Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

slavkamesinova
23. jún 2015

@moonica Ahoj dakujem..chcem sa ta spitat ako si zacala v prvom tehotenstve krvaca kned na zaciatku a ake si mala vystetky tripl testou atd a ako ti zachranil dcerku?Tak aky bola uplne zdrava..brala si injekcie na riedenie krvi alebo neake ine lieky na udrzanie aby bolo zdrave?Mozes minapisat spravu ip..dakujem

moonica
23. jún 2015

@slavkamesinova ale mne nebolo malu treba nejak zachranovat. Ja som od zaciatku 3x krvacala a vzdy sa o mna postaral. Nebrala som nic ine okrem duphastonu, kys.listovej, magnezia, a ked som krvacala este jeden liek ale nepamatam nazov. Ja som mala tripple testy v poriadku.

slavkamesinova
23. jún 2015

@moonica super dakujem..aj mi sme v poriadku aj testy su dobre.

alias313
10. júl 2015

Pridam aj ja svoju skusenost.rodila som 11.6. a uprimne pripadala som si ako na dovolenke.Mala som zaplatenu nadst.izbu a uplne super 😘sestričky pri porode jedna basen,sestričky na seston. neskutocne mile a ochotne.Nelutujem svoj vyber a mala som krasny zažitok.Patri im moja veľká vďaka...

olivia31
13. júl 2015

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať ako mám postupovať keď si chcem dohodnúť pôrodníka / Zazmluvniť/ Mám ísť osobne za ním a opýtať sa ho či je ochotný ma odrodiť, alebo mu mám napísať na jeho mail ? Prvé dieťatko som odrobila pri MUDr. Bornay to bol super pôrod aj pôrodník . A teraz by som chcela MUDr. Hudeca . Len neviem či sa dá zazmluvniť v 2013 to ešte nebolo možne . 🙂 Ďakujem za info.

seahorse27
13. júl 2015

@olivia31 Ja som mala minuly zazmluvneneho dr. Bornaya, urcite sa bude dat zazmluvnit aj Hudec. Ja som mu prvy krat napisala mail, on mi odpisal, vymenili sme si cisla a uz sme si dohodovali stretko a kontroly po telefone...

olivia31
13. júl 2015

@seahorse27 Super a dakujem za info .Idem este buduci t. k mojmu dokt . a potom uz budem chodit do nemocnice . Tak to musim este teraz poriesit aby som vedela co a ako. Ak nieco budem potrebovat mozem ti napisat do ip. A este raz ďakujem.

seahorse27
13. júl 2015

@olivia31 Jasne, mozes mi napisat. Zabudla som napisat, ze ja som rodila minuly rok v oktobri, tak snad sa toho tak vela za ten cas nezmenilo.

olivia31
13. júl 2015

@seahorse27 Tak pevne verím že sa nič nezmenilo . A ja mám termín 5.9.2015 tak dúfam že nebudem mať dovolenku v tom čase. 🙂

dijefcatko
13. júl 2015

@olivia31 Hudec sa zazmluvniť dá, ale je najvyťaženejší, keďže Bornay je preč, všetky mamičky chcú Hudeca. Dúfam, že sa neprepracuje ako Bornay 😒

olivia31
13. júl 2015

@dijefcatko Jej to ma nestraš .....ale tak dúfam, že bude chcieť on ma tak trošku aj pozná tak sa mu pripomeniem. 🙂 lebo inak neviem koho iného by som si dohodla....neviete či chodí k pôrodom MUDr. Vodecký ?

dijefcatko
13. júl 2015

@olivia31 pred 1,5 rokom chodil, teraz neviem.

olivia31
13. júl 2015

@dijefcatko Pred rokom a pol som rodila aj ja 🙂 ....skúsim mu napísať a uvidím.

nevenka
12. aug 2015

Ahojte, chcem sa spytat, neviete ako to je, ked mate zazmluvneneho doktora a nahodou sa stane, ze nestihne k porodu prist? Teda porodite pri inom lekarovi, ako je to potom so sumou, vracia sa nejaka cast alebo vobec nie?

seahorse27
12. aug 2015

@nevenka Mali by ti vratit plnu sumu, zmluva tym padom zanika a poplatok sa stornuje.

nevenka
12. aug 2015

@seahorse27

dakujem, este sa popytam, ale to je logicke...

aillii
13. aug 2015

@nevenka vracia sa

nevenka
14. aug 2015

ano, tak povedali aj manzelovi, ked sa bol pytat, dakujem 😉

rybka08
14. aug 2015

@dijefcatko rodila som pri Bornayovi, co s nim je teraz? Nevies kde je? Dakujem.

alysea
14. aug 2015

@rybka08 Bornay pracuje v Banskej Stiavnici

rybka08
14. aug 2015

@alysea Perfektny Dr.

alysea
14. aug 2015

@rybka08 ano skvely.Ja som ho spoznala pred 2 rokmi ked som si odlezala 4 mesiace ako rizikova a jeho ludsky pristup a doslednost boli pre mna neopisatelne.

dijefcatko
14. aug 2015

@rybka08 áno, je v BS. Je to pán doktor, len sa obávam, že na jeho prístup ešte nedozrel čas. tu nenašiel pochopenie a v BS sa mu to tiež môže stať, lebo veľa pacientiek už prešlo od primára k nemu... a primár zúri 😅 nedávno som mala mamičku, ktorá mala pri ňom cisársky. po pôrode za ňou chodil, pokúšal sa jej malú prisať, lebo sa nedojčili, pomáhal jej každý deň. a čo viem, chystá sa na spoluprácu s dulami, poradkyňami pri dojčení. proste si koleduje o problémy aj tam 😒 snáď sa ale poučil a dostatočne sa psychicky obrní.

rybka08
14. aug 2015

@dijefcatko áno je iný, priam neskutočný, po pôrode zavolal na porodnu sálu manžela, aj môjho štvorročného syna, aby sme boli všetci spolu, no proste úžasný, pôrod s ním bol perfektny.

nevenka
14. aug 2015

mnohe by sa aj v tej BB dalo, keby bolo ochoty a "trochu" lepsie zaobchadzanie s financiami a ludmi...tam by to chcelo prestavat kompletne celu porodnicu, nie ze sa rodi na jednom poschodi a babo s maminkou ma byt na dalsom, to je na hlavu a ja verim, ze tie sestry napriklad sa nemozu rozdvojit, ked musia byt aj tam aj na sale napriklad pri mamicke a babatku, pokial trva bonding. A niektorym lekarom tiez vadi, ze babo je na matke, kym oni este siju napriklad, to uz nechapem, preco...ved aspon ta mamina sa nesustredi na sitie, ale sa venuje babatku, to musi byt diametralny rozdiel...a ti doktori a sestry, co maju normalnejsie rozmyslanie, tak su casom naozaj frustrovani a ostava im jedine odist...aj ked na slovensku to nikde nie je slava...tie zabehane zastarale postupy a chladny pristup je citit vsade...☹

lucinka291
14. aug 2015

Ahojte mamičky. Viem,že to tu nepatri, ale potrebovala by som poradiť nejaké ubytovanie v blízkosti Roosveltovej nemocnice v Banskej Bystrici. Manžel ide 25.8. na robotickú operáciu a chcela by som mu byť aj s deťmi nablízku. Ďakujem.

dmnk
5. sep 2015

Maminy, chcela by som sa s vami podelit o velmi pozitivnu skusenost s porodnicou a taktiez s oddelenim gynekologie. Kvoli problemom som tam stravila par dni, vystriedalo sa pri mne vela lekarov, porodnych asistentiek a sestriciek, a musim povedat ze som sa stretla s uzasnym a velmi ludskym pristupom, nielen teda ku mne, ale ku vsetkym maminam, ktore boli v nemocnici tiez. Takze vsetkym, od upratovaciek az po primara, patri moje velke DAKUJEM! Onedlho ma caka porod, uz teraz sa tesim na tych zlatych ludi! 🙂

any395
18. nov 2015

Akcia je určená pre pôrodné asistentky, zdravotníkov, ženy, rodičov, verejnosť a pre každého, koho daná problematika zaujíma .
Prednášajúci, čerpajúc z dlhoročnej pracovnej praxe, poukážu na rôzne pohľady, prístupy a skúsenosti týkajúce sa zdravého harmonického tehotenstva a pôrodu, význam placenty a pupočníkovej krvi pre dieťa, ako dôležitej súčasti pôrodného procesu.
Diskusia bude venovaná podstate kontinuálnej odbornej starostlivosti o matku a dieťa, samoregulačnému mechanizmu pri pôrode, prednosti placentárnej transfúzie pupočníkovej krvi (dotepanie pupočníka), dôležitosti empatického a rešpektujúceho prístupu a uspokojenia bio-psycho-sociálnych potrieb, silného puta, sveta matky a dieťaťa....atď.
http://www.ipask.info/aktuality/pozvankanajedno...

zuzka121
19. nov 2015

Ahojte prosím Vás nemáte niekto emailovú adresu na Dr Igora Bornaya

minka1986
9. apr 2016

ahojte, aj ja by som poprosila e-mail na doktora Igora Bornaya.. a neviete náhodou, či sa vrátil do BB, keďž pôrodnica v Štiavnici sa už zrušila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre