Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

olivia31
27. nov 2013

@lilli110 A už niekoho zazmluvnila?

lilli110
27. nov 2013

@olivia31 Netuším, ale chcela. Skúsme jej napísať.

lilli110
27. nov 2013

@vladka83 @olivia31 Ahoj Vladka. Objednala si sa teda do BB? A budeš chodiť tam. Vieš už, ktorého doktora si ideš zazmluvniť? ...čo ti mala poradiť tá kamoška. Daj tip 🙂 🙂

olivia31
27. nov 2013

@lilli110 Ja som jej písala do ip tak ak sa ozve tak ti napíšem. 😉 Inak som dnes riadne unavená. A ešte jedna vec tá ambulancia je tam teda riadne hnusná . Bllll aj ten systém kde sa vyzliekaš a potom aj druhá hneď za tebou no hrôza.

olivia31
27. nov 2013

@vladka83 Ahoj budem rada ak sa ozveš a dáš nám na niekoho typ ak ti teda kamoška poradila....lebo mne dnes sestrička povedala, že nevie koho pretože viac menej tam už nemáme koho zazmluvniť pretože sú tam teraz lekári ktorý nezazmluvňujú . Mne už ostáva osloviť len primára.

lilli110
27. nov 2013

@olivia31 No je to tam dosť odveci. Hlavne, keď sa vyzliekaš a zrazu niekto klope a cez tie dvere ťa akurát tak fajne vidieť až na chodbu 🙂 ja mám teda dnes tiež dosť. Domov som prišla o pol 4 a nevládala som už nič.

lenika21
28. nov 2013

@lilli110
@olivia31 ahojte. Baby dlho ste cakali v tej nemocnici. Ja mam ist v stredu na 7:45. Sestricka ma upozornila ze budem mozno dlhsie cakat pokial budu mat porod 🙂 tak som zvedava ze dokedy tam budem.

lilli110
28. nov 2013

@lenika21 @olivia31 Ahoj. My tam v stredu budeme tiež 🙂 však olivia...pokiaľ ty dovtedy porodíš 😀 tak pekne ležať a zadok hore 😀 😀 Ja som bola zatiaľ dvakrát objednaná vždy nq ráno medzi 8-9 hod. Minule som odchádzala o 11.30 a včera o 13.00 tak asi 🙂 Príde doktor, ktorý ma práve službu, čiže to sa dozvieme až ráno a podľa toho, či nahodou nie je pri pôrode. Takže to môže trvať aj dlhšie 😒 tak ako posledné dvarazy 😀 ale sestrička nám dovtedy urobí CTG. A ešte jedna podmienka...aj keby bol doktor voľný, musí nás byť 8 kusov, aby prišiel dole 😝

olivia31
28. nov 2013

@lilli110 Ma nestraš ja sa ešte nechystám rodiť 🙂 až o dva týždne najskôr ešte nech je tam ...Ja som sa ešte dnes objednala na kozmetiku na 9.12 aby som bola pekná na pôrodnej sále 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....myslíš, že keď som takto otvorená na 1,5 cm hrdlo mäkké v strede, pre prst priechodné, tak to mám napísané , že to už môže byť na pôrod ? To asi nie to môžem ešte mať aj dva tri týždne nie? Ma nestraš. 😒 😉

olivia31
28. nov 2013

@lenika21 Ahoj ja som bola objednaná na7.30 a odchádzala som o 11 hod no uvidíme ako to pôjde v stredu. Ale je to tak ako píše lilli110 a ak nám bude robiť sono tak to bude určite na dlhšie? Zober si určite vodu a niečo pod zub.

lilli110
28. nov 2013

@olivia31 No tak ja som na 1cm, hrdlo polotuhé, na špičku prsta...no a to mám mať termín týždeň pred tebou 🙂 🙂 A to sa chystáš na miss, či čo? 😀. Počkaj, aby si nedopadla ako ja, párkrát som potlačila a vyhádzala sa mi celá tvár 😀 som bola nádherná...ako bosorka 😀 😀

olivia31
28. nov 2013

@lilli110 Nie len som už dávno nebola tak som to chcela ešte stihnúť no ale teraz fakt neviem keď som už takto otvorená bože tak to sa už normálne obávam. A ty si už ako dlho takto otvorená ? Aj včera si takto bola?

lilli110
28. nov 2013

@olivia31 Ja som takto týždeň. Od min.vyšetrenia sa mi zmenilo len to, že krčok sa mi skrátil z 2,5 cm na 2 cm.

janka_89
28. nov 2013

@lilli110 možno riadne blbá otázka a strapoším sa ale čo, skúsim 🙂 včera moja kamarátka písala na fcb že si videla druhého synovčeka a že to bolo krásne . ty si včera bola pri dr a bola s tebou aj tvoja sestra, čakáš druhého chlapčeka a si z okresu Brezno.. tak reku či ty nie si sestra mojej kamarátky 😀 i ked pravda je že netuším v koľkom mesiaci je kamarátkina sestra. jej meno je Zuzka Sojaková.. ak náhodou nie, tak si ma nevšímaj 😀

lilli110
28. nov 2013

@janka_89 😀 žiadna blbá otázka. Je to moja sestra 🙂 Zuzka chodí teraz so mnou každý týždeň k dr.a včera ma náhodou poslal na sono, tak sa odo mňa už ani nepohla a doktor súhlasil, že sa môže pozrieť 🙂 dokonca chce byť aj pri pôrode, ale je až druhá v poradovníku 😉

janka_89
28. nov 2013

@lilli110 haaaaa, som to tušila 😀 Zuzka je moja veľmi dobrá kamarátka, na OA sme spolu chodili a pomáhala mi vyberať moje svadobné šaty 🙂 mala mi prísť aj na svadbu ale sa jej nedalo tak bola len na obrade... to je také super toto, že tu človek stretne fakt aj "známych" 🙂 viem aká je Zuzka teta takže si viem predstaviť že ti je veľkou oporou, ved prvého synovčeka zbožňuje nadovšetko veru 🙂

lilli110
28. nov 2013

@janka_89 O chvíľku ti ide písať 😀

janka_89
28. nov 2013

@lilli110 jj správa na fcb mi už svietila 😀

olivia31
28. nov 2013

@lilli110 no tak si myslím, že ešte dva týždne vydržím aby som ešte všetko po stíhala. 😉 Dnes som za lenivú iba som upratala a navarila a som celý deň v pyžame . 😀 😀 😀 nič sa mi nechce a asi ide snežiť je tu zatiahnuté a strašná zima . Tak to asi aj počasie na mňa vplýva . 😝

lilli110
28. nov 2013

@olivia31 Tak ja som na tom rovnako. Ráno som odviezla malého do školy a odvtedy som v pyžame 😀 o chvíľu pôjdem po neho. A tiež sa mi podarilo peň navariť, zapnúť práčku a požehliť. Ináč nič 😝 ale ak aj dva týždne, tak to akurát stíhaš tu kozmetičku 😀

lucinka1104
28. nov 2013

Baby , že lenivé a čo ste ešťe enchceli urobiť ja keď som lenivá ani nevarím len hodím pizzu do rury :🙂))) veľké upratovanie bolo včera som si 7 hod ani nesadla dnes len nakup, deti do škôlky odniesť na obed po ne a nič , žaludok ma trapi tak nevládzem ani stáť

lilli110
28. nov 2013

@lucinka1104 Ale ty si si to včera nadrobila 😀 máš nárok na relatívne voľnejšie dni. To ja by som mala problém po takom dni vstať čo len z postele 🙂

olivia31
28. nov 2013

@lilli110 Tak oprať som oprala aj ja alebo práčka? 😀 no inak nič nevadí mám super sestru tiež sa volá ako tvoja 😀 Z hihihi sranda tak ona príde a určite mi aj požehlí ..a má narodeniny v stredu 4.12 aj brat len je medzi nimi rozdiel 10 rok. sila čo 😀 a ja som na Silvestra 😀 a ten náš drobec bude tiež v Decembri . 😀

lucinka1104
28. nov 2013

@olivia31 ja sa chystám rodiť na Silvestra podľa mrchy mam termín 1.1.2014 a ty si Olivia ???Lebo ja sa rozhodujem medzi Oliviou, Lorianou alebo Luckou po mne 🙂

olivia31
28. nov 2013

@lucinka1104 Olivia aj Lucka sú fajn mená 😀 .

lilli110
28. nov 2013

@olivia31 Super sestra 😀 tak toto pri tej mojej nehrozí, to skôr jej by mohol prísť niekto požehliť 😀 😀 😀 @janka_89 nebonzni ma, že ju tu takto ohováram 😝 😀 Olivia, tak to vy budete mať v decembri samé oslavy 🙂 a si sa pekne vyhla odpovedi 😀 @lucinka1104 Olivia je pekné meno 😀

janka_89
28. nov 2013

@lilli110 haaaa, neboj, nič nepoviem 🙂

vladkaluckalukas
28. nov 2013

KOcky, halo....prosim, ktora ste rodila u docenta Bielika? Mate ake skusenosti s nim? Ja som teda z porodu dosrata az za usami a potrebujem velmi citlivy pristup a bude ma rodit pravdepodobne on, tak sa potrebujem pripravit.
DAKUJEM

lenika21
28. nov 2013

@lilli110
@olivia31 no tak sa tesim aby som si aj nejaku perinu zobrala ze podriemem kus 🙂 tak to bude zaujimave. Sa tam hadam aj stretneme. Sa bojim aky bude doktor dufam ze mili lebo potom ma tam uz nikto nedostane. 🙂 ja som strachoput a riadny 🙂 uz nech to mam za sebou.

lilli110
28. nov 2013

@lenika21 Určite príde nejaký milý doktor 😀 😀 a sestrička je tam super. A veď neboj, bude to v podstate ako poradňa doteraz 🙂 Myslím, že max.čo sa také môže stať, že ti zistia na pásoch kontrakcie a pôjdeš odtiaľ rovno rodiť 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre