Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lilli110
17. jan 2014

@janka_89 A čo meno??? 🙂 po ockovi?? 🙂

lenika21
17. jan 2014

@lilli110
@olivia31 ahojteeeee 🙂 no my mame take podhrdlinky ze az 🙂 aj mne dojtorka vravela ze nech ho neprekrmujem ale ked pkace a pyta si ni nedaj mu. My chodime tiez kazdy druhy den pokial neprsi, a stastie nie je velka zima tak sme radi. A tesime sa z drobca uzasny je 🙂 baby ako fakt by som rada dala stretko a chcela by som vidiet vasich drobcov....

janka_89
17. jan 2014

@lilli110 po ockovi nie ale nemá to daleko od Tomáša, bude Tobias 🙂

lenika21
17. jan 2014

@janka_89 gratulujem ku chlapcekovi... Veru vela chlapcov sa rodi dufam ze aj nejake dievky sa budu rodit pre tych nasich chlapov... Tak si uzivaj tehotenstvo a inak vsetko ok?

lilli110
17. jan 2014

@janka_89 Perfektne meno 🙂 🙂 🙂 my sme ku koncu nad ním uvažovali. Malý prišiel jeden deň zo školy, že sa ju strašne páči meno Tobias. Že aby sme mali Tobiaska 🙂

janka_89
17. jan 2014

@lenika21 dakujem pekne, no dievky by sa zišli aby si mali z čoho vyberať 🙂 a inak je všetko ok, našťastie 🙂 a vy ako doma?
@lilli110 nám sa tiež páči veľmi to meno a aj k priezvisku sa hodí 🙂

lenika21
17. jan 2014

@janka_89 ale tak pomalicky, stale nas brusko trapi ale zlepsuje sa to kusok... Inak vsetko fajn... Kym sme zdravi tak je vsetko ok.

olivia31
23. jan 2014

@lilli110
@lenika21 Ahojte dievcata tak nieco len a len pre vas. 😉

olivia31
23. jan 2014

@lilli110
@lenika21 Ahojte dievcata tak nieco len a len pre vas. 😉 Tak to bolo na Vianoce .Ta druha to som rozmyslal co si dam pra. alebo lav. cicik.A tato je dnesna mam uz jeden mesiac. V sobotu som oslavoval. 😀 😲

lilli110
24. jan 2014

@olivia31 Ahoooj, jeeejo krásne fotky a tie pekné očká 🙂 malý je strasne zlatučký, asi na ocina sa podobá, že? A poriadne narástol 🙂 len tak ďalej 🙂 A stale len kojíš? Ja asi nestiham nejak dopĺňať tie moje mliekarne 😀 si zober, že polhodinu aj dlhšie ho kojím a potom mi vypije 180 ml z fľaše 🙂 to tak dvakrát za deň. A mlieko mi pritom tečie a cítim ako ťahá 🙂 a už má 5 kg a 60 cm. V noci spinkate dobre? A @lenika21 vy sa ako máte?

lenika21
24. jan 2014

@lilli110
@olivia31 ahojte baby, no olivia krasny je chlapcek nadherny... 🙂 napreduju nasi chlapci 😉 my ideme v utorok ku doktorke tak som zvedava kolko vazime pred dvomi tyzdnami sme mali 5 tak uvidime kolko teraz. Lilli tak riadneho hladosa mas... 🙂 mu chuti... My inak v noci spime krasne no cez den sa mu nechce takze skoro cely den sme hore obcas na pol hodku zabuva...

lenika21
24. jan 2014

A toto je nas chlapcek...

ludmilabb
24. jan 2014

@lilli110 @lenika21 @olivia31 ahojte maminy chcem sa vas opytat ako ste rodili datumovo ked to porovnate s predpokladanymi terminmi, napr. podla poslednej menstruacie, vychadzalo vam to nejak blizko alebo skor podla sona a velkosti?

lilli110
24. jan 2014

@olivia31 @lenika21 jeejo zlatučký je Leni, drobček maličký 🙂 🙂 🙂 to je super, že tak pekne spinkáte, aspoň máš dosť energie. Nám sa konečne začína pomaly rysovať nejaký režim. Malý je v noci hore každé 3-4 hoďky, ale napapá sa rýchlo, položím ho a hneď spinká. Skoro celé doobedie prespí a len pobede je hore také štyri hodinky. Ešte pred týždňom to bola katastrofa, chcel zaspávať len na mojom prsníku, keď som sa odtiahla, tak plakal. No hrozné. A to hlavne večer. To sme bojovali niekoľko dní spolu 🙂 už keď som sa nahnevala a nevládala zároveň, tak som sa otočila chrbtom k nemu, dala vankúš na hlavu a spala 🙂 a plakal, plakal. To ešte v noci býval kadejako hore, aj po hodine niekedy a dlho zaspával. Ale už je lepšie., Keď sa k tomu dostanem baby, hodím sem tiež nejakú foto, ale som lenivá na to 😅 😝 ešte som ich nedala ani do pc.

lilli110
24. jan 2014

@ludmilabb Ahoj. Ja som prenášala týždeň, ale to mi aj povedala doktorka, že je tam tento predpoklad, keďže som prenášala aj pri prvom. Pozerám, že už máš bábo. Tak by to malo byť asi podobné ako pri prvom tehu, čo sa týka termínu pôrodu. A mne v oboch prípadoch sedeli termíny z posledného sona, robené cca v 36-37 tt. Napr. ten v 12tt mi nesedel vôbec. Takže, ak ti budú teraz niekedy robiť sono, keď začneš chodiť na pásy, tak by som sa asi skôr držala tohto termínu, čo ti povedia teraz 😉

janka_89
24. jan 2014

@lenika21
@olivia31 krásnych chlapčekov máte dievčatá 🙂 a teším sa na fotky aj malého Jakubka @lilli110 🙂

olivia31
24. jan 2014

@lilli110 Tak to teda máš v noci riadne náročné .....my stále pekne búvame ostalo mu to nemusím ani uspávať dám ho do postieľky a pekne zaspí . Občas zamrnčí keď má cumľík a mu vypadne. V pondelok ideme do poradne tak som zvedavá koľko vážime. Posledne mal 4340 . Tak predpokladám, že to bude cez 5 kg. No uvidíme. Všetci hovoria, že sa podobá na manžela 😀 😒iba pusu má moju. 🙂 inak nič. ☹ Stále kojím chvala bohu nedokrmujem . Som inak zvedavá čo mi povie doktor . Dúfam, že je to tam všetko v poriadku. Toho 18.2 ja prídem aj s malým nemôžem ho nechať doma keď ho iba kojím. Inak ja som tvojho nevidela ty si ho ešte nemala u seba . Tak pošli foto.
@lenika21 Jej drobec je riadny chlap . Je prekrásny fešák jeden. Riadne inak podrástol. No my sme boli v noci každé 2 až 3 hod. hore na posledných 5 dní už spinká pekne a sme hore dva krát na kojenie a raz medzi tým ho prebalím no on spinká ani nevie, že mu mením plienku. Cez deň je už čulejší a už toľko nespí a krásne otvára očká . Pred tým stále len spal no teraz už je to iné a konečne nieje žltý . 🙂 Musím povedať, že mám dobré bábo. No dúfam, že mu to ostane. Inak dúfam, že sa stretneme keď bude už pekne a teplúčko.

olivia31
24. jan 2014

@janka_89 Ďukejem....a čo máš nového v koľkom tt si už?

janka_89
24. jan 2014

@olivia31 podľa PM som dnes 20+1tt. rátam to takto, lebo podľa sona som vždy inak. ja nemám nové nič od posledného komentáru tu v diskusii kedy som písala že to vyzerá na chlapčeka.. 6. feb. idem k doktorovi na sono do nemocnice (ale len 2D) a 17. feb. idem na poradňu k môjmu dr. to mi asi bude robiť morfologický utz. tento pondelok som bola 1x na predpôrodnom kurze inak po starom 🙂

lilli110
24. jan 2014

@olivia31 Ale už je to teraz lepšie. Ideme spať o 8 a potom sme hore len okolo 1 a okolo 4 ráno. Len sa veľmi ešte nespolieham, že to tak ostane 🙂 ešte sa to môže hocikedy zmeniť. Tie prvé dva mesiace sú dosť nestále by som povedala a ešte ak potom prídu koliky...dúfam, že nie 😖 Tak to sa teším, že prídeš aj s malým. Ja tiež. Len ho možno nechám v aute s chlapom. Ešte uvídím aj podľa toho, kedy bude môcť odísť z práce. A možno ho budem musieť zobrať do čakárne 😉

janka_89
24. jan 2014

ked už vy pridávate vašich chlapčekov, ja pridám toho môjho ešte v brušku 🙂 vraj ma nos po mne 🙂

lilli110
24. jan 2014

@janka_89 No tak ale toto je riadne zlaté 🙂 🙂 🙂 o chvíľu príde ku mne Zuzka, tak jej ukážem 😀

janka_89
24. jan 2014

@lilli110 ukáž ukáž 🙂 a pozdrav ju odo mňa... nemám čas teraz ani sa s ňou stretnúť :-/

olivia31
24. jan 2014

@lilli110 Ja ho zoberiem keď je takéto počasie a zima . A chcem ho ukázať sestričke takže si ho zoberiem do čakárne. 🙂 Tak super že už takto pekne spinká . No tak uvidím po dvoch mesiacoch ako píšeš či to bude iné. Čím dokrmuješ tvojho malého? A ako si zistila že ho musíš dokrmovať? Bolo mu málo a plačkal?

lilli110
24. jan 2014

@janka_89 Ahooj Jani, už som u sestry, fotka sa riadne vydarila 🙂 už sa dúfam cítiš lepšie a keď tak sa kludne ozvi, v BB som skoro stále, držte sa :-* Z.

janka_89
24. jan 2014

@lilli110 už máme aj komunikáciu cez koník, vidíš to Zuzi, za chvíľu možno aj ty sem zavítaš 😉 myslím si že február bude menej hektický (dúfam), teraz je veľa vecí okolo bytu čo prerábame a som na to sama, tak preto nestíham ale určite potom niečo zbúchame :-* držkaj sa...

lilli110
24. jan 2014

@olivia31 @lenika21 @janka_89 nech sa páči dievčatá 😀

lilli110
24. jan 2014

@olivia31 Dávam mu Nutrilon. Bol taký nepokojný, keď som ho nachovala (a to hocikedy aj hodinu som ho kojila) a plaka eštel, tak som skúsila dať z fľaše a vypil ešte dosť veľa. Ale to tak 1-2krát za deň. V noci vôbec.

janka_89
24. jan 2014

@lilli110 je úchvatný 🙂

olivia31
24. jan 2014

@lilli110 Pucko a je zlatucky drobec .....ideme na prechadzku este sa ozvam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre