis? Na gyn I ci uz na cakacke?

gurti
24. máj 2008

Cau Pauli, tak ako? Blahozelam k Natalke, dufam, ze ste zdravucke a porod bol v pohode...a kto vas odrodil, aky bol porod?
Vidis, uz to mas za sebou a zvladla si to...ja som bola tiez vcelku spokojna a detske sestricky skoro vsetky zlate a ochotne. Ozaj a uz aj kojis?

sandrika
25. máj 2008

gurti to sme sa museli v porodnici strtnut 😉

gurti
26. máj 2008

ano Sandrika...ja si ta pamatam...ja som 1.maja rodila. V jedalni si obcas za compom sedela...a zrejme pisala sem, co nove s Lukym...ale teraz uz je lepsie, ze?...ja som byvala prevazne na chodbe, skoro stale za mnou chodil manzel a za tebou tiez asi tvoj drahy povzbudit, aj preto si ta pamatam

sandrika
26. máj 2008

je lepsie ale ten zapalovy parameter nam este stale neklesol tak ako by mal.......cize ma 21 a norma je do 10 tak behame stale po doktoroch na odbery arozne injekcie chuda moje.....no hlavne ze sa mu doma nepohorsilo , 1.5 som mala normalne termín ja 🙂 ano chodil za mnou muz casto ale hlavne koli malickemu lebo ho chcel vidiet

gurti
26. máj 2008

1.5. si mala termin? 🙂 to je nahodicka...nam to vyslo presne na termin. Fajn je, ze ste doma a nie v tom "chorom" prostredi, uvidis, ze maly zacne postupne mocniet...ved je bycik, nie? ...a byci maju tuhy korienok.
Opatrujte sa.

lucka0122
26. máj 2008

ahojte ja mam tiez len dobre skusenosti s dokotrmi aj so sestrickami..boli mile ked si ty mila tak aj oni k tebe....

sandrika
26. máj 2008

Diky aj vy sa opatrujte inak Misko je zlatucky

gurti
31. máj 2008

vdaka Sandrika, ved aj Luky je uzasny, dufam, ze CRP uz je lepsie.

sandrika
31. máj 2008

kleslo ale len na 17,9 😠

lucinkaaa
6. jún 2008

Videli ste niekto vcera o piatej na markize tu nadstandardnu izbu na porodnickom? Co na to hovorite? Vraj to vyslo cele na 500.000 Sk. Ak som to pochopila dobre, tak ide len o jednu izbu, ale podla mna za tie prachy to co som videla... ze za oknom hned "postaveny" sprchovaci kut... no uf.... by som si rozmyslela...

lucinkaaa
7. jún 2008

nikto nic?

majada
7. jún 2008

Ja som to videla je to len jedna izba za jeden deň sa platí 1000Sk

lucinkaaa
7. jún 2008

to je dost premrstene nie? 😕

nika000
8. jún 2008

ahojte.kamoška čaká bábo a ide rodiť koncom júna tak spomínala že za otca pri pôrode sa už platí 2.500sk 😕
za izbu že 300 ale tiež som počula že 1000 tak ako píše majada .

gurti
8. jún 2008

to uz 2500SK za otca pri porode? ...to stihli v priebehu mesiaca zvysit? Nechce sa mi verit...a za tu nadstandardnu izbu je to tiez vela 1000 za den

adal
8. jún 2008

Lucinkaaa, no ja som to nevidela, škoda, nič bližšie o tom ani neviem, no uvažujem, že druhé dieťatko by som aj tak išla priviesť na svet v B. Štiavnici, takže uvidím. Dúfam, že to stihnem, pretože ak druhý pôrod bude rýchlejší ako ten prvý, tak to stíham zase len do Rooseveltky, aj to neviem, či by som neporodila už vo výťahu, xixixi 😀 😀 😀
Ahoj nika000, dávno si sa neozvala, ako sa má maličká? Napíš do Banskobystričaniek 🙂 🙂 🙂

lucinkaaa
8. jún 2008

skoda ze ste to nevideli, ten zaber teda stal za pozretie.. 😕

majada
8. jún 2008

no keď žena ani bábo nemajú problemy tak zaplatí za 4dni 4000Sk to je dosť...ja som tam bola 15dní tak teda 15 OOO len za to aby som mala na izbe sprchu je dosť... 😖 🙄

lubi22
8. jún 2008

A co je v tej sume 1000 Sk? Moze tam byt aj manzel? Ak ano, tak by to nemuselo byt az take hrozne, v ZV je to 800 Sk za den na nadstandardnej izbe aj s manzelom plus este suma za stravu pre neho, co je myslim akolo 150 Sk za den.

mimabb
8. jún 2008

ahojte mamulky! prajem vam a vasim drobciatkam vsetko len to naj!!!!
tiez sa chystam rodit v BB nemocnici... chcela som sa len opytat, ci na porod este davaju nocne kosele, alebo si mam doniest nejaku starsiu svoju? pred 9 rokmi, ked som tam prvykrat rodila, tak sme mohli chodit len v tych ich koseliach...

majada
8. jún 2008

mimabb: kedˇsom rodila ja pred 11r mala som tiež len tú ich vtedy bielu s modrým županom...
Teraz som mala svoju vlastne som si teraz musela už všetko sama doniesť okrem košele aj vložky, plienky pre dieťa jednorázove ,príbor adť...

l

majada
8. jún 2008

lubi22 neviem či môže byť na izbe aj manžel ale vidí sa mi že asi nie ...

gurti
8. jún 2008

mimabb, urcitei si vezmi svoju koselu a najlepsie aj dve, bo hore na sestonedeli je dost teplo, budes sa mozno potit...a aj krvacat, budes sa lepsie citit...tak drzime palceky, nech vam to dobre dopadne.

mimabb
8. jún 2008

gurti dik! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre