Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lenika21
4. dec 2013

@lilli110
@olivia31
@sunnyflower baby ahojte dlho ste este cakali? Nechcela som vas rusit myslim ze viem ktore ste 🙂 vsetky tri ste boli pri sebe vsak?

olivia31
4. dec 2013

@lilli110 Ahoj dobre všetko je v poriadku napíšem do ip podrobnosti boli sme tam do 14.00 😝

olivia31
4. dec 2013

@lenika21 Ahoj prečo si sa neohlásila ? V stredu ideš znova ?

lenika21
4. dec 2013

@olivia31 no v stredu idem znovu. I ked slava to tam nie je cakas 4 hodiny a za 3 min si vonku 🙂 a tak mali ste debaty tak som nechcela vyrusovat 🙂

olivia31
4. dec 2013

@lenika21 No to tak bolo aj minule 😉 hlavne, že je všetko v poriadku. 🙂 No v stredu tam budeme aj my. 🙂

lilli110
4. dec 2013

@lenika21 Ale veď by si vôbec nerušila 😀 😀 nabudúce príď v pohode i nám 😉

lilli110
4. dec 2013

@lenika21 A ty si bola ktorá? Priznaj sa 😀 😀 Ja som bola si sestrou, tá potom odišla do školy. @olivia31 bola so svojim drahým 😉 , no ale @sunnyflower to netuším 😀 tak sa priznaj tiež 😀

olivia31
4. dec 2013

@lilli110 Ja len typujem asi ktorá bola lenika21 ..mala nápis zlatý na svetri ? A tá druhá netuším sunnyflower.

lenika21
4. dec 2013

@lilli110
@olivia31 no tak teda v stredu. Ale najradsej by som dovtedy aj porodila nech tam nemusim cakat 🙂

lenika21
4. dec 2013

@olivia31 ano presne to som bola ja. A ja som si myslela ze ta tretia bola sunnyflower co bola s Vami. 🙂 presne som vedela ktore ste sranda 🙂

olivia31
4. dec 2013

@lilli110 Už je odhalená 😀 😀 😀 som to ja dobre odhadla. 😀 😀 😀
@lenika21 No tak to by sme najradšej všetky už radšej porodili ako tam čakať.🙂 🙂 🙂

lenika21
4. dec 2013

@olivia31 a uz si si epiduralku bola vybavovat? Ja som dneska volala anesteziologicke a ta mi povedala ze prave dneska sa o tom primar rozpraval neviem s kym ci to bude povolene alebo nie. Tak jej mam zavolat zajtra ze mi povie ako to dopadlo. A ci sa to bude dat

lilli110
4. dec 2013

@lenika21 No ja som aj tak mimo 😀 ja vôbec neviem. Ja som totálne nevšímavá 😝 do mňa môžeš nabudúce v pohode šťuchnúť 😀

lilli110
4. dec 2013

@olivia31 To nechápem ako sa ti toto podarilo 😀 dobrááá 😀

olivia31
4. dec 2013

@lenika21 No som sa pýtala tej sestričky našej a ona mi tiež povedala, že nevie ako to bude pretože nechcú brať krv na tú amnio. ani obvodní ani gynekológ ani oni tam na áre ani v nemocnici na ambulamcii....proste naťahovačky .....povedala, že sa mám opýtať na áre no ja som tam dnes nestihla ísť. Prosím ťa potom mi napíš a pošli to číslo na tú dokt. Ďakujem.

olivia31
4. dec 2013

@lilli110 No som dobrý pozorovateľ hihihihi 😀 😀 😀

lenika21
4. dec 2013

@olivia31 zajtra poobede jej budem volat tak Ti potom napisem aj s cislom. Dufam ze odpoved bude pozitivna. Hadam to nezakazu. Tiez robia z toho halo pri tom je to na kazdej rodicke ci to chce alebo nie. 😠 doktor pri tom nema bolesti

olivia31
4. dec 2013

@lenika21 Ako nechápem prečo s toho robia takú tragédiu hrôza. Všade to berú normálne po celom svete. 🙂 Ok budem rada ak mi dáš info. Dobrú noc.🙂

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli110
5. dec 2013

@sunnyflower Jaaaj, ja som zabudla, že ty chodíš pondelky 🙂 a tento pondelok už pôjdeš hádam aj rovno rodiť..? 😉 Ozaj a sestrička vravela, že ste mali Hunáka v po. Aký bol? Ja som ho mala pri prvom pôrode a bol vtedy super.

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenika21
5. dec 2013

@olivia31 prave som volala s anesteziologickou a zajtra sa s nou mam stretnut lebo ze buduci tyzden ma toho vela. Rano 7:25 mam byt na B2 5 posch a ze mi vsetko povie a pouci,ma. S krvou mi nic nespominala. Tak uvidim zajtra. A ze toto moze byt posledny mesiac co je epi dovolena. Ako otras. Nevedia co bude na novy rok.

olivia31
5. dec 2013

@sunnyflower Ahoj ja som bola u Schwarza včera na sono a bol neskutočne super až som bola prekvapená.🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 No presne neviem čo ich do toho či si dáš epidural alebo nie....koľko si platila a musela si si to ísť vybrať na recept do lekárne, alebo ako to funguje .

lenika21
5. dec 2013

@sunnyflower a uz mas vybavenu tu epi? Som zvedava ako tam ja dopadnem 🙂

olivia31
5. dec 2013

@lenika21 Ok pošli mi na ňu čislo prosím ťa do IP. Ďakujem si zlatá.

janka_89
5. dec 2013

@lenika21
@olivia31 dobre som pochopila že ak budem chcieť epi pri pôrode tak to budem mať zakázané? že mi ju neposkytnú aj ked budem chcieť? a to akože aký je dôvod na to? to predsa len tak nemôžu zakázať. keby už v celej republike schválili tento stupídnu vec tak nepoviem ale prečo len BB nemocnica? akože do pôrodu mám čas a sama neviem či by som EPI chcela alebo nie ale aspoň som vedela že je tu tá možnosť ak sa pre ňu rozhodnem ale takto???? 😒

lenika21
5. dec 2013

@janka_89 no mne anesteziologicka povedala ze hadam to bude povolene aj do buducna. Tento mesiac este urcite a potom nevedia co bude. Takze to zalezi ako sa rozhodnu doktori.

janka_89
5. dec 2013

@lenika21 tak teda uvidíme, termín mám v júni, bohvie čo bude dovtedy.. ale je to blbosť a riadna že by ju doktori zakázali... podľa mňa na to právo nemajú... ech...

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre