Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

olivia31
15. dec 2013

@janka_89 Áno volajú len vtedy keď nieje niečo v poriadku. Trvá to si tak cca 10 dní. Keby to nebolo ok hneď volajú aby sa to riešilo. To je vždy tak aj keď pôjdeš na cukor tak ti povie , že ak niečo nebude ok tak sa ozvú. Pokiaľ je to v poriadku tak ti to zapíše do knižky. 😉 Nemaj strach.

janka_89
15. dec 2013

@olivia31 vďaka za potvrdenie 🙂 tak vám dievčatá prajem ešte pekný a bezbolestný večer ak to je možné... 🙂

olivia31
16. dec 2013

@lenika21
@lilli110 Dievčatá stále som dva v jednom 😒 nič sa neudialo. Takže v stredu. 😉

lilli110
16. dec 2013

@olivia31 @lenika21 Ahojte. No tak ja som na tom rovnako. Hlavne, že mám už dva termíny za sebou 🙂 a zajtra tretí 🙂 tak si tam v stredu zase posedíme 😝

olivia31
16. dec 2013

@lilli110 No asi tak len ja už ledva fučím. A dnes sme už zvažovali poobede o 18.00 či nejdeme tak mi je nanič. Bolí ma celý spodok, kríže, tvrdé bruško celú noc aj celý deň mi tvrdlo , bolí ma chrbtica a dve noci čo som nespala. Bolia ma slabiny. A mám vkuse kontrakcie no sú nepravidelné a nechcem tam ísť a budú tam na kukať mňa či som kompletná. A tak ma pichá ako by aj do vaječníka. 😝 No cįtim sa fakt zle. A ak tam budeme ešte celý deň sedieť tak to už nezvládnem.

pa_mi
16. dec 2013

@olivia31 normalne my vas je luto baby....aj sa trochu bojim toho svojho. kokos, predtym si to clovek predstavoval tak idealne (resp. mu to tak ukazovali vo filmoch 😀 ) a pritom to nie je ziadna slast....
@janka_89 ano, aj i nas volaju ked je nieco nie dobre, inak nic 🙂

lenika21
16. dec 2013

@lilli110
@olivia31 Dievcata poslusne sa hlasim ze ja tiez nic ☹ stale 2 v 1 a mam pocit ze sa stavam 200 kg slonom. Dneska som cely den po meste behala ze ci nahodou a nic akurat mi tvrdlo brucho a som totalne unavena 🙂 Takze to vyzera na stredu a dufam ze to nebude na dlho lebo neobsedim 😒 ledva som v polosede 🙂

olivia31
16. dec 2013

@pa_mi Ono je to krásne len od toho 38 tt je to už náročné a záleží aj aké máš bruško a veľké babo.......ono tam už ma málo miesta a potom ťa všade tlačí a hlavne na pľúca a nevládzeš dýchať. Neboj sa ty to môžeš uplne inak znášať. 😉

olivia31
16. dec 2013

@lenika21 Tak to ťa obdivujem, že si zvládla behať po meste. 😝 Ja ledva prejdem 100 metrov a nie chodiť po meste.

lilli110
16. dec 2013

@olivia31 @lenika21 Ja som včera absolvovala ešte nejaké nákupy, ale po hodine som už mala teda dosť 😖 ja práveže až také bolesti teda nemám, ak nerátam tie ubolené rebrá. Keby mi už aspoň trochu padlo to brucho, nech sa aspoň poriadne konečne nadýchnem. Olivia, ak ti bude fakt zle, tak choďte radšej, aspoň ťa vyšetria, prinajhoršom nechajú deň, dva na pozorovaní. Teraz to už nie je sranda. A ak ťa vrátia, že planý poplach, budeš mať aspoň istotu, že je všetko ok. Ja už som minule tiež váhala, ale prešlo to. Lenže až takéto stavy zatiaľ nemám. Lenika by ti povedala, že to je vekom 😀 😝

lilli110
16. dec 2013

@pa_mi 🙂 ahoj, práveže mne sa to v tých filmoch nezdá také ideálne, keď tam tie ženy tak hrozne kričia pri pôrodoch a fučia jedna radosť 🙂 ale dosť autentické by som povedala 😀 ale neboj, ozaj to môžeš mať úplne iné a v pohode. Ten posledný mesiac je náročný. Ibaže ja som napr.pri prvom tehu takéto stavy nemala, žiadne bolestivé kontrakcie, teda poslíčkov, len boleli trochu kosti, ale to je normálne, panva sa musí roztiahnuť. Ale to cítiš občas asi už aj teraz. A musíme len vydržať, veď nemáme na výber 😕 a stojí to za to 🙂

pa_mi
16. dec 2013

@lilli110 ano 🙂 😵

olivia31
16. dec 2013

@lilli110 No tak ja mám pocit, že to je aj tým počasím no uvidíme čo bude zajtra a túto noc 😝 Teraz mi je lepšie. Keby som aspoň tie bolestivé kontrakcie mala pravidelné. No tak dovoľ ja som ešte mladá žena. 😀 😕

lenika21
16. dec 2013

@olivia31
@lilli110 nieeee to by som nepovedala..... To tak nebolo myslene...Ale lilli ma pravdu radsej by si mala zbehnut. Nikdy nevies a kamoska mala nepravidelne kontr. a aj s nimi rodila. Ze kebyze caka na pravidelne tak do dneska neporodi 😀

lilli110
17. dec 2013

@lenika21 @olivia31 Tak ako baby? 🙂 Aká bola noc? Som zvedavá, ktorý doktor nám zajtra príde a hlavne kedy... 😒 Ja tam zajtra budem už dosť skoro, okolo 8. A som zvedavá dokedy... Keby boli aspoň tie stoličky pohodlnejšie.

olivia31
17. dec 2013

@lilli110
@lenika21 Ahojte, no noc zasa des 5 krát hore na wc a to pichanie a stále v slabinách..... kontrakcie iba dve .....no stále ma pichá v krížoch a dole v brušku. Uvidím ako mi bude dnes ak by mi bolo tak ako včera tak radšej zbehneme. Nech ma kuknú však sú tam od toho. 😝 A to je najhoršie, že mňa celú noc bolí bruško . A neviem ako si mám ľahnúť tak sedím opretá o čelo postele a tak spím. A zajtra prídeme len neskôr na 10 .00 ja tam skôr nebudem kašlem to nebudem tam tak dlho sedieť.

lilli110
17. dec 2013

@olivia31 Fúha, tak to sa veľmi nevyspíš takto. Ja našťastie spím v noci celkom dobre. A zajtra musím prísť tak skoro, lebo mám tak odvoz. Aby som nemusela cestovať vlakom a mestskou. A šoférovať už veľmi tak ďaleko nechcem. A teraz ti je ako? To ťa bolí stále?

olivia31
17. dec 2013

@lilli110 No teraz mi je fajn no to pichanie mám stále. A to bruško ma bolí v noci stále. No už tretiu noc som poriadne nespala. 😝 ☹ On sa tam asi už nemá kde pretáčať tak sa pučí a mňa to bolí tým, že mi asi všade tlačí. Keď ja to neviem posúdiť keď som tehotná ešte nebola. Jasné musíš sa prispôsobiť ja už tiež za volant nesadám.

katkaromi
17. dec 2013

maminky nemáte prosím náhodou číslo na ambulanciu fyziologickej gravidity? mne dal gynekológ nejaké číslo 441 36 34 ale tam sa nedá dovolať už druhý deň 😒 . Vidím, že za posledné 4 roky od posledného pôrodu sa nič nezmenilo a stále sa tam pol dňa čaká ...
@olivia31
@lilli110
@lenika21
Pozerám že sa vám to už blíži, želám rýchly a bezproblémový pôrod 🙂

olivia31
17. dec 2013

@katkaromi Ďakujem pekne no blíži len drobci robia drahoty ....mi chceme mať Vianoce doma a asi to tak nebude. Číslo máš dobre robia len pondelok , stredu, piatok volaj len v tom čase od 8 do tej 15.00 . Lepšie hneď ráno.

lenika21
17. dec 2013

@olivia31
@lilli110 Ahojte baby tak o polnoci mi praskla voda o tretej sme dosli do nemocnice otvorena na 4 cm a o siedmej sa nam narodil syncek Sebastian s vahou 4370g a 57 cm. Potrapil ma statocne. Takze zajtra sa k Vam uz nepridam. Zohrievam Vam postel tak sup sup. A mala som aj epidural je to super odporucam lebo hodinu take bolesti ze som myslela ze to vzdam. A pichaju ho aj neskorsie mne az na 8 cm lebo som sa nejak rychlo otvarala. A rodil ma dr. Bornay skvely uzasny chlap. Vdaka nemu a sestrickam som to zvladla lebo to tlacenie bolo tazke kedze maly bol velky. Naozaj mysim povedat ze fajn porod

lilli110
17. dec 2013

@lenika21 Blahoželám, blahoželám, blahoželám....a teším sa strašne s tebou 🙂 🙂 🙂 zvládla si to teda rýchlo na to, aký bol maličký veľký 😀 tak nám drž miesto. A čo keby sme ťa prišli zajtra na minútku kuknúť, keď už budeme čakať? Ak, tak mi pošli do ip tel. Zavolám pred tým 😉 a kojíš? Maličký papá? To si mala teda šťastie na dr. 🙂 @olivia31 však by sme šli???? Ja sa tak teším. Tak sa zatiaľ držte Leni a ešte sa ozvi, keď sa ti bude dať 🙂

katkaromi
17. dec 2013

@olivia31 Ďakujem krásne tak skúsim zajtra hneď ráno. Ja som dcérku aj synčeka tiež prenášala, ktovie ako to bude teraz... Tak ešte teoreticky to do tých Vianoc môžte stihnúť byť aj doma ;) Úplne Vás chápem že už to chcete mať čím skôr za sebou. Ja mám ešte vyše mesiaca do termínu a už teraz sa mi zle spí, stále ma niekde bolí-kríže a podobne....

katkaromi
17. dec 2013

@lenika21 Blahoželám k bábätku 🙂

olivia31
17. dec 2013

@lenika21 Jej jej jej blahoželám sa tešímmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 .....zajtra ťa prídeme kuknúť juj sa teším aj ja už chcem no možno tam do rána budem aj ja .....ja som mala takú kontrakciu, že som si myslela, že už to so mňa ide von tak som zvedavá čo sa zasa ide diať. Joj krásny riadny chlap 😀 . Aj mne pošli do ip tvoje číslo.
@lilli110 Jasné, že pôjdeme kuknút aspoň na sekundu. Zajtra prídeme možno trosku skôr lebo brat potrebuje ísť na pracovný pohovor na 9.30 do BB tak sa stretneme. Juj sa teším to ten sex jej pomohol. Určite. 😀 😀 😀 😀

lilli110
17. dec 2013

@katkaromi. Zajtra sa tam isto dovoláš. Sestrička je tam ráno s nami stále, to sme rad radom na pásoch 🙂 Ja som tiež prvé prenášala a teraz už zas 🙂 ale minule mi aj doktorka povedala, že je tam predpoklad zas. Keď už raz prenášaš, vraj to tak zvykne byť aj pri ďalších pôrodoch. A keď máš doma chlapčeka, aj dievčatko, čo to bude do tretice?? 😀

janka_89
17. dec 2013

@lenika21 jeeej, gratulujem silno moc 🙂 nech ste len zdravučkí a nech vás šíkovno pustia domov 🙂

lilli110
17. dec 2013

@olivia31 😀 juuuj, tak keď už vieme čím to asi bude, tak do toho 😀 a ak ma tam necháš zajtra samú, tak vás prídem pozrieť obe 😉

olivia31
17. dec 2013

@lilli110 Si zober, že to mala skoro na termín myslím, že len o dva dni skôr. Som sa potešila a to mala super doktora však aj ja chcem .🙂

olivia31
17. dec 2013

@lilli110 No idem sa asi vrhnúť na toho môjho. Idem ja pobehať po schodoch som sa rozhodla. 🙂 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre