Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

mia78
22. máj 2009

bola som len doma ani nie zo zdravot.ale kvoli praci sme tam mali kadejake vypari s fariem a umeliny lepidla a tak.
aj ja som pri prvom citila nejako ze to bude chlap kazdy hovoril ze dievka by sa zisla a ja ze to bude chlap 😀
teraz este neviem sa nam nechce ukazat 😀 ,ale idem v stredu na 4d tak uvidime ci sa otocilo 😎 ,

aj my sme stale niekomu volali ke daco bolo s malim 😅 a pupcek mu nastastie odpadol este v nemocke tak stím sme nemali problem

jacka
22. máj 2009

a kde si robila ak to nie je tajomstvo 😕 😉

mne pri Matkovi tiež každy vravel že baba...a ja som len tak popod fuz sa smiala..už som to mala aj potvrdene..ale nikomu sme ani muk...aj teraz som nikomu nič....pre istotu chcu aby to bola dievka... 😝

tak potom daj vediet čo to bude....či sa nepridáš ku mne 😉

petulig
22. máj 2009

tu som 🙂 tak nist budem to musiet doklepat v robote do MD, ta PN sa mi uz neoplati . Ze somja na to skor neprisla 😠
uz aby som domov sla z roboty, nuda je tak objednavam zaradom z mimibazaru co vidim pre krpca. 😀
mia ja som tiez z tej vacsej hmotnostnej kategorie, ale nejak to neprezivam 😀 uvidime po porode co sa s tym bude dat robit

jacka
22. máj 2009

petuling...ty si videla zrkadlo???.....po porode budeme chudnut jedna radost...hlavne ked nás naše maličke detičky nechaju spat aspon hodku v kuse 😀 😀

sia222
22. máj 2009

čafte babky. no to som nevedela že je to tak s tými materskými.aspon že máš také ifo petulig asi tu kočkám dosť pomožu.ja vždy hovorím a asi to tak je že predsa len nejaký panbožko alebo kto existuje lebo ja naozaj možem povedať že som šťastná teraz mám fajn muža a mám myslím si aj ovela viac ako priemer rodina dnes čo sa týka hmotn vecí.ale vážim si to lebo som nikdy nezabudla ako som rátala každu korunu ked som ostala s deťmi sama o príjme 2700 a prídavky s deťmi vo veku 1apol a 3roky.boli chvíle ked sa mi naozaj nechcelo žiť a preplakala som už vela v živote.ale o ten rozvod som podať vtedy musela bolo to východisko jediné.asi ma má nejaký anjel čo ma stáži rád ked to nakonec po rokoch je tak že naozaj uprimne možem povedať že mi nič nechýba v podstate a som šťastná.
hlavne petulig že ja sa tu rozpývam nad fruhwaldom a ty k nemu chodíš 😀
ja som dnes doobeda strážila kamoške malu ročnú chvilu ale teda poviem vám že v tomto tehu neviem ako by som zvládala malinké mala som pocit že mám dosť.ale asi aj preto že som stále za nou chodila predsa cudzie dieťtko aby sa náhodou niekde neudrela a tak.ale som zistila že som teda riadne mantavá už asi normálne som zabudla že aj prebaliť ju treba ked jej maminka nechávala plienky 😀

sia222
22. máj 2009

neboj aine to sa do toho dostanes najdete si spoloč režim aby si si aj ty oddýchla.ja som bola zozačiatku taká že ked malinký spal ha som makala riadiť variť a potom som bola stále ko lebo v noci zle spával a potom som si lahla s nim pekne a oddychovala tiež.inak máš zlatého malinkého riadny okánik 🙂

petulig ja asi viem kde budu tie tapety občas chodím do radv na poštu asi pod si mylela že bola tam kluč služba či čo nejaké obchodíky.myslíš že to otvoria v krátkej dobe?aby ma neprešiel záchvat 😀

petulig
24. máj 2009

cafte 🙂 fu vcera bol dlhy den, po navstevach a dnes konecnce volno a pocasie na prd kurnik.
Sia to tapetove je uz otvorene mi drahy akurat hovori. Je to tam kde bola kedysi videopozicovna.

Vcera som cely den stravila s jednou znamou ta ma tak dva tyzdne pred porodom, kade chodi tade vzdycha, fuci totok aj mna caka ?: 😀 uz je na nervy z toho a pritom to brusko nema az take velke.

inak ja som dieta este nikdaj neprebalovala, ja si to neviem ani predstavit co ja s tym budem robit ked to dostanem do ruky.. 😕 si sem asi nastahujem mamu na prvy mesiac, lebo fakt neviem. By to malo nejak automoticky pri porode cloveku naliezt do hlavy vsetko 😀

sia222
24. máj 2009

čaves. jaj to som rada že otvorili pojdem mrknuť.no normálka ked ideš smerom na kremničku po pravej strane v radvani je pošta a dio pošty sa ide schodami z boku a ten obchod by mal byť v tej istej budove z ulice normál nie?neviem kde boal videopožičovna len viem že tam boli nejaké obchodíky.napíš či dobre myslím prosím,dík.bože ja som spuchnutá dnes akási normál ruky teda prsty 😀 som sa asi doslova obžrala bo v noci sa mi mužík vrátil tak že ideme nevariť a mám tu mamu ešte tak sme sa boli najesť a nejak som to asi prehnala 😝
jasko moja to všety budeme fučať neboj ja už teraz funímm občas.včera som bola pozreť s mamou že na zvolenskej otvárali ten merkury market poznám ho z tn a ty kokso som musela parkovať pri STK šak tým ludom asi hrabalo čo sa tam dialo akoby bolo zadara všetko 😀 😀 😀
tak som si povedala že to kašlem pojdem sa tam prejsť ked budú v práci v týždni všetci 😀

neboj petulig to sa dostanes aj do prebalovania ved su pampersky pri mojich kázali ešte chvílu normálne dávať to sa nesmelo vobec prvé tťždne do jednorazoviek a to bolo teda sa pamatám kým som filipka prebalila už by som aj navarila.ale aspon v TN nás učili uplne všetko neviem ako je to tu. ale ak si to chceš nacvičovať moja peťu má šu šu bábiku aj baby born tá aj ciká aj kaká.šu šu len reve alebo sa smeje a musíš ju uspať.poičáám ti 😀 😀 😀
jáj už ja by som chcela byť dva týž pred porodom. jasko že to ju už tlačí všade to ťa aj zospodu aj neviem z akých svet strán všetkých 😀 .mne tento malinký strašne tlačí na bránicu a zle sa mi dýcha

inak máme meno patrik.mne sa moc nie ale ostatok rodinky tak sa prisposobím 😠 😀 moje mená neprešli ako oliver marek kristian.a už ho aj volaju paťko 😀

jacka
24. máj 2009

ahojte....

veru ja tiež už fučím...stači ked poriadim dom a...som k.o....som zvedava čo budem robit v 9.mesiaci...asi sa len gulat 😝
dostaneš sa do prebalovania...ani nebudeš vediet ako...pojde ti to od ruky 😉

no mne malinky tlači všade...a hlavne v noci ked chcem spat a mám zlu polohu...potom mám problém zaspat..a ráno ma už budi Matko....

sia potom podaj info čo a ako v merkury.....pojdeme aj mi kuk 😉

mne Marek tiež neprešiel...a zatial nemáme ine meno....asi bude no name 😀 😀 ..chudatko 😝 😅

ja som vám tak podráždena a nervna,že muž sa na mna len škaredo pozrie a vybuchnem...poprípade sa rozrevem...neviem či je to normálne.....čo sa narodí ... maličke nerváčika...bude vrieskat len čo sa narodí 😀 😀 😀

petulig
24. máj 2009

sia jo je to tam dole pod tymi schodmi presne. to najdes vidno to od ulice.
Ten merkury market to co tam akoze je? Daco take ako baumax? Bo to ja take veru nemusim.
😀 tie babiky mi inak minule kamoskina mala strkala do ruky a len som ju musela furt vyzliekat a obliekat a dokola to revalo a neslo to utisit 😀 to ja take radsej nechcem 🙂

inak Patrika chce aj kolegyna, ja som to meno dllho nemusela, lebo Patrikov poznam len .... ale ma minule napadlo sak Patrik Swayze 😀 a toho veru mooozem, tak schvalujem ti to 😝

jacka s tym podrazdeniim sa obavam ze ak to az do konca takto bude tak mala bude riadna nervacka, hlavne pri soferovani, teraz ako mame nove auto, stary furt nieco somre furt sa mu daco nepaci a potom do neho hucim on do mna. a tak si pekne zijeme 😀

sia222
24. máj 2009

čafte babky.akože momu sa tiež zdá že som nervná občas ale ked sa porovnám s inými stále som total kludas 😅
nemám rada ked poriadim a oni rozbombarduju behom 5min všetko a maju v paži to upratať a ked sa do toho mne chudatku smeju ako nervujem a začnú sa ešte ohadzovať vankúšmi. ☹ jaj babky ten merkury to ja zas možem bo tam maju koberce doplnky o závesoch a výbere ani nehovoriac.tu v bb nie je nikde asi aký sortiment je to podobné ako baumax ale lacnejšie len si myslím že tu si viac ženy prídu na svoje ale byliny tam nemaju 😀 to ja mám moc rada také akurát že ja napr vymalujem stenu ano a za pol roka by som ju malovala znova na inú farbu. 😀 potom si taká unavená zadrbkaná sadnem a nalakujem si nehty .. neviem či som bola v minulom živote chlap ale mám napr uchylku že odpady prečisťujem ja ked je to náh moc zanesené mam aj tu špirálu na krtkovanie..ak budete potrebovať som k dispoz 😀

ja ani asi nepoznám osobne patrika no ale čo už s nimi mne sa moc nie ale to každodenné vymyšlanie a dohady tomu sa páči to tomu to do toho došla moja mama a tá zas to..peťka povedala raz už že nech mu nedáme meno a nech si pak vybere sám 😀
ja som na mama a ja čítala že psych stav matky nemá vplyv na plod.neviem ale možem vám povedať že pri peťke som v tehu koli ex manželovi prežívala dosť krušné chvíle a plač a nervy aneviem čo bolo na dennom poriadku a našťastie to bolo užásné babo kludné tak by som tomu aj verila ono sa hovorí aj to že sa to može prejaviť aj neskor ale vobec nemusí že može byť kludas cel život.

šak to je petulig na tých bábach to najdrahšie asi že to leze na nervy a nevieš to utíšiť a to neskutočné sebaovládanie ..bo je blbé pred deckom šlahnuť babiku o zem ked nechce prestať revať. 😀

inak dakujem za to tapetarium hádam sa tam aj zajtra poberem 😀 už zas budem sama mama ide domov..tak nech sa nenudím

jacka
25. máj 2009

sia...no dufam že máš pravdu....s tm psychickým stavom..lebo ja sa nepoznávam..a leziem si aj sama sebe na nervy 😝

už ste boli v merkury?...maju tam niečo pekne?

petu..no pekne si žijete..ako dve holubičky 😀 😀

petulig
25. máj 2009

cawte..som sa sem dnes nejak nedostala. Mali sem gulas na firme tak som sa musela tvarit do cca osmej ze aka super zabava🙂
sia bola si v tom tapetarstve? maju tam nieco ?
jacka ze dnes bola mama v tom markete a nic moc, neviem kazdy asi caka nieco ine.

Ja som chcela dnes do lidla ist pozriet, mali tam nejake detske vecicky, ale rano som nestihla a poobede uz nemali vobec nic kua. Nesktocne to ti dochodcovia uz hadam aj to rano vykupili. kokos ked tam ideme rano po rozky na ranajky do roboty to je na polhodinu pri pokladni. Porazit ma ide a pchaju sa ti seniori ako by sa straaaaaaaasne niekam ponahlali kua

mia78
25. máj 2009

ahojky, no dufam ze to naozaj nema vplyv na dieta lebo neviem neviem niekedy som tiez aj sama zo seba nervna tiez.
inak my sme boli pozriet v sobotu na pametniku tu akciu ale sme tam dlho nevydrzali vlastne malí tak sme sli k starkej 😀

sia inak Patrik je pekne meno mne sa paci ale unas uz Patrika maju svagrovci.

jacka
26. máj 2009

petu tak si jedla velkou lyžicou....a to si ty varila?

toto inak ani ja neznášam...dochodcovia čo maju na všetko čas...sa hrabu ako prvý 😠 😠 ..a vobec nehladia že tlačíš pred sebou bruško 😠 😠 😠

sia222
26. máj 2009

čafte. no baby asi som zakríkla ten moj klud v hlave.včera som sa pekne s mužíkom povadila.my sa povadíme takto tak raz za pol roka ale včera mi išlo.. 😀 proste ma nasral inak sa to ani povedať nedá.bola som v tom tapetáriu je to podobné ako v sásovej všetko na objednávku a závesy k tomu ešte nemaju.ale dá sa vybrať určite.ja rozmýšlam aj nad tými dekoratív nálepkami na stenu ale ani tam to nemaju.no ale ako ma včera vytočil tak som povedala že nič neidem robiť ☹ a fakt že ani na to po tom včerajšku vobec nemám chuť.

no tí dochodcovia to je kapitola.ja som raz tiež bola takto ráno v lidli a dávala som si do košíka pri platení už a mala som banány a viac vecí a pani za mnou mi už jasné dýchala na krk evidentne s dochodk.vekom a tým že už bola tak za mnou ja som omylom zhrabla tie jej banány lebo to nemala oddelené ste mali vidieť ako po mne revala 😀 citila som sa ako totálne zlodejka ☹ šak som sa jej pekne omluvila že aj ja som mala banány tak to vznilko tým.ale v hlave som si pomyslela ... stará 😀

to je jasko že ten merkury market to čo čakáš záleži a čo potrebuješ.taká ikea byy bodla viac 😀

neviem dufam že s tým psyché v týchto tehu a horučavách to naozaj nebude mať vplyv.hovorím že som to čítala ale ja som sa v tom čase aj radila s odbor.bo tá situácia bola taká aká bola a nevedela som ju ovplyvniť a strašne som sa bála že tomu bábu niečo bude.vtedy mi aj poradili že u dieťaťa ak sa prejaví nejaký hnev agresia ked je malé treba ho nechať vyburiť lebo my dospeláci to povieme ak nám niečo je alebo plačeme ale dieťa to nevie povedať a tak to prejavuje že kopne do niečoho hodí alebo tak.a netreba to v nom potláčať a riešiť ak je to v norme lebo sa to prejaví neskor može v puberte v manželstve ...
pre niekoho je to blbosť ale mna dosť baví a zaujíma detská psycholog. lebo mám pocit že niekt veci si človek ani neuvedomuje lebo nemá na to jednoducho v dnešnom svete čas.

no dosť bolo mudrovania idem pod sprchu.tak pekný dník horúci ja dnes asi ani nevylezem z domu bo to teplo mi nem robí dobre ale na rodičko musím 😀

lienockabb
26. máj 2009

No čafte babenky, tak som zase trošku tunáka... dalo mi zabrať, kým som prečítala všetko, čo ste popísali 😀
Ja mám doma maróda. Manžel stúně... a to prosím žiadny simulant, ale seriózna choroba a všetko naraz. Horúčky, hrdlo, chripý, kýcha, kašle, no zleee... 😢 Tak som sa musela od neho na noc odsťahovať zo spálne. Aspoň má chlapec motiváciu, nech sa pekne lieči, lebo inak s ním búvať nebudeme 🙂
K tým dôchodcom... nechcem byť zaujatá, veď aj ja mám starých rodičov, ale !!! sú fakt arogantní a protivní. Len dúfam, že ja v ich veku taká nebudem... 😒
Baby a nebojte, že budú bábätká nervózne a zlé, keď máte vy nervy. To by muselo byť každé mimi strašne zlé a urevané. Veď tie nervy a tehu stavy máme každá 😅
Nu... idem makať...

iwusca
26. máj 2009

cafte babky
ja sa len chcem spytat kolko ste pribrali? ja som v 25tt, v piatok som bola u Dr a doteraz som pribrala len 4kg tak sa mi to zda malo lebo zjem dost...ale mala je OK tak hadam to je normalne..

k tym menam...my cakame Emu( zevraj sa v poslednej dobe rozmohlo toto meno, ale ja nepoznam ani jednu 🙂 ) ale keby to bol chlapec tak by bol Oliver alebo Patrik 😀

no musim ist na skusku tak drzte palce 😉

sia222
26. máj 2009

aha baby dalšia na izbu ku nám ivusca 😀

namaj boja s tými kilami ak je všetko ok.do sept daleko ...ja som pri pepke pribralla 8 a pri filipkovi 19 😔 a mali obaja 3150 a pepka mala 51cm a filipko 50cm ako by ich jedna mater mala 😀
inak ema pekné meno ja som sa na emu narodila 😀

a stými dochodcami sa obávam že aj my také budeme.moji rodičia odkedy su na dochodku katastrofa aké maju starosti a niky tak neboli. ale na belvederi je pekný klub dochodcov... 😀

mia ako tvoja rana? nebolí ťa to?

jacka
26. máj 2009

sia 😀 😀 😀 ...pokial my pojdeme na dochodok tak belveder spadne 😀 😀 ...a budeme presne taký istý....starosti nad hlavu... 😉

lienočka ..len aby....ja som pri prvom take nervy nemala...a teraz ma dokáže vytočit aj počasie 😝...ved uvidím ečo za nerváčikov porodíme....vyzerá to tak že ty si v pohodičke 😵

a ver tomu že budeme tiež taky neznesetelny ako su teraz naši rodičia a starý rodičia 😨

sia ...ja ked nechám Matka vyburit..tak spadne dom...ved zas kopat do všetkeho čo vidím predsa nemože..aj do nášho havinka...chuda ☹ .......ale niekdy ho nechám tak nech sa vyzuri..ale stálesa to nedá...a v puberte ked bude tak mi prasknu nervy...ak mi neprasknu teraz 😀
ozaj....aky si mala druhy porod..lepší...chcme počut len chváli 😀 😀 😉

sia222
26. máj 2009

čavte. jacka ked bude toto moje v puberte tak ja už budem na belvederi bo ma tam daju tie prvé dve det 😀 😀
jasko s tým vyburením to odtial potial 🙂 každe správanie dieťaťa má väčšinou nejaku príčinu len keby to šlo vychovávať ich ideálne aj mne sa stane že mi ujdu nervy a radšej prásknu dverami a nevidia ma a pritom viem že za to nemožu len su zrobna na rane tak sa vyburim na nich 😠

ja som mala druhý perfiš porod.pamatám o pol 11 mi doma odtiekla voda (pre prvorodičky pozn.plodová 😀 😀 ) som si myslela bo som už zaspávala že som asi trafená a som sa dočurala bo som nevedelaa ako to je pri prvom mi prepichli.no a bývala som 15km od tn a muž nebol doma.tak kým došiel kým došla mama po malého pak cesta do tn a malá bola o pol 1na svete.dva krát som potlačila a kontrakcie také ozaj asi pol hodku ale to ma davali na tie prístroje takže to mi ubehlo ako fras.aj sestrička povedala dr.ked došiel ešte so zalepeným okom čo spal že takých porodov možu mať aj 10do rána. 😀 povedali mi ze to tým že som mala porozťahované všetko ked boli tak po sebe deti.jooj moja a teraz to po 9r mám tak asi dobre stiahnuté a ešte tie pavučiny ked mi sex zakázali to bude asi ťažký porod 😀 😀 😢

petulig a ty si nám kde ešte dojedáte guláš?? 😀 sa mi vidí že tento týž idete niekt na 4D tak podajte info 😀

jacka
26. máj 2009

sia...ja som mala to iste...s tou vodou(pre prvordičky plodovou 😀 😀 😉 ) ...som si v noci myslela že som neni normálna....no super dufam že aj ja budem mat taký porod...hádam ešte nemám velký rozdiel....

neboj pavučiny sa potrhaju a bude dobre 😉 ..a vytalčíš jedna radost.... 🙂 😵

petuling ešte asi dospáva 😀 😀

lienockabb
26. máj 2009

jacka... čo sa týka tej pohody, mne sa všetci smejú, že ja určite porodím ako cigánka. 3x potlačím, zoskočím s kozy a idem dom. No... ja by som nebola proti, ale keďže som prvorodička, obávam sa, že to nebude také jednoduché. Ako tak čítam tie vaše skúsenosti, vy už toho máte za sebou podstatne viac. 🙂

sia222
26. máj 2009

no neviem či petulig mi nešla pozreť dnes na 4D tu nevestu či jej nenarástol pindur alebo sa mi to len zdá 😀
pri treťom by malo byť to vytlačenie v cene ked si zaplatím porodníka mal by mi to vybrať bez bolestí a tlačenia šak zvyšujem natalitu v tomto štáte brutálne tým pádom
😀 😀 😀
no idem ja na to rodičko ...

bodaj by si mala lienočka pravdu ale tie romky vraj rodia tak rýchlo preto že stále sexuju tak neviem 😀 😀

lulu a s tebou čo je? učíš sa?

lulu26
26. máj 2009

Caute babky,

ano ucim sa ucim, ale uz len par dni a verim, ze budem mat uz ine myslienky.. 🙂
budem si naplno uzivat tehotenstvo a krasne leto..2.6. idem na to sono, tak som zvedava, ci budem mat nevestu alebo zenicha..tu sa to pekne rozbehuje s tymi pohlaviami, tak sa chcem pridat..
dnes je u nas horuco, ale ze uz od zajtra burky.
sia, bola si pozriet na tie tapety?

jacka
26. máj 2009

sia a nechcela by si aby to za teba dr. aj vytlači 😀 😀 😉

lulu len sa pekne učkaj...ved aj tvoje bábo sa s tebou učí 😉

ved romky rodia každy rok ako jablon..bodaj by sa im netlačilo 😉 ...ved nám potom sia povieš ake to bolo pri tretom 😉

lienockabb
26. máj 2009

Baby poraďte mi, čo na opuchnuté členky? Začalo sa to asi pred týždňom, ale dnes keď som prišla z práce dom, tak si nohy necítim... 😢 😢

mia78
26. máj 2009

dnes sa mali poobede zobudil nejako hore ritou ako sa hovori a asi hodinu vrestal na podiv ma dnes nejako nevitocil inokedy by som uz aj ja vrestala 😒

no ja stou vodou tiez tak kym my doslo co sa deje 😀

sia uz je to lepsie cistime repikom uz iba na kontrolu pojdem, dufam ze sa to nevrati

ja idem zajtra na 4D tak som zvedava ze hadam ani nezaspim 😀

sia222
27. máj 2009

čafte. no lulu len to urob hlavne nech máš pokoj.bola som v tých tapetách je to na objednávku také ako v sásovej oni maju také velke katalog že to ani nezdvihneš a z toho si vybereš.len ma moj užasný chlap predvčerom vytočil asi som to zakríkla a vobec sa mi do toho nechce už 😠

lienočka vylož si nohe vyššie ako hlavu ja som si kupila to elasti Q v lekárni to je pre tehule je to prijemný kremik ale mna ked aj s opatkov bolievali tak od schoolu som použivala maju taký spray ružov on tak praská a chladí ked si ho nastriekaš.

miuš tak daj hlásenie zo sona 😀
lulu a ty by si čo chcela?babu či chlapca?

aine04
27. máj 2009

dobre ranko 🙂
vcera ste trosku rozoberali ci babu neskodi ked ma maminka v tehotenstve nervy alebo je nestastna, ja som tiez v jednej mudrej knihe vycitala ze je to prirodzene a babtko si zvyka na najroznejsie pocity uz maminke v brusku, takze sa netreba obavat. maminka moze byt aj smutna alebo nervozna, dolezite je aby babo citilo ze sa to da po chvilke do poriadku 🙂

a babule to mi nehovorte ze ja budem takato dochodkyna, no to teda nebudem 😀 . ja budem mat lavicku pred nejakym domcekom na dedine a tam budeme sediet so segrou alebo susedami a komentovat vsetko co sa mihne okolo nas 😀

vidim ze dnes sa odhalia nejake nove pohlavia tak som uz zvedava ako sa zvrtne pomer chlapcekov a dievcatiek, inak dobra nahoda, ze sa vas tu stretlo tolko septembroviek z bb 😉

my sme mali vcera poradnu a krpcek uz vazi 4580g, tak som bola cela stastna, ja sa stale bojim ci nehladuje chudatko moje aj ked mi cele okolie tvrdi ze ho vyzieram. ale mam taku traumu z toho ze mi nechcelo nastupit mliecko a stale som sa bala ze ked ho prikladam tak je hladny lebo nic nepotiahne. ale je to nastastie v poriadku, pred dvoma tyzdnami na poradni vazil len 3800g takze zhruba za 2 tyzdne nabral 780g sikulka moja. ale tusila som ze uz dobre papa lebo keby ste videli tie plienky... no uf. dnes rano sa pokakal az za usi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre