Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

petulig
8. apr 2009

no tak este lepsie🙂 ked on ine ani nemal, dufam ze mi tam nic nevyviedol kurnik. Ked on taky dopleteny cely. Ale kdeze kartu. Na kamosku nahukal ze jej neda tak mu buchla dvermi. Mne povedala nova sestricka, ze ju skusi vypytat od neho ale ze pochybuje, l,ebo ze im vkuse telfonuje a vyhraza sa ze mu pacientky beru.
tak neviem, dufam, ze aspon vysledky posle ked uz kartu nechce nech si ju necha.

jacka
8. apr 2009

neboj už by si mala problemy 😉 ak možem vediet čo to bolo za dr.?
aj moj je popleto..povedal že mám prist na sono v 2Ott 21.MáJA!!!!a ja ved to je viac ako mesiaca ...že tak pardon 😕 😠

petulig
8. apr 2009

😀 ujo Rychtarek prosim pekne🙂 pytala kartu zaciatkom aprila tak uz urcite vie ze prestupujem. Zatial mi nevola tak uvidime, ale aj takpochybujem, ze tu kartu od neho dostanem.

petulig
8. apr 2009

ahoj zunaj..tak aspon ze nie som sama, co si mysli ze jeho pristup je od veci..

aine04
8. apr 2009

babulky tiez mam obvodneho dr. rychtarecha a tiez planujem zmenu po porode. ale ja som zbabelec, ziadnu kartu pytat nejdem, nech si ju vyziada moj novy dr. 😀 , nebudem sa tam s nim natahovat... a ku komu idete chodit? ja este nie som rozhodnuta, po sestonedeli sa este pojdem ukazat k tomuto a potom navzdy zbohom, dufam. hadam niekoho potom splasim 😀

zunajda ja si ta tiez pamatam z polikliniky 😉 🙂

jacka
8. apr 2009

he he vraj ujo 😀 😀 on kedysi robil pri strej nemocnici,ak sa nemýlim....tiež som o nom veeela počula..hlaven "dobreho" 😀
aso pred 100rokmi 😉 tam robila moja sestra sestričku,chuda 😝

petulig
8. apr 2009

no ujo je to uz.Uz by mal asi aj skoncit si myslim. Sestricku ma zlatu , len musi mat nervy zo zlata ze tam vydrzala tak dlho.Este stale robi v starej nemocnici a stale ma dost zien co sa az cudujem. On si stale pri vysetreni spieva dake pesnicky a nikdy nic nepovie🙂 a ked sa spytas tak kuka ako puk, ze co sa odvazujem..🙂 atak. ja idem k Fruhwaldovi. O tom som pocula zatial same pozitiva tak dufam, ze to bude ok.

aine04
8. apr 2009

Fruhwald bude asi o chvilu pacientky vidlami prehadzovat 😀 . vsetky sa chystaju k nemu. ja som rozmyslala aj nad niektorym co maju ambulanciu v nemocke, len tam je nevyhoda ze ordinuju tak 1-2 krat do tyzdna. ale zase urcite su to dobri dr...

petu, ked mna vysetruje dr. rychtarech tak si stale nieco somre 😀 . a ja neviem ci mu mam odpovedat alebo nie, kedze nepocujem co to somre...

jacka
8. apr 2009

no mna by švihlo keby si vypiskoval 😉 ja to totiž neznášam aj ked moj muž to robi,by som vraždila 😀
Ten moj dr.tiež čušká ale ked sa opýtam tak pekne vysvetli.Už som chcela od neho odist ked som čakal prve ale nejako som to nestihla.... 😉

jacka
8. apr 2009

aine aj ja som chcela prveho matuška ale manželík mi to zamietol 😀 tebe sa to už klepe na dvere držim palčeky 🙂

petulig
8. apr 2009

to si spieva aine 🙂 len to nikto nerozozna. Minuile som sa ho pytala ked mi robil prvy krat sono vnutorne ze ci mozem aj priatela zavolat, tak nie ze by mi dopovedal, ale zacal notit..CHtel bych byt vic nez pritel tvuj...🙂 som sa nevedela dosmiat🙂 a odvtedy ked pridem tak furt to iste si noti..neviem co mi chce naznacit, ze by som mala draheho opacit asi
a ten fruhwald no ved uvidime aky bude. On mal aj predtym vela pacientiek a je jediny co ma vsetky sona pekne pokope. Teraz je aj vela tehotnych a vsetky predsa chceme tu najlepsiu starostlivost

jacka
8. apr 2009

petuling 😀 😀 😀 teda to je pripad 😉 A už si bola u Fruhwalda?

petulig
8. apr 2009

idem buduci piatok k Fruhwaldovi tak som zvedava. Rovno ho poprosim o sono ak sa bude dat.

jacka
8. apr 2009

len popros že si ešte normálne nemala,určite ti ho spraví 😉 a chceš vediet čo budete čakat? 😉

petulig
8. apr 2009

jasne budem mila, ale budem sa asik hanbit🙂 bo ze vraj to velky fesak je. To bude tazke xi.
Jasne chcem vediet, uz sa neviem dockat. Aby som vedela, ze ako ladit vecicky🙂

aine04
8. apr 2009

petu to si spieva? 😀 tak chvalabohu, ze som mu neodpovedala 😀 😀

jacka, mne manzelik zamietol hadam vsetko. ale pri matuskovi nebol az tak nastojcivo odmietavy, tak som zacala babo volat matusko a uz ho tak volame stale obaja 😉 . bude sranda ked sa nakoniec narodi dievcatko. ze je to chlapcek nam povedali len raz - na sone v poliklinike to objavil dr. molitoris, odvtedy nam to nikto nepotvrdil ani nevyvratil, vraj nevidno...

jacka
8. apr 2009

a je mladý 🙂 😉 ja ho nepoznám...žeby som aj ja skočila k nemu?? 🙂 😀 😀

máte vybrane mená...my sa neviem dohodnut 😉

petulig
8. apr 2009

no do 40 ky vraj, takze mlady. A fesak. aspon tak tvrdia baby. My sa nevieme dohodnut absolutne. Chcela som Matusa aj ja,ale to by mal meniny a narodky dost pokope. Tak teraz drahy vymyslel Tomasa. Jakub sa mi paci ale to z prievviskom mi nejde dokopy. A dievcenske no tak to neviem vobec. Teda ja by som aj vedela, ale drahy je narocny 🙂jemu sa len Zuzka paci.

jacka
8. apr 2009

aine ..ty chlapy 😉 no to bude sranda ked budete čakat dievčatko 🙂 ..hlavne nech je zdravé 🙂

mia78
8. apr 2009

ahote ale ste sa rozpisali ,my sme teraz chory .
sia hej stym Paluchom mam aj ja taky pocit obcas sa ho ani opitat,ale mozno je to tym ze tam maju stale vela a potom nestihaju.
a pri porode sa nebojte pokricat ja som kricala az ma vraj na chodbu bolo pocut co tam svokra stala a nikto my nic nepovedal.
tiez cakam na sono uz my hadam povie co to cakame aj ked vela kupovat nemusim lebo my ostalo po malom ale tie krasne vecicky po obchodoch stale lakaju 😀

my mena este nemame ,muzik povedal ze budeme vyberat po sone ked budeme vediet co to bude 😀
ale mne sa paci pre chlapca Max, Marco, a pre dievca Lujza,Veronika,Viktoria tak uvidime ako sa nakoniec dohodneme.. 😀
a vy ste uz baby vyberali dake mena?

petulig
8. apr 2009

mne sa chlapcenske pacia Jakub, Alex, Matúš a dievcenske Nella, Emma, Natalia alebo Laura, ale zatial sa drahy nechytil ani na jedno.

jamaat
8. apr 2009

Čafte.
Fruhwald je odo mňa o 3 roky starší, takže má 37. 🙂

Čo sa týka sona, tak do istého tt na začiatku tehu sa robí vaginálne sono. Až potom sa robí cez brucho.

aine - tá fotka, čo sa pretláčate bruškami, je perfektná! 😀 .........Máš to za pár, tak sa drž a daj potom vedieť, čo a ako a čo.

petulig
8. apr 2009

fiiha to az taky mladas 😀 no kuurnik to ide byt xi

leniccka
8. apr 2009

baby tak som bola dnes na tom 4D... ja som uchvatena 😉 😀 bolo to uzasne, doktor je naozaj profik a odbornik... som spokojna a stalo to za tie prachy 😉 mozem len odporucit

leniccka
8. apr 2009

teraz som si vas docitala a pekne ste tu rozobrali fruhwalda... no baby mozem vam povedat ze aj ja po porode odchadzam od rychtarecha prave k tomuto dokimu...
a fruhwald mi povedal ze kartu od "bohusa" brat nemusim lebo on ju nepotrebuje a na poistovnu to tiez nahlasi a bohusovi pride uz len vypis z poistovne ze o mna prisiel.... takze ziadne trable, ani natahovacky... proste pohoda s prestupom... ale pojdem zaniest sestricke cokoladu lebo ona je poklad 😉

sia222
8. apr 2009

čafte baby.no ale ste sa rozpísali 🙂 dnes.konečne táto tema žije zozačiatku ked som sem začala chodiť na tuto temu si hovorím bože s kým tu ja pokecám bo som prisťahovalec do BB a nemám tu známe a kamošky s tehotenskou knižkou no a tie ostatné su fajn ale ich chápem že ich to až tak nezaujíma ked nie su tehu.

mia ja si tiež myslím že to je tým že maju vela.jnapr aj na toho švarca nadávaju a ku mne bol fajn na sone.ja idem zajtra ale na sono mi nevypísal minle tak asi nebudem mať zajtra sono.ale isto chcem isť na to 4D. ajj moja dcéra je akási uchrchlaná ale aj v ich triede bolo teraz vela chorích detí.tak sa uzdravte.

petulig tak daj púdru bledšieho na ksicht ked sa budeš červenať tak aby to tak nebolo poznať.jáj musím povedať mužíkovi že tu píšete že ten dr čo robí to 4D sono je hezoun nech ho podráždim trocha
inak s tým sonom napr ked ja som chodila do tn s detmi tak sono sa robilo pobiedne a vnutorné vobec nebolo to nemali v nemocke.a teraz aj v poliklinike nám robia čo tam chodíme zozačiatku vnutorné a pak cez brucho.mne už naposledy v 16tt robili cez brucho.dovtedy len zospodu.inak ked začalo byť to vnútorné sono a robili mi to dávnejšie prv krát v tn tak ked som videla doktora ako bere primeros tak som nechápala čo ide robiť 🙂 😀 to zospodu je asi citlivejšie zobrazenie.tak to asi neurobil až takú chybu robí sa to tak ale to spievanie to musí byť fasa 🙂aj ja mám nelu ale petronelu takže ju voláme podla počasia raz nela raz peťa a syn je filip

asi si sa mu páčila ked spieval že by hcel byť viac ako priatel chlípnik starý 🙂 ešteže si nespieva" sex je náš" od lucie

jacka
8. apr 2009

jej to je taký mlady????ten dr. pekne 🙂 vidim že len ja tam budem chýbat 😀 😀 ...sa teda namaká pri vás 😀

no sia to by si asi nedovolil 😀 sice je plno blbých dr. 😀
no mne robil sono vnutorne len v 6tt ale potom len pekne cez bruško...

sia222
9. apr 2009

leniccka a tak super aj ja sa už neviem dočkať kedy tam pojdem. tam ti povedali pohlavie či už si vedela predtým? a na tej diagnostike čo robia na tom 4D ti čo skumali teda malinkej?

petulig
9. apr 2009

leni super, bola som zvedava ako bolo. Tak isto pojdeme aj my. Ved to za to isto stoji. Normalne budem mat motyle v bruchu pred vysetrenim 🙂My rozmyslame, ze by sme v sobotu sli do Madarska pozriet, ked to kazdy tak chvali. Nieco malo uz aj krpcovi pozriet, neboli ste niektora?

aine04
9. apr 2009

jamaat diky 😀, ja som teraz hlavny sumo v rodine 😀

co sa tyka dievcenskeho mena, tak som pocula ze pri nastupe do porodnice musim nahlasit aj dievcenske, ale ked my sme si uz taaak zvykli na Matuska 😀, nahlasim to aj ako dievcenske 😀

petuli, od nas z apriloviek bolo vela bab pokukat v madarsku a nevedeli si vynachvalit, vsetky odtial dovliekli veciciek... minimalne teda kocik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre