Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

jacka
15. apr 2009

tak tak petuling.....som zvedava čo ti dr. povie...potom hned podat správu 😉

petulig
15. apr 2009

rozkaz sefe 🙂 jaj hladna som daka. Ja mam teraz neustale chut na nezdrave veci. Na zaciatku samu zeleninu a teraz len vyprazany syr by som dokola jedla🙂 a tony masa🙂

mia78
15. apr 2009

petu aj ja by som jedla syr a este k tomu hranolky stale dokola ,zozaciatku len ovocie a teraz 😅

jacka
15. apr 2009

mnam nerobte mi chute...ja som varila sviečkovu tak sa na nu tešim 🙂 (dalšie kg naviac... 😀 😝 )

mia78
15. apr 2009

😀 no aj mne uz hlahne, ale maso nemusim teraz 🙂

jacka
15. apr 2009

ved ani ja ale ta omáčka je vyborná 😀

petulig
15. apr 2009

omacka a knedliky 🙂 mali sme v nedelu mmnaaam. terazky som po obede kuriatko som mala a teraz mi behaju chutky na palacinky. S poriadnou davkou slahacky a cokolaaaady.. 😀

jacka
15. apr 2009

petuling ...nerob chute...mnam...keby sa mi chcelo tak hend spravim ale som totálne unavene...moj prvorodený je ako sto čertov tak si vegetím pokial možem 😀

petulig
15. apr 2009

mne sa zas hlava kruti kedy chce, toto tehotenstvo to nem sranda ako som si myslela. Najprv tri mesiace grcias potom chvilku dobre a teraz zas tlak hore dole, za chvilu zacnem opuchat. No mame sa na co tesit..Dakedy ked lahnem na gauc o osmej tak do piatich minut spim

sia222
15. apr 2009

čafte maminy.dakujem za gratulace všetkým 😀 😀 bože ani nehovorte o hlade ja by som tiež posl týžden ako si stále vyžierala 🙂 dnes som si urobila výlet po esc s kamoškou a mám dosť nohe opuchnuté.bo moj muž tiež nejako priberá a kedže obchody "miluje" tak som musela obehnúť niečo ja nech "vypadá" a to som mala v pláne pozreť niečo pre mna ale akosi som už bola ko.no ten sa bude čudovať že som si nič nekupila.asi si strčím nohe do lavora a dám si niečo od hladu 🙂 😀 kým ma nevidí až dojde z práce 😎

jamaat
15. apr 2009

Čavte.

jacka - veď píšem, že sa ráta ukončený týždeň. Asi si ma zle prečítala 🙂

Čo sa týka chutí, pripravte sa na zmrzlinu a jahody 🙂

jacka
15. apr 2009

jamaat tak soráč...to teplo a MD a teho mi lezie na mozog 😀 😀

dnes mi tu len chute robite,vy jedny 😠 😀 😀

petuling tak si vyberaj len to pekne 😀 asi bude čosi s tlakom mna celý den boli hlava...ach jaj ...trošku by mohlo popršat aby sa ochladilo nie velka zima ale tak akurát...som náročná??? 😅 😅 🤐

leniccka
15. apr 2009

jacka ja tiez cakam na dazd kazdy vecer, som alergik tak nech to zmije vsetok bordel zo vzduchu aby sa lepsie dychalo 😉 inac ja uz tyzden fungujem na jahodach so smotanou 😝 😀 mnaaaaamm.... a dnes som robila na obed cucoriedkove gule s oprazenou struhankou 😉 som proste na sladkeeeee

sia222
15. apr 2009

babky inak pred nemockou maju fajn jahodky 🙂 včera som kupila 2kg 🙂 deti velmi nie su na jahody to len tak zobnú aj mužík zato ja 😀 😀 😀 dnes už nie su ☹

leniccka
15. apr 2009

my kazdy den s drahym dame 1,5kg... ale radsej sa teraz riadne najem veci, ktore uz potom ked budem kojit nebudem moct papkat 😉

jamaat
15. apr 2009

Ja som včera kúpila v Kauflande krásne jahody v akcii. Už sú zjedené 🙂

jacka
16. apr 2009

dobre ránko....

nerobte mi chute!!!!!!!!!!ja by som si tiež dala

leni možno už nebudu jahodky 😉

petulig
16. apr 2009

to su uz jahody teraz? to ale nem budu este dobre sladke nie? Mne tie dovezene chutia ako voda 😨

leniccka
16. apr 2009

my kupujeme v lidli jahody, su krasne cervene, sladke a ked nahodou sa nam zdaju malo sladke tak prihodim viac cukru do smotany 😅 😀

jacka
16. apr 2009

leni zdravo.. 😉 .Ja mám najradšej take odtrhunte zo záhrady 🙂

no dnes bude zase hic 😖

petulig
16. apr 2009

caute zeny
nejak sme klesli 🙂 kde sa tulate?
uz ste uvazovali nad kocikmi? Som bola dnes obzerat a som z toho znacne zmatena.

jacka
16. apr 2009

a z čoho si zmätená?ja budem mat kočik po Matkovi...

vraj je dnes posledny den slniečko ..tak sme si naberali zásoby 🙂

petulig
16. apr 2009

no ved to je umenie si vybrat, a do nasho mini pidi vytahu sa nevmesti skoro nic.Uz vidim, ze to budeme riesit na poslednu chvilu. DO slniecko nech ma nestve, chceme ist na chatu cez vikend .

jamaat
16. apr 2009

Ahojte

petulig - Napodiv sú tie jahody sladké, inak by som ich nekúpila už toľko. A cenove vychádzajú len o niečo menej ako banány. Dcéra sa nimi tiež napcháva a už skonštatovala, že to má aj svoje výhody, keď som tehotná 🙂

Kočík som tiež vyberala a preberala ako dilino, špekulovala hore-dole, od poľských cez ojazdenú trojkolku Cam Cortinu, až som nakoniec kúpila z Čiech novú Cortinu, lebo vyšla na super cenu. Pre mňa bolo podstatné, aby bol kočík vysoký, lebo mám problémy s platničkou, aby zvládol aj horšie terény na vychádzke so psom a aby bol dobre ovládateľný.

lulu26
16. apr 2009

Ahojte babky,

pridavam sa k Vam, stahujeme sa s buducim manzelom do Bystrici, mam tam uz aj trvaly pobyt, tak sa mozem povazovat za bystricanku 🙂
Pochadzam z Popradu. Ku gynekologovi chodim uz do Bystrici a pozeram, ze robite same chute s tymi jahodami..tie uz papam aj ja, ale zatial nez cukru a smotany, na to este chute nemam 😉
Neviete mi povedat, kde v Bystrici najdem tehotensky obchod?
Nasla som jeden v ulicke od muzea, ale vraj su v Bystrici viac...
A este ci sa robi v BB 4D ultrazvuk a kto?
diky

adka12
16. apr 2009

Ahoj Lulu, v BB robí 4D ultrazvuk doktor Fruhwald v medikline, stojí to 60€.
A v BB je len jeden tehu obchod, v kapitulskej ulici, ale tam nič moc nemajú. Ja si viac vecí nakúpim v iných obchodoch, lebo v tehu obchodoch majú veci ako na slony 😀
Ale vo Zvolene sú 3 obchody s tehu oblečkom.

jacka
17. apr 2009

petuling čakáme info... 😉

petulig
17. apr 2009

🙂 bre ranko, da sa nakupit aj v bazaroch. Jeden je pri pizerri alba, maju tam aj nove aj nosene veci . Jacka za chvilku cupkaaam, uz som strasne zvedava. Kamoska bola v stredu u neho a nesla si vynachvalit jeho pristup.

loren
autor
17. apr 2009

pri pizzerii alba maju dobre nohavice nove nenosene prave som si ich tam kupila predvcerom stoja 1300 sk v complicite strasny vyber total nic 😒

petullia
17. apr 2009

ahojte baby, nahodou som vas sem tukla a kukam, ze mate teraz dbru temu na prispevok 😀 tehu gate mozte lacno kupit v tych lacnych butikoch ako je vo Zv Tatiana a Dea a tieto, aj v BB viem, ze su... take tie lacne butiky, ja som tam zohnala tehu gate za 250 sk, len skoda, ze tyzden pred porodom 😅 ... inak som mala tiez nakupene drahe v tehu obchodoch a potom ma skoro utrhlo ked som objavila tieto... aj v cinakoch sa popytajte. oni ich obcas maju, len nie vylozene 😉 ... drzkajte sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre