Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

gurti
8. jún 2008

mimabb...a mas aj dohodnuteho lekara k porodu?

alienka
8. jún 2008

Baby, sa mi teraz nieco mari, Sandrika spominala, ze je na tej izbe len jedna postel /samozrejme okrem tej pre babo/, tak manzel tam asi na noc nezostane 😕, to je ta tisicka potom dost.
Mima, no ako pise Gurti, jednu koselu si zober na porod a este jednu-dve na zvysny pobyt.

mimabb
8. jún 2008

gurti: zatial sa neviem rozhodnut, chodim k molitorisovi do poradne a chcela by som pri nom aj rodit... este mam cas 2 mesiace na rozmyslenie 🙂
bojim sa totiz toho, ze ked si zaplatim, tak sa ostatni o mna ani neobzru...

nika000
8. jún 2008

gurti keď som rodila ja tak sa neplatilo ešte nič za otca.tiež sa mi nechce veriť že by sa platilo 2.500sk
ja si myslím ale že za otca pri pôrode by sa platiť nemalo 😠

ja som košele za deň menila aj dva krát .dosť som krvácala

ahoj adal 🙂 máme sa fajn ďakujem za opýtanie .určite napíšem

gurti
8. jún 2008

mimabb...napisala som ti moju skusenost s Molim, tak kukni IP

nika000: no ja len cerstvo pred mesiacom, 1000-ka bola za manzela, ale nelutujem

alienka
8. jún 2008

ja som rodila pred rokom, to sa este za doprovod neplatilo, ale urcite by som zaplatila, velmi mi pomohol 😉
2500 je za epiduralku a neviem, ci tolko nie je aj za porodnu asistentku

gurti
9. jún 2008

mas pravdu alienka... mne manzel tiez pomohol, urcite by som nemenila. A za porodnu asistentku je 2500,-

paula58
15. jún 2008

ahojte dievcata no som rada ze mam po ale malinka ma vytrapila 28 hod tak nic moc ale stalo to za to a epi nic moc pre mna sto ludi sto chuti mozno by to bolo ok al mne ju prisli neskoro pichnut a aste sa na mna aj vykaslali mala byt pri mne a vstrekovat mi podla intenzity bolesi a odysla na 2 hod a to som uz bola po porode tak ja nemam dobru skusenost a porod stal za to mam babiku ktoru som chcela a lubim ju a nevratila by som ju spat do bruska ani nahodou sme stastny rodicia.Odrodil ma DR.Bala taky mlady ale starali sa o mna DR.Molitoris A DR.Jenco a boli pri mne aj pri porode vsetci traja a boli zlaty na to ze som robila dost rososo velmi si chvalim aj sestricky na cakacke co ma odrodili s doktormi boli stale somnou ale skoda ze neviem ako sa volali,ale inak som bola spokojna so vsetkymy.Ako sa mate dievcata ja mam len chvilku teraz za chvilu sa drobcek zobudi a mam po.

gurti
15. jún 2008

Ahoj Pauli...no ze sa aj ozves. Ale chapem, je to teraz ine, popri Natalke si najst cas aj na ine veci, ale ty si rychlo najdes system a budes vsetko hravo stihat.
Fajn, ze si spokojna s pristupom lekarov a sestriciek...ti tam ako-tak sprijemnili tie dlhe hodiny plne bolesti. A s odstupom casu sa ti to nebude zdat az take strasne, aspon mne to uz take zle nepride.

paula58
16. jún 2008

gurti mas pravdu juj ale uz mam po a som stastna mala mi chvilku buva tak som sem skocila zase,gurti tvoj maly je krasnucky aj pekne meno si mu vybrala ty si rodila v B.B?ako si bola ty spokojna,? 🙂

gurti
16. jún 2008

pauli, veru tes sa z malej, bo velmi rychlo ti bude rast, tak si ju vychutnaj, pokym je take krasna drobnucka.
Moje dojmy inak podobne ako ty, bola som vcelku spokojna, len som mala podstatne kratsi porod ako ty, epi by sme uz urcite nestihli, Dr. Molitoris ma odrodil a aj mi pomohol, ked boli problemy. Sestricky na pericentre boli tiez zlate. Ked budes mat cas, pridaj Natalkine fotocky.

lucka0122
16. jún 2008

ahoj evicka no ako sa mate?ani sa neozvete ani nic/o dake dva tyzdne uz budem v badine tak sa mozme spolu prechadzat..pa daj pusinku natalke od nas..

klaudinka21
21. jún 2008

iii co sem nikto nechodi?dako je tu mrrrtvo ☹

nika000
22. jún 2008

ahoj klaudinka 🙂

sandrika
22. jún 2008

ahoj Nika 🙂

nika000
23. jún 2008

ahoj sandrika 🙂 ako sa máte ?luky je krááááááááááááásny

sandrika
23. jún 2008

Díky Nika už oveľa lepšie zajtzra a v stredu nas čakáveľa kontrol tak som zvedavá ako dopadnú

rumka
25. jún 2008

maminy neviete niečo o plávaní s detičkami v rooeweltke?

sandrika
25. jún 2008

neviem rumka , ale aj ja tam chcem chodiť

majada
25. jún 2008

dievčatá ak niečo o tom budete vedieť dajte vedieť aj ja by som chcela chodiť na plávanie...

gurti
26. jún 2008

baby ja viem len o jednej babe, ktora vedie kurzy plavania s detickami, ale v Megagyme. Prve mesiace chodieva domov a s babatkom sa clapka vo vani, potom dalsi kurz sa uz chodieva tam. Tento prvy stoji asi 800 SK

majada
26. jún 2008

gurti: to akože pride k tebe domov...?no neviem to by sa mi asi nepáčilo...
ja chcem chodiť do bazenika s malým...

sandrika
26. jún 2008

aj ja chcem chodiť do bazénika...
ja zase viem o Starách horách tam je vraj super v bazéne čistá voda stojí to 1.900,-Sk na mesiac poistensci VšZP 1.700,-Sk no ja nemám auto takže staré hory asi nie...

majada
26. jún 2008

ja tiež potrebujem niečo v priamo v Bystrici nájsť lebo tiež auto nemám a ani vodičák... 😒

sandrika
29. jún 2008

ja budem chodiť do tej nemocnice je tam čistejšia voda

spika
30. jún 2008

Ahojte, neviete niečo bližšie o epidurálke v tejto nemocnici? Ja si ju vybavujem, už som aj zaplatila, len ma zaujíma, či je potrebná osobná konzultácia s vybraným anesteziológom a aké vyšetrenia sa vyžadujú kvôli epidurálke.....

rumka
2. júl 2008

no tak o plávaní v Rooswetke som nezistila nič ale na plavárni začínajú od 4. septembra tu je kontakt www.banby.sk chcela som hlavne teraz keď je teplo lebo zase na jeseň ak bude zima a potom ísť von 😒 lebo auto tiež nemám ☹ no uvidím

sandrika
3. júl 2008

spika neviem viem len , že moja suseda čo so mnou ležala v nemocke mala z epi ukrutné bolesti v hlavne a potom jwej museli robiť krvnú zátku, ale myslím, že treba rozhovor s anesteziológom drž sa

majada
3. júl 2008

rumka ja som chcela tiež teraz cez leto s ním chodiť čo už... 😒

gurti
5. júl 2008

sandrika: ako to zvladas s drobcom? Chodievate nakoniec cvicit tu vojtovku? Moj Misko zacal mavat poslednu dobu strasne koliky, tak ssme z toho dobre rozbiti 😝 ...vycerpava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre