Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

paula58
12. apr 2008

demetria,tak super potesila si ma aj mne vraveli ze sa to pomenilo troska ze su aj sestry ochotnejsie a j celkovo nevies ci su aj nadstandartne iby akoze to sa pytam len tak,a ozaj ako si bola so Svartzom spokojna vela zien na neho nadava aky mas pocit ty,Ja sa porodu bojim aj keby ma mal ten najlepsi doktor odrodit,ale vravia aj to ze ked sa rychlo otvaras tak nieje problem ziadny ale to otvaranie krcka je tazke baby vravia tesne pred porodom skac na lopte niekto behaj po schodoch ale neviem ci to pomaha podla mna individualne,ale ked pride cas tak sa budem snazit robit vselico aby to slo lahko 😉 ZAcinam 34 tt 🙂

sandrika
12. apr 2008

paula robia práve jednu, ale bude tostáť 1.000,-Sk na deň a nebude tammanželská posteľ ,alelen pre mimi a mamu

demetria
12. apr 2008

mne sa Swartz pacil 🙂 ma sice taky suchy zmysel pre humor, ze chvilu trva, kym si clovek uvedomi, ze zartuje, ale inac sa mi fakt pacil. najma to, ze mi nepovedal kriveho slova, asistentkam zakazal tlacit mi na brucho, ze to bez problemov zvladnem sama a najlepsie bolo, ze mi maleho hned podal, co ta starsia generacia lekarov nezvykne. sitie sice bolelo jak slak (pri prvom porode som necitila), ale zase ma zasil tak, ze som uz rano bez problemov sedela 😀

paula58
12. apr 2008

dakujem sandri to dost 1000sk nie?Swartz vravia ze je arogantny a a tak ale 100ludi 100 chuti mne je jedno kto ma odrodi ln nech je to rychlo ja sa bojim ze sa budem dlho otvarat ☹ vtedy je to ze vraj hrozne ked ta nehaju vytrapit ☹

sandrika
12. apr 2008

paula ja si svoje užívam už od noci tak viem čo je tonechať človeavytrápiť a aké je to ,keďsa nejdeš otvoriť ja mám kontrakcie už 16 hodin astále nič anivoda mi neodtiekla....

paula58
12. apr 2008

moja tak to je hruza vsak a nic ti baby neporadili na otvaranie ?aj ja sa bojim ze sa nebudem dako rychlo otvarat boze mne strasne trpne pri debrach az mi je s toho zle ☹ Drzim ti palceky nech mas uz po a vsetko dobre dopadne 😉

debra
12. apr 2008

ahojte babenky....sandri,aj ja mala dlho kontrakcie...najskor take slabe a potom postupne zosilnovali 😒 a trvalo to celu noc a este aj nasledujuci den....ale som to prezivala doma,lebo ma z nemocnice vratili domov/ze nie som este otvorena/a kedze som z BB,tak radsej sla domov,bo vraj zbytocne by tam lezala...a k tomu aj tie nepravidelne kontrakcie som mala...mama mi vravela,ze si mam pozerat hodinky a stopovat kolko kontrakcie trvaju...a ked uz boli 7 minutove v pravidelnyx intervalox,vyrazili sme do nemocnice... 😀 a ja hrdinka,som sa ničoho nebála,vtedy som si vôbec neuvedomovala nejaky strax alebo bolest,ale len to,aby som to uz mala co najskor za sebou a drzala v naruci zdrave dietatko...a samozrejme som nexcela nikoho pri porode...mama by urcite odkvicla a manzel detto 😀 paula neboooj,uz ti hovorila,ze to zvladnes....a baby,ak by som vam mohla poradit,pri kontrakciax sa nestahujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lebo to spomaluje porod.....fakt!

debra
12. apr 2008

a este k tomu vraj prvorodickam trvaju kontrakcie dlhsie ako viacrodičkam....tak sa baby drzte....zvladnete to...pa 🙂

sandrika
13. apr 2008

debra celú noc som mala uplne kľud takže mám ešťe určite kopec času

rumka
14. apr 2008

demetria to nsom prekvapená aké zmeny tam nastali s kúpaním ja som rodila v januári a sestra chodila každý deň kúpať detičky pod tečúcou vodou a ešta musela nechať odtiec aby šla teplá a pri odchode bola názoru že kúpať treba každý deň. no ja kúpem každý druhý deň a keď mala Lucka soplíky aj dlkšie som nekúpala len som umývala riťku tváričku a rúčky 😲 😨

debra
14. apr 2008

rumka,to ešte stále kúpu pod tečúcou vodou?hoci musím napísať/neviem síce prečo/ale mojej malej sa to vtedy páčilo...čušala ako pena keď ju kúpali...a ozaj sa xcem opýtať na tú nadštandardnú izbu...je na oddelení novorodecov?alebo šestonedielok?a môže tam byť aj manžel?a koľko stojí?

sandrika
14. apr 2008

debra na oddelení šestonedelia ona je tead vonku mimo oddelenia, ešťe nie je dokončená, manželská posteľ tam nie je čože manžel len cez deeň a stáť bude údajne až 1000,-&sk na deň 😝

nika000
15. apr 2008

tak to je teda dosť 1000na deň ☹ Zvolen pýta 500 myslím

sandrika
15. apr 2008

ano 500 😉
Caves Nika ako sa držkáte??
Ja sa mám poslednédva dni super.... 😉

nika000
15. apr 2008

ahoj sandrika máme sa dobre vyšiel nám už prvý zúbok 🙂 a ty sa ako držíš?lukáško poslúcha?kde ideš rodiť v B.B?

sandrika
15. apr 2008

Nika no zatiaľ poslúcha ja musím rodiť v BB s mojoumamou jetoveľmi ťažké...ale druhé určite nie
Gratulujem k zubku 😉

debra
15. apr 2008

sandri..tak si počkám na tú izbu nadštandardnú pri druhom... 😀 ale týx 1000Sk na den to je fakt veľa...ale je dobre,že také niečo vymysleli,lebo tú nadštandardku už má každá velká nemocnica,len Bystrica to nemala 😒 a myslím si,že aj tie sprxy by mohli dať do poriadku... 😉

sandrika
16. apr 2008

debry no len škoda,že tam nebude manželská posteľ a neviem zdá sa mi , že aj sprchy prerábali

rumka
16. apr 2008

neviem debra len čo čítam ako napísala demetria ale ani moja Lucka neplakala keď ju kupali

sandrika
16. apr 2008

Nemáme dáke nové ohlasy od babuliek čo boli rodiť už potom ako sa prerobilo šestonedelie???

lucka0122
16. apr 2008

a ked siju tak to neumrtvia?ja sa boji iba nastrihnutia a sitia..

debra
16. apr 2008

jeeeej lucka,ako tak čítam,tak rodíš v máji...aj moja kamarátka má podobný termín jak ty,čaká dvojičky/párik/tak to sa asi stretnete 😀 neboooj ti už po porode a po tyx bolestiax už bude max.jedno,že ta zašívajú...hovorím z vlastnej skúsenosti...inak mne veľmi pomohol odvar z repíka na umývanie ran po zašití...rýxlejšie sa mi zahojila 😀

lucka0122
16. apr 2008

debra mam ist este v pondelok na predoperacne vystrenie ze ak by nahodou daco bolo lebo som mala mam 152cm....tak neviem...ale mavam zapchu so zeleza a dnes som mala hnacku a je mi akosi divne...bolia ma kosti chrbat zadok svaly nohy uz aby sme to mali za sebou a malemu aby som uz mala pri sebe...

rumka
16. apr 2008

lucka0122 umrtvia mne dala dr.inekciu a vôbec nič som necítila normálne som mala s ňou pokec smiali sme pohodička len keď sa jazva hojila mato bolelo a zaberala mi na to studená sprcha lebo tá jazva je zapalená a treba to schladiť a aj ten repíkový odvar ja fajn

demetria
16. apr 2008

debra - uz sa to tu pisalo, sprchy aj WC su uz prerobene 🙂

debra
16. apr 2008

no však aj ona možno porodí skôr...dvojičky sa väčšinou skôr 🙂 tak nex ti to dobre lucka dopadne...myslím pôrod...a idš mať cisarák?

paula58
17. apr 2008

ahojte baby prajem pekyn den aj ja mam taky pocit v s tehnach ako svalovku ,Lucka ked budes na icq tak mi prezvon popiseme,drzim ti palce nech ti vsetko dobre dopadne 🙂

rumka
17. apr 2008

ahoj maminy ako sa dnes máte?

sandrika
17. apr 2008

rumka ja nie dobre prečítaj si u Bystričaniek 😒

debra
17. apr 2008

inak som xcela akurát dnes napísať...že čo je s paulou...si sa neukazovala,ja že už si aj odrodila 😀 baby dnes som videla Dr.Hunáka,mal na sebe takú smiešnu čiapku a lakoval drevo 😵 😵 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre