Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

jacka
9. apr 2009

petuling my sme boli a ešte pojdeme...aj pri Matkovi sme tam kupovali atakže teraz len ak to budu "ružove" vecičky...ale niečo bude treba dokupit lebo bol v lete tak zimneho vela nemáme....

a kde chcete ist nakupovat???

leniccka
9. apr 2009

baby ale pozor on je zenatyyyyyy 😅 🤐

sia, my sme nevedeli nic o malej lebo sa vzdy skryvala, nedala sa ani pomerat ani poriadne prezriet takze on nam spravil komplet vsecicko vsetko 🙂 boli sme tam vyse hodiny a on nam vsetko rozpraval, ukazoval, meral, kontroloval ci ma mala vsetko tak ako ma mat 😉 my sme boli s drahym neskutocne spokojni... ale sranda bola hned na zaciatku, lebo sme mu povedali ze on je nasa posledna sanca povedat nam pohlavie mrnusa, a este len prilozil sono k brusku a uz vykrikol ja uz viem co to bude 😀 😀 ale povedal nam to az neskor ked sa k tomu dostal pekne postupne 😉

petulig
9. apr 2009

🙂 nevieme kde pojdeme v tom madarsku. Skusim najst nieco na nete. Do tesca pojdeme pozriet nejakeho najblizsieho v madarsku a potom pohladame niecop ak sa nestratime. Chceme ist smerom na Budapest. Jacka vy kde chodite? porad? aspon nebudeme bludit zbytocne.

jacka
9. apr 2009

My chodime do šalgotarianu alebo do ostrihomu.AJ detske veci sa velmi v tescu neoplatí...to skor na trhy.Na tie zvykneme do ostrihomu ,šalgotariane v nedelu už pomaly nestoji za velal..ale pojdeme popozerat všade...
Len chodte a potom podaj info..

leni ty máš termin ked ja som rodila Matejka..juj krásne obdobie...vonku super počasie... 😎 🙂 rada na to spomínam 🙂

leniccka
9. apr 2009

jacka aj ja som julova 🙂 ale vcera sa mi posunul termin porodu, lebo sme o vyse tyzdna napred... takze rodit by som mala okolo 25. juna co mne max vyhovuje, proste cim skor aby som sa v tom teple nemusela s velkym bruchom tulenit 😀

petulig
9. apr 2009

jacka a tie trhy byvaju kedy? salgotarjan to zvyklo v nedelu byt ale take male dost. Ten ostrihom to je uz dost daleko nie? Neviem veru, asi opacime tu Budapest, len este niekoho do auta misim pozhanat, aby sme sa stratili styria ked uz 🙂

jacka
9. apr 2009

leni ja som mala termím 26.6 ale nechcelo sa mu na svet 😝 už si ma chceli v pondelok nechat v nemocke a v nedelu sa narodil 😀 😀 Dufam že tento raz sa narodi teiž skor aspon o týžden 😉 😀
ale ved by bolo super keby ste boli obae julové 😉 🙂

no šalgotarian ja na prd...ale ked sme matkovi kupovali tak trhy boli väčšie...a do ostrihomu preto bo mám svokru v šturove tak to je len na skok....ale prehovárala som tiež do pešti ,tak uvidíme 😉

leniccka
9. apr 2009

ja som si zaumienila ze nech sa narodi 21. juna... to je taky pekny datum, a navyse uz by to bol rak 🙂
ja som sa narodila az 18. jula, a dovtedy fakt prenasat nechcem 😠 😠 radsej skor ako neskor 😉

petulig
9. apr 2009

🙂 kolko je tak optimal ked sa narodi babo skor? ja mam termin 6ho septembra ale keby to stihol krpec na moje narodky 22.8 by som sa nehnevala 🙂

leniccka
9. apr 2009

petulig pisu ze 2 tyzdne + - je este stale v norme... ani neprenasas a nemas ani nedonosenca

petulig
9. apr 2009

mno tak to by bolo tesne🙂 ale moze to byt aj naopak a to by som nerada. nechame sa prekvapit,
pekny predlzeny vikend prajem

jacka
9. apr 2009

leni tak nech ti to tak vyjde.... 😉

veru petuling tesnotka...hlavne aby sa narodilo načas 😉

aj ja prajem krásny slnečný vikden 😎

myrusiatko
9. apr 2009

Ahojte dievčatá, vedela by mi niektorá z vás povedať, či je treba vypísať dáke papiere, keď chcem mať pri porode manžela? Som z BB ale doktora mám inde, tak neviem ako to chodí. dík

jamaat
9. apr 2009

Myslím, že netreba žiadne papiere, len zaplatiť. 🙂

jennna
10. apr 2009

ahojte...tak sa pridávam do debaty o Fruhwaldovi....býval to aj môj doktor ešte v Novamede....a potom bohužiaľ odišiel.....
poviem vám, že keď som "Mareka" prvý krát uvidela asi pred 4rokmi....myslela som, že sa ani nevyzlečiem, normálne že tréma... 🙂 ...ale jeho prístup bol veľmi profesionálny, že som hneď prestala myslieť na somariny....keďže som mala v tom období dosť problémy, chodila som k nemu ako na klavír....páčilo sa mi na ňom aj to, že svoje pacientky poznal, aj keď sme sa náhodou stretli mimo amb. prihovoril sa mi krstným menom, no vykaním, bolo to veľmi milé.....
aj kamarátka k nemu chodila predtým a teraz sa k nemu vrátila a on ju bez problémov spoznal a zaradil...

po pôrode sa pravdepodobne aj ja vraciam k nemu, vraj bol na stážach v zahraničí a má profesionálne vybavenie, ordinuje denne...to ja potrebujem....len dúfam, že kým porodím, nebude tam taký nával, že ma už nebude môcť prijať..... 😀

leniccka
10. apr 2009

jennna, nerob paniku 🙂 ja ked som bola u neha teraz na tom 4D, tak som mu hned povedala ze si dokoncim tehu este u "Bohusa" a potom sa k nemu prehodim... a on na to ze v poriadku, tehu si dokoncite tam a potom pridte sem, nemusite si pytat ani zdrav. zaznam ani nic, len sa objednajte alebo zastavte u mna a spravime to 🙂
takze dohoda jasna... v polke jula som u neho 😝 😀 je mi jedno ci to bude este sestonedelie, alebo nie, proste idem k nemu a basta 😉
ja tiez potrebujem aby doki ordinoval kazdy den, lebo ked mam dnes problem tak nebudem cakat 3 dni kym bude mat ambulanciu.... a naozaj ten pristup, no ja som skoro padla na rit, ked sa mi sestricka ospravedlnila ze budeme 3 minuty meskat 😲 🙂 lebo bola pred nami Adka12 😀 😀 😀

jacka
10. apr 2009

Fruhwald bude mat nával 🙂 😉 a leni prečo k nemu nejdeš skor?ked ten dr"Bohuš"je ... 😀 😝

jennna
10. apr 2009

leni...sa tam budeme striedať ako na páse júlovky.... 😀

jacka....asi doktory veľmi nechcú aby sa tehule v pokročilom štádiu preraďovali....nemajú ťa tak v oku či čo, ale keď sa chce, všetko sa dá....ja chvíľku vydržím..... 🙂

jacka
10. apr 2009

fakt ved aj ty čakáš skoro v rovnakom čase 😀 😀

leniccka
10. apr 2009

je fajn ked si u jedneho dokiho pocas tehu, nech ta ma pod palcom od zaciatku az do konca, aj "Marek" povedal ze az po tehu nech k nemu prestupim, ze este nech ma dokatuje "Bohus" a potom uz adios a sup k Marekovi 😀 😀 😀

jennn aby sme sa este v porodke nestretli 😉 😉 lebo aj mne sa uz posuva termin porodu na posledny junovy tyzden 😉

jacka
11. apr 2009

vraj dokatuje 😀 😀 😀 on "Marek" naprávaj.... 😀
budete mat stretko na sále..... 🙂

jennna
11. apr 2009

jacka...a ty ideš do BB rodiť??? ja mám teraz dokyho v ZV....ale rodiť budem v BB...chcem totižto EPIdurálku...

leni...mňa môj doktor zase presviedča, že som o týždeň neskôr, ale ja mu neverím.... 😀

leniccka
11. apr 2009

jennn a kedy si mala poslednu mrchu?? ja som mala 24.9. a podla tabuliek mi to aj tak vychadza ze Laura je vacsia, tazsia a vsetko...

jacka
11. apr 2009

jeny budem rodit v BB aj dr.tam mám..vlastne všetko....ja som sa sem LEN vydala 🙂 ..aj robotu som tam mala...no všetko... 😉

leni s tabuliek si nič nerob.. 🙂 to je len na zabijenaie času 😉 a mne dr. povedal na sone že je velký a bla,bla... teraz mi všetci vravia že to bud chlapec 🙂

jamaat
11. apr 2009

Ahojte. Mne tiež od začiatku vychádza podľa sona o týždeň viac a nedbala by som, keby som aj rodila o týždeň skôr. Už ma všetko tlačí, bolí, pichá. Chvalabohu, že aspoň v noci nemusím na záchod behať ako iné tehulky.

petulig
12. apr 2009

ahojte babky..tak sme vcera boli v tej Budapesti. Riadne ma to zmohlo. Kopa veci sa oplati a nieco zas ako u nas. Kupila som detske bodynka 7 ks dokopy za 200 SK. som kukala ako puk ze co to za cena. Plienky tiez cca o 200 sk menej ako u nas. Pampers sme pozerali. Kozmetika detska Johnson johnson napr. cca 30-40 % rozdiel. Na toto sa teda oplati. Topanky asi ako u nas, ale treba behat a my sme tak polovicu zbehali a uz sme nevladali.
co tu nove? ako sviatkujete? Inak tam bolo straaaasne vela slovakov, na kazdom rohu.

jamaat
12. apr 2009

petulig - Ja som kúpila 7 body v Tescu na Slovensku za 95Sk. 🙂

sia222
12. apr 2009

čafte babky. tak pozerám petulig že si si užila 🙂 ja som tiež kupila v tescu čo to.deťom tam občas kupujem odkedy tam maju cheroky a zdá sa mi to celkom kvalitné za tu cenu.iank sa mi teraz páči také mickey mausove tam maju pre dievčatká namakané.kolko km je z BB do Pešti?my lehníme dali sme kafe na teraske už sme si urobili jarnú brigádu ešte bazen napustiť 🙂a zajtra ideme vyjesť rodičov a ty ako sviatkuješ?

ja už by som najradšej tiež išla rodiť a to som v 20tt už si pripadám ako slon a vobec nemám náladu behať po obchodoch aj ked nakupy milujem a už ma aj pri šoferovaní omína moj drobec by bol tušim naj kebyže stále ležím 🙂

tak sa držkajte maminky a pekné sviatky vela vody a málo neporiadku po kupačoch 😉

petulig
12. apr 2009

jamaat mi ani nehovor taku cenu 🙂 ale krasne farebne su..kurnik🙂
sia ja ani neviem kolko to bolo ale neni to daleko do dvoch hodini sme tam boli aj sprestavkami. Da sa tam riadne vyblbnut.Mickey mausove tam mali krasne veru, ale kedze nevieme este co tak sme len okukavali.
Ja mam zas stres ze mam brucho male, vyzeram skor ako velmi najedena a nie tehotnaaa. Dufam, ze je vsetko ok.Dnes som bola vyjest rodicov,zase ma nabalili, ze mam plnu chladnicku 🙂 a pekny den za nami

jacka
12. apr 2009

petuling tak hod fotky nech sa aj my kokocháme 🙂 to ste dost rýchlo tam prišli.....
Neboj všetko bude o.k mne pri prvom tiež dlho nič a zrazu....šup a bolo...
zato teraz vyzeram ako mesiac pred porodom 😀 😀

sia aj ja by som šla,zas som voláka unavená dufam že na mna nič nelezie lebo moji chlopy su prechadnutý ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre