Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

jacka
10. jún 2009

iwusca..ja k nemu chodím..zatial som spokojna...ale už tam dlho nebude...od augusta..ak si dobre pamätám bude robit len piatky...ostatne dni bude Vodecký...sa teším na neho..on je dobry dr...a Grom..pokial nemáš žiadne problemy tak je v pohode 😉

jacka
10. jún 2009

lulu pekne že si sa ozvala...teraz budeš mat aspon partáčku do nemocky 😉 ..len aby som ja ja ešte nepridala 😝 ..

sia pekne fotečky si hodila...aspon ked budem tlačit vedla seba tak ta budem poznat 😉 ..a ozaj teba čo zavialo z takej dialy do krásnej BB 😀 😀 😉

petuling...ja budem mat fusak ešte po nás ked sme boli malé...aj prvy v nom bol..je tam taka zajčia kožušinka tak može byt treskuca zima 😀 😀 😀 ..ale nemusí... 😀 😝

jacka
10. jún 2009

sia...ved ťuťu muťu sa dá aj inak robit..aby tam dr.nevidel čo videl 😉

borievka
10. jún 2009

Ahoj Lulu, tesi ma 🙂
Chodim k MUDr. Macejkovi v novej nemocnici a som s nim spokojna 🙂 Este neviem, co to bude, ale mam taky pocit, ze chlapcek, neviem to opisat, len si tak myslim. Tak to je skoda, ze si este v PP, mohla si sa pridat na to cvicenie. Inak tam bude v auguste prestavka a pokracuje sa v septembri, tak dufam, ze to v takom termine este zvladnem 😝 Ale budem rada, ked sa stretneme, ked uz budes v BB ...

iwusca
10. jún 2009

jacka no tak to si ho moc neuzijem asi .... zatial nemam ziadne probs tak dufam ze to tak aj ostane ked pridem do BB uz o 10 dni 😎

jacka
10. jún 2009

iwusca.....bud rada...že si ho neužiješ...a tešíme ked prideš ku nám 🙂 ......super že nemáš problemy...inak.... ta vezme normálne?pýtala si sa?......však jemu sa to kráti....a Vodecký je lepší odborník...len tam bude mat kopec žien..tak sa v čakárni vyčakáme 😝

iwusca
10. jún 2009

on je dobry znamy s MUDr. Svedovou co robi na Kyjevskom, s ktorou sa zase kamaratia nasi a ja som s jej dcerou chodila aj na ZS aj SS...
takze riadna protekcia 😀

petulig
10. jún 2009

jacka ved aj mne vcera mama vylovila taky riadny oranzovy fusak vnutri kozusina ako z ovce alebo z coho len ci sa to bude dat este poraidne vycistit. Uvidime. Kocik ale budem mat zeleny a oranzovy fusak to budem kricat do dialky 😀

sia222
10. jún 2009

čafte babky. no s tým fusakom to moja mama tiež pri velkáčoch na mna hrala čo kdesi vytiahla po nás 😀 ale som ej povedala že už mám nechcela som ju uraziť a makala som si kupiť. bo to bolo hrozné čo na mna vytiahla možno kvalita ale už po tých rokoch to bolo v hroznom stave a tiež ovca a to nešlo vyčistiť a do práčky sa to nemohlo dať.
jacka šáák ano ťuťu muťu...ved práve že len ťuťu muťu.ale ja som silná žena ja to vydržím 😀 ..možno(ale pre zdravie drobca musím)
ja som inak prekvapená v akom stave je BB.nerada by som urazila bystričanky.ale myslím že v hroznom stave je toto mesto. prostredie je krásne ale to v akom stave nechávaju toto krajské mesto páni tak to je na zaplakanie.to ked porovnám tak to je nebo a dudy.viem že to je možno nefer že to takto sudim a nežijem tu dlho ale je to moj dojem.a myslím že je to škoda.je tu pekne ale všetko rozbité zdevastované a nikto s tým nič nerobí.jediné namestie je porobené pekne.aj myslím že tých investorov sem malo ťahaju nezamestnanosť velká..uplne iná životná uroven.
tak ma sem nejako osud zavial.ale možno ma tak za rok dva tri odveje zas inde.uvidíme.ale ludia su tu zdá sa fajn.

no a baby z Kona uplne že super 😀 😀 😀

mia78
10. jún 2009

cauko,
iwusca ja mam tiez uneho kartu ale uz tam nechodim,ako jacka pise ked nemas problemi tak moze byt mne vipisoval len papiere na pn a matersku predtym.

borievka ja sa rodila u Macejku prve on je v pohode len moj porod trochu nezvladolale to ssa moze stat hockomu, moje dve kamosky unho rodili tiez a oni vpohode.

ja mam tiez ten fusak este ponas vzalohe ja som ho pouzivala do sportoveho v zime ked mali uz sedel ,mne sa do koca nezmestil musela som si kupit trocha mensi.
petu popripade ho zakrijes nejakou deckou 😀

borievka
10. jún 2009

Fakt Mia?? A co nezvladol? Ja som teda este nepocula o nom od nikoho nic ani zle ani dobre ....Tak budem rada, ak sa podelis o skusenosti. Mala si ho zaisteneho dopredu? Ci to bola nahoda? Vravim, ja som zatial spokojna, ale samozrejme, mozno budem po porode hovorit inak 🙂 Len porod je vzdy individualny a zalezi ako to ta zena vnima, ja len dufam a verim, ze ak by bol problem s babatkom, tak nejako pomoze 🙂 Tak napiste, diky.

lulu26
10. jún 2009

Caute babky,

bola som sa vyvetrat, popozerat sedacky a postele..jaj vy tu uz riesite porody.. ☹ len to nie, este si to chcem vychutnat ako to je teraz.
Jacka ja som v BB chodila do skoly teraz 3 roky a pokracujem aj na Mgr. v Ocovej a Zvolene mame rodiny, chodila som tam od mala, tak mi ten kraj asi prischol k srdcu a preto sme sa rozhodli, ze si tam kupime byt..

mia78
10. jún 2009

no cele tehu som knemu vpohode chodila aj sme sa dohodli ,vtedy som neplatila. len mohol podla sona usudit ze je mali velky a ze to sa porodit neda neponukol my inu alternativu a nehal ma trapit za dvanast hodin som ho videla asi dva krat a potom uz len pri cisarskom ked prisiel aj druhy doky lebo cisarak robia dvaja, bolo to vposlednej chvili.......ale vravim to je individualne kamosky v pohode vsetko prinom porodili , ja vravim ze to sa stava.....

ale uz radsej nejdem zle pisat aby ste nemali stresy.

sia malujes? 😀 to mas pravdu je to tu vsade rozkopane teraz a mne tu chibaju detske ihriska...v takom parku by mohli vybudovat nieco .....

aine04
10. jún 2009

ahojte 🙂
mam chvilku casu, lebo maleho zabava muzik, tak som vas dobehla aspon precitat a pozdravit (inak mi dnes maly spal dokopy asi hodinu... ufff). vidim ze su nejake nove prirastky tak vitajte tehulienky-bystricanky 😉

pozeram ze sa tu budeme delit na pacientky dr. fruhwalda a dr. vodeckeho 😀 , ale naozaj je to bieda s dobrymi gynekologmi tu v bb. teda myslim s tymi co maju normalnu ambulanciu.

petu, mne mama vylovila presne taky fusak po nas ale bordovy 😀 . vnutri je ovcia kozusinka a je ako novy tak sa mu tesim, niekedy su tieto stare veci este lepsie ako tie nove. ale kocik mam taky tyrkysovo-modry, tak tiez budeme bezvadne zladeni 😀 😀

pri dr. macejkovi rodila moja sesternica minule leto, skusim z nej vytiahnut ake z neho mala dojmy, ale tusim ze to nebude nic moc, ona mala chuda dost tazky porod... ☹

sia222
10. jún 2009

čafte. no včul som si sadla a som už ko! zajtra pokračujem 😀 no ten park je pekný len že tam sedia po lavičkách bezdomovci.no tak ved všetko som myslela nechcem to zas velmo porovnávať bo ma tu niekto pošle odkial som prišla 😀 ale naozaj mám pocit že mestá kt poznám sa snažia budovať smerom dopredu a zvlášť krajské. a tu sa zmohli na europu.presne ani pre deti nič poriadne tu nie je ...proste akoby tu zaspal čas.vždy ked dojdem do tn tak je tam niečo nové aj pre deti super kadečo dopravné ihrisko parky proste je kam isť a je to upravené a udržiavaju to obchodné centrá..bola som asi zo 2-3x vo zvolene bo len do metra chodím tak to tam velmi nepoznám ale na pohlad sa mi zdá že je to mesto ovela krajšie.je to škoda že to tu tak chátra myslím že tí ludia čo tu žiju dlho a platia dane si to nezaslúžia.žilina to je tiež riadny rozdiel a BB.

aine moja mama sa smiala vtedy že tie fusaky boli v tejj dobe len bordové a modre.určite tá kvalita bola lepšia len moja mamina to vyhrabala náhodou odniekal a bolo to už v blbom stave.ale ja som mala napr sánky po mne a boli super také by som už nezohnala pevné tie si prežili kadečo a stále boli ako nové
tak malinký ti dáva zabrať čo?ja už som povedala že si budem asi škrtať dátum denne v kalendári aby to viac utekalo 😀

borievka
11. jún 2009

Tak to ste ma teda velmi nepotesili s tym mojim doktorom, ako to tak citam....NEviem teda, ci ma vyznam si ho vobec zaplatit dopredu, ak je to zbytocne a aj tak necha cloveka vytrapit sa ☹

petulig
11. jún 2009

caftee,aine krasny kocik to vyzera byt. Ja som tiez cela tyrkysovy, ale len kvoli farbe ho dali o tri tisicky drahsi tak kaslem na to a bude zeleny. Prezijeme. Ale modra je dobra 😀 tyrkysova obzvlast.

normalne pojdem ten fusak pozriet, pokial v nom nie su nejake svoly nastahovane mozno by sa s nim dalo nieco urobit. Je pravda ze tie veci boli kvalitnejsie ako teraz vsetko co sa v cine vyraba.

siaa , miaa dnes som si do toho casopisu maminka znacila mena k tym fotkam doktorov, ale mam len 5.Ani kolegyne zvysok nepoznaju. Dajte dake indicie 🙂

sia222
11. jún 2009

petulig daj z lava ked na to pozeráš kz. máš a pak doplníme. tan s fúúzama 😀 je karovič čo s miou k nemu chodíme

sia222
11. jún 2009

ked budem mať čas to odfotím dáme to do albumu a každá niečo doplní.. do porodu ich budme mať komplet 😀 😀 abo to zobereme ukázať sestričke a tá povie kto je kto 😀 😀

evita221
11. jún 2009

Ahojte žienky,tak sa hlásim ku identifikácii doktorov.Tiež ich veľa nepoznám,ale určite viem,že 4.zľava,ten najširší je Palúch.Tak ich hádam nakoniec odhalíme všetkých.
Sia222,dík za odpoved,rozhodla som sa,že poletím.Zatiaľ sa majte.

petulig
11. jún 2009

😀 dobru anketu mame .
Tak zlava prvy je vraj mlady Bielik Peter tusim, vedla ako povedala sia je Karovic. Ta teta by mala byt Hilarova, ale to som si neni ista. Vedla ten ujo co vyzera ako masiar je teda Paluch.5-9 to nemam potuchu. Ten ujo s plesinku je primar Bielik, za nim okuliarovy pan to netusim. Vedla dalsia plesinka je Molitoris, ten je asi najsympatickejsi z nich 🙂. Ten za nim to netusim.
Okuliare a briadka by mal byt Jenco. To cudo vzdau bradato okuliarnate netusim. A posledny Belan .

tak ma opravte ak bolo nieco zle a prosim o doplnenie.
mozem to oscanovat a supnut do albumu

evita221
11. jún 2009

Peťulig,ten za Molitorisom je Vodecký,teda aspon myslím na 90%.Dalej už netuším.

cropina
11. jún 2009

Čaute baby, nemáte niekto číslo na Fruhwaldovu sestričku, chcela by som sa ku nim objednať na 4D sono. A neviete ako dlho dopredu sa treba objednávať? Diky.

madeline
11. jún 2009

cropina - 048/4145500

jacka
11. jún 2009

prišla som o niečo?????

sia len fot...ja to doma nemám nech viem pri kom budem rodit 😀

cropina
11. jún 2009

Madeline ďakujem 🙂

mia78
11. jún 2009

tak piaty z lava je Macejka,a ten vysoky pred Bielikom deviati z lava je tusim Trska ci tak nejako.

petulig
11. jún 2009

dala som to do albumu, ale male to je dake. Pozriem sa na to este neskor skusim to dat vacssie.

cropina
11. jún 2009

Baby ten prvý zľava nie je Peter Bielik, ten tam už dávnejšie nerobí. Ale tohto si nespomeniem.
2. Karovič
3. asi Hilárová
4. Palúch
5. Macejka
6. Hunák
7. možno si spomeniem 🙂
8. Rohoň
9. Trška
10.Bielik
11.Baláž
12.Molitoris
13.Vodecký - asi, nejaká čudná fotka
14.Jenčo
15.netuším
16.Belan

cropina
11. jún 2009

7. je Schwarz a ten prvý tuším Kamenský 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre