Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

olivia31
20. nov 2013

@gimli274 No si ma teda potešila už sa tam teším 😒 no , ale mi nie sme v Anglicku ......a práve že tam aj v Belgicku robia len sono a vôbec ženu nepozerajú od spodku tak sa sekol .......no tak potom aby aj niečo nezanedbal takýto doktor. Ach jaj .

olivia31
20. nov 2013

@lilli110 No ja si určite niekoho zazmluvním pretože ak mám natrafiť na takéhoto dokt. tak to určite nechcem ....kašlem na peniaze radšej si to poistím. 🙂 🙂 🙂

lilli110
20. nov 2013

@olivia31 Ináč presne, to máš pravdu. Vidíš, sme chceli kúsok spoznať tých doktorov, tak tu máme prvého 😒 uvidíme, kto bude nabudúce. Ja tam asi skúsim zavolať v pia a popýtam sa na tie stery na streptokoka. Nieže mám náhodou takúto pliagu a kým to zistia, tak aj porodím. Vtedy som to totiž vôbec necítila.

lilli110
20. nov 2013

@olivia31 možno mal len zlý deň 😀 ja dúfam, že budem mať šťastie na doktora. Tak tohto prvého môžeš asi škrtnúť zo zoznamu 😀 to škoda peňazí. Skúsim pozrieť na neho referencie 😉

olivia31
20. nov 2013

@lilli110 Tak to som už škrtla nič ja pôjdem za tým Hudecom nech mi poradí ak si nemôžem jeho nech mi dá typ.

lilli110
20. nov 2013

@olivia31 Pozrela som tie referencie. Sú super. Tak asi sa zle vyspal....al.nespal vôbec 😀

olivia31
20. nov 2013

@lilli110 Inak keby som mala mail na Hudeca tak mu napíšem, či tam v stredu bude a či by bol ochotný sa stretnúť a poradiť mi.

olivia31
20. nov 2013

@lilli110 kde si to našla ?

lilli110
20. nov 2013

@olivia31 na www.lekar.sk Možno sú tak na nich aj kontakty...mail a pod. Zvolíš si tam odbor gynekológ pôrodník a BB.

olivia31
20. nov 2013

@lilli110 Ďakujem pekne idem to pozrieť .🙂 🙂 🙂

vladka83
20. nov 2013

Dnes som bola v BB c.297 Dnes mal sluzbu Macejka , neviem ale nemala som z neho dobry pocit a som velmi sklamana ☹ Nie aby ma vysetril , ale 1. otazka preco som prisla tak zdaleka atd. ved mal papiere tak sa mal do nich pozriet asi ! 😢 😢 😢 😢 😢 sestricka mi urobila ctg , bola velmi zlatucka , a on mi nic nepovedal ci je vse ok, kukol ma zo spodu a nic, len napisal papier a dovi dopo 😠 😠 😠 Nic neviem .

vladka83
20. nov 2013

Ale citam tu , ze aj vy nie ste velmi spokojne

lilli110
20. nov 2013

@vladka83 ahoj. Písala som ti. Tiež som tam dnes bola. Presne tie isté pocity mám z neho. Ja som okr.BR a tiež mal divné poznámky. O ničom vyšetrenie. Ja som tu písala o tých steroch na streptokoka. Robili ti to už?

vladka83
20. nov 2013

Mne to robila este moja gynekolgicka

vladka83
20. nov 2013

@lilli110 Teba aj hned objednali na dalsiu stredu ci?

gimli274
20. nov 2013

@lilli110 mne robili streptokoka tu v nemocnici na poradni, našťastie tam bol 1.krát iný dr. (Palúch) tak ten mi to urobil..a ten mi spravil aj sono, bol veľmi milý. Tento Macejka mi povedal, že sono mi možno urobia akurát tak keď už prídem rodiť... Neviem, možno je aj dobrý odborník ale tak oničom sa správa, že na mňa veľmi povzbudivo nepôsobí...

lilli110
20. nov 2013

@vladka83 Áno, objednali ma rovno na ďalšiu stredu? Teba tiež?

lilli110
20. nov 2013

@gimli274 Ako tak čítam, tak máme z neho všetky rovnaké pocity... 😒 Asi tam v piatok zavolám.

olivia31
20. nov 2013

@lilli110
@gimli274
@vladka83 No dievčatá tak ja dúfam, že tam v stredu bude niekto iný nie tento Macejka bože to je teda prístup no som zvedavá v stredu kto tam bude ....bože zlatý Vodecký 🙂 😉 .......lilli110 daj mi potom vedieť keď tam budeš volať v piatok čo ti povedia?

vladka83
21. nov 2013

@lilli110 mna neobjednal , lebo pre dany problem nemusim rodit v BB. A to uz nechapam , snad Primar Lehotsky vie co ma robit a co povedal a nie nejaky gynekolog. JA sa nevzdavam, idem zistit danu vec a zase sa tam objednam. Dievcata nechcela som, ale si idem asi zamluvit lekara, zaplatim si ho, ale dufam, ze urobi vysetrenia ako sa patri. teraz ani neviem kolko maly vazi , ci je v poriadku, hlavna vec ze tam podpisujete papier, ale co ma spravit lekar to uz je ine. Neverila som ze jeden lekar moze tak znicit den buducej mamicke. A to ze mal zly den , to nema co spaja s jeho profesiou, predstavte si ze mate dieta v skole a ucitelka by mala zly den , to si ho ma vybit na tom dietati co zato nemoze?.

vladka83
21. nov 2013

@vladka83 Opravujem sa nie primar, ale prednosta Lehocky

lilli110
21. nov 2013

@vladka83 Ale toto nechápem. To je predsa tvoja vec, v ktorej nemocnici sa rozhodneš rodiť. Bez ohľadu na to, či ťa niekto odporučí. Mňa sa môj lekár tiež pýtal, kde budem rodiť, koli tomu, aby mi vedel dať odporúčací lístok na tieto vyšetrenia. Tiež nie som z BB. Povedal totiž, že kam ma vypíše na pásy, tam by som potom mala ísť aj rodiť. Tak to je fakt zvláštne. Zajtra sa tam objednaj. Veď predsa nemôže od teba chcieť, aby si 3 týždne pred pôrodom riešila takéto veci. To už by sme mali mať predsa aspoň relatívny pokoj. Nie takéto starosti koli jednému doktorovi. A verím tomu, že o týždeň natrafíme na niekoho iného 😉 ja tam tiež idem zajtra volať.

olivia31
21. nov 2013

@vladka83 Tak to máš pravdu skús ísť za Primárom nechápem prečo on má posúdiť kto kde bude rodiť ty sa sama môžeš rozhodnúť ....ja tiež idem zazmluvniť a čo som pozerala tak skúsim Bornaya skúsim mu zavolať, alebo mu na píšem či by bol ochotný ....ja to nechcem nechať na náhodu kašlem na peniaze ....ale pôjdem v kļude tam a nebudem stresovať čo a kto tam bude ......no veď práve však žiadne sono to čo je ako vie ako je otočené bábo a čo placenta však mne to kontroloval celé tehotenstvo ....nechápem ako to môže takto vyšetrovať .....sa normálne obávam kto tam bude v stredu.🙂

lilli110
21. nov 2013

@olivia31 @vladka83 A ináč prečo nám neurobil to sono, tak to fakt nechápem. Také chabé argumenty. Chcela som vedieť, koľko malý váži, tiež či je všetko ok. Potešilo by ma, kebyže už máme aspoň 2,5 kg. Prvý syn bol totiž dosť maličký. Presne v termín pôrodu mal len 2,5 kg. To vtedy ešte robil Vodecký tieto vyšetrenia. A kontroloval cez sono všetko...plodovú vodu, ako je bábo otočené, srdiečko, placentu, upresnil PTP... No bolo to proste úplne niečo iné. Toto včera bola komunikácia o ničom.

olivia31
21. nov 2013

@lilli110
@vladka83 Presne ako píše lilli110 to je len na tebe kde sa rozhodneš rodiť môžeš kde chceš aj v BA 😀 ...ja tiež nie som z BB a tiež som sa rozhodla rodiť tu a basta a čo jeho do toho ......skús tam zajtra zavolať a objednaj sa tam znova. 😉

olivia31
21. nov 2013

@lilli110 No však čo ak tam niečo nieje ok a on to zanedbal ....ja by som nepodpísala papier keby mi dal pretože potom on je krytí a ty si všetkému porozumela a basta....no ja tiež pevne dúfam, že tam bude niekto iný. Inak skúsim zavolať tomu MUDr. Bornay .

lilli110
21. nov 2013

@olivia31 @vladka83 Baby, ale ja nechápem, prečo to on vôbec rieši, odkiaľ sme. Mňa sa tiež na to včera pýtal, prečo v BB, keď nie som odtiaľto. A keď som začala odpovedať, teda vysvetľovat, čo vôbec nemusím, tak ma ani nenechal dohovoriť a vraví, že...veď dobre, dobre...

lilli110
21. nov 2013

@olivia31 Bornay je vraj milý. Možno príde on v stredu, keď už ho spomíname 😀 vieš, ibaže ten papier nám dala podpísať ešte sestrička, keď sme boli na pásoch a tie vyšetrenia s ňou boli ok. Ona bola zlatá. To sme nevedeli ešte, čo nás čaká, keď príde doktor...

olivia31
21. nov 2013

@lilli110 Aha no tak nepodpíšem až keď ma vyšetrí doktor a basta .....však nemôžem niečo podpísať niečo popredu 😀 no som ja teda zvedavá inak som pozerala ktorý doktori sú písaní na ambulan. no je to už neaktualne kedže tam Jenčo nieje a táto ambulancia tiež nie.

jerry
21. nov 2013

bystrická pôrodnica? pokiaľ odrodíte bez problémov a rýchlo, tak je všetko v poriadku, ale akonáhle sa vyskytne nejaký problém tak ho dokážu vyšpikovať do "dokonalosti". Zazmluvňovanie doktora? dodnes som to dosť dobre nepochopila, však majú za svoju prácu zaplatené či nie? Moje kamarátky rodili v BB bolo aj dobre aj zle, každé tehu a pôrod je iné, ale osočovať sa na pacientku s kompiláciami že prečo už dávno nie je na rozpise cisárskych rezov (čo sa tam mala sama dopísať) je trošku moc. Myslím, že pôrodník by sa už teda mohol vedieť trošku vcítiť do pocitov ženy ktorá niekoľkokrát prišla o plod a teraz trpne ked sa jej to konečne podarilo aby bolo všetko v poriadku a neprišla už o v podsate donosené dieťa. !!!!
Dva krát som rodila v Štiavnici, bolo super úžasne ako na dovolenke, lekári si ma neposúvali aj ked som mala problém a nečakali jeden na druhého, že to snáď vyrieši niekto za nich. Nikoho som nezazmluvňovala, jednoducho bol problém vybrať si toho naj ked boli všetci fajn. Rodila som na prvý sviatok vianočný v noci, primár mal voľno ale aj napriek tomu prišiel ma dvakrát skontrolovať (bol tam síce aj službukonajúci) nakopilo sa tam viac problémov. Nikto so mnou ani s mojim dieťaťom ani rodinou nejednal akože ich obťažujem. Som šťastná, že je možnosť vybrať si nielen doktora ale aj zariadenie, kde privediem svoje dieťa na svet. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre