Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

jamaat
12. apr 2009

petulig - V Tescu je teraz výpredaj, na všetky detské veci 30% dole a niektoré veci sú aj za tretinovú cenu.

sia222
12. apr 2009

petulig neboj ešte príde čas ked si povieš kde mám to malé bruško 🙂 ja som pri synovi pribrala 19 pri dcére 8 a mali obaja 3 150váhu.a toto bude mať asi 5kg to dieťatko 😉

jacka aj ja si pripadám podobne.už aj zajtra tuším akokeby som mala rodiť. 🙂 niekedy mám pocit že ma aj zospodu tlačí krpček.aj ja somunavená akási asi jarná unava 🙂 niekedy mám pocit že mi vyleze zachvílu cez brucho tou napnutou kožou.ja ale ani nejem veľa.dr mi dal duphaston už ho jem vyše mesiaca možo aj z toho šáák to je hormon. daj foto porovnáme 😀 😀 daj nejaký vitamím nech nie si choručká

mia78
12. apr 2009

petulig s bruska si nic nerob este narastie do sept. 😉
ja by som brala mensie brusko lebo som ako gula a co este cele leto to bude 😲 ,pri prvom som nabrala 26kg a mal skoro 5kg teraz dufam ze to nebude az take. 😅 .

sia mas zlate deturence, a podla fota ta spoznavam sme sedavali aj vedla seba 😀 . ked budem mat cas tak aj ja hodim daco novsie 😅

jamaat
13. apr 2009

Dobré ránko.
Petulig, len buď rada, že nevláčiš brušisko ako svet. Zavadzia to, spať to nedá. A to ho ani nemám nejaké super extra veľké.

tatiana75
13. apr 2009

ahojte, baby.
sorry, ze som sa tu tak votrela, ale pisali ste tu o dr. Fruhwaldovi. neviete mi poslat niektora na neho tel. cislo do ambulancie? kludne aj IP. rada by som sa k nemu prehlasila.
DAKUJEM 😵

jacka
14. apr 2009

Sia a ty ai ako zvládla ten 16 mesačný odstup,ja mám pocit že skončim v kremici 😀 a to bude mat Matko už 3roky 😉 Foto hodim len sa musim cvaknut....

Mia to si ako rodila to 5kg bábo 😕 😅

petulig
14. apr 2009

ahojte ..🙂
foto hodim ked bude casu, tieto sviatky, ani neviem ze boli furt som bola niekde. K tomu brusku ja len, ze kazdy mi hovori , ze kde ho mam , ze uz je najvyssi cas aby mi vykuklo. Ono je vecer poriadne ale cez den nic moc🙂
No ved ja si rada pockam 😎 ved ono uz teraz poriadne nevladzem. Boli sme na prechadzke a cesta naspat utrpenie,hladna smadnaa a nevladna 🙂 A to este ked bude aj brucho velke to bude kopec srandy

jacka
14. apr 2009

petuling ved počkaj cez leto ako sa budeme gulat 😀 a tešit sa ked sa ochadí 😉

petulig
14. apr 2009

ani nehovor jacka, ja by som k moru velmo rada sla, ale ci v juni este budem moct niekam ist.koniec siesteho mesiaca,myslite ze ma este pusti niekam doktor? Ja to nemvydrzim bez vody🙂 ale zase ako taka velryba na piesku to tiez asi nebude nic moc na obzeranie🙂

jacka
14. apr 2009

tak chodte skor...o mesiac...ja by som tak velmi rada šla,ale tento rok nám to akosi nevychádza a na rok bude ešte male maličke...tak k moru pojdeme za pekne dlhý čas ☹

petulig
14. apr 2009

kurnik som sa vypisala a kon mi zamrzol.
ja by som sla aj skor ale moj drahy ten nevlezie do mora ak nema viac ako 22 stupnov. tak neviem ake bude pocko ci uz bude dost teplo koncom maja, ale skor asi nie este.
Tak prinajhorsom si dam bazenik na zahradu na chalupe a aspon ma nikto nebude ocumovat🙂. A do toho detskeho mi ani vela vody nebude treba ked sa tam vtrepem 😀

jacka
14. apr 2009

😀 😀
možno bude v máji teplo aj voda bude o.k. treba vyskušat 😉 ...aj my si dáme s Matko bazenik tešim sa... 🙂 už aby bolo tak akurát teplo...nie vela....aby som to aj prežila 😀 😀

a čo už citiš kopančeky? 🙂

petulig
14. apr 2009

este necitim, sem tam nejake bublinky. Ale neviem ani co mam citit to je to🙂 Sa ukludnujem,ze ked to budu kopance tak to isto ucitim. Po piatku budem hadam mudrejsia.Budem na Fruhwalda velmo mrkat aby mi to sono urobil 🙂

jacka
14. apr 2009

neboj na to prideš čo to je..ked sa mrví 🙂 a budeš čakat každy den na ne 😉

mrkaj nech vieme čo čakáš 😉 😉 aj idem až 21.4 tak som zvdava či sa ukáže a je všetko o.k. 🙂

petulig
14. apr 2009

ved to je za chvilku buduci tyzden 🙂 ja furt neviem ci som 20tt ci 19tt doki vravi inak ako mi to vychadza, No ved uvidime 😉 nech su uz styri hodiny. OD dnes presne 3 mesiace a idem na matersku ak pojde vsetko ako maaa. Uz tesim

jacka
14. apr 2009

no ja mám pocit večnosti ked na niečo čakám 😅

mne to tu ukazuje že som už v 19tt som v 18+2 tzn,že som začala 19 týžden...aj inde mi to tak ukazuje len termin porodu je uplne iny....a to mi ešte na sone zmenili tak ja ani neviem kedy budem rodit 😀 😀

super že už pojdeš na MD 🙂... inak ja by som niekdy vypadla s tohoto kolobehu a mám pocit ponorkovej nemoci... 😝 😀 a to budem ešte dalšie 3r.doma 😉 😀 🙂

petulig
14. apr 2009

ja sa aj tesim aj bojim tej zmeny. Ale raz to prist muselo, kazdopadne to bude zmena. Ja by som na materskej asi tak 2 roky ostala, bojim sa ze tri roky nevydrzim. Mna uz teraz po dvoch dnoch doma mrle zeru 🙂
cize mne ked tu pise ze som v 20 tt to znamena ze som 19+ nieco? no z tohto som ja blba poriadne.

jacka
14. apr 2009

no ja som tiež do toho blbec 😉 uvidiš čo ti povie na sone ..ale pravdepodobne je to tak...tebe ked si bola na sone nevravel vobec nič??? 😅

ja ked som šla na MD tak posledny den v práci mi bolo tak smutno....no zmena to bude poriadna ale velmi pekná... 🙂 vy ste bábo plánovali? a dalšie už nehcete?

petulig
14. apr 2009

nic, len si somral a spieval 🙂On celkovo vobec nic nepovedal, zapisal do knizky popreskrtaval terminy a to bolo vsetko.Jo planovali sme , vysadila som tabletky a po troxch mesiacoch sup🙂
drahy povedal, ze dovtedy kym nebude chlapec tak budeme skusat🙂 tak sa mam na co tesit. Ale chcem aspon 2 urcite, uvidim co poviem po porode..

jacka
14. apr 2009

jáj som zabudla že šomral popod fuz 😀 😀 to neva v piatok budeš mudrejšia.... 🙂

nechápem prečo chlapy chcu len chlapcov..mne mužik povedal že chce aj druheho chlapca 😅 😝 tak sa mám na čo tešit...zburaju aj dom 😀 😀

to si chytro otehotnela..super... 🙂

petulig
14. apr 2009

no som to ani necakala ze to tak rychlo pojde a kolegyna po mne hned o mesiac. No jeden viacnocny firemny vecierok viacej vina a hned dve tehotne 🙂
moj drahy ten uz by teraz kupoval hokejku malemu. Dupacky su na prd dolezitejsia je hokejka🙂

mia78
14. apr 2009

jacka, rodila som cisarsky ale po jedenast hodinovom trapani sa mi mali skoro udusil tak tak,
takze teraz sa trocha aj obavam ako to bude zase.

petulig, neboj ten cas na materskej ti ubehne teraz nemas co robit ale ked bude babo tak sa budes krutit okolo neho a ubehne ti to ani sa nenazdas. 😀

petulig
14. apr 2009

ved ja sa tesiim 🙂 konecne trosku ineho stereotypu. Len aby bolo vsetko ok, drzime si vsetky palce.

jacka
14. apr 2009

petuling iny sterotyp...ved počakaj tri roky dookola to iste...som zvedava čo to potom povieš 🙂 😉 Moj muž ked sa dozvedel že prve bude chlapec tak kupoval futbaku...ach jaj....
ale teš sa je to najkrajšie odbodie a veeelemi rýýýýýchloooooo ubehne....

mia tak nič moc....neboj další porod už bude lepši...všetky su inkašie 😉

sia222
14. apr 2009

🙂 čafte mamušky 🙂 jáj dnes som bola na sone mala by som byť v 20tt ale na správe je že 19tt ale všetko ok až na tú placentu že ešte nízko.mala som v pláne sa opýtať čo to bude a dr sa sám prekecol bo mu nemohol namerať hlavičku bo ma to nenormálne šteklilo a ked sa mi zvierali svaly tak mu to nešlo ale pak sa podarilo a pak sa dr zbadal že asi neviem čo to bude tak sa pýtal či chcem vedieť tak jasné.a bude to chlap 😀 dcéra je totál sklamaná chcela segru ale nejak to rozchodí 🙂 tak pojdeme vymýšlať mená a ladiť vybavičku dufam že to videl dobre

ja som zvládala deti ok aj ked boli tak po sebe.ani neviem ako zrazu vyrástli.a to som mala to "šťastie"že dcéra ked mala rok a pol a syn 3 tak už som bola sama s nimi rozvedená.ale práve moje deti mi v ťažkých chvílach dávali silu žiť.stačil usmev somarinky a den bol užasný.tak rýchlo to ušlo že mi bolo lúto ked išli do školky že už nemám na ne tolko času.najje že ked moje deti podrástli a videla som ženu čo mala dve malé deti zjavne po sebe tak mi prešlo hlavou že moja zlatá taká lutosť ani neviem prečo a až potom som si uvedomila že šak ja som mala to isté.keby som sa mala rozhodnúť znova urite by som chcela mať deti po sebe.nikdy som to nelutovala a pritom som nemala nijakú pomoc.ked rozprávali somarinky občas niečo vyparatili ...rada na to spomínam a už sa teeším na toto malé čo bude vyvádzať 🙂

mia78
14. apr 2009

tak ti gratulujem ku chlapikovi aj ked este neni na svete 😀 ,
a u koho si bola na sone? lebo uvazujem ze tiez pojdem iní den ako tam stravit zase cely den vo stvrtok 😅

jamaat
14. apr 2009

Ahojte.
Tento kôň len zmätky robí, lebo ukazuje tt zle. O týždeň viac. Ráta sa ukončený týždeň, nie prebiehajúci.

Ja som bola dnes na prietokoch, bola to rýchlovka a doktor len povedal, že je všetko OK, nič viac. Ale na papieri mám napísanú diagnózu niečo s rizikovým tehotenstvom. Tak neviem. Ale nebude to nič vážne. Bola som u Schwarza.

jacka
15. apr 2009

jamanta nemáš pravdu vždy sa ráta ukončeny týžden.....

jacka
15. apr 2009

sia aj ja blahoželam k chlapčekovi...dufam že sa dr. nezmýlil 😉 aspon mám syn radost že bud mat s kým kopat do lopty 🙂
veru velmi rýchlo to letí ale si dobre ked si zvládla bez problemov deti aj ked si bola sama....klobuk dole... 🙂 😉

petulig
15. apr 2009

jej super blahozelam 🙂 dufam ze aj ja sa dozviem uz nieco v piatok.Ja uz tie tyzdne neriesim, ved raz to von vyjst musi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre