Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lucka0122
25. apr 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | Zrušahojte sandrika mi napisala....Luky sa narodil po ukrutnych bolestiach,neotvarala sa porod jej vyvolavalai a o 6.15hod.ho na smrt vycerpana vytalcila.ma 52cm a 3030g...

paula58
25. apr 2008

Lucka a kto sandru ju odrodil?tak uz to chudiatko ma za sebou a teraz hlavne aby boli zdravy ak budes s nou pisat atk ze jj srdecne gratulujem 🙂

paula58
26. apr 2008

uz viem primar 🙂

lucka0122
26. apr 2008

ahojte to kto napisal na mna ze porusuje pravidla?

sandrika
26. apr 2008

Ahojky mam zlu spravu Luky ma silny zapal zobrali mi ho do inkubatora bude tam asi do piatku uvida sa ako bude nevedia co mu je konkretne len ta hodnota ma byt max 10 a luky ma 113 hrozne som plakala a to som ho na noc po tom mojom velmi tazkom porode dala na noc prec lebo somspala len hodinu a teraz mi ho zase zobrali nasilu som taka smutna

nika000
26. apr 2008

Sandrika to ma mrzí že Luky má problémy 😢 prajem vám skoré uzdravenie a neboj všetko bude o.k.

lucka nerozumiem aké pravidlá porušuješ 😕 ?

lucka0122
26. apr 2008

boze sandrika chudiatko je mi to strasne luto.....nika hore je napisane ze som porusila pravidla..neviem ake ani ja...

paula58
26. apr 2008

Luucinka ake pravidla ci co?Sandri moj drzim palce nech sa maly vyliecka chudiatko mas to tazke fakt najprv tazke kontrakcie,tazky porod a este aj toto ☹

sandrika
27. apr 2008

s lukaskom to vyzera velmi zle dostal krvacanie do celeho telicka , ma selest srdiecka a neviem co vsaetko ma vela zlych vysledkov ja nerozumiem preco co som komu urobila

mna viac trapi to ze nema takmer ziadne krvne dosticky, velmi malo bielich krviniek a vela cervenych.....je celty dopichany vsade na rukach nohach pichali ho do mozgu no a to krvacanie + este ta infekcia a zltacka

nika000
27. apr 2008

sandrika myslím na vás a veľmi veľmi držím palce aby bolo všetko o.k.

paula58
28. apr 2008

ahojte baby dnes som bola na kontrole u doktora Molitorisa v pohode dr.chcem sa opytat ci neviete ked mam napisane ze hrdlo dlzky 2 cm,branka zatvorena,kolko ma byt hrdlo normalne.dakujem ak mi viete poradit. 🙂

debra
28. apr 2008

sandri držkaj sa...myslím na vás a želám všetko dobré,hlavne veeeela zdravíčka pre Lukyho...dufam,že sa už má lepšie a že je vše v poriadku

nika000
29. apr 2008

sandrika ako sa máte?
l

paula58
1. máj 2008

ahojte dievcata nemozem spat tak sem pisem mate niektora Bystricanka skusenost s epiduralkou?neviem sa pre nu stale rozhodnut 😒

lucka0122
1. máj 2008

evik ty co spat nemozes?kedy ides na kontrolu?v pondelok?ja zajtra zase....som zvedava co mi povie....

paula58
1. máj 2008

Ahoj Lucik juj nemozem uz davno som sa nevyspala riadne a dnes do rana mi kamoska rodila tak zvedava ako to dopadlo ci uz ma po alebo nie,Juj som nedockava ja idem na kontrolu v pondelok,daj vediet co ti povedal kedy rodis 🙂

nika000
1. máj 2008

ahojte baby 🙂
paula ja som epiduralku nemala.povedala som si že keď to zvládli iné zvládnem to aj ja.teraz by som ju už ale asi zvažovala .jedna baba keď sme boli spolu v poradni tak sa na to pýtala nášho doktora a ten to vraj moc neodporúčal že to ide aj do mlieka tak neviem ☹

lucka0122
1. máj 2008

evi a ktora kamoska rodila ta miska?

nika000
1. máj 2008

ešte som zabudla baba čo so mnou ležala na šestonedelí tak tiež chcela epidurálku ale nemal jej ju kto pichnúť pretože obidvaja anestez.v tom čase mali dovolenku

paula58
1. máj 2008

Nie Luci taka ina koleginka,tak som zvedava co na to povie 🙂

nika000
1. máj 2008

baby ako sa má sandrika neviete?

lucka0122
2. máj 2008

nika sandrika nedviha neodpisuje tak neviem vecer jej zavolam

nika000
5. máj 2008

ahojte baby lucka a paula ako sa máte?

jasumat
5. máj 2008

ahojte, neviete, ako sa má Sandrika?
Pozerala som jej album, a vyzeralo to, že malý Lukáško má vážne problémy a je na JIS-ke.
Bože, držím jej palčeky, nech to zvládnu. Mám z toho divný pocit, keď ani nedvíha telefón. Dúfam, že je to iba pocit!

evka39
10. máj 2008

babule,len tak som sem nazrela a vidím,že sa strachujete o sandriku a Lukáška tak napísala do témy banskobystričanky,že malému je lepšie 🙂 už asi nieje na jiske ale na patolog,novorodenci a je v inkubátore ale výsledky sa zlepšujú....

lucka0122
10. máj 2008

ahoj nika zatial sa neotvaram tak neviem ci porodim v auguste ci kedy.....uz je to vela..takto cakat...uz chcem mat maleho pri sebe a mat po tom.....lukasko vraj sa ma lepsie...

paula58
11. máj 2008

ahoj Nika ja sa mam fajn ale uz mam toho tiez dost,ale tesim sa ze uz to bude za par ved uz ked som do teraz vydrzala ale je to uz na nervi 😒 mam uz velmi nohy opuchnute to je ketastrofa,ale uz hadam to bude fakt za par za tyzden sa mi krcok o 1cm zmensil tak uvidime 🙂 A ty sa mas ako?Nika?

mesiac666
12. máj 2008

ahojte baby, ako sa mate?chcem sa vyjadrit k tym nadstandard izbam, uz su hotove len mali problem s vodou, a este sa nevie vobec kolko bude stat

paula58
13. máj 2008

ahojte babulky vcera aj dnes som mala taky hlien priesvytny ale nie so ziadnou primesou krvi ani ncoho moze to byt ta zatka alebo nie neviem ale do teraz som to nemala 🙂 dakujem za odpoved

gurti
13. máj 2008

ahojte,
pridavam moju skusenost s porodom v Roosweltke. Rodila som pred par dnami, presne na termin. Rano mi odtiekla voda, vecer o desiatej som uz rodila. Do nemocnice sme isli az vecer.
Lekara som dohodnuteho nemala, nechala som to na nahodu. No mala som pri porode manzela, co mi velmi pomohlo, hlavne pocas nekonecne dlheho zasivania. Sluzbu mali prave doktor Molitoris a Paluch. Nas odrodil Molitoris a hoci neprekypoval zrovna vrelym slovom, po odbornej stranke bol skutocne profesional a hlavne dosledny. Porod bol zevraj tazky, maly bol dost velky, no zvladli sme to...a dokonca bez hysterickeho vrieskania.
Oddelenie sestonedelia ma prijemne prekvapilo, hlavne tie nove sprchy a WC, clovek sa hned lepsie citi.
So sestrickami mam prevazne dobru skusenost. Vacsina z nich boli ochotne a ustretove. Takze baby, nebojte sa, nie je to take strasne, ako vsetci hovoria.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre