Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

petulig
11. jún 2009

ze aka dobra si 😀 doplnila som, oscanujem a vlozim..parada uz mame okrem jedneho vsetkych. A toho bradaca nikto nezna?

jacka
11. jún 2009

teda....to čo su tam za vyškerené ksichtíky 😀 😀 😀 ..to budeme pri nich rodit...dik 😀 😀 😀

petulig
11. jún 2009

ale jaki su zlati, vyskereni 🙂 mne asi najviac ten Molitoris reze, alebo aj ten Jenco dajme tomu. Este sranda bude, pridem tam s casopisom a budem ich okukavat ak bude cas 😀

evita221
11. jún 2009

Ten bradatý neni dáky sanitár,ked ho nikto nezná? 😀 😀 😀

petulig
11. jún 2009

aj ja uz som na to myslela 🙂 ze ten nas holit setky bude, teda ak bude treba 😀 😀

jacka
11. jún 2009

si vezmy do porodnice časopis..a potom sa ho spýtame...ty si čo zas 😉 ......ja radšej poviem mužovi...aby ma nedorezal 😀 😉

cropina
11. jún 2009

Petulig ja robím v Rooseveltke, tak ich kus poznám 😀 A okrem toho som si tam odležala týždne, tak tiež sa pri mne čo-to vystriedalo...
Ten bradatý asi sanitár nebude 😀 Neviem či sa náhodou nevolá Haško - on je tam asi najnovší. Ale teraz majú nastúpiť tie 2 absolventky.

petulig
11. jún 2009

hej niekto to tu spominal, ze nejake absolventky pridu. Tie ale hadam nebudu mat sluzby samostatne.

cropina
11. jún 2009

No my by sme to mali stihnúť ešte predtým, ako začnú slúžiť 🙂

sia222
11. jún 2009

čafte. baby sa nezdáte tak to tu su fofrem informace. tí muži nemaju ani tušááka ako ich tu preberáme. 😀 šaak bodaj by neboli vysmtý asi ich nahnali na fotenie cez víkend aby ich všetkých dali dokopy a ešte do celoslovenského časáku... 😀

ved tá jedna je tuším aine sestra 😀
baby ved mi si tu do sept aj kadejaké protekce povybavujeme 😀
bola by sila keby nám tu napísal nejaký dr. z tej fotky že?

jacka
11. jún 2009

sia...mne by stačila aj protekcia porodnej asistentky 😀 😀 😀 ...ale ak sem zoženie dr.ktory nás odrodí...si tu bude s nami písat... 😀 tak sa nebudem hnevat 😀 😀

lulu26
11. jún 2009

Caute baby,

ta my, ktore pojdeme rodit v oktobri, budu na ten september s usmevom na Vas spominat 😀
to Vam potom pekne povieme..
Z tych lekarov co tu pisete osobne poznam: Hunak, Belan, Molitoris, Kamensky, Trska, Macejka, Hilarova..
chodievala som za nimi pracovne..Hunak velky fesak - v sukromi super muz a dobry onkogynekolog- chodila tam zeny z celeho SR, Kamensky - ten je myslim dobry na tie rizikove a neplodnost ma aj zenu gynekologicku v Slovenskej Lupci - je dobra, Belan - zlaty chlap v strednom veku, stale ma vybozkaval, ked som tam dosla, ale v dobrom..tak mi volal, ze ide na bajbas a dlsie nebude v nemocnici, neviem, ci sa uz vratil - je dobry detsky gynekolog,ale aj porodnik..tak aspon tolko 😉
sia, pocuj cez akeho pana si si objednavala kociar? to je uplne novy? a pozhana znacku aku chcem?

a davajte si baby odber pupocnikovej krvi?

jacka
11. jún 2009

lulu...tak ja idem rodit s tebou..ked tam tolkých poznáš 😉 .. 😵

lulu26
11. jún 2009

Jacka, ale musis ma pockat 😉 predcasne zase moc nechcem a kedze cakas chlapceka, tak sa vravi, ze chlapci sa prenasaju 😉
Uz mas vybrate meno?

jacka
11. jún 2009

lulu...počkám si na teba 😉 ...ale.budeš sa musiet trošku poponáhlat...aby som nerodila 5kg. chlopa 😀 😀
meno...zatial Dávidko...sme sa zhodli obaja tak dufam že vydrží 😉

lulu26
11. jún 2009

Joj, neboj, moja..posnazim sa, to mas kedy termin? Mne to vychadza medzi 19-23.10. tak uvidime, mozno to bude tiez este september, clovek nikdy nevie 😉
my uz vieme, ze to bude babulka, tak teraz vyberame len mena..zatial vedie Stella-Emilly, starym rodicom sa paci Emilly a mne Stella, tak vyhovieme kazdemu 😀
len chuda ta mala, ale zvykne si na dve mena.. v rodine mame Michaela-Lucia a jedna strana ju vola Miska a druha Lucka a zatial v tom hokej nema 😉

hababa
11. jún 2009

caute baby, super ten zoznam mien v casaku, riadne som sa nasmiala nad komentarmi 😀 ale zaroven mi to aj pomohlo, vdaka

petulig
12. jún 2009

prvaaaaa, bre ranko 🙂

jamaat
12. jún 2009

Druhá, bré ránko. 🙂

Ku Kamenskej chodím ja a som spokojná.

Moja diovka má tiež 2 mená a už nás viacerí upozornili, že budeme musieť 2 krát meniny oslavovať a darčeky kupovať 🙂

evita221
12. jún 2009

Tretiááá,pekné dopoludnie,to čo je zas za počatie?Zase neja ká búrka?A ja nemám ambrel 🙄 🙄 🙄 ☹

evita221
12. jún 2009

Ozaj,povedzme každá svojmu dokimu,že tu máme stránku,ktorý by bol taký frajer,že by sa pripoji 😀 😀 😀
To by čumeli,čo tu o nich ide 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

parvitas
12. jún 2009

ahojte
pozeram, ze vy vsetky chodite do nemocnice, resp, poznate svojich doktorov... ja mam dr. v novamede (kocajdova), ale ta nie je porodnicka 😅
normalne rozmyslam, ci vobec ist do roosveltky, ci radsej nevyskusat nieco ine, napr. zvolen... 😅

evitka, poziciam ti? 😉

lulu26: ak sa bude dat, tak by som pupocnikovu krv darovala. ale urcite si nebudem platit a radsej vyuzijem to bezplatne darcovstvo. teda, ak prejdem sitom, vraj su na to prisne kriteria.

evita221
12. jún 2009

parvitas,nad tým Zvolenom rozmýšľam aj ja,sú na tú pôrodnicu celkom dobré ohlasy.Aspon nemá povesť ako tá naša,že v rámci naturálnych pôrodov necháme ženu vytrápiť do bezvedomia ☹

parvitas
12. jún 2009

presne tak... bojim sa toho, ze ma nechaju trapit sa ako nedavno jednu magistru 2 dni... a ze ani manzela k nej nepustili... 😕
jediny problem je len v tom, ze do zvolena nas zoberu len po 37. resp. 38. tt, ale snad sa babo nebude tak ponahlat 😉

evita221
12. jún 2009

Zase na druhej strane mám divný pocit,že tam prídem vlastne medzi úplne nových doktorov a cudzieho prostredia,tak uvidím ako sa rozhodnem.Ešte mám čas .Náhodou sa bábo na konci neotočí hlavičkou dolu a už som doplánovala.Takže uvidím

mia78
12. jún 2009

ahojte, ja neviem ale ja si myslim ze u nas je lepsia porodnica aj ta starostlivost potom aj o babo,ja som zase od kamosiek so Zv nepocula nic dobre zase na Zv nemocnicu ,takisto vas tam mozu nechat vytrapit ak sa budes pomali otvarat tak stym nic neurobia a ak sa nieco nahodou prihodi aj tak dietatko by museli prevazat sem ,tak neviem to je moj nazor 😉

lulu ,my budeme davat odoberat pupocnik.krv aj pri Mirkovi sme si dali ,vraj to pomaha hlavne surodencom ale dufam ze to nikdy nebudeme potrebovat.

jamaat ked bude mala vedsia bude mat dobru vyhovorku na oslavu skamosmi ,oslavit dva mena a este narodky to sa jej bude pacit a viac darcekou 😀

mala mi dnes nejak neda pokoj stale kopcuje 😅 , ja uz pomali zacinam si prat vecicky a zehlit lebo uz teraz nevladzem a co potom 😀

iwusca
12. jún 2009

akurat som na konikovi nasla temu ze co so sebou do porodnice a zevraj sa to dost lisi takze maminy co ste uz rodili v rooseveltke tak pls piste ze co a ako 😉

mia78
12. jún 2009

iwu tak ja som si tam niesla zopar plienok lebo ti daju 5-4 na den,krem na zapareniny a utierky na ritku,potom hygiena pre teba aj vlozky a mozes si aj tie poporodne nohavicky kupis aj vlekarni ,hrcek, pribor,teplomer,pizama zo dva ,kojenecke podpren. a vlozky do nich ak by ti mlieko vemi tieklo ja som ich nepouzila lebo mna mali vycuckal 😀

mia78
12. jún 2009

a este ozaj odsavacku,zupan a uteraky,papuce aj slapky do sprchi ,a hlavne doklady ,sobasny list(kopia) ak ste svoji pre slobodne neviem tam treba nejaky papier s matriky sa my vidi o otcovstve inak nebude uznany , ak je to inak tak ma opravte,

veci ked pojdes domou pre babu ti donesu potom.

petulig
12. jún 2009

tie doklady , viem akurat ze mi treba ist na matriku nahlasit otca, ale baby mi nevraveli, ze mi daju daky papier. Musim este prezistit, nieze mi tam napisu ze otec neznamy 😀

s tou odsavackou neviem, ci kupit ci nie. Niekto bez nej nevydrzi a niekto ju ani neotvoril tak neviem ci radsej nepockam a ak bude treba tak mi ju kupia.

este by nam mohol niekto zistit tesne pred terminom, ktory doktor ma kedy sluzbu. By som este malicku zadrzala, ze dnes nemozes dnes nie je nas doki 🙂 😀 musime tu protekciu zohnat. Spomeniem asi Fruhwaldovi nech sem nakukne🙂 bude prekvapkany
akurat dnes kamoska chvalila mladeho Jenca, ze bol velmi mily pocas celeho porodu pred aj po ,cez sluzbu chodil za nou kazdy den vypytovat ako sa maju s malou. A varovala ma pre Schwarzom ze vie byt riadne protivny . 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre