Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

vladkaluckalukas
25. nov 2013

Kocky prosim Vas, strasne vela je tu prispevkom, nemam velmi cas sa tomu venovat, viete mi poradit kedy ordinuju a kde je a cislo dveri na rizikovu ambulanciu v poliklinike? A ako to tam funguje a aki su lekari? Lebo teda ja mam syndrom bielych plastov a potrebujem citlivy pristup a hlavne ono uz to cele znie tak desivo..rizikova ambulancia......
DAKUJEM

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 Ahoj tak zajtra som teda zvedavá kto tam bude a ako dlho tam budem sedieť 😉 v pondelok tam bola doktorka Durišová alebo tak nejak neviem či si to dobre pamätám písala mi to jedna baba.

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 Ahoooj. No už sa celkom teším. Hádam to bude kus o inom. Ja prídem okolo pol 9 aj so sestrou. Tak potom na mňa v pohode krič 😀. To ty už možno aj budeš vedieť, kto nám príde 🙂 a možno budeme mať šťastie a doktor príde hneď ráno.

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 No uvidíme ja idem spolu s manželom 🙂 . No dúfam, že to bude všetko prebiehať tak ako má . Musím si ešte pochystať fľašku na vodu a niečo pod zub . 😀

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 No to áno. Ja som bola teda minule riadne hladná, keď sme toľko čakali 🙂 Veď ja som bola minulé tiež so sestrou, ona potom odišla do školy. Ale aspoň mi rýchlejšie ušiel čas. A kedy si mala testy na cukor? Kukneš dátum? Možno sme sa stretli už tam 😀

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 glukózu som mala 20.09. .....no uvidíme ako to pôjde zajtra . 😒

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 počuj, ale to sme sa tam fakt stretli 🙂 ja som bola tiež vtedy. Boli sme tam štyri kusy 😀 😀 😀 Podľa mňa budeme mať zajtra šťastie na niekoho, kto bude fajn 😉

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 Tebe nebolo zle keď si to pila ? A máš tmavé vlasy? 🙂

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 Áno, tmavé vlasy 🙂 keď som to pila, tak nie, vypila som to hneď hádam od hladu. Potom som odišla na tie dve hoďky. Rozdýchať to. Potom to na mňa totiž prišlo. Ty si tam bola sama v čakárni?

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 Áno a išla som ako prvá .🙂 a sestrička ti otvárala okno že?

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 asi otvárala 😀 to sme tam boli spolu dnu? A to my sme sa stretli vtedy pri Novamede? ...a potom zas asi mesiac na to raz v poradni?

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 To neviem ja som išla ako prvá potom tam bola ešte jedna baba ktorú tiež poznám ....a potom tam bola ešte jedna ju čakal manžel aj s dievčatkom vonku ....a potom si tam bola ty si sedela na stoličke a sestrička ti otvárala okno a kázala ti zhlboka dýchať boli sme tri dnuká. 🙂 🙂 🙂

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 😀 no tak ja už teraz neviem. Máš dobrú pamäť 😀

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 No tak to nevadí ja viem asi kto si len neviem či si ťa dobre pamätám ...myslím tvár len viem , že sme tam boli tri ktoré sme mali tmavé vlasy.

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 no, ja si tváre tiež nepamätám. Ale toto náhodou áno, že sne mali tri tmavé vlasy 😀 sedela si v čakárni pri okne, al.pri dverách do ambulancie?

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 keď som prišla tak asi pri okne a potom oproti dverám asi no už neviem presne a išla som si potom aj ja kúpiť vodu a vrátila som sa naspäť a inak vy ste všetky išli preč iba ja som tam sedela v čakárni. Ešte som vám vravela, že to nieje také hrozné, že sa to dá vypiť. 🙂

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 Nooo, tak už možno viem 🙂

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 Nooooo tak možno zajtra 😉 ....idem sa okupať nech som zajtra najkrajšia 😀 hihihi

lilli110
26. nov 2013

@olivia31 😀 som chcela napísať to isté 😀 akurát som si bola zapáliť sviečky v kúpeľni. OK, tak zajtra sa vidíme.

lucinka1104
26. nov 2013

Teraz čítam papiere Dr ked ma pozrel zo spodu nehovoril nič len ma to bolelo trochen aže hrdlo 2,5 polotuhé otvorená na špic prsta

olivia31
26. nov 2013

@lilli110 Tak si to uži ooooo aj sviečky ..........no ja len také kúpanie že troška vody lebo ak si sadnem do vane na zadok tak sa nedokážem potom postaviť. 😀

lucinka1104
26. nov 2013

sorry to nebolo sem :🙂))

lilli110
27. nov 2013

@olivia31 Ahoooj. Zase mi nechcel spraviť tie testy na streptokoka, že si mám vraj zavolať k svojmu doktorovi, či mi ich robil. Tak som povedala, že mám výtok a zobral mi ster 🙂 A este ma potom poslal aj na sono vedľa ku Schwarzovi. Bola som tam do 13.00. Ešte ďalšie dve baby, čo boli na pásoch tiež druhýkrát. Bol "vtipný" ale v pohode, dalo sa. Tak malý už má 3kg a to ešte 3 t do pôrodu 🙂 prvého som trojkilového rodila a to bolo 3 týždne po termíne. No tak som zvedavá. Aj sestra sa mohla ísť pozrieť na sono. Tak jej všetko poukazoval. Tak nabudúce ťa to možno čaká tiež 😉 A na koľkú máš prísť?

olivia31
27. nov 2013

@lilli110 Ahoj tak super ....však videl v papieroch, že ti to nerobil nechápem . Mne sám od seba ako nemôžem nič povedať bol celkom milí pekne sa rozprával aj mi povedal aby som si dávala pozor a snažila sa ležať . Fakt bol celkom fajn. Aj papiere pozrel tak zbežne aj si všimol, že som po ivf . Aj sa pýtal kedy mi robili sono aj to pozeral a , že dobre na budúci týždeň stačí keď mi urobia kontrolne. No a objednala ma na stredu o 8.00.

lucinka1104
27. nov 2013

@lilli110 na ten ster pozor trvať na nom mne skoro kvoli tomu umrel synček no aj tak vyšiel negatívny a mala som to svinstvo

olivia31
27. nov 2013

@lilli110 Tak to je už riadny chlap super a to ešte naberie do pôrodu. Tak musel mať dobrú náladu no mne keď robil v 12 tt tak mi tiež poukazoval . Tak som zvedavá do kedy tam budeme v stredu.

lilli110
27. nov 2013

@lucinka1104 No veď to, že ja som to mala tiež pri prvom pôrode, zistili mi to asi v 36tt. Dali pri pôrode antibiotiká a bolo to ok. A ináč toho sa tiež trochu bojím, že teraz mi môže vyjsť negatívny, ibaže streptokoka, môžeš dostať aj deň pred pôrodom. To muselo byť ináč hrozné, čo sa ti stalo. Esteže to dobre dopadlo. Veď práve, že ono sa to nezdá, ale môže to narobiť veľa zlého.

lilli110
27. nov 2013

@olivia31 Tiež som zvedavá dokedy a hlavne kto príde 😀 dnes bol ináč celkom v pohode oproti min.týždňu. Veď práve, to je chlap, nech už veľa nenaberá, tak decentne 🙂 s mierou. By som ti este napísala, čo mi povedal...pošlem správu 😉

olivia31
27. nov 2013

@lilli110 Som sa pobavila 😀 ......hlavne, že je v poriadku ....no uvidíme kto tam bude ....inak sme sa rozprávali aj s manželom, že fakt nemáme koho zazmluvniť jedine už ak tak primára. 😀 Som už s toho na nervy .

lilli110
27. nov 2013

@olivia31 Skús sa opýtať ešte Vladky83, koho jej poradila tá kamoška. Lebo ja tiež netuším, koho by som si vybrala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre