• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

11. októbra 2016 
@lilli110 Ale si zober, že to mala celkom rýchli pôrod nie .
17. dec 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivia31 no veď práve, to mala. Ja som tiež tak mala prvý 7 h, ibaže ten môj mal len 3 kg. Takže toto bol dobrý výkon teda :slight_smile: @lenika21 vieš čo som sa rozhodla? ...že keď si ty porodila na môj termín, ja porodím na ten tvoj a olivia ty by si mohla medzi nami...čiže zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lilli110 No keby sa to tak dalo to by bolo super . :slight_smile: Som ja zvedavá kedy to príde . No tak to mala fakt super na to, že aký to buk.
17. dec 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli110 Ja si už nejdem myslieť, že to už bude pretože to tak nebude.....ja si to poviem ak Lenka ja budem nekonečne tehotná. :grinning: A nechám to tak a bude ako bude. :slight_smile:
17. dec 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lilli110 Tentokrát bude opäť chlapčiatko :slight_smile: doktor sa smial že je to tak jednoznačné že ak z toho bude dievčatko tak nám osobne kúpi celú detskú izbu v ružovej farbe :grinning:
A Ty máš prvé dievčatko alebo chlapčeka?
17. dec 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katkaromi teraz budem mať druhého chlapčeka :slight_smile:
17. dec 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli110 Ja som pobehala po schodoch a nič takže dnes sa to uplne zmenilo okrem tej jednej kontrakcie sa nič nedeje.
17. dec 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@olivia31 Ticho pred búrkou sa tomu hovorí :slight_smile:
17. dec 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli110 No ja už to neriešim nechávam to tak . Môj išiel ešte do Lučenca teraz poobede pracovne a volal, že kukal stromčeky no nekúpil tak už len zajtra. :slight_smile: v BB. Tak si chystám veci na zajtra a balím darčeky. :slight_smile: . :wink: Už sa ozvala Lenka tak zajtra sa vidíme.:slight_smile:
17. dec 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@olivia31
@lilli110 baby dakujem za navstevu a darcek :wink: dufam ze aj vy to budete mat coskoro za sebou a hadam sa tu v nemocnici stretneme :wink:
18. dec 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenika21 Nemáš začo to bola len taká maličkosť. :slight_smile: Maličký je krásny strašneeeeeeeee.....my sme potom blúdili dole a nevedeli sme sa dostať von rehotali sme sa tam . Keď nás niekto pozoroval tak sa pobavil. :grinning: :grinning: No sranda . My dve na sále tak to by bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
18. dec 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenika21 Malý je naozaj strašne zlatučký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taký krásny. Aj my už chceme :grinning: @olivia31 no ak by sme sa tam my stretli, to by teda bolo :grinning: ty sa budeš rehotať s EPI a ja tam budem vrieskať :grinning: :grinning: :grinning: keď už nám Vodecký povedal rovnaký termín...hmmm on jediný mi vtedy trafil dátum. A tie okružné kolečká dnes v nemocnici...no dávno som tam takto neblúdila :grinning: a ako ináč po tom "Palúchovom hmate"? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Deje sa niečo?
18. dec 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli110 Jojojojojoj bolesti čakáme čo sa ti ide diať od 19.28 do teraz 4 kontrakcie, ale riadne jojojojoj môj muž tu už stepuje a ja som už aj revala. Uf to je bolesť ....ideme . Ozvem sa
18. dec 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@olivia31 drzim palce :wink:
18. dec 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivia31 Tak sa teda drž. Asi to zabralo. Budem na teba myslieť. Potom sa ozvi. Pa.
18. dec 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivia31 aj ja silno držím palce :slight_smile:
18. dec 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivia31 držím palce a čakáme na ohlásenie či si sa stala maminou alebo nie :slight_smile: drž sa...
19. dec 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak už máme za tým. Dnes ráno o 2 odtiekla pl.voda a o 5 bol malý na svete :slight_smile: Pri pôrode MUDr. Trška...perfektný :slight_smile: @lenika21 @olivia31 no a vy ako maminy?? :slight_smile: vám je doma s drobcami super :grinning:
23. dec 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lilli110 počula som :slight_smile: srdečne blahoželám, o 2.35 ráno mi Zuzka písala na facebooku ked som jej napísala ráno že nech sa držíte tak už ste mali aj po :grinning: tak ešte raz, gratulujeeeem :slight_smile: a čo @olivia31 ? o nej niečo vieš? lebo som sa Zuzky pýtala ale povedala že sa ti neozvala a že nič nevieš :slight_smile:
23. dec 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janka_89 Ďakujem :wink: Olivia porodila este v ten večer, čo šla do nemocky. A dnes sme sa tu stretli. Akurát odchádzala :slight_smile:
23. dec 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lilli110 joooj to som veľmi rada že už to všetky tri máte za sebou. už som videla aj fotky malého Kubka, je rozkošný :slight_smile: tak sa opatrujte a nech vás čím skôr pustia domov :slight_smile:
23. dec 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli110
@olivia31 blahozelam vam maminky ! zelam skore zotavenie a vela zdravicka vam aj babatkam.

ja som dnes bola prvykrat na kontrole v nemocke, 3 hodinky som si posedela, vysetroval ma doktor Bornay a je uuuzasny :slight_smile: trafit ho k porodu tak som happy :slight_smile: u nas sa vraj ale este porod nechysta, este je cas...;)
23. dec 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli110 @olivia31 gratulujem baby k najkrajsim vianocnym darcekom ake ste mohli dostat :slight_smile:
24. dec 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli110 Ahoj tak doma super prvá noc za nami a tešíme sa prajem Vám krásne sviatky a pekne sa tam opatrujte. Čakám foto malého .
24. dec 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katkaromi Ahoj tak to ti poviem ja som rodil a pri ňom a keď som tam prišla a videla som ho tam tak som bola šťastná ako blcha vôbec som sa nebála pôrodu MUDr. Bornay bol úžasný a je to neskutočne milí doktor. Mať druhý pôrod tak pri ňom , alebo pri MUDr. Hudec. Inak manžel bol pri pôrode a je to fakt super pôrod bol neskutočne rýchli kontrakcie som dostala o 19:00 a do pôrodnice sme prišli niečo po 21:00 a porodila som 23:40 no neskutočne to bolo vôbec to nebolo tak ako to niekto píše ....mala som jednoducho dobrý a rýchli pôrod. Držím palce nech to aj u teba má taký to rýchli priebeh.
24. dec 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janka_89 Ahoj už som doma bola som pozrieť lilli110 tak sme sa tam nakoniec stretli všetka tri ja som tam bola aj pár dní s lenika21...maličký je neskutočne krásny .......pôrod pohada netreba sa báť ja som mala neskutočne dobrý a rýchli pôrod. :slight_smile: :wink:
24. dec 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@olivia31 jeej, gratulujem srdečne :slight_smile: môžete teraz byť pekne dnes spolu domka ako rodinka, na nezaplatenie, že?! a epi si si dala či sa to dalo aj bez toho?
24. dec 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pa_mi
@katkaromi
@janka_89
@lilli110
@lenika21 Prajem Vám krásne a požehnané Vianočné sviatky .
24. dec 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janka_89 nestihla som to lebo som mala ísť vo štvrtok na krv no ja som porodila ešte v stredu v noci ľé minut pred pol nocou no ani nebolo treba. Nič strašné to nebolo. ďakujem za gratulácie .
24. dec 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@olivia31 tak to bol fakt super porod ;) tiez by som brala taku rychlovku ;) a rodila si bez epiduralky? a manzel mohol byt s Tebou cely cas? blahozelam este raz k babatku :slight_smile: no z toho doktora som bola uplne uzasnuta, moderne zmyslajuci-ziadna stara skola ;) bol mily, trpezlivy, povzbudil ma ked som mu povedala o svojich obavach, na vsetko odpovedal, som rada ze v roosveltke mame aj takych doktorov..
24. dec 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok